FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 81, 82, 83  Następny
  Wasze zdjecia
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-08-2007, 21:12   

Ha ! Nareszcie, proszę bardzo zdjęcie mojej szanownej osoby sprzed kilku chwil. Mam nadzieję że satysfakcjonujące ^^ Podoba mi się zdecydowanie bardziej od poprzedniego.

Ja

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-08-2007, 21:30   

O jaaaaaka ładna^^

I z uśmiechem!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-08-2007, 21:33   

Mówiłam że masz ładną buzię, zwłaszcza jak się uśmiechasz, uroczo wyszłaś na tym zdjęciu. Bardzo satysfakcjonujące, nareszcie nie trzeba się domyślać co kryje się pod czapką :P

Część forumowiczów miała możliwość mnie zobaczyć i poznać (w miarę), inni mogą mnie obejrzeć na tym zdjęciu (jestem ta krótkowłosa) http://img125.imageshack.us/img125/7176/dsc0082pq5.jpg . Towarzyszy mi Momoko - oczywiście pytałam ją o zgodę, jedno z sympatyczniejszych zdjęć, dlatego postanowiłam je tu umieścić...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-09-2007, 14:14   

Moshi, to zdjęcie jest cudne, jedno z najlepszych ze zlotu w ogóle. I obie jesteście Mroczne i Różowe, ahaha~ wylazło szydło z worka ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-09-2007, 14:34   

Nie wiem jak Mroczna, ale na pewno nie Różowa - bluźnisz kobieto, ta bluzka to czysty przypadek, albo Momoko posiada jakieś tajemnicze moce z którymi się jeszcze nie zdradziła ;P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 01-09-2007, 14:53   

Oczywiście, że to moje tajemnicze moce, a cóż by innego^^.

Pomimo, iż na tym zdjęciu wyszłam mało pięknie (i co Salva? TO się nazywa źle wychodzić na zdjęciach:), to bardzo lubię tę fotkę. Bo te dwa kotki, w żaden sposób nie umawiane, wyglądają świetnie. W dodatku lepsze zdjęcie z drugą osoba niż samodzielne.

I Moshi wyszła bardzo ładnie. Nie łypie z kąta x3.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2007, 14:56   

Jakie śliczne zdjęcia! Salva ma przeuroczy uśmiech, a dziewoje w różowych koszulkach (zło..) wyszły świetnie. Miło tak dowiedzieć się czasem kto jest po drugiej stronie ;]

(tylko ja jedyna z całego forum nie wiem nic na temat tego zlotu?... gdzie, kto, jak...)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-09-2007, 15:50   

Ale śliczne zdjęcie ^^ bez dwóch zdań jesteście mhoczne i różowe !!!

Momoko a w łeb chcesz ? ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 17:31   

Pewnie zaraz mnie zakrzyczycie jaka to ja jestem zła i okrutna, a może nawet ten post zostanie usunięty....ale cóż spróbujmy....
Ja tak się tylko zastanawiam ile komentarzy do zdjęć z tego tematu jest szczerych a ile napisanych tylko z czystej uprzejmości.....
To tyle.
Ale żeby nie było tak bardzo offtopowo to może powiem, że mogłabym pokazać wam swoje zdjęcie żebyście mieli o czym popisać ale nie jestem zarejestrowana i nie wiem czy moge tutaj je wstawić a poza tym nie mam go na żadnej stronce.
To już wszystko, pozdrawiam na początek of course fanki yaoi a potem całą resztę......
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2007, 18:59   

A co ktoś miałby zyskać na ewentualnej nieszczerości?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 20:07   

A czy ktoś musi cos zyskiwać?? Ludzie są z natury nieszczerzy kiedy np nie chcą kogoś obrazić itp....Taka ludzka przypadłość.....
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2007, 21:33   

Cytat:
A czy ktoś musi cos zyskiwać?? Ludzie są z natury nieszczerzy kiedy np nie chcą kogoś obrazić itp....Taka ludzka przypadłość.....


Wiesz, widzę tu dość niepokojący prąd myślowy:
- Są komentarze -> Komentarze są pozytywne -> Natura ludzka jest Zła -> Oni piszą to tylko tak obłudnie, tak naprawdę myślą co innego -> To banda złośliwych małp, czekająca tylko tego, by kogoś obrazić, ale udających niewiniątka.

Tymczasem zwykle, gdy ludzie nie mają do siebie jakichś szczególnych wontów, raczej nie przerzucają się złośliwościami. Jeśli więc coś im się nie podoba to najczęściej milczą, żeby nie urazić uczuć innych. Nie piszą pochlebstw po to, żeby się przypodobać, bo a) nikt ich do pisania nie zmusza b) nic z tego nie mają, bo obiekty rozmowy zwykle są X kilometrów od nich i ich statut na forum niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Jedynym osobnikiem, który czymś się wyróżniał się forumowym stanem posiadania, był pewien nieumyty, nieogolony moderator z nadmiarem czupryny i zbędnymi kilogramami, ale on pochwał nie dostał (podli jesteście, wiecie?).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 22:08   

Zegarmistrz napisał/a:
- Są komentarze -> Komentarze są pozytywne -> Natura ludzka jest Zła -> Oni piszą to tylko tak obłudnie, tak naprawdę myślą co innego -> To banda złośliwych małp, czekająca tylko tego, by kogoś obrazić, ale udających niewiniątka.


Trafiłeś w samo sedno.....oprócz może tych małp.....wole inne określenia (ale już mniejsza z tym). Zeg pogódź się z tym NATURA LUDZKA JEST ZŁA.

Zegarmistrz napisał/a:
Jeśli więc coś im się nie podoba to najczęściej milczą, żeby nie urazić uczuć innych


Ironię lepiej słychać niż widać.....więc piszą pochwały uzywając ironicznych słów....
PZDR
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2007, 22:19   

Gość napisał/a:
Zeg pogódź się z tym NATURA LUDZKA JEST ZŁA.


Wiesz, jakoś do tej pory ze strony ludzi nie spotkało mnie nic szczególnie złego. A przynajmniej celowo złego. Choć z drugiej strony... Masz racje! To zapewne dlatego nikt nie zachwycał się tym zdjęciem.

(Dobra, to jest Offtop. W najgorszym razie to się wytnie).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 23:37   

http://img212.imageshack.us/my.php?image=dsc00022xp7.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=dsc00018editedrb2.jpg
To ja.....
Cóż ta kolorowa wersja jest trochę przerysowana ale tam....Miłego oglądania.


Skromność górą ;D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 81, 82, 83  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group