FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Breath of fire
Wersja do druku
Aniaakuku
Gość
PostWysłany: 02-04-2006, 11:53   

A ja chciałam się zapytać... Gdzie znajduje się sejf, z którego muszę uratować dziewczynkę (córkę Rossa) W jego domu? jeśli tak to trzeba mieć jakiś konkretny poziom, bo nie mogę otworzyć zamków w drzwiach w piwnicy? Nie wiem co dalej więc proszę o jak najszybszą odpowiedź...
Przejdź na dół
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-04-2006, 13:34   

Ten "sejf" to właśnie te zamki w piwnicy... Żeby je otworzyć, potrzebujesz złodzieja. Wyjdź z miasta, po prawej stronie powinnaś mieć wejście do jaskini - wejdź tam i przedostań się na drugą stronę do małej ciemnej dolinki między górami. Po środku jest wieża (na razie olej) a dalej dojdziesz do miasta złodzieji - jeśli chcesz nocować w gospodzie, to w tym poprzednim "złotym" mieście koniecznie kup sakiewkę! Inaczej gospodarz cię okradnie. Dolinka jest dobrym miejscem na expienie! Za miastem będzie kolejne wejście do jaskini - wchodzisz tam i przechodzisz na pustynię (żeby tam wejść trzeba mieć jakiś przedmiot, ale nie pamiętam jaki i skąd - popytaj ludzi w mieście złodzieji). Idziesz przez pustynię do następnego miasta (nomadów), i rozmawiasz z szefem - on oferuje ci magiczny flet, który pozwala dostać się do pustynnej krypty, za zabicie robala, który grasuje w nocy. Zgódź się i gdy zapadnie noc idź do małej zagródki obok namiotu szefa (wcześniej była tam koza), walka rozpocznie się automatycznie (uważaj, to mimo wszystko jest boss... Z tego co pamiętam mógł być problematyczny). Weź flet od szefa i wyjdź z miasta (w jednym z namiotów jest save point i darmowy wypoczynek - nie zapomnij!). Nieco dalej powinnien być duży budynek otoczony ruchomymi piaskami - stań na tym takim małym kwadraciku naprzeciw wejścia i zagraj na flecie - wejdziesz do krypty. NIE ZBIERAJ W KRYPCIE ŻADNYCH SKARBÓW! Wszystkie są zapułapkowane! Będziesz mógł to zrobić później, jak już dołączysz Karna - złodzieja do grupy. Krypta jest duża i pokręcona, ale powinnaś dać sobie radę, w razie czego pytaj :) Po walce z bossem (takie śmieszne oćko - po drugiej stronie komnaty będzie bumerang umieszczony w kamieniu - będziesz musiała tu później po niego wrócić, teraz nie masz jak go wyjąć) powinnaś dojść do jedynych niezapułapkowanych skrzyń w krypcie - jest ich kilka i otaczają skrzynię niebieską. Niebieską skrzynię otwórz na końcu, będzie krótka animacja i wtedy pomoże ci Karn. Zejdź za nim i od tej pory masz złodzieja w drużynie! Gratulację! Nie idź jeszcze do Rossa, Karn poprosi cię o pomoc w odnalezieniu księgi złodzieji - po prostu idź dalej, Karnem otwieraj zamki i skrzynie ze skarbami. Kiedy dojdziesz do dużej komnaty z takimi jakby "grobowcami" przeczytaj wszystkie po kolei, a wtedy Karn przyłączy się do ciebie na dobre.

Tak, i wtedy już chyba będziesz mogła iść ratować córkę Rossa XD" Chyba że o czymś zapomniałam :P

A jeśli wybitnie zahachmęciła, to tutaj masz kilka walktroug po angielsku...
http://www.gamefaqs.com/portable/gbadvance/game/472722.html

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2006, 11:34   

Właśnie gram w BoF: DQ i powiem tak: twórcy zrobili perfidengo klona FF VII, grafika, wykonanie, nastrój, wszytsko jest zerżnięte z siódemki, aż dziwne, ze Square nie poddał Capcom do sądu.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2006, 13:26   

Wreszcie udało mi się dorwać BoF 3! Ile z tym problemów było =='
Zaczyna się, hmmm... ciekawie. W żadnej części nie kierowaliśmy smokiem, a ten w dodatku jest absolutnie uroczy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Manga Ryu Płeć:Mężczyzna
Po prostu: Manga


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Mława
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 17:31   

Czy ja wiem czy taki uroczy... Mi pasuje jednak design smoczków z czwórki...
Ale fakt, fajny jest. Zaciąłem się lekko w miejscu

Spoiler: pokaż / ukryj
Ukrywania się przed strażą w rezydencji

ale szczerze to nie chce mi się grać.
Ostatnio chciałem przypomnieć sobie od nowa IV ale kumpel rozwalił mi pada T-T

Co do problemów z przejściem- najgorszą katorgą w BoF IV dla mnie była pierwsza przejażdżka na tym... CZYMŚ po Plains... Mogłem chodzić godzinami i nie mogłem znaleźć właściwego szlaku, w końcu się udało, ale nigdy więcej XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2495244
 
Numer ICQ
Nami Płeć:Kobieta
Ruda! xD"


Dołączyła: 21 Paź 2006
Skąd: Syberia
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2007, 15:17   

BoF III jest moją ulubioną częścią :)
Nie przepadam za IV :p
Nie wiem...nie podoba mi się.
A z BoF III zawsze kochałam Rei'a xD"
A Nina póki nie dorosła denerwowała mnie, bo latała w takiej różowej sukni księżniczki xD"
Najgorsze co pamiętam z gry, to moment gdzie bawią się w chowanego i trzeba wszystkich znaleźć...na początku w ogóle nie wiedziałam o co chodzi ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8054079
Davdor
Gość
PostWysłany: 13-11-2007, 15:34   

mam mały problem w BOF 3 jestem w więzieniu zamku Windia ( kiedy Ryu jest chłopcem) i mam problemy z grobami nie wiem w jakiej kolejności wcisnąć zielone i czerwone tablice czy ktoś mi pomoże ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group