FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 20:56   

Star Wars The Force Unleashed - byłam na nią bardzo pozytywnie nastawiona, kiedy pojawiły się w sieci pierwsze trailery, potem po demie totalnie się załamałam, bo gra wydawała mi się bardzo chaotyczna i bezpłciowa. Ale teraz na mojej twarzy pojawił się na nowo ciepluchny rumieniec, bo gra w pełnej wersji okazała się całkiem sensowna. Przede wszystkim poczułam klimat SW - fabuła, muzyka i wszelkie charakterystyczne elementy serii oddane zostały znakomicie. Świetnie się walczy, w końcu można rozkoszować się potęgą ciemnej strony mocy - rzucać prawie wszystkim, ciskać piorunami, jednym słowem robić totalną demolkę ;P, a plansze są ogromne, więc jest wiele pola do popisu :) Przeszłam jakieś 95% gry - przynajmniej tak mi się wydaje i mimo iż gra ogólnie jest bez rewelacji to mimo wszystko świetnie się przy niej bawię ^^

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-08-2009, 11:37   

Z powodu poślizgu w sprawie nowego komputera postanowiłem zainteresować się Blood of Bahamut na DSa. W skrócie - całkiem przyjemny, chociaż na jednego trochę monotonny i momentami irytujący (przydałby się na przykład ktoś do osłaniania tyłów i dodatkowi damage dealerzy w celu szybszego zabijania potworów) action-rpg. Pełną relację z pierwszej godziny gry oraz jej dokładniejszy opis zamieściłem tu. Co do samej gry, mam nadzieję na anglojęzyczną premierę, żeby było w końcu z kim grać :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hawk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2009, 21:15   

A ja gram w Football Managera 2007 ^^

_________________
"Between the good and bad is where you'll find me, Reaching for heaven"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2009, 13:55   

Jak zawsze Lineage 2, a poza tym Warcraft 3 (pamietam ze kampanii nie przeszedłem więc coś mnie naszło, żeby w końcu przejść). Wiedźmin, z małymi kłopotami ze względu na wiek mego sprzętu. THPS 3 stare ale od czasu do czasu i w to się pogra. Oraz parę gier z automatów i NES'a w wersji na PC.

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-08-2009, 16:21   

need for speed:Most wanted - akurat mnie naszło i odkurz6yłem ten tytuł...

Commander Keen 6 - baaarzo stare ale jeszcze wciąga, prawie jak dobra książka...
(to z bardzo dawnych czasów, kiedy gry miały fabułę, i nie były rzeźniankami)


Ostatnio zmieniony przez zonk486 dnia 20-08-2009, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-08-2009, 16:47   

Dowiedziałem się właśnie, że w MediaMarkcie chorzowskim mają WotLK za 80 zł (?!), tak więc jeszcze dziś jadę na zakupy :3

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2009, 01:32   

1. Wolfenstein- niezła gra, ale na najwyższym poziomie trudności nadal jest wręcz żałośnie łatwa. Gram dopiero kilka godzin, ale nie zachwyca mnie :-/

2. Od jutra Hearts of Iron III- zobaczymy czy wreszcie jakiś trudny RTS wyszedł

Aha, jeśli ktoś się zastanawia nad graniem w Velvet Assassin to ode mnie- NUDA!

Po za tym wróciła konsola z Niemczech i czas zobaczyć co to X-Blades i Naruto jest warte :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2009, 01:48   

Aktualnie Devil May Cry 4 na przemian z Wolverinem, okazjonalnie Street Fighterem 4 i WoWem. Jutro się okaże, czy drugie podejście do Prototype zakończy się sukcesem, czy może znowu dowiem się, że mój monitor nie obsługuje natywnej rozdzielczości (w której bez problemu działa reszta gier).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2009, 04:35   

