FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Prince of Persia
Wersja do druku
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2005, 21:55   

KoBik napisał/a:
- nie da się więcej wyciągnąć? bzdura. Jeśli siedzisz w temacie, popatrz na takiego Splinter Cella, pierwsza część szokowała, a gdy w końcu niedawno uderzyła trzecia część można powiedzieć, że pozamiatała konkurencje, zwłaszcza graficznie.

Te dwa zdania nie maja z soba nic wspolnego. SC powstal z mysla o pcetach, nastepnie spora czesc elementow zostala wykonana od nowa zeby konsola nie dostal zawalu od puszczania samego intra.
Niestety 800mhz i 16 mb(lub 32, ale kogo to obchodzi) ram grafiki w konsoli to granica ktorej nic nie zlamie. Nie wiem jak ty chcesz mi wmowic ze jest inacze.
KoBik napisał/a:
Prince jest typową grą w której nie da się podciągnąc graficznie wszystkiego jakby chcieli inni.

czemu sie nei da ? i co ma gatunek do grafiki ?
Totylko w naszym zadupnym kraju wszytko tak drogie a zarobki male, ze czlowieka nie stac na porzadny sprzet :/ pozatym mozna zmniejszyc detale i grac na minimalnych :]
SWoja droga pop ( oczywiscie wersje pc, na ps2 nie obsluguje dx9,a xbox tylko neiktore opcje) byla pierwsza gra ktora wykorzystywala w pelni dobrodziejstwa nowych kkart graf :] ale kazda kolejna czesc to tylko kosmetyczne poprawki :/ Moze w czworce znow czeka nas jakas wieksza zmiana :]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2005, 22:09   

Splinter Cell powstał z myślą o PC, LOL. MEGA LOL. Widać masz znikome pojęcie na ten temat. "Spora część elementów została zrobiona od nowa" skąd ty bierzesz takie brednie to ja nie wiem, doprawdy.

Gadanie o Konsole vs PC można już wsadzić między bajki, ty bredzisz swoje, ja będę się upierał w swoim bo wiem, że mam rację.

Zmniejszyć detale i też można grać, phi też mi frajda. Na konsoli nic nie musisz. Odpalasz i grasz nie martwiąc się o zwis kompa czy klatkującej animacji.

Poprostu kompy nie sa do takich gier, a Prince napewno nie był tworzony z myślą o rynku PC tak samo jak seria Splinter Cell, bo te gry to tylko KONWERTY na pc. Pecety w ogóle nie są do grania, tak przy okazji.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-12-2005, 22:23   

Panowie mam pytanie: co ta dyskusja ma wspólnego z Prince of Persja?

Czy nie moglibyście sobie założyć tematu "Konsole vs PC" gdzie moglibyście się poprzerzucać w tym temacie?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 01:41   

tematow to tutaj wylew ostatnio :] a ze to nie jest jakas 10stronicowa dyskusja, rownei dobrze moze sie tutaj znajdowac i zmeiscic :]

KoBik napisał/a:
, ja będę się upierał w swoim bo wiem, że mam rację.

chlopie ja sie zajmuje grafika komputerowa....
Konsole sa tylko do grania, ale to nie zmienia faktu ze pecety sa parokrotnie razy silneijsze ( albo paredziesiat razy jesli wziac pod uwage naprawde profesjonalny sprzet )
KoBik napisał/a:
Widać masz znikome pojęcie na ten temat.

na jaki temat ? o czym ty w ogole mowisz ? temat gier ?
KoBik napisał/a:
Zmniejszyć detale i też można grać, phi też mi frajda. Na konsoli nic nie musisz.

bo gra jest ustawiona od razu na minimalne detale ....
Kobik ja pisze tylko ze wszytko co z konsoli ma obzydliwa grafe, jest to prawda ktora musi uznac kazdy,a ty w ogole nie widomo o czym ...
KoBik napisał/a:
Ubi Soft w tym temacie doszło do maksymalnego wykorzystania grafiki, czego oczekujecie na swoich kompach? przecież to tylko "konwersja" z konsol i bogu dzięki nie na odwrót.


