FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2009, 20:25   

GTA : Vice City. Naprawdę świetna giera, świetna muzyka, klimat... Niestety, na razie strzelam focha, bo jestem lekko oburzony, gdy zmusza się mnie do przechodzenia misji 15 raz, a i tak mi się nie udaje...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Niejadalna. Płeć:Kobieta
Evil included'


Dołączyła: 11 Gru 2009
Skąd: Warszawa x3
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2009, 19:43   

The Simpsons Game PS3 ^^ Tylko wkurza mnie to że przeszłam grę dopiero w 22% i nie wiem co dalej ://

_________________
Ja gryzę... uważaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9077263
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2009, 22:42   

Pogrywam sobie w przygodówkę Fahrenheit - Indigo Prophecy. Fajny klimat, historia poprowadzona na zmianę z perspektywy mordercy i pani detektyw. Dobra fabuła, choć koszmarna grafika.

Assassin's Creed 2. No cóż, na razie dużo nie pograłem, bo mam mało czasu. Ale wydaje się o niebo lepsza o pierwszej części, która była grą mocno monotonną, z paroma innowacjami. No ale zobaczymy jak będzie dalej.

No i już jutro wreszcie odpalę Bayonettę :D :D. Długo na nią czekałem, a muszę ją przejść do końca Świat. Po Świętach wysyłam konsolę do Niemiec, do serwisu, bo mi chyba wejście HDMI padło w konsoli. Jak go podłączam to nie mam obrazu tylko rozmytą ferie barw fioletowo-niebiesko-zieloną. Tzn. gram sobie przez component, więc nadal mam HD 1080p, ale jednak kabel HDMI to mniej roboty przy podłączaniu. Ech, a szkoda.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2009, 17:13   

Bayonetta- OMG! Ta gra jest mega, mega! No po prostu taki ma klimat, że nie mogę oderwać się od gry. Oczywiście to wciąż slasher w stylu DMC, ale ilość zawartego tam parodyjnego, czarnego humoru, czystej rozrywki, sztampowych tekstów, przemocy i wstawek komediowych wciąż mnie przekonuje, że tą grę musiał tworzyć Quentin Tarrantino :). Muzyka (super, od razu kojarzy się z Tarrantino albo Baccano!), dialogi i sama bohaterka rządzą. No i chłopaki od projekcji poziomów odwalili kawał dobrej roboty. Już samo rozpoczęcie, Tutorial, umożliwia nam niezłą przejażdżkę. I jedno jest, panowie, pewne. W żadnej grze i anime jakie widziałem, nie było seksowniejszej bohaterki. Ilość seksapilu Bayonetty starczyła by na kilka innych kobitek :D. W każdym razie na grę wyczekiwałem długo i na razie mnie nie zawodzi. Nie dziwią mnie wysokie oceny w Internecie. Zdecydowanie plasuje się w kategorii "najdziwaczniej pozytywnie zakręcone gry świata". No i wysoki poziom czerpania przyjemności z rozrywki. Grafika zdecydowanie nie jest jakaś powalająca, ale jest wystarczająco śliczna by móc zachwycać się czymś od czasu do czasu. Prawie identyczna jak w DMC4.

Świetne sekwencje, filmiki i przerywniki. Znakomite projekty przeciwników, mini-bossowie są fajowi. No i bronie: Guny na butach i w dłoniach, miecze, topory, a nawet puzon działający jak bazooka. Do tego wielkie kozaczki i smok z włosów bohaterki. A jako, że cały strój Bayonetty jest zrobiony z jej długich, magicznych, czarnych loków, to przy silnych kombosach, bohaterka pozostaje prawie naga. No i combosy są świetne, animacja i zaprojektowane ruchy Bayonetty są śliczne. Każdy ruch to płynność, kobiecość i kocia gracja. A combosów jest mnóstwo, znacznie więcej niż w DMC, przypomina to bardziej Ninja Gaiden 2. Ale w przeciwnieństwie do NG są znacznie prostsze w użyciu. No, ja wracam do gry, bo jeszcze wiele przede mną. Widać, że grę projektowali głównie Japończycy :D :D. Oni po prostu są w takich grach najlepsi.

