FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Co wam dzwoni?
Wersja do druku
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 07-05-2010, 04:12   Co wam dzwoni?

Zastanawiałam się ostatnie kilka dni czemu nie ma takiego tematu, wydawało mi się, że gdzieś był, ale nie potrafię go znaleźć, a przeszukałam forum. Temat o dzwonkach na telefony. Co kto używa jako dzwonek, może komuś podsunie pomysł na zmianę swojego albo chce się pochwalić co mu dzwoni jeśli ma coś oryginalnego. ( przysięgam, że widziałam taki temat... )

Należę do klubu Anime i Mangi na swoim uniwersytecie i na ostatnim spotkaniu klubu nie wiadomo czemu wszystkim co chwile grały telefony i ludzie mieli przeróżne piosenki z Anime oraz japońskich zespołów.

Chciała bym, żeby ludzie nie tylko pisali czego używają ale jestem też ciekawa co sądzicie o używaniu takich dzwonków publicznie. Znaczy, idziecie sobie ulicą i zaczyna dzwonić wam/lub komuś telefon i ma strasznie dziwny dzwonek. Ja np. często czuje się lekko zawstydzona kiedy dzwoni mi telefon, bo pomimo tego, że zawsze uwielbiam swoje dzwonki mam wrażenie, że ludzie dziwnie na mnie patrzą jak coś mi tam śpiewa po Japońsku...

Tak więc mój zestaw:
Dzwonek: SOMEONE ELSE by Kana Asumi, Saki Fujita and Eri Kitamura - opening nowego anime Working!
Wiadomość SMS: Wstawka gitarowa z Anime K-ON! no. 7
Budzik: Kagamine Rin - 告白センセーション

PS:
Telefon jaki posiadam, to Nokia n97 Mini.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-05-2010, 09:35   

Do wszystkiego: Technologic duetu Daft Punk. Jedyna melodia, jaka na moim samsungu jest słyszalna w zgiełku, a i to niewyraźnie. Chciałem dać solówkę z Aerodynamic, ale nie miałem czasu jej wyciąć.

Chętnie bym też sobie ustawił finał z Poleczko-pole albo Hymn to the Red October, ale tylko od słów "da swidanija" do końca wejścia.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2010, 10:38   

O właśnie, ja mając swoja małą obsesyjkę też często zastanawiam się nad reakcjami jakie wywołuje mój dzwonek telefonu. Koronnym przykładem jest kiedy podczas sekretarzowania na ringu wystawowym, musiałam przepraszać sędzinę i odbierać telefon od brata. Dzwonek to piszczące Moyashimony... Brzmią dość niecodziennie. Ale to na jedną osobę, tymczasem dość długo miałam ustawiony opening z Ghost Hunta ale nie lubiłam wtedy swojego dzwonka. Nie lubię jak mój telefon dzwoni. A przynajmniej nie lubiłam, do momentu w którym jako dzwonek ustawiłam sobie Pastel Toori z Honey and Clover. Jedyna melodia, która mnie uspokaja zamiast drażnić, dlatego używam jej również jako budzika. Przy opcjach dopasowywania dzwonków do osób (która jest bardzo fun) można sobie pozwalać na różne ciekawe efekty. Na rodziciela mam np ustawiony opening z Triuguna. Było też zabawnie kiedy ustawiłam sobie evil laugh na jedną osobę. Siedzę w pokoju oglądam anime i nagle zaczyna się coś śmiać, śmieje się i śmieje... wtf?! Po czym dopiero po chwili zaskoczyło, ze ktoś do mnie dzwoni. Wniosek? Evil laughy lepiej dawać na smsy. A właśnie, dźwięk na smsa mam nieśmiertelny Edenowy, do czasu aż wreszcie sobie ściągnę programik i doprowadzę krzyk orła do sensownej postaci dzwonkowej. Miałam ostatnio fazę i szukałam dźwięków natury (stąd m.in. ten evil laugh), przez co jako dzwonek skończyło wycie wilka na przemian z cykadami. Wycie wilka jest ciekawe, zwłaszcza jak sie wieczorem idzie po ulicy, chociaż tu i cykady brzmią genialnie. Chciałam krzyk i śmiech hieny ale nie znalazłam nic ładnego, a wycie kojota muszę dopiero przerobić. Ryki kotów nie nadają się do niczego chyba, że pomruki koteczków domowych.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 11:48   

Póki co, jedna ze standardowych melodyjek na Sony Ericssonie. Do SMSów dźwięk dzwonka do drzwi, a jako budzik - "classic phone". Wcześniej ustawiałem sobie na budzik różne melodyjki, ale uznałem, że dźwięk dzwonka elektrycznego będzie jednak mniej wkurzający...