HoI 3 ta gra powinna zyskac miana crapa roku.
Serio. Jest bardziej skopana i zabugowana niz czysta wersja Empire TW.
Mapa straszy. Warszawa po drugiej stronie Wisły, Wisła wpada do Bałtyku na zachód od Helu, praktycznie Każda prowincja w Polsce ma skopane umiejscowienie. Z innych kwiatków Stalingrad 200km dalej niż pownien być.
Ga chodzi strasznie wolno w porównaniu do EU3 czy HoI2, do tego ma lagi. Nawet na pauzie. Kpina.
I nie to nie jest wina mojego sprzętu.
Technologia jest od czapy np musisz wynajdywac dwa razy ten sam karabin dla piechoty i kawalerii. Śmieszne. Nie da się wycofać atakującego wojska.
Granie małymi państwami utrudnione. Ogólnie kaszana.
Szkoda gadać bo miałem ochotę pograć w dobrą grę w klimatach II WW.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-08-2009, 14:05   

Company of Heroes - gra jak na RTS cholernie realistyczna (na przykład realistycznie oddaje, że ludzie pod gradem kul giną jak muchy a sherman to złom, nie czołg), niestety z jednym wyjątkiem - inteligencja jest sztuczna, czyli debilna. boli to zwłaszcza w przypadku czołgów, które trzeba niańczyć i prowadzić za... gąsieniczkę? W przeciwnym razie zeżre je jakaś przechodząca pantera albo wpakują się pod lufę zenitówki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2009, 19:45   

Neverwinter Nights 2 po raz piąty, tym razem Ulubienic Bóstw / Władca Burz walczący włócznią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2009, 16:32   

Prototype niestety nie ruszył, ale Wolverine okazało się przyjemniejsze niż na początku przypuszczałem - dzięki regeneracyjnym zdolnościom Rosomaka gra jest po prostu rozluźniającą sieczką, w której zbytnio nie trzeba przejmować się śmiercią.
Przygotowuję się też psychicznie do zmierzenia się z The Last Remnant po japońsku w wersji na PC. Ponoć została bardzo poprawiona w porównaniu do pierwowzoru na konsole i w recenzjach czepiają się jedynie wysokiego poziomu trudności (a dokładniej 'steep learning curve') oraz pop-upu tekstur (którego ponoć można się pozbyć korzystając z tego guide'a).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-08-2009, 21:00   

W co w tej chwili gram? W nic. Albowiem
Microsoft napisał/a:
Konsola Xbox 360 to wspaniały i niemal pozbawiony usterek produkt. Jednak pewna bardzo niewielka liczba klientów zgłosiła problem, polegający na wyświetlaniu na ekranie komunikatu o błędzie E74. Po zbadaniu tego problemu ustalono, że komunikat o błędzie E74 może sygnalizować ogólną awarię sprzętową...

No więc mój "wspaniały i niemal pozbawiony usterek produkt" wypiął się na mnie i pojechał sobie do naprawy. Hurra.

Na PC jeszcze dziś, a może jutro, zacznę Neverhooda. Fenomenalna gra, a ostatnio naszła mnie ochota, żeby ją sobie przypomnieć, z dość dziwnego powodu - styl Kaiby skojarzył mi się z plastelinowym światem Klaymana.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-08-2009, 21:22   

JJ, jeśli nie przeszedłeś, polecam też Skull Monkeys - platformówkę na PSXa z postaciami z Neverhooda.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2009, 22:01   

Kurka, Neverhood!! Moja ulubiona przygodówka, obok polskiego Księcia i tchórza (z lekka zapomniana, ale warta pamięci - scenariusz napisali razem polski John Carmack - Adrian Chmielarz i jeden z bardziej znanych pisarzy fantasy u nas - Jacek Piekara, a za czarodzieja Arivalda głos podkładał Kazimierz Kaczor!!! ). Urocza. Moje ulubione momenty? KLIK, oraz ta "ponętna tabliczka". Wtajemniczeni chyba wiedzą, o co biega. ;] Zawsze gierka kojarzyła mi się z Earthworm Jimem. Sam nie wiem, czemu.

A żaby nie było, gram w Star Ocean.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 72 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group