"Rynkowy debiut Prince of Persia: The Sands of Time na dane platformy: PC, Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox, Nintendo GameCube oraz GameBoy Advance planowany jest na listopad bieżącego roku."
PoP powsatwala na wszytkei paltformy.
A i SC powstal na pc, i potem zostal przerobiony na konsole, specjalnei sprwdzilem date premiery na obie platformy na oficjalnej stronie ubisoftu :]
www.ubi.com
KoBik napisał/a:
skąd ty bierzesz takie brednie to ja nie wiem, doprawdy.

z oficjalnej strony samego tworcy gry, ale zapewne ty wiesz lepiej od osoby ktora ja stworzyla ...
Nie wiem czemu tacy ludzie jak ty probuja cos zmyslac nawet nie umeijac skorzystac z www.google.pl zanim cos napisza ....


Ostatnio zmieniony przez slocik dnia 18-12-2005, 08:44, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2005, 04:08   

PoP ma dwie wady. Nudne i Okropnie Skomplikowane.

Nudne bo nie lubię tego typu gier, skomplikowane bo jestem na takie gry za głupia. A poza tym to grafika cool i super. A tak prawde powiedziawszy to urzekają te obrazki co się pojawiają przy instalacji. [^_^V] Okropnie klimatyczne i gdyby nie fakt że księciunio do ładnych nie nalezy to bym sie nawet nad tapetowaniem zastanawiała...
Muzyka mnie wkuzyć nie zdązyła. Zabiłam bodaj tylko tę panią na samiutkim poczateczku i doszłam do wniosku że szkoda mi czasu... Ale jak pamiętam to było takie, klimatyczne a jakże, buczenie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2005, 08:58   

slocik napisał/a:
bo gra jest ustawiona od razu na minimalne detale ....
Kobik ja pisze tylko ze wszytko co z konsoli ma obzydliwa grafe, jest to prawda ktora musi uznac kazdy,a ty w ogole nie widomo o czym ...


tym zdaniem potwierdzasz, że nawet nie widziałeś Ninja Gaiden czy Splinter Cell Chaos Theory na iXie, mówiąc, że na konsoli jest obrzydliwa grafa. Człowieku, jesteś jeden wielki LOL.
Upieram się nadal, że nic nie wiesz w tym temacie.
Splinter Cell powstał na pc i został skonwertowany na konsole, BUAHAHAHA, jesteś żenujący. Data premiery to co innego, gierka wyszła "pierwsza" na pc, ALE została stworzona od podstaw na XBOXA!!!
Dobra możesz sobie pisać dalej te brednie, mnie to nie rusza już. Nic nie wiesz człowieku.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2005, 09:52   

slocik napisał/a:
tematow to tutaj wylew ostatnio :] a ze to nie jest jakas 10stronicowa dyskusja, rownei dobrze moze sie tutaj znajdowac i zmeiscic :]


NIE MOŻE.

Powody ku temu są następujące:
a) Bo JA tak mówie
b) Bo to rodzi burdel
c) Przeszkadza tym, którzy chcieliby pogadać o Wyższości PC nad Konsolami
d) Przeszkadza tym, którzy chcieliby pogadać o Prince Of Persja
e) Przeszkadza tym, którzy chcieliby cokolwiek znaleźć na Forum.

Macie nowy temat. Otwiera je się tak: Klikasz w "Nowy Temat".

Każdy nowy post nie związany bezpośrednio z PP, jaki tu zobacze wylatuje.

DO POSTU, KTÓRY ZNIKŁ:

K(...) coś pisałem!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2005, 15:37   

IT. napisał/a:
Zabiłam bodaj tylko tę panią na samiutkim poczateczku i doszłam do wniosku że szkoda mi czasu

Nie mogłas jej zabic, bo wynik tej potyczki jest taki, że kończysz bez broni nieprzytomny na brzegu morza. Dopiero troche później możesz wziąźc odwet na Shadee:)

Ta gra jest kozacka. Jeden z moich ulubionych tytułów. Czekam z niecietpliwością na POP TT (wersja na PC).

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group