FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  World of Warcraft
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2005, 14:17   

Heh, po próbach grania Roguem (fajny, ale rozgrywka taka średnio ciekawa, chyba, że jest się wielbicielem skradanek) oraz Magiem (cienizna :) odkryłem swoje powołanie - Warlock.
Klasa po prostu bajeczna, typowy przebieg walki wygląda następująco:
Rozkazujemy podążającemu za nami demonowi, by atakował przeciwnika (do wyboru - Imp rzucający fireballami, Voidwalker będący czarną chmurą, która ma chyba ponad 2 metry w barach ewentualnie pani Succubus w skórze i z pejczem), w tym czasie rzucamy na niego 3 czary DOT (Damage Over Time) i dobijamy z różdżki lub Shadowbolta. +czar Fear, po rzuceniu którego przeciwnik ucieka w losowym kierunku przez 10 sekund, nie mogąc nic zrobić.
Poezja po prostu :D
Jakby co, to zapraszam na realm Ragnaros (serwer - oficjalny EU). Gildia Domination chętnie przyjmie nowych graczy ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-11-2005, 22:47   

Wyprawa na kontynent hordy, bycie zgankowanym (tzn. dużo hordziaków vs. ja) X razy, strata paru godzin, ale w końcu JEST.

Nawet nie wiecie, jaka to radocha dorwać nowego demona po tak długim wysiłku ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2005, 13:23   

Keii, co do tego servera mam tylko jedno pytanie, czy wszystkie skille i npc tam dzialaja?tzn nie ma jak na wiekszosci innych ze miasta potrafia byc w polowie puste, albo skille maga-druida akurat te najlepsze nie dzialaja?
jak wsyzstko dziala to mozesz dac linka do servera?:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2005, 21:59   

Ryuzoku napisał/a:
jak wsyzstko dziala to mozesz dac linka do servera?:P

http://www.wow-europe.com

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2005, 01:04   

Mnie ta gra wkurzyla, dwa dni próbowalem ustuakc jeden lvl (około 36)i nic. Cały czas albo mnie horda zabijala albo był jakis raid. I tak majac wykupiony abonament do 5 grudnia nie gram juz od miesiaca. Pewnie jak mi aktywacja wygasnie to mi sie zachce grac-złosliwosc losu, no ale na razie mam taki afront do WOW że sie go nie dotykam.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Aneris Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Gru 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2005, 18:09   

nie mam kasy na WoW'a (200 zeta gra i placic co miesciac -.-) gram na jakis prywatnych serwach...i prawie zawsze sie cos chrzani najczesciej jest tak ze jak sie loguje to pisze to jak jest down albo cos w tym stylu nawet jak jest up...(pewnie z przepelnienia...) duzo jest serwow zalozoncyh na ver 1.8.2 tylko ze nie moge ga sciagnac...

a jezeli chodzi o gre lubie grac wojem(Tauren) moze i banalna postac ale jest super albo rogue(Elf)
a czy warlock jak ma impa czy cos innego to jak zabije on jakiegos potwora to dostaje sie expa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5332319
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2006, 00:23   

Burning Crusade, dodatek do WoW, zbliża sie powoli. Przybędą dwie rasy: Krwawe Elfy dla Hordy, i Draenei dla Przymierza. Jak się jednak okazuje nie ci draenei, którzy stanęli po stronie Illidana, a ich "niespaczony" odłam, wywodzący się z tej samej rasy co Archimonde. Ich historia nawet ma sens i zdecydowanie rozwija wątek tej rasy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2006, 07:15   

Prawdziwa historia Draenei
I śmieszna sytuacja z pokazu BC na E3:

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2007, 17:01   

w "Tbc" występują Draenei (jakieś głupie, wielkie, niebieskie, krowy) i wspaniałe bloody Elfy, a jak nie podoba wam się płacenie to poprostu wejdźcie na CUT! i zacznijcie grac używając wersji 2.0.12 =p naprawde warto, wiele bugów już naprawiono, przyjaźni gmowie ticket service cały dzień, eventy i takie tam ^^

Jak komuś się nie podoba płacenie, to jest złodziej pospolity, ot co. Link usunięty, na mocy drugiego punktu Konstytucji Forum. Mai

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Patricko Płeć:Mężczyzna
Pro Driver


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: Akina
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2007, 11:17   

Gram w WoW'a już pare lat.
Przyznam się tylko, że nie na oficjalnych serwerach, ponieważ przy nawale innych rachunków, po prostu mnie na to nie stać. A i WoW jak WoW. Zabiera za dużo czasu.
Czasami potrafiłem siedzieć, nawet od 6 do 4 nad ranem, robiąc tylko przerwy na toalete oraz coś zjeść. Ale teraz dałem sobie spokój. Gram tylko jak mam czas, albo mi się nudzi.

Co do maga...autor napisał, że cienizna...widze, że mało nim grał, albo mało o nim.
Mag zadaje największy DMG, przy czym ma liche HP. Jak się nim potrafi grać i ma się wyższy lvl, to paroma czarami można bez problemu pokonasz przeciwnika.

No ale przecież każdy gra tym czym lubi :D A nie tym co jest dobre.

_________________
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-07-2007, 17:05   

Nie jestem autorem tego tematu kolego ;)
A zdanie do maga co prawda się zmieniło, bo po zakupie BC zrobiłem BE Mage'a właśnie, ale pierwsze levele są strasznie nudne i postać ginie chyba najszybciej ze wszystkich (co logicznym jest, bo biega w szmatach i nie może się leczyć), co jest przy 1-15/20 najbardziej odczuwalne.
Ale fajnie się kosi w PvP.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-08-2007, 13:32   

Blizzard zapowiedział nowy dodatek. Będzie się nazywał Wrath of Lich King i opowiadać będzie o Northrend. Sierpniowa zapowiedź od Blizzard była przewidywalna, choć liczyłem na coś innego.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 19:53   

ten death knight to tylko kolejny mutant paladyna, poza tym już wiadomo że ten dodatek nigdy nie będzie działał na emulatorach (czyli prywatnych serverach) z powodu geo-mode (niszczenia okolic) i z tego co widzę summony DK (ghoule etc) to też będzie niewypał

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-08-2007, 08:59   

"Tylko kolejny mutant"? E, wydaje mi się trochę bardziej złożony, z tymi wszystkimi runami. Nie wszystko, co wali mieczem i czaruje jest wariacją paladyna imo.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-08-2007, 21:15   

Jako, że postanowiłem przez miesiąc pograć i zrobiłem nową postać, rzucę parę shotów ;)
[Thumbnaile, po kliknięci można zobaczyć w pełnych rozmiarach]

Toto zadawało śmiesznie małe obrażenia, ale w pewnym momencie nie wiedzieć czemu mnie zabiło O_o

Postać.

Postać in game.

Bug? Specjalny skill npca? Nie mam pojęcia O_o

Tutaj profil postaci na Armory, niestety rzadko się update'uje (aktualnie mam 23 lv, a pokazuje 20).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group