FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2010, 01:04   

Symphonia to ta na GC, bodajże tam po raz pierwszy pojawiły się skity (czyli opcjonalne rozmowy między członkami drużyny). Gotowanie było chyba już wcześniej, podobnie jak masa questów.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-07-2010, 21:19   

Super Robot Wars Alpha Gaiden: wersja zpatchowana. Jak na razie jedyna (chociaż trwają pracę nad pierwszą Alphą którego Gaiden jest kontynuacją.) w pełni przetłumaczona gra z serii poza Oryginalsami. Oczywiście fanowsko. Co do składu:
Pierwsze spojrzenie.....ta gra jest wręcz zaGundamiona. Właściwie całe UC (które jako takie jest standardem) czyli: Zeta, Double Zeta, Victory, Stardust Memory a także Char's Counterattack (hint: Char występuje jako Quattro: Counterattack odnosi się praktycznie tylko do tego że MS Amuro jest Nu). Załapał się również Endless Waltz.
Debiutantami (przypominam, gra jest z 2001) są natomiast After War Gundam X (yeah!) i Turn A Gundam (jeszcze raz yeah!). Co do reszty serii.....
Z Mazingera dostały się: Great Mazinger oraz Mazinkaiser. Gettera reprezentuje Getter Robo G i Shin Getter Robo. To wszystko jeśli chodzi o "Trójcę".
Oprócz Turn A i X debiutują Ginga Senpuu Braiger (który mnie ucieszył) i Combat Mecha Xabungle(który mnie NIE ucieszył). Inne tytuły pojawiły się już w Alpha. Brave Raideen,The Unchallengeable Daitarn 3,Chōdenji Robo Combattler V,Chōdenji Machine Voltes V,Dancouga – Super Beast Machine God. Cieszy obecność Macrossa:Macross: Do You Remember Love? i Macross Plus.
Ale, ale piszę o pojawiających się mechach a jak wygląda rozgrywka? Cóż jest to klasyczny taktyk. Z masą statystyk i uwzględnianiem takich rzeczy jak:rodzaj terenu, statystyki maszyn i pilotów, zdobywanie funduszy i doświadczenia itp. itd. Sama rozrywka jest podzielona na scenariusze. Rozgrywają się one jedne po drugich ale czasami mamy wybór drogi jaką podążymy. Daje to możliwość podtrzymania zainteresowania przy replayach. Jeśli chodzi o fabułę to całość jest zgrabnie skonstruowana i przemyślana lecz brak znajomości danych mecha anime może sprawić ze można się pogubić. Wbrew pozorom znajomość podstawowej Alpy nie jest wymagana by zrozumieć historię.
Ogólnie rzecz biorąc grę polecam miłośnikom taktyków i mechów. Jeśli nie lubicie obu tych elementów trzymajcie się od niej z daleka.
Próbka gameplayu.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-07-2010, 21:08   

Wróciłem do naszpikowanego pluginami Morrowinda. Niestety, mój komp jest na tyle słaby, że nie udźwignął wszystkich opcji Morrowind Graphic Extendera (który cuda robi, powiadam wam). Eh, jak zdobędę kiedyś nowy sprzęt, to gram na pełnych detalach.
Stworzyłem postać klimatyczną, leśnego elfa-złodzieja-łucznika, który w ogóle nie używa magii... Chyba, że ok. 20 lvla "odkryje w sobie talent magiczny" i zapisze się do gildii magów. Na razie 2 lvl, wykonuję misję dla Hlaluu i złodzieji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-07-2010, 21:32   

Wrrrr...

Ja czekam aż przyjdzie mi zamówiony Morrowind, gość widać nie spieszy się z wysłaniem. Moja płyta z CDA jest w zapożyczeniu więc nie odpalę tego co mam na dysku. A już chciałem jak zwykle stworzyć sobie Dunmera wielobranżowca (topór, łuki, mistycyzm, przemiana, wszystkie pancerze, zabezpieczenia + skille którymi nabija się level takie jak akrobatyka i atletyka).

A tak to ostatnio pogrywam sobie w Borderlands. Moja postać ma już 61 lvl czyli jest rozwinięta na max. Teraz pozