FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 148, 149, 150  Następny
  Oceniamy poprzednią osobę
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-03-2009, 17:50   

Keii :D

Nie pamiętam czasów kiedy nie kojarzyłem tego nicka a byłem na forum. Charakterystyczny, dobrze brzmi i łatwo się zapamiętuje ;)

Tytuł, podpis i avek ocenię zbiorowo, bo stanowią genialną całość :D 10/10, kiedy to zobaczyłem to spadłem z krzesła :D

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-03-2009, 20:08   

Alt;)

Altruista napisał/a:
zdecydowanie wole twój stary nick Therru 3/5

Therru to ja testem tylko na innym forum i na ircu :P

Altruista napisał/a:
Jest ok, Seneka
Dante na pewno byłby zadowolony więc nota 4/5

Zadziwiasz mnie ;)

Nick - Ach, kocham. Mówi tak wiele... 9/10
Avek - Bosssski... Ten wyraz twarzy, ten smirk... SaSaSaSaSa :D 9/10
Podpis - Hmmm... coś mi szwankuje z pierwszym linkiem, drugi - heh, no comment :P
Tekst. Well, I'm not wery good in 'English, so... Lepiej się wstrzymam :D
Tytuł - Taaa... I tego Ci życze ;) 8,5/10


Vodh
Nick - oryginalny, choć trochę dziwnie się wymawia 7,5/10
Avek + sygna - piękny zestaw *_* 9,5/10
Podpis - No cóż...
Tytuł - Skoro lubisz... 6/10

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-03-2009, 04:51   

Shadow Dancer:

Tytuł - nie jest to mój ulubiony cytat ^^

Nick - brzmi jak tytuł, nie jestem przekonany do dwuczłonowych nicków złożonych z normalnych słów, ale tu wypada całkiem nieźle i nawet mi się podoba :)

Podpis - tu zdecydowanie ciekawiej, ten cytat lubię, a po obcemu brzmi ładnie, daję 9/10 ;)

Avek - najlepsze na koniec - zawsze mi się ten avek podobał, ma w sobie coś ciekawego, a postać zajmująca połowę malutkiego obrazka jest mimo wszystko bardzo wyraźna. 10 ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-03-2009, 11:05   

Vodh

Nick: dobry jest, krótki, łatwy do wymówienia, rewelacja ;D
Tytuł: poprzedni był fajniejszy, zwłaszcza w komplecie z podpisem.
Podpis tekstowy: jeeeżu, ja sobie to wyobraziłam... zuo.
Komplecik: ja wiem, że to Kefirek jest i pewnie normalnie bym piszczała z zachwytu, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Wydaje mi się rozmazany i nijaki, nawet ciekawa postać tu nie pomaga... Zdecydowanie czegoś brak.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2009, 19:11   

moshi_moshi,
Nick: Coś mi dzwoni, tylko nie wiem gdzie. Chyba oznacza to mniej więcej tyle co "Halo" u nas. Nie mniej jednak brzmi... fajnie. ;)
Avatar: OMG! Czekaj, jak ten misiek sie zwał. Belzeneff ? Sam jego wygląd spowodował, że na twarzy pojawił się "banan".
Tytuł: Bym go poprawił na "Zuy Terminator Zua", ale tak też jest wystarczająca mhr0cznie.
Podpis: Nie znam osobnika Meru-chan ;( Pewnie dlatego moje życie jest szare i jałowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 01:15   

Waaagh!

Nick: Hmm, pasuje mi do Twojego obecnego kompleciku. Pewnie dlatego, ze kojarzy mi się z jakimś strrraaasznym okrzykiem. Well, nick dość nietypowy (ten wykrzyknik i w ogóle).
Tytuł: Ja szanuję. Poza tym lubię zieleń.
Av + sig: Ble, nie chciałabym mieć bliższego kontaktu z takim osobnikiem. Jeśli chodzi o tekst z siga, to miałabym co do tego wątpliwości... No, urocze to.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2009, 03:38   

Urufu

Nick - na początku wydawał mi się zabawny, ale po "osłuchaniu" się z nim uważam, że jest bardzo ładny ^^
Tytuł - pasuje do nicka i kompleciku, poza tym ładnie brzmi i wygląda.

Komplecik - skromnie dam dyszkę i nie będę się produkował, bo nie wypada :D


Waaagh!

Jak ktoś nie wie, o co chodzi, to jest brzydal na dość przeciętnym avku, ładnie zrobiony, ale niezgrany z avkiem sig, niezrozumiały nick i może nieco zabawny w połączeniu z komplecikiem tytuł.

Aaaaale... tak się składa, że też gram w WAR, więc jedyne, co mi nie pasuje to fakt, że avek się z sigiem nie komponuje. Wystarczyłoby dać avek na to samo tło i ujednolicić ramkę. Obrazek z avka znany i lubiany, to samo sig. Ponadto fajny napis na (bardzo ładnie wykonanym) obrazku w podpisie i genialny tytuł. Nick też mi się podoba. I has no shinies, no shinies at all, boss!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-03-2009, 23:53   

Vodh
nick: wielokrotnie oceniany przeze mnie ale tym razem pasje idealnie do Avka i Sygny 9/10
tytuł : tak samo jak nick 9/10
Komplecik : daję dychę. Czemu? już mówiłem

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-03-2009, 23:59   

MegamanNoTsukaima

Avatar: Szczerze mówiąc nie widać za bardzo co tam jest, postać mała. Ramka też trochę zbyt gruba. Ogólnie 4/10
Podpis: Tekst lepszy od poprzedniego, ale obrazek wygląda jak kolorowa plama. 3/10

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-03-2009, 01:01   

Keii :
Komplecik: zmiana sygny jest ok,ale w avku jest trochę za dużo napakowane. Daje 5/10
Podpis: bez zmian, anty emo 7/10

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 02:05   

Vodh
Nick: Krótkie nicki są zazwyczaj trudniejsze do skojarzenia (nie mylic z zapamiętaniem), ten nick chyba sam w sobie nie oznacza niczego, przez co może mieć jakąś dłuższą historie ;).
Tytuł: Voodoo prawie jak Wodo! Wodo prawie jak Wódo! Wódo prawie jak Wódko. Dobry tytuł krótko mówiąc.
Avatar&Sygna: Mroczny i zuy komplecik, bardzo dobrze wykonany. To być dobre! ;)

Keii
Nick: Łatwy do wymówienia, nie trzeba sobie języka łamać. Dobry ;).
Tytuł&Sygna&Avek: Trzeba ocenić zbiorowo, bo inaczej się nie da. Tytuł doskonale opisuje zawartość avka i podpisu. Sam avatar i sygna świetnie wykonane, ciekawi mnie tylko płeć tego emosa. ;)

MegamanNoTsukaima
Nick: Sprawdziłem co to znaczy NoTsukaima używając trochę chałupniczej metody. Wpisałem tytuł Zero No Tsukaima w wikipedii polskie tłumaczenie to "Chowaniec Zero", w tym przypadku będzie "Chowaniec Megamana". Nadal nie wiedziałem co to Megaman, więc pomogłem sobie google. Wychodzi na to, że to jakiś chłopaczek z pokemonopodobnego anime. o sso chossi ?:)
Avatar: To jakiś mech ? Trochę za gruba ramka, poza tym może być.
Podpis: Tekst troche patetyczny, ale może być. Ciężko rozgryźć co jest na tym obrazku. Ognisty ptak czy coś w ten deseń ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-03-2009, 10:49   

Waaagh!:

Nick: Nigdy nie przepadałam za orkami z Warhammera 40k ale nigdy też nie wpadła bym na pomysł użycia "WAAAGH!" za nick... Ciekawe - 9/10

Tytuł: Pasuje to całości - Fajny 9/10

Awatar: Orki i gobliny do mnie nie przemawiają, ale graficznie jest bardzo ładny - 8/10

Podpis: Jest dość słabo czytelny a obrazek zlewa się i jest niewyraźny. Sam tekst... Mało oryginalny - Za dużo Jokerów itp. w tych czasach. 6/10

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-03-2009, 20:23   

Lila

Nick: Prosty i charakterystyczny. Widząc go od razu rozpoznaję jego właścicielkę, nawet jeśli resztę zestawu widzę po raz pierwszy - spełnia więc swoją rolę.
Tytuł: Przepraszam za moją ignorancję, ale nie do końca rozumiem o co w nim chodzi. Ale nie jest zuy.
Awatar: Śliczna bishoujo, bo chyba nie chłopak (nigdy do końca nie wiadomo), z fioletowymi włosami. Dobry, ale nic ponadto.
Podpis: Przepiękna grafika z niestety, dość sztampowym tekstem. Wierszyka nie ocenie, bo rozumiem z niego jedynie dwie linijki.
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 30-03-2009, 00:11   

CainSerafin napisał/a:
Lila

Nick: Prosty i charakterystyczny. Widząc go od razu rozpoznaję jego właścicielkę, nawet jeśli resztę zestawu widzę po raz pierwszy - spełnia więc swoją rolę.
Tytuł: Przepraszam za moją ignorancję, ale nie do końca rozumiem o co w nim chodzi. Ale nie jest zuy.
Awatar: Śliczna bishoujo, bo chyba nie chłopak (nigdy do końca nie wiadomo), z fioletowymi włosami. Dobry, ale nic ponadto.
Podpis: Przepiękna grafika z niestety, dość sztampowym tekstem. Wierszyka nie ocenie, bo rozumiem z niego jedynie dwie linijki.


Tak tylko odpisze:
Ala Alba to grupa uformowana w Mandze Mahou Sensei Negima mająca na celu pomoc Negiemu w odszukaniu jego ojca Nagiego. Sama nazwa oznacza Białe Skrzydła w nie dosłownym tłumaczeniu, z łaciny na japoński, następnie na angielski i na koniec polski.

Postać z mojego awatara to (sztuczna) dziewczyna, Anew Returner z Gundam 00 S.2. W podpisie Lockon Stratos II żegnający się z ukochaną Anew. Tekst piosenki to Ending Gundam 00 S.2 oraz piosenka lecąca w tle pożegnania Anew podczas jej "rozbłysku" na scenie kosmosu.

EDIT:
Ok, ok... ( on już wie )

Drogi CainSerafin'ie:

Nick: Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Nie mogę sobie jakoś połączyć Caina z Seraphem bo to nie pasuje w żadną stronę ;P
Tytuł: Nie jest dobrze brać na siebie winy całego świata...
Awatar i Podpis: Kobieta na awatarze z twarzy przypomina mi lekko postać z Gilgamesha, znając życie to nie ona. Dziwnie to wygląda ogólnie, jak taki stary obraz.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-03-2009, 16:14   

Lila

Nick: 9/10, bez komentarza, po prostu mi się podoba
Av: 5/10 ten już zdecydowanie mniej
Tytuł: nie wiem co to Ala Alab, więc sobie daruję
Podpis: I obrazek i tekst w porządku 7/10

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 101 z 150 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 148, 149, 150  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group