FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
  Włosy
Wersja do druku
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 11:59   

A ja to blondynka. Włosy trzy lata temu ścięłam na króciutko i od tamtej straszliwej pory nieprzerwanie i z determinacją zapuszczam. Już są tak do połowy pleców mniej-więcej :3 Na zimę trochę ciemnieją, a jak świeci słoneczko to wyglądam, jakbym miała pasemka ^^ Ale nie przepadam za nimi, lipa trochę, cienkie strasznie, łamią się i naprawdę by mi to nie przeszkadzało, gdybym nie zostawiała ich wszędzie za sobą =.=

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
Madoko_MJ Płeć:Kobieta
Szczera Merry


Dołączyła: 27 Sty 2010
Skąd: z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 20:28   

też mam problem z wypadającymi włosami tylko, że ja mam ich dość dużo. Polecam Ci Headless szampony i odżywki do włosów z Radicalu, które można kupić w aptece ^ ^. Są świetne ^ ^ i można je stosować codziennie.


Mam włosy brązowe-farbowane, przeszłam już od blond platyny do mlecznej czekolady przez rudą marchewkę i odcień czarnej kawy, a jak na razie włosy mam w dobrym stanie. Kolejnym zaplanowanym krokiem jest pofarbowanie je na jakiś kolorowy kolor :) myślałam nad niebieskim lub czerwonym. W zasadzie wystarczyło by mi kilka pasemek w owych kolorach, tylko mam pytanie. Gdzie mogę zrobić, albo jakim sposobem, niebieskie pasemka? Ponieważ, rozglądałam już się w salonach fryzjerskich i jedyną odpowiedzią jaką słyszałam, było " tylko doczepiane pasemka" . xp

_________________
"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty"
Sokar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Assin Płeć:Mężczyzna
Moe is serious business


Dołączył: 04 Sie 2011
Skąd: Wolbrom
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 20:34   

Brunet ale pod ostrym słońcem można się doszukać rudawego poblasku. Włosy skróciłem koło 3 Gimnazjum. Od tego czasu zapuszczam i mam już mniej-więcej za łopatki. Jedynie czasami przytnę końcówki jak mi się rozdwajają. Jedyny problem to taki że trzeba je praktycznie codziennie myć i czesać. Z wysychaniem po umyciu nie ma problemów jak niektórzy uważają jak masz czas zawijasz w ręcznik i olewasz, a jak się spieszysz to i suszarką wysuszysz w ~15 minutek.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kuro_neko Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2011, 16:56   

Byłam u fryzjera jakieś 3 tygodnie temu. Niestety...fryzjerka chyba nie "załapała"
o co mi chodziło, bo wyszła z tego zupełnie inna fryzura. Mam nadzieję, że przez zimę odrośnie moja górna część włosów (na czubku). Ludzie, 7 cm ! Wtedy może uda mi się z nimi coś zrobić...Chcę coś na ten kształt:
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2011/050/7/3/visual_kei_hair_by_xxfeixx-d39vfam.jpg

Z tym, że te najdłuższe włosy z dołu będą jeszcze dłuższe (xD), bo nie chcę ich ścinać i z grzywką zasłaniającą trochę więcej czoła. Co myślicie? >_> Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to śmiało pisać ;D

Do niedawna farbowałam całość na czarno, farbą Syoss. Na początku było w porządku, wydawało mi się, że farba nie niszczy tak włosów. Nie niszczy, ale chyba bardzo osłabia. Po jakimś czasie włosy zaczęły mi wypadać (i właściwie wypadają do dnia dzisiejszego). Przerzuciłam się na coś takiego:
http://www.m-shop.eu/Venita_Henna_Color_Ziolowy_Balsam_Koloryzujacy_z_ekstraktem_z_henny_04_Chna_75ml_5902101710671-2537.html

Minusem jest krótki czas utrzymywania się koloru, ale za to, naprawdę świetnie poprawia stan włosów. Są grubsze, zdrowsze i błyszczące. Można go stosować bardzo często, a po każdym użyciu, stan włosów będzie się polepszał. Na plus zdecydowanie również niska cena. Niestety trudno znaleźć go w sklepach, ale powinien być chyba w każdej Naturii (przynajmniej w moim mieście są). Polecam ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group