FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Forumowicze grający na instrumentach wszelakich
Wersja do druku
Laurent Płeć:Mężczyzna
Secret Character


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Księginki/Lubań
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2012, 13:14   Forumowicze grający na instrumentach wszelakich

Moja ciekawość spowodowała, że zainteresowałem się anime. Nie jest to jednak moje jedyne zainteresowanie. Pasjonowała mnie zawsze muzyka, a nie ma fajniejszego sposobu na obcowanie z nią niż samemu jej granie. Być może znajdzie się wśród użytkowników parę osób mających podobne doświadczenia.
Chciałbym podzielić ten temat na dwa wątki: pierwszy to opis waszej przygody z muzyką, drugi to dzielenie się nutami z anime. Być może ktoś z was takowe posiada, a przydałyby się bardzo.
Jeśli chodzi o mnie, zaczęło się wszystko w czasach technikum, gdy kumpel pożyczył mi książeczkę o grze na gitarze. Natychmiast odkurzyłem gitary jakie zostały mi po ojcu (klasyczna i elektroakustyczna), nastroiłem i zacząłem brzdękolić melodie różne i podłużne. W międzyczasie kuzyn dorwał leżącą w kącie gitarę basową i dołączył do zabawy. Graliśmy różną muzykę współczesnych twórców: Lady Punk, Metallica i te sprawy. Później porzuciłem gitarę na parę lat, aż ostatnio kupiłem sobie keyboard za miażdżącą kwotę osiemdziesięciu pięciu złociszy. Ta nieziemska machina dla "prawdziwych" muzyków to prawdziwe cudo, jeśli nie zamarzysz do melodii głównej grać akordów... W dalekich planach mam też zakup kobzały, bo lubię dźwięk tego instrumentu, ale do tego to jak wspomniałem daleka droga. No i miło by było nauczyć się grać melodie ze słuchu, ale to wydaje się być bardzo trudne.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-08-2012, 13:21   

Temat zamykam jako, że istnieje już identyczny TUTAJ.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group