FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Nowe dzieło Blizzard!!!
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-03-2006, 21:50   

Na wyładowanie energii jedną z lepszych gier jest Dynasty Warriors. Bierzesz znajomego i mordujesz całą armię. Czysta przyjemność ~~

A co do D3, to słyszałem (plotki rzecz jasna), że niby cośtam ktoś powiedział, że ma to być mmo z podziałem na frakcje - Niebo i Piekło - czyli coś jak w WoWie Horda i Sprzymierzeni. Ale nie podniecałbym się tym na razie jakoś bardzo, bo plotka dość stara jest i chyba umarła śmierciąnaturalną :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 15:36   

Diablo 3... jeżeli miałby to być MMORPG (lub coś tego typu), to powątpiewam aby szybko się pojawił (zresztą, znając blizzarda to niezależnie co to ma być... będzie za kilka lat, najwcześniej xP) ze względu na niesamowitą popularność WoW (przecież nei stworzą drugiego tytułu który miałby konkurować z ich własnym dziełem xD). Osobiście uważam, że może to być coś a'la GW, aby przyciągnąć do siebie zwolenników tegoż tytułu. Czyli brak abonamentu, nastawione na PvP, etc.
Ale podstawowym pytanie jest - czy to w ogóle będzie D III... cóż, odpowiedź przyniesie, jak zawsze, czas ^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-05-2006, 21:46   

E3 bez Diablo 3

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2006, 21:53   

O tym właśnie mówiłem. Nikt (a tym bardziej taka firma jak blizzard), nie zabija kury znoszącej złote jajka.
Na Diablo III (o ile ma powstać) poczekamy PRZYNAJMNIEJ z 3-4 lata (chociaż sądze, że dużo dłużej).
Ale tak swoją drogą, to jak sami widzielibyście fabułę tego tytułu (o ile powstanie)?
Niby zło już odeszło... to może zrobią dla odmiany prequel xD?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Lares Płeć:Mężczyzna
Palladyn


Dołączył: 16 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2006, 19:43   

Moim zdaniem narazie nie ma co sie podniecać że bedzie diablo 3 to tylko plotki. Pozatym żadna gra blizzarda nie podobała mi sie, prócz WoW w którą nie grałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8819462
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2006, 20:22   

Diablo III... byłoby super, gdyby wyszła, ale jak dla mnie musiałaby spełniać dwa warunki: Muzykę ponownie tworzył będzie Matt Uelmen, przy czym nie pominą "Tristram" oraz będzie to prequel, bo pchnięcie fabuły dalej byłoby naciągane. Ile razy może nie wyjść zabicie Diablo...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2006, 13:19   

Nowa Gildia podaje, że Blizzard ma pracować nad Starcraftem II lub Diablo III zachęcony sukcesem World of Warcraft. ytuł ten ma być MMORPG-iem.

Zdrajcy! Dranie! Ordynusy! Już ich nie lubie!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2006, 13:38   

Oj, jak ma wyjść Masywny, to oficjalnie nazwę ich burakami. Ale poczekamy, zobaczymy.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2006, 13:43   

BOReK napisał/a:
Oj, jak ma wyjść Masywny, to oficjalnie nazwę ich burakami.

Bo na MMO da się najwięcej zarobić i praktycznie nie da się ich spiracić (nie mówię o pożal się Boże emulatorach serwerów)?
6 mln graczy WoWa mówi samo za siebie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-06-2006, 14:08   

hmm........ jesli zrobia stracrafta MMO to ja chyba w niego zagram..... ale to chyba bylby pierwszy massive strategy........ chyba ze bardzo prerobia koncept
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2006, 14:23   

Keii napisał/a:
Bo na MMO da się najwięcej zarobić

Jeśliby się płaciło tylko za grę, a nie za utrzymanie konta na serwerze, to może bym się i skusił. Jednak na płacenie w kółko za to samo nie dam się nabrać - taka moja natura. I niech ktoś mi tylko spróbuje to porównać do abonamentu za TV -_-. Poza tym nie lubię MMO, zwykle za bardzo trzeba tego pilnować, żeby nie utracić jakichś tam punktów.

Poza tym potwierdza to smutny fakt - gry się obecnie robi dla kasy, a baaardzo rzadko dla samej idei dostarczania ciekawej rozrywki potencjalnym klientom. Przynajmniej dla mnie nie ma wiele ciekawego w windowaniu mojej postaci/armii coraz to wyżej i wyżej.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2006, 14:26   

Prawdopodobnie zrobią z tego RPGa, bardzo wątpię, żeby Blizz porwał się na massive-strategy z opłatami, bo chyba nie znalazłoby to aż tylu nabywców. Tak mi się przynajmniej wydaje, biorąc pod uwagę fakt, że WoW odniósł tak duży sukces właśnie dzięki swojej prostocie ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2006, 14:31   

Chyba to jednak była tylko plotka - http://blue.cardplace.com/cache/wow-general/8703206.htm
Borek napisał/a:
ednak na płacenie w kółko za to samo nie dam się nabrać - taka moja natura. I niech ktoś mi tylko spróbuje to porównać do abonamentu za TV -_-. Poza tym nie lubię MMO, zwykle za bardzo trzeba tego pilnować, żeby nie utracić jakichś tam punktów.

Tu nie chodzi o płacenie za to samo, tylko o płacenie za koszty serwerów itd itp, postnąłbym linka do New Rider's Developing Online Games czy jakoś tak, tam to jest ładnie wytłumaczone, ale regulamin zabrania.
EOT na temat samych mmorpgów proponuję, bo się mogę za bardzo rozgadać, a i flame zrobić :>

Edit:
Sorry za double post :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2006, 14:51   

Co do kosztów serwerów - długo by tłumaczyć, ale dla mnie to nie argument. To ich problem, że chcą z tego tytułu kosztu ponosić.

Oby to faktycznie była plotka ^^. Tzn. Diablo to Diablo, ale ja się głównie napalam na Starcrafta.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2006, 16:47   

Z blizzem to nigdy nic nie wiadomo ale ja bym stawiał na kontynuacje Starcrafta
wookół, którego dzieki Ghostowi przez ostatnie kilka lat sporo się mówiło, gdy
tymaczasem w temacie Diablo zupełna cisza no i jeszcze na dodatek to Hellgate: London
przy którym dłubią dezerterzy z Blizzardu a to oni robili D2(http://www.hellgatelondon.com/).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2863826
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group