FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-09-2009, 00:49   

I rzuć na siebie przyśpieszenie!

Tak w ogóle, to nie wiem, co trzeba robić, żeby nie mieć tych trzech czarów (przyśpieszenie, kula ognia, kwasowa strzała melfa) dalej, niż po lochu Irenicusa. Przecież to najbardziej podstawowe zaklęcia w grze są.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2009, 09:40   

Na szczęście wystarczyło ubić bossa, by zakończyć mapę. A potem szybka ucieczka do dzielnicy świątynnej, wskrzeszenie Nalii i powrót do mapy, by oficjalnie móc zakończyć misję.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-09-2009, 10:36   

Na przyszłość korzystaj z Miniaturowych meteorów Melfa(antytroll, antylisz i demilisz). Ten boss ginie od razu po zabójczej chmurze. Dawno nie grałem, więc na 100% nie jestem pewien. Nie masz u Viconii czaru wskrzeszenie?

Złożyłeś Cepa w w twierdzy. Mała rada z mojej strony wyrzuć Nalię z teamu i weż Edwina(najlepszy mag), albo Aerie(jak zacznie sie czarowac znacznie dłużej zyje niż pozostałe postacie). Nalia jest słabszym magiem od Imoen i reszty. Radziłbym wskrzesić Jensena, który dobrze uzupełnia sie z Edwinem.

Czasem włącze kompa i bawię sie w Age of Wonders 2. Fajne, ale idzie żółwim tempem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-09-2009, 11:17   

Caladan napisał/a:
Czasem włącze kompa i bawię sie w Age of Wonders 2. Fajne, ale idzie żółwim tempem.


Jedynka moim zdaniem była lepsza.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-09-2009, 11:27   

A ja sobie ciupie w Dissidie. Gra nawet fajna, ale mi cienko coś idzie. Walki są dla mnie za szybkie ;p
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 13:38   

Caladan napisał/a:
Nie masz u Viconii czaru wskrzeszenie?

Mam, ale Viconii zdarzało się parę razy już zginąć przy kolejnych podejściach do bossa twierdzy D'Arnise.

Właśnie udało mi się uwolnić syna Garrena we Wzgórzach Wichrowych Włóczni. Albo nabrałem wprawy, albo kawaler to naprawdę niezła postać - do tej pory ginąłem już przy strażniku pierwszych drzwi podziemi.
Czas zabić smoka...

http://crpg.iml.pl/baldurs-gate-2/konflikty/551a
ups... teraz mam w drużynie Viconię, Mazzy i Valygara... Ciekawe, jak długo drużyna się utrzyma ^^' .

Do tego jeszcze Icewind Dale II. Doszedłem do ośmiu komnat. Ciekawe, kiedy wreszcie przez nie przejdę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2009, 20:18   

korsarz, Zawsze możesz mnie olać. Dla mnie, przechodzenie ich wszystkich to masochizm :-)

A ja rozwaliłem ostatniego bossa w NWN 2. zacząłem Maskę Zdrajcy, a w międzyczasie wróciłem do sejwa z Civ4, i powojowałem Niemcami z Justynianem i Hannibalem. Niedługo pobiję cały kontynent! Buahaha...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 20:23   

Alternatywa oznacza tkwienie w miejscu lub ubicie wszystkich mnichów. I tak źle i tak niedobrze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2009, 20:28   

Czyzbyś miałe problemy z niskimi poziomami u postaci? Grasz może na Secu Furii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-10-2009, 20:44   

Natomiast ja sam przechodzę ponownie Sacrifice, tym razem po stronie Charnela. Dość dziwnie czuję się służąc złemu bogowi (nawet w BG grałem tylko dobrymi postaciami), ale jest on tak groteskowo zły, że aż sympatyczny.

Cytat:
Alternatywa oznacza tkwienie w miejscu lub ubicie wszystkich mnichów. I tak źle i tak niedobrze.

Wybij ich co do jednego. Nagrody za przejście komnat są śmieszne, a same wyzwania potwornie trudne. Nie warto się męczyć.
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 21:10   