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201004/1272528914_by_AsiaKloss_500.jpg


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 07-05-2010, 13:16, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-05-2010, 12:03   

O fu fu fu fu...

Jako budzik mam ustawione to. Motywuje z rana do pójścia na zajęcia. konkretnie, intro z tego.

Różne dźwięki "systemowe" w telefonie u mnie to wycięte buczenia i pipkania kodekowe z serii Metal Gear. Jako sygnał sesemesa jest ustawiony Wykrzyknik strażnika z tejże serii.


Jako dzwonek standardowy - Goodbye SR-71. Ale u mnie praktycznie każdy stały kontakt ma własną melodię. Miłość mojego życia ma na przykład Bad Girlfriend >]
Powrót do góry
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 12:39   

Niezmiennie od jakichś 2 lat ;]
Dzwonek: Devil May Cry 4: Forza del Destino
SMS: Noir - Salva Nos (melody version)
Budzik: of course, Forza del Destino :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Issina dnia 28-09-2010, 18:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 12:57   

Dzwonek:
Baccano - Gun's & Roses: i muszę powiedzieć, że przez to mam trochę dość tego utworu. Z drugiej strony sprawdza się doskonale w swojej roli.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 14:10   

Przed chwilą udało mi się jako budzik ustawić to. Mam nadzieję, że nie znienawidzę za to Azumangi ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 15:37   

Ja osobiście na dzwonek ustawiłam piosenkę Aiden - Die, Die My Darling.
Dźwięk sms'a - standardowy w moim SE.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 16:40   

Czy bym się wstydził dzwonka z anime? To zależy od piosenki, bo niektóre głosiki zdecydowanie nie pasowałyby do faceta w moim wieku ;D Kiedyś miałem dźwięk smsa z fragmentem openinu Chobits, ale to było dawno.

Dzwonek główny to Electric Feel zespołu MGMT, który doskonale spełnia swoją rolę.

Obecny telefon mam od niedawna, a odkąd się w niego zaopatrzyłem, to dźwiękiem smsa były wpierw pierwszy, a teraz drugi z dźwięków znanych z gry Mario. W niedługim czasie zamierzam go zmienić, bo te niskie tony po pewnym czasie zaczynają okropnie denerwować.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-05-2010, 17:30   

U mnie dzwonek niezmienny: Jace Everett - Bad Things :D
http://www.youtube.com/watch?v=MdjHwSShzsc - uwielbiam tą nutę i chyba się z nią nigdy nie rozstanę.
A sms standardowy w LG.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 17:40   

Dzwonek
SMS
Budzik

Dzwonkowi obecnie posiadanemu jestem wierny od moich początków z telefonem komórkowym. Nigdy go jeszcze nie zmieniłem i nie zamierzam. Uwielbiam tą piosenkę w oryginale, choć na dzwonku mam podrasowaną wersję - Andain - Beautiful Things.
Dźwięk sms po obejrzeniu PH zmieniłem na obecny. To dopiero drugi jaki mam poza standardami.
A budzik jest taki, że mnie bardzo szybko zrywa z łóżka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VioletMeh Płeć:Kobieta
Problematyczne dziecię.


Dołączyła: 25 Mar 2010
Skąd: Otwórz szafę...
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 19:13   

Dzwonek - 1. opening z Soul Eater.
SMS - http://jaskowice1.wrzuta.pl/audio/4G7GT4BGDhi/give_me_some_fish XDDD
Budzik - ni mogę znaleźć linku... więc jest to dzwonek zatytułowany "Jungle Sounds", tam się wydziera jakiś tarzan i małpy drą xD Można zawału dostać, jak się przy tym budzi.
Ale miałam kiedyś "Ding drum" (chyba każdy SE ma to w plikach...), to jest jeszcze gorsze oO

_________________
Nazywaj mnie jak chcesz - i tak zareaguję tylko na "Shishuu".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-05-2010, 23:09   

Więc w zasadzie:
Dida:Etna Boogie - Disgaea <- Cicho Sm00k ;-)
Rodzina: Pre-Parade - Toradora
Tanuki: Only my Railgun - Toaru no Kagaku Railgun, wersja skrócona, bez cichego początku
IW: Lord Laharl Hymn - Disgaea
Studia: End of All Hope - Nightwish łamane na Absolute Destiny: Apocalypse - Utena
Ogólny: Gun's & Roses - Baccano
SMS: Opening Triguna - Trigun ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2010, 00:25   

Mnie przez długie lata w starym telefonie dzwonił Hyperspace Theme z gry Star Control 2 przerobiony na MIDI, ostatnio poważnie zastanawiam się nad wgraniem na obecny telefon uwspółcześnionej wersji tegoż :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group