FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
  Final Fantasy
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-10-2009, 23:48   

Jeżeli masz na myśli Tidusa to z jednej strony się zgodzę, bo faktycznie Jecht nie jest nawet zły, ale z drugiej strony w grze o tym nie zapomnieli, a Jecht jest fajny i szkoda by go było :D

A Ultimecię też polubiłem (w Dissidii, w VIII jakoś tak średnio na jeża), a Seifer jako drugi użytkownik gunblade'a... No nie wiem, dałoby się go zrobić też fajnie i inaczej od Squalla, ale według mnie dobrze jest tak jak jest i w zasadzie z finali które znam (VII+) dobór postaci mi pasuje :) Choć ja to w ogóle chętnie pograłbym w taką Dissidię w której byłyby wszystkie istotniejsze postaci z moich ulubionych finali, bo i Yuffie, i Cida, i Jenovy (nie pytaj w jakiej formie, mogłaby być w formie "ludzkiej" i by było dobrze :D) i Seymoura i wielu wielu innych brakuje :D

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-10-2009, 23:51   

Pewnie, że Tidiusa, pokopało mi się strasznie z tym Zidanem ;D No pomyłka, ludzka rzecz ;p
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-10-2009, 23:56   

Oj tak, gdyby jeszcze dorzucili Celes, Caina, Lulu i nieznaną mi jeszcze z imienia panią w okularach z FF XIII to byłoby cacy. Jeśli Dissidia się sprzeda (a sprzeda się na pewno) to może machną kontynuację. Albo może lepiej nie, bo dorzucą bohaterów Kingdom Hearts...
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-10-2009, 00:19   

Jecht do tej dziesiątki złych pasuje jak pięść do nosa. Śmiesznie to wygląda jak on ramie, w ramię z Imperatorem, maniakalnym Kefką, stawia czoło dobrym bohaterom. Gryzie się to strasznie.


Vodh napisał/a:
a Seifer jako drugi użytkownik gunblade'a... No nie wiem, dałoby się go zrobić też fajnie i inaczej od Squalla, ale według mnie dobrze jest tak jak jest

Dali by radę go wcisnąć, Chaos by mu tylko musiał wmówić, że jest jego nowym sorcerer's knight ;>
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-10-2009, 00:29   

Rzeczywiście Jecht pasuje jak kwiatek do kożucha. Z drugiej strony gdyby wcisnęli Seymoura to by było już dwóch emo - boyów (trzech jak liczymy Sepha). Kuje i Seymoura można by wziąć za braci.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-10-2009, 00:39   

Nie no, Jecht pasuje i w fabule gry też jest to ładnie pokazane, wręcz jest kluczowym elementem w pewnym sensie, spoiler fabularny:


Spoiler: pokaż / ukryj
W końcu plan Emperora polegał na zdobyciu Kryształu tylko w wersji dark właśnie w wyniku walki Jechta z Tidusem, bo niejastna przynależność Jechta otwiera właśnie taką możliwość.


Poza tym jest świetną postacią i Dissidia byłaby bez niego uboższa :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-10-2009, 14:07   

Apropo Disidii, to ja na razie ukończyłem dopiero dwie przygody(przeszedłem FFI i FFII). Kurcze tym całym Firionem, grało mi się o wiele lepiej niż wojownikiem światła. Lepsze combo ma i ataki. A teraz kieruje bohaterem z FFIII, czyli Onion Knightem. Śmiesznie macha tym swoim mieczykiem, z jego ataków to tylko ta Cometa jest groźna.

Vodh napisał/a:
Nie no, Jecht pasuje i w fabule gry też jest to ładnie pokazane, wręcz jest kluczowym elementem w pewnym sensie

No tak, tylko ja bym wolał by wzięli z FFX takiego złego, który by swoją osobą wzbudzał negatywne emocje. Seymour, jest właśnie taką osobą.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2009, 10:32   

http://www.youtube.com/watch?v=rUy04FWIMkE - piosenka z anglojęzycznej wersji FF XIII. Narzekałem na japońską, ale tutaj szkoda nawet gadać...
Data wydania wersji International? 9 marca 2010.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2009, 11:32   

Kicha totalna.
Powrót do góry
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2009, 15:03   

Piosenka Leony Levis+FF= Epic fail
Serio, nie wiem o co chodzi.
A propos Finali gram sobie ostatnio w FFVII Crisis Core i gra jest świetna. Wstyd przyznać a le Finale nigdy mnie nie pociągały, ale CC jest po prostu bdb. Gram na hardzie więc poziom trudności jest ok. Pierwsza walka z Ifrytem rządzi. Zack wymiata. Po prostu heros jakiego nie sposób nie polubić. Doskonała kreacja.
Na PS2 mam jeszce Dirge of Cerberus. Stzrelanka ale ma fajny klimat. Kurczę zastanawiam się nad sięgnięciem do FFVII. Chociaż słyszałem plotki że ma remake na PS3 wyjść.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-11-2009, 15:27   

OverLord_Zenon napisał/a:
Chociaż słyszałem plotki że ma remake na PS3 wyjść.

Pewnie kiedyś wyjdzie... Jak nie na PS3 to na PS4.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2009, 15:56   

Miał już być na PS2... kiedyś pewnie SE zacznie brakować forsy i wtedy taką wersję zrobią. Na PS3 było "demo techniczne", które dość mocno podgrzało klimat. Osobiście jednak nie sądzę, abyśmy się w przewidywalnej przyszłości takiej wersji doczekali.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-11-2009, 20:14   

OverLord_Zenon napisał/a:
Chociaż słyszałem plotki że ma remake na PS3 wyjść.


Jak dotąd wyszedł nie tyle remake, co reedycja, dostępne zarówno na PS3 jak i PSP za pośrednictwem Playstation Network. O ile na telewizorze HD siódemka może już bardzo konkretnie odstraszać, o tyle na ekranie PSP wygląda świetnie (choć i tak nie ma oczywiście porównania do współczesnych gier dedykowanych na psp).

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2010, 18:53   

http://gry.onet.pl/2111040,,FF_XIII_najwiekszym_szwindlem_w_historii_gier,wiadomosc.html - szwindel heh...
Powrót do góry
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 14-01-2010, 19:14   

Więęęęc... Gra z serii Final Fantasy jet szwindlem, bo... Gra się w nią tak jak w grę z serii Final Fantasy?


_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group