Gram ostro w Risen. Pierwsze wrażenia- 1. Stylizowany na starego dobrego Gothicka II, dużo zaczerpnięte z Nocy Kruka, czuć stary klimat, choć to jeszcze nie to. 2. System walki duuuuuuużo lepszy niż w 3. Podobny do tego z Gothicka II, czyli jeśli opanujesz mistrzowsko ruchy, odnajdziesz sposoby na przeciwników i wykorzystasz system walki w sposób nie przewidziany przed twórców gry- możesz pokonywać znacząco silniejszych przeciwników, choć potrzeba duużo cierpliwości i zdolności (one hit- u'r dead). Czyli tak ja w GII jak na 2-4 levelu potrafiłem pokonać lagą orka wojownika bez starty hp. 4. Po prostu wspaniale zoptymalizowany silnik graficzny. Na moim kompie wiadomo, nie ma prawda się ciąć, ale na słabszym komputerze u rodziców (Athlon 3200, 2GB RAM, GF8800GT) leci płynnie na najwyższych detalach z AA x6 i rozdziałką 1280x1024. Wieeeelki plus za to. 5. Ładne projekty potwórków 6. Cały rozwój postaci typowo Gothikowy. 7. Przeciwnicy umieją się bić, ale podobnie jak w GII- na każdego sposób jest. 8. Walczysz z 2, 3 przeciwnikami? Na 82% jesteś już trupem (oczywiście porównywalne mobki, nie jakieś szczury).

O Fabule się nie wypowiem, bo na razie expie, grindując na mobkach :).

Minusy: Główny bohater wygląda jak polski żul (serio!), albo jak za stare dziecko. Jak inne będą to je napisze.

Ogólnie wrażenia na razie pozytywne. Nie wiem jeszcze jak z magią i fabułą, ale to później.

PS. Risen na X360 to kompletna porażka, tak okropnej konwersji jeszcze nie widziałem. Grafika w Full HD to pomyłka, sterowanie okropne, kamera szalona i w ogóle RPG na konsole to pomyłka. Jak grać to TYLKO W WERSJĘ PC!!!!!!!!!!!!!

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2009, 21:43   

Risen jest dobry, Dragon Age też (sądząc po recce z CDA... w której minusy uznaję za plusy), czyzby była nadzieja dla erpegów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-10-2009, 00:35   

Czy komputerowe erpegi cierpią od paru ładnych lat na permanentne "złota era skończyła się dwa lata temu, czekamy na nową nadzieję", czy mi się tylko wydaje?

A ja od powrotu netu pykam w WoWa, oprócz tego różnorakie rzeczy na PSP (ostatnio oprócz Dissidii często gości tam Burnout: Legends)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2009, 01:01   

Cytat:
Alternatywa oznacza tkwienie w miejscu lub ubicie wszystkich mnichów. I tak źle i tak niedobrze.
Co do tych komnat to:

Korsarz, jak coś to mogę pomóc. Znam na pamięć przejście tych 8-śmiu komnat. :). Jak coś to powiedz

Cytat:
Czy komputerowe erpegi cierpią od paru ładnych lat na permanentne "złota era skończyła się dwa lata temu, czekamy na nową nadzieję", czy mi się tylko wydaje?


Złota era w sumie skończyła się, w mojej ocenie, na premierze Wielkiej Trójcy- Icewind Dale'a 2, Morrowinda i Neverwinter Nights. No i Gothica 2 być może. Znaczy się, najbardziej staro-hardcrorowi erpegowcy to uważają, że już na BG2 :P. Ale dla mnie premiera tych 3 gier była w sumie ostatnim rzutem na taśmę pewnej klasyki gatunku. Jasne, potem był Oblivion, NWN2 itp, ale było to już powielanie i upiększanie. Liczę dlatego na Dragon's Age, gdyż Bioware nie jest marką, która rzuca słowa na wiatr, i każda ich gra to solidna produkcja, albo raczej, do tej pory, murowany hit. Oby przełożono fabułę nad grafikę................

OFC było jeszcze kilka tytułów, ale brak refresha w RPG'ach.

Cytat:
ale Viconii zdarzało się parę razy już zginąć


No, ta postać na wyższych levelach jest naprawdę świetna, ale na początku może często ginąć.

Ja ostatnio preferowałem team: Ja (Czarujący), Krogan, Viconia, Valygar, Jan Jansen i Edwin (hehe, nie ma to jak dwóch magów- co my nie robiliśmy :P). Ewentualnie za Edwina Minsc bądź Jahiera (dla romansu, choć wolę Viconię).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-10-2009, 09:33   

Od prawie roku gram Battle of Wesnoth. Jedna z fajniejszych turówek fantasy. Co najwazniejsze jest za free. W tej grze dodałbym bardziej zmieniające statystyki po dobyciu 3-4 poziomu. Po ściągnieciu dodatków jest duża róznorodność i zbalansowanych ras, i innych bajerów. Moje ulubione rasy to smoki i minotaury. Kampanie często przypominaja RPG i są trudne nawet na łatwym poziomie.


Temat o Baldurs Gate II
http://forum.tanuki.pl/tematy23/2994.htm

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 79 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group