Eurogamer ** 9 / 10
Official Xbox Magazine ** 9 / 10
Edge Magazine UK 10 / 10
Games Master UK 93 / 100

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
BoneGhoul Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2009, 08:59   

Ja jakoś bez zmian - od dekady Starcraft, w oczekiwaniu na Starcraft II :-)

_________________
Niezbyt umiem, ale uwielbiam grać w Magic: the Gathering
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-12-2009, 09:11   

Mitsurugi, daj znać kiedy przejdziesz Bayonettę, bo co prawda grę preorderowałem i z zakupu nie zrezygnuję (demo utwierdziło mnie w przekonaniu, że właśnie takiego tytułu szukałem), ale jestem bardzo ciekawy na ile godzin starcza.

Edit:
Po dłuższej zabawie z Uncharted 2 stwierdzam, że gra naprawdę robi wrażenie. Walka w dalszym ciągu średnio mi się podoba, ale grafika, parkour i przede wszystkim genialne dialogi nadrabiają to z nawiązką.
A dziś nabyłem inFamous, jest następne w kolejce.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-12-2009, 12:33   

Właśnie przeszedłem Dragon Age a moje wrażanie o niej są takie: kurcze, gra jest niesamowita! Wymiata dosłownie. Bohaterzy super zrobieni - ostatnią grą rpg w której były tak dopracowane relacje między bohaterami był Torment. Nie spodziewałem się, że po Planescape Torment spotkam jeszcze coś takiego ;p
A o Bohaterach trochę napisze. Podczas przygody spotkałem takie osoby:

Alistair - Krzyzowieć, najbliższy przyjaciel z którym mozna pogadać o wszystkim nawet o seksie.

Moriggan - Mag, dawno tak sarkastycznej babki w grach nie spotkałem.

Sten - Surowy małomówny wojownik, którego przede wszystkim interesują czyny nie słowa. Strasznie nieufny

Leilana - Kobieta bard, która swoimi pieśniami urozmaica nam podróże.

Zevren - Biseksualny zabójca, który prawie przez cała grę podrywa głównego bohatera.

Ogrhem - Krasnoludki awanturnik a do tego alkocholik. Czesto opowiada dosć rubaszne dowcipy.

Wynne - Mag, starsza pani która by chętnie matkowała każdemu. Bardzo troskliwa osoba.

Pies- nazwałem go Ares, taki wierny towarzysz.

Ja grę polecam, tylko żeby w nią pograć to niestety trzeba mieć dobrego kompa.
Powrót do góry
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-12-2009, 14:37   

A ja właśnie przeszedłem King's Bounty: Wojownicza Księżniczka na niemożliwym poziomie (jak widać wcale nie był taki niemożliwy). Bardzo miło spędziłem z nią czas. Standardowo grałem wojownikiem, a do ostatecznej potyczki z Baalem przystępowałem z:
- 225 Arcymagami,
- 251 Konnymi,
- 282 Rycerzami,
- 256 Paladynami,
- 126 Gryfami Królewskimi (na 150 możliwych).
Zestaw inkwizytora dawał wszystkim ludziom +3 morale (Gryfy miały +2). 39 ataku, 44 obrony i 16 intelektu (66 many i 108 Szału). Co ciekawe o zaklęciach wędrowca przypomniałem sobie na dwie bitwy przed końcem gry... Walka była łatwiejsza niż przypuszczałem - Paladyni i Rycerze szybko rozwiązali sprawę (dodatkowe czary ochronne, jak Boska Zbroja, Tarcza rzucana przez Arcymagów i Kamienna Skóra sprawiały, że Baal zadawał tym jednostkom obrażenia rzędu 600-800, przy około 15k moich obrażeń; sam Baal miał 272k HP).

Chyba zacznę grać Paladynem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2009, 10:08   

Czas na Medieval 2 Total War.
Strategia umieszczająca nas w ~1000 roku. Wybieramy jedno z państw i podbijamy wszystko co się da naokoło.

Póki co wciągnięty na max. Polecam : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-12-2009, 20:08   

Sengoku Rance - grałem w życiu w setki o ile nie tysiące gier strategicznych, najróżniejszego sortu, od archaicznego RISKa na ZX Spectrum, Operation Whirlwind na C 64 i masę gier na PC, od Centuriona i Harpoon po Comand and Conquer: Generals, ale takiej gry jeszcze nie widziałem...

