FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-03-2010, 13:29   

Bioshock 2 skończony, rewelacyjna gra. Pomysł grania jako Bid Daddy okazał się strzałem w dziesiątkę: po pierwsze możemy zobaczyć bardziej "ludzką" stronę tych stworków, które do tej pory wydawały nam się bezmyślnymi bestiami, po drugie - więź z little sisters została pokazana świetnie. Na kotaku widziałem swego czasu ciekawy wpis o tematyce ojcostwa w grach, która według autora robi się coraz bardziej popularna. Niby to granie na instynktach i emocjach w niezbyt wyrafinowany sposób, ale trzeba przyznaqć, że faktycznie udaje się zaangażować gracza w ratowanie i obronę siostrzyczek - o ile w pierwszej części ratowałem je dla achievementa, w drugiej już po krótkiej przechadzce z jedną na ramieniu i zebraniu ADAMa harvestowanie nawet nie przeszło mi przez myśl. Swoją drogą - urocze są :) Jak tu nie uwielbiać dziecka, które na widok podpalonego przeciwnika krzyczy radośnie "Marshmallows!" ;D

Najważniejsze jednak, ze autorzy po raz kolejny pokazali, jak potrafią oddziaływać na emocje sposobami niedostępnymi dla mediów innych niż gry. Mówię tu o świetnym momencie
Spoiler: pokaż / ukryj
wcielenia się w Little Sister. Świat oglądany przez jej oczy wygląda... ciekawie. A kiedy podczas zbierania ADAMa mamy chwilowy przebłysk tego prawdziwego, zniszczonego Rapture... Brrr. Mocne.


W sumie - zadowolony jestem, nie żałuję wydanych pieniędzy.

Poza tym Bad Company 2. Tu chyba nie trzeba się rozpisywać.

No i oczywiście Robot Unicorn Attack. GotY, jak nic! Grafika, fabuła, gameplay... i ta muzyka... Kamień milowy w rozwoju elektronicznej rozrywki! Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu ("OMFG, so gay..."), tęczowy jednorożec wymiata!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2010, 16:12   

Final Fantasy XIII- Cóż, grafika znakomita, muzyka wspaniała. Gra póki co bardzo dobra, niemniej trochę się ślimaczy ta fabuła. To tyle, reszta będzie w recenzji. Daj boże żebym ją przeszedł jakimś cudem...

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 07-03-2010, 03:03   

Rappelz. Exp, Questy, exp Questy, ale przynajmniej mmo:D.
I tylko czekać na PSP i BbS

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 18:17   

FFXIII- kurde mol. Niektórzy bossowie są po prostu przekoksani. Ale nie chodzi o to, że nie da się ich pokonać, choć jest ciężko. Tylko niektórych można lać tyle czasu, że zdąży mi dwa razy życie obrzydnąć. Walki z bossami zamiast być emocjonujące są czasami frustrujące, nudne i mocno zniechęcają do dalszej eksploracji.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 21:04   

FF XIII- jak na razie sądzę, że tak długie czekanie się opłacało. Gra naprawdę prezentuje sie wyśmienicie, jednak denerwuje mnie jeden patent, a mianowicie Game Over po śmierci postaci którą kontrolujemy. Nieraz jest to bardzo irytujące. Party ma całe HP, a potworki akurat musiały rzucić się na mnie i zabić po jednym ataku. Zgon.
O grafice i muzyce nie będę mówiła. Po prostu jestem tym zauroczona.

Jak na razie najbardziej podobała mi się scenka:

Spoiler: pokaż / ukryj
Serah, Snow i fajerwerki. Do tego ta piosenka w tle~~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 22:37   

Call of Duty 4 Modern Warfare
Co prawda nic nowego, ale po masie 'darmowych' fps postanowiłem spróbować czegoś z wyższej półki. Początkowo maskara jeśli chodzi o ogarnięcie. Myślałem, że będzie łatwiej jako, że mam niejednego internetowego strzelańca za sobą i do tego w jednym mieliśmy klan nr1 w PL.
Wczoraj po 3 dniach zacząłem grać na kd 1.0 a dziś wahało się w przedziale 1.0-3.0 w zależności od mapy, bo jeszcze nie wszystkie znam.

Nie dziwota, że CoD4 został okrzyknięty grą roku. Grafika oraz grywalność na bardzo wysokim poziomie.
Ah, sp nie ruszyłem nawet. MP jest tym co mnie tylko interesuje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-03-2010, 00:14   

.hack//Link w dalszym ciągu. O ile system walki jest strasznie montonny i w sumie biedny, a dialogi między misjami niezbyt zaskakujące, to jednak całość potrafi wciągnąć. Plus odblokowały mi się poboczne misje, w których pomaga się bohaterom DUSKa oraz obu pierwszych powieści. Robi się ciekawie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-03-2010, 22:29   

Fallout 3
Zebrałem się w sobie i pościągałem mody (nie wyobrażam sobie tej gry bez nich). Na daną chwilę jest ich zaledwie 28, ale z pewnością ta liczba niedługo się zmieni. A sama gra jest po prostu świetna, jeśli tylko wczuć się w postapokaliptyczny klimat. Łażenie po losowych lokacjach, olewając główny wątek daje naprawdę wiele radości. Poza tym nie ma dnia w którym nie zdarzyła by się jakaś śmieszna lub dziwna akcja (mutant włażący na własną minę itp.).

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-03-2010, 15:13   

Loko, a jakie mody polecasz? Sam się zabieram do grania... Coś utrudniającego masz?

A sam gram w Sam & Max - Sezon 1. Boska gra (i boskie Bosko u Boska... bełkoczę?), z genialnymi tekstami, dobrym dubbingiem manna i Boberka, i świetnym tłumaczeniem (Max śpiewający - Nie rzuci broni Wolski lud...).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-03-2010, 20:38   

Utrudniających modów zbytnio nie mam, raczej te ułatwiające... Ale:
Marts Mutant Mod - dodaje pełno nowych potworów, zwiększona spawny ghuli i raiderów, sprawia że potwory atakują się nawzajem albo nie tykają kupców. Wszystko to oczywiście do ustawienia.

A gdybyś jednak chciał sobie co nie co ułatwić:
DK Bullet Time - tu chyba nie muszę tłumaczyć. Wybierasz klawisz którym uaktywniasz bullet time, ustawiasz sobie jak bardzo spowalnia czas i ile zżera AP (lub wcale nie zżera). Bardzo fajny mod, wg mnie lepiej korzysta się z niego niż z V.A.T.S.
Cyber Enchancements - dodaje chipy porozrzucane po całym świecie Fallouta. Ich wszczepienie dodaje różne bonusy (o tym jakie w opisie moda).
Followers Hire - pozwala zwerbować więcej towarzyszy oraz sprawia że olewają naszą Karmę, a ich liczba zależy od Charyzmy.
Repair Rethought Reborn - Pozwala naprawiać ekwipunek różnym znalezionym złomem, a nie jedynie bronią/pancerzem tego samego typu. Scrap Metal staje się jednym, z najbardziej pożądanych materiałów.
Vault-Tec Experimental Dimensional Safe - Cheat na całego. W siedzibie Vault-Tec znajdujemy przenośny sejf, do którego możemy włożyć wszystko, a on nie zwiększa swojej wagi. Dobre jeśli ma się problemy z obciążeniem.
Zooming Scoped Weapons - Pozwala kółkiem myszy zwiększyć zasięg widzenia przez lunety.
Plastic Surgery - Nasz domowy robocik może dokonywać operacji plastycznych, więc nie trzeba się pieprzyć z misją "The Replicated Man" żeby zmienić wygląd naszej postaci.

Oprócz tego różne dodatkowe bajery:
Weapon Mod Kits - dodaje do swiata gry (przy zwłokach, w niektórych miejscach leżące luzem) paczuszki. M. in. luneta, zwiększony magazynek, laserowy celownik. Można je dodać do większości broni za pomocą Workbencha. Karabin snajperski z dodanym laserowym celownikiem i tłumikiem jest naprawdę świetny, bardzo polecam tego moda.
Water Purifier - dodaje oczyszczacz wody, możliwy do zakupienia razem z innymi rzeczami do domu. Jak sama nazwa wskazuje, zmienia "Dirty Water" na "Purified Water".
House Trophies - Bardzo miły bajer, dodający do naszego domu różne trofea (np. po wykonaniu misji, znalezienia lokacji itp.). Pełna lista w opisie moda. Zawiera również opcjonalny patch, pozwalający na posiadanie trofeów oraz opisanego powyżej Water Purifiera. A tu wersja dla domu w Tenpenny Tower
Colossus Armor - Tutaj akurat w charakterze bonusa, dałem bo mi samemu bardzo się podoba. Dodaje do gry nowy pancerz, dostępny po przejściu Operation Anchorage.
DarNified UI - Mod który trzeba mieć koniecznie. Dodaje nową czcionkę (jest mniejsza) oraz pozwala ustawić pewne przydatne bajery, widoczne na ekranie rozgrywki (należy podczas gry wcisnąć Esc, wejść w opcję DUI F3 i wybrać to co chcemy). Tak to wygląda lub tak (lepiej widać).


To by było na tyle. Mody oczywiście instalujemy Fallout Mod Managerem, niektóre wymagają do poprawnego działania FOSE (wypakowujemy zawartość paczki do C:\Program Files\Bethesda Softworks\Fallout 3 i włączamy grę plikiem fose_loader.exe), dla niektórych trzeba też użyć Archive Invalidation (po prostu włączamy i klikamy Active).

Koniec, życzę miłego grania i mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz.

Edit: Dodałem screen.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kosi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 22:18   

Ja w tej chwili przechodzę po raz kolejny Xenogears no i gram też w OpenBete Allods (mmorpg) moj nick w grze to Kosi, gdyby ktoś grał pisać :))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-03-2010, 02:51   

Na liczniku Final Fantasy XIII już prawie 8h, a gra coraz bardziej mi się podoba. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł trochę pogrindować i podbić poziomy postaci plus pozbierać materiały (kompleks mmorpgowca?).
Irytuje mnie tylko fakt, że drużyna tak często się zmienia, bo później przez kilka walk mam problem, żeby połapać się w paradygmatach.

Poza tym w czwartek spróbuję jedynego porządnego (?) MMO z full loot open pvp - Darkfalla Online. Avanturine udostępniło triala za 1€, a to na tyle nietypowa gra, że w sumie ani trochę mi tej śmiesznej kwoty nie żal.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-03-2010, 03:54   

Dawn of War 2: Chaos Rising miał premierę 12 marca, na razie nabiłem 22 godzin i uważam, że jest naprawdę awesome. Podstawka też mi się bardzo podobała, ale nie wciągnęła aż tak (kampanii sinle na razie nie ruszyłem, tylko multi :). I DoW może sobie nie być grą przystosowaną do eSportu (choć ja tam nie wiem, jak jest z balansem teraz, wydaje się całkiem niezły), ale dostarcza naprawdę porządnej rozrywki ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2010, 10:09   

The Untitled Story - Jedna z lepszych platformówek w jakie grałem. Grafika zrobiona w Paincie, a muzyka z jakiegoś syntezatora, tylko dodaje uroku tej grze. Na początku rozpoczynamy grę jako jajko, z którego potem wykluwa się ptaszek umiejący rzucać fireballe czy pociski zamrażające. Cała walka z bossami opiera się na zręczności, a dokładniej mówiąc na skakaniu im na głowę. Znajdziemy tu 24 niebieskie kulki które rozwijają nasze umiejętności, i 95 serduszek podwyższających nasze życie. Większość z nich jest poukrywana w różnych miejscach na planszy, co znacznie zwiększa czas gry.



Gra jest do ściągnięcia całkowicie za darmo na tej stronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-03-2010, 15:14   

Ja czekam, aż w którejś z części kompilacji wyjaśnią np. żołnierzyki w FF VII. To by była miła niespodzianka.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 96 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group