FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wasze zainteresowania
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-08-2009, 08:45   

Wszystko i nic jednocześnie...
A tak poważnie, to łatwiej napisać co mnie nie interesuje:
- sport
- prawo, administracja i polityka (czyli ogółem WOS)
- marki samochodów i pojazdów pokrewnych
- polska muzyka
- science fiction ( no chyba że naprawdę dobre...)

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2009, 18:18   

No, oprócz klasycznych książek, muzyki, mangi, anime i Japonii to:
1. Siatkówka - KOCHAM siatę, mogę w nią grać godzinami, tylko dajcie mi NORMALNYCH graczy, którzy GRAJĄ, a NIE się kłócą...
2. Psyyy, hau. Mam dwa egzemplarze, więc naturalnie MUSZĘ się interesować. I interesuję ^^
3. Duchy i te inne. Jak tylko Hisayo usłyszy straaaaszne historie o duchach, od razu nastawia uszka. Swego czasu oglądałam tez "Duchy" na Discovery, ale że błam nastawiona raczej na tryb siódma-dwudziesta druga to sobie odpuściłam.
4. Pierwsza i druga wojna światowa, no i trochę militaria. Jak na mój wiek to dziwne zainteresowania, ale naszło mnie po "Czterech pancernych i Psie" i jak tylko widzę żołnierski mundur to kwiczę z radości.
5. Pływanie, bo lubię się taplać w wodzie.
6. JEDZENIE! oraz gotowanie.

Myslałam że tego więcej.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2009, 18:28   

Cytat:
O, nietypowo, przyszła pani oficer?

Mozliwe, mozliwe ^_^
Marzy mi się od dluzszego czasu SP w Dęblinie ^_^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-09-2009, 16:01   

Zanteresowania użytkownika o nicku zonk486 skupiają się wokół "rzeczy związanych z komputerami". Jest fanatycznie nastawiony wobec systemu operacyjnego Linux (tak, to ten z pingwinkiem), oraz wobec komputera iMac w wersji G3 (marzy o kupnie takiego sprzętu dla celów kolekcjonerskich). w swoich zainteresowaniach wybiega szeroko poza wiedzę większości koleżeństwa klasowego, a legenda twierdzi nawet, że niektórych nauczycieli. Czasami się kłóci z jednym z nauczycieli wskazując, Gdzie ma swoje miejsce system operacyjny Windows Vista (często wskazuje na kosz z odpadkami). Gdy użytkownik nie jest zajęty komputerami (słuszna liczba mnoga) i/lub anime, wtedy zasiada za kierownicą roweru, by wyruszyć w tylko jemu znane miejsca. Po godzinach (ale bardzo rzadko) zdarzy mu się nawet napisać wiersz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2009, 21:48   

Poza mangą, anime (wyłączam gry komputerowe, bo nie przepadam) i książkami??Heh nie no, szczerze mówiąc to bez książek nie potrafiłabym żyć, moje wolne chwile wypełnia czytanie, za kupowaniem ciuchów nie przepadam, w księgarni mogłabym spędzać całe dnie, ale przesiadywanie w centrach handlowych jest dla mnie męczące. Hmm tak poza tym to muzyką, filmem, sztuką, swego czasu malowałam, pamiętam, że raz nawet pokusiłam się o skopiowanie Picassa;), obecnie nie mam na to czasu. Za sportem nie przepadam, bo jestem ostatnią nogą jeśli chodzi o większość dyscyplin sportowych, ale zawsze chciałam nauczyć się szermierki czy też jakiś wschodnich sztuk walki(co prawda nadal powątpiewam z jakim efektem, no ale mogę się przecież łudzić;). I może to nie pasuje do reszty, ale lubię fizykę i nieco biologię.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2009, 22:52   

Jakie jest moje zajęcie w wolnym czasie poza anime, grami i innymi? Naprawianie różnego rodzaju sprzętów elektronicznych typu telewizor, wzmacniacz czy konsola. Jak dorwę się swojej lutownicy, to mogę lutować cały dzień, albo aż skończy mi się cyna i będę musiał iść do sklepu kupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-09-2009, 15:27   

Vivian napisał/a:
i książkami??Heh nie no, szczerze mówiąc to bez książek nie potrafiłabym żyć, moje wolne chwile wypełnia czytanie, za kupowaniem ciuchów nie przepadam, w księgarni mogłabym spędzać całe dnie, ale przesiadywanie w centrach handlowych jest dla mnie męczące.

Tak niecodziennie jest kilka linijek o książkach, nie wspominając o tym, jakie się lubi ;p

A, żeby nie spamować - uwielbiam fantastykę (bardziej fantasy niż sci-fi, ale i sci-fi się mieści) w postaci wszelakiej, acz głównie książek (głównie... zresztą to właśnie czytanie książek wypełnia mi czas) i gier (acz nie należy mylić mego zainteresowania fantastyką z "fajnie się w h&s gra"). Oprócz tego, interesuję się historią (jej szkolną wersję też lubię, aczkolwiek nie z moim nauczycielem), matematyką (to zainteresowanie akurat u mnie wykracza poza ramy "w szkole mi dobrze idzie"), lubię poczytać dzieła traktujące na tematy rozmaite (filozofia, teologia, coś z pogranicza psychologii - na co tylko mnie najdzie nastrój). I właściwie tyle, bo więcej pisać mi się nie chce ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-09-2009, 17:45   

moje zainteresowania? Mieszanka wybuchowa niczym bomba atomowa:
  • anime i manga - oczywista oczywistość ;)
  • space exploration & space technology - wszelkiego rodzaju podróże kosmiczne, badania przestrzeni, planet Układu Słonecznego (zwłaszcza Marsa - obecne badania i plany wysłania tam człowieka; ciekawe czy tego dożyję...), wszelkie nowinki technologiczne jak silniki, pojazdy kosmiczne, sondy bezzałogowe.
  • sport - piłka nożna (w tym nasza rodzima ekstraklasa, kibic Wisły Kraków chyba nie bardzo tutaj lubianej), jako kibic ale również lubię poganiać za piłką; skoki narciarskie
  • budownictwo & architektura - infrastruktura sportowa (w Polsce jak i na świecie), infrastruktura drogowa (w Polsce jak i na świecie), wieżowce, tunele, mosty, koleje, wszelkie szalone pomysły inżynierii.
  • hardware & overclocking - składanie PC, podkręcanie
  • filmy - lubię od czasu do czasu obejrzeć dobrą produkcję, często z różnych gatunków
  • gry - X360/PC, gram bardzo rzadko aczkolwiek, gdy coś wpadnie mi w oko to przechodzę często "na raz".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2009, 19:02   

1. Anime i Manga
2. Gry komputerowe i Video (RPG the most)
3. Książki, szczególnie S.F i fantasy
4. Film (ale nie hollywoodzki chłam. Kino ambitne, szczególnie spoza USA)
5. J-Muzyka
6. Historia (Średniowiecze, Nowożytność i Japonia szczególnie)
7. Mediewistyka
8. PC- części, składanie i inne czynności techniczne
9. Broń biała, sztuki walki z jej użyciem (acz nie uprawiam sam)
10. Pisanie drobnych opowiadań (ale rzadko, nie potrafię się przełamać do publikacji)

To tyle. Nic specialnego, nic wyjątkowego. Ale życie płynie mi w szczęściu, jak długo mogę to robić :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard


Ostatnio zmieniony przez Mitsurugi dnia 19-09-2009, 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-09-2009, 19:09   

1. Książki! Fantasy, kryminały, ale w zasadzie wszystko, co fajne. Spodobał mi się Zafon, to zamierzam się zaopatrzyć i inne hiszpańskie książki, vide "Fechmistrz". Książki przedkładam nad wszystko, zrezygnowałbym ze wszystkiego poniżej, jeśli miałbym wybierac między nimi, a resztą.
2. Gry pecetowe, a zwłaszcza erpegi. Torment, Baldur, NWN.
3. Anime! Oczywiście.
4. Muzyka, Linkin, POD, Rammstein, Sum 41, itd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2009, 22:09   

Velg napisał/a:
Tak niecodziennie jest kilka linijek o książkach, nie wspominając o tym, jakie się lubi ;p

Heh nie wymieniałam, ponieważ często w moich postach nadmieniam moje ulubione lektury a i w podpisach są pochodzące z nich cytaty;) Ale ku gwoli ścisłości do grona moich ulubionych pisarzy należą Szekspir, Oskar Wilde, siostry Brontie, Edgar Alan Poe, Jack London, Bernard Shaw, Joseph Conrad, Dostojewski, Tołstoj, Balzak, Goethe, Buhłakow,Dobraczyński, Jane Austin, cenię również Maragert Mitchell, Stockera, Mary Shelley, Ann Radcliffe, Artura Doyle'a, Gustava Flauberta, Paula Coehlo i wielu wielu innych;)Czytam głównie powieści, dramaty, czasami poezję, ale sięgam niekiedy po kryminały, lubię fantastykę i powieść gotycką w stylu Walpola. Jakiś czas temu sięgałam po filozofię, pamiętam moje studia nad myślą filozoficzną Barucha Spinozy,Kantem i Schopenhauerem;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
subrealic Płeć:Mężczyzna
Dance with techno viking


Dołączył: 16 Cze 2009
Skąd: WWL
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2009, 20:21   

Moje zainteresowania!!!
Dobry film (psychologiczne)
Historia 39-45 okres wojenny
Oczywiście to co każdy tutaj Animacje Japońską
Jakaś książka dla relaksu.

_________________
Nie pójdzie się do przodu bez schylenia karku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4981430
Meliana Płeć:Kobieta
desert rose


Dołączyła: 22 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2009, 20:08   

No jest tego trochę. Chyba nie zaskoczę nikogo, kiedy powiem, że:
- książki - duuużo książek! Autorów nie będę wymieniać, bo chyba nie starczyłoby mi dnia, książek tym bardziej! Nie ograniczam się do konkretnych gatunków, ale najbardziej lubię fantastykę, klasykę i filozofię;
- mitologie świata - najbardziej lubię i cenię skandynawską, egipską i grecką;
- decopage - czyli inaczej zdobnictwo. Kiedy mam czas lubię się pobawić w ozdabianie przedmiotów ze szkła, czy drewna. To bardzo odprężające i daje dużo satysfakcji;
- historia - od dziecka moja pasja i mój ulubiony przedmiot w szkole (zdawałam też z niego maturę). Lubię książki historyczne, filmy, programy, artykuły. Bez historii nie byłoby wiedzy i tożsamości. Warto ją znać, żeby móc lepiej rozumieć teraźniejszość.
- współczesne stosunki międzynarodowe - spaczenie pozostałe po studiach. ;-) Konflikty zbrojne, polityczne strategie, wielkie mocarstwa i ich strefy wpływów, polityczni dyktatorzy, systemy państwowe, gra polityczna etc.;
- filozofia i psychologia - podobają mi się zwłaszcza koncepcje Platona i Hegla. Z psychologów bardzo lubię teorię symboli Carla Gustawa Junga i jego wykłady o zbawiennym wpływie jogi na nasze ciało i umysł;
- sztuka - malarstwo (szczególnie cenię twórczość Alfonsa Muchy, Vermera i drzeworyty Hokusai'a) i rzeźba (Igor Mitoraj i generalnie rzeźba współczesna);
- Japonia - moja najnowsza pasja. Oprócz anime interesuje mnie też kultura, sztuka, literatura i historia tego kraju;
- gotowanie - lubię pichcić, degustować, smakować i w ogóle. ;-) Kiedy mam czas i ochotę to bawię się w kulinarnego odkrywcę i przyrządzam rozmaite potrawy;

Pewnie znalazłoby się jeszcze trochę, ale na tym na razie poprzestanę. ;-)
Pozdrawiam

_________________
"Niebo tego świata. Odtąd każdy rok jest wygraną." Issa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2009, 18:47   

No cóż:
Muzyka- kolekcjonowanie i poznawanie nowych dźwięków i oczywiście koncerty wszelkiej maści.
Deski- Kiedyś deskorolka(już kolana wysiadły), a aktualnie kitesurfing i snowboard.
Filozofia- ale od strony poznawczej nie teoretycznej(np. pierożek w filozofii Georga Berkeleya- autentyczny przykład) Aczkolwiek nie jestem w tym temacie biegły.
Japonia- Wszystkiego po trochu (właściwie to od tego zaczęło się czytanie mangi i oglądanie anime)
Rysowanie- staram się...
Dziewczyny- tak to jedno z moich głównych zainteresowań:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-09-2009, 19:07   

subrealic napisał/a:
to co każdy tutaj Animacje Japońską

No wai. Ja to tylko oglądam.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group