Sengoku Rance rozgrywa się w Japonii (powiedzmy...), w okresie "Sengoku" (1493-1573). Kraj podzielony jest na dziesiątki prowincji władanych przez rody, zaś szogunat Aszikagów zaczyna dochodzić do znaczenia. Ród Oda, którego ziemie rozrywa wojna domowa, wzywa na pomoc słynnego wojownika i wodza spoza Japonii, tytułowego Rance. Nie wiedzą, że poza zdolnościami wojennymi, Rance słynie z czego innego - z niepohamowanej chuci mianowicie, zaś na przejęcie dowodzenia nad wojskami Oda zgodził się dopiero, gdy obiecano mu, że z każdą księżniczką podbitego kraju będzie mógł zrobić co chce.

Główny bohater jest takim głupim bucem i macho do sześcianu, jakim tylko europejski rycerz może być. Mimo to, ma jedną rzecz, która w moich oczach daje mu przewagę nad skośnookimi - na widok mocno nieletnich panienek stwierdza, żeby przyszył do niego gdy podrosną. Japończyk zapewne zareagowałby dokładnie na odwrót. Zresztą, jego podejście do pewnych zwyczajów i zachowań japońskich jest przyczyną wielu wesołych sytuacji.

Ale do rzeczy - dostajemy pod kontrolę jedną z prowincji i mamy za zadanie wychędoż... znaczy się podbić całą Japonię. Każda prowincja składa się z kilku miast i stolicy, dopiero zajęcie wszystkich daje nam władzę nad danym terytorium. Bitwy toczymy w trybie turowym, jednostki po kolei wymieniają ciosy (przy czym mamy limit czasu, jeśli się w nim nie zmieścimy, bitwę przegrywamy). Poza bitwami i podbojami militarnymi, musimy wykazać się odrobiną zmysłu dyplomatycznego, a tam gdzie nie pomogą miecz i dyplomacja, zawsze może przydać się "hyper weapon" (jak bohater nazywa swoją najważniejszą część).

Sengoku Rance jest pełne absurdalnego humoru (niezbyt wysokich lotów, ale śmiesznego), niektóre nacje pokazano całkiem ciekawie (jest nawet królestwo Tanuków - aż się boję co będzie, jeśli je podbiję), ma bardzo ładną grafikę. Interakcje z innymi postaciami są dobrze rozwinięte i póki co, wad nie znalazłem. Poziom trudności wydaje się zadowalający.

Screeny:
1
2
3
4
Powrót do góry
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2009, 23:18   

Wygląda CUT... znaczy prześmiesznie i interesująco zarazem.


Zmoderowano. Przypominam, że na forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów.
IKa


Od kiedy to słowo jedwabiście służy za przekleństwo?
Ale jak to mówią mod ma zawsze rację zwłaszcza jak jak nie ma racji.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0


Ostatnio zmieniony przez OverLord_Zenon dnia 24-12-2009, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-12-2009, 09:59   

Po tych Screenach to ja bym w życiu nie powiedział, ze to strategia.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-12-2009, 10:07   

Sympatycznie prezentuje sie, a przypomina Heroes połączonych z Totalami, albo Theocracy.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-12-2009, 10:26   

Wiecie, Żółci takie "strategie" tłuką masowo, tylko mało co jest dostępne po naszemu. W przyszłym roku Mangagamer ma wydać anglojęzyczną wersję Koihime Musou. Jeśli ktoś widfział anime, też może mieć kłopot z uwierzeniem w to, że powstało na bazie gry strategiczne (a zarazem o niebo bardziej HC niż grzeczne na jej tle anime).

Natomiast kwestie historyczne w Sengoku Rance to taki kogel mogel, że szkoda gadać. Oda Nobunaga jest chorowity i słaby, wspiera religię, zaś Ieysu Tokugawa jest Tanukiem... Jest także demon Franciszek Ksawery (tak nazywał się pierwszy mnich katolicki przybyły do Japonii).
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-12-2009, 11:13   

Devil May Cry 4. Działa zaskakująco płynnie na moim 4letnim złomie. Na minimalnych detalach, ale i tak wygląda na tyle ładnie, ze nie wiem, jak by było na wyższych. żadnych zaciachów, miła siekanina, z przymrużeniem oka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 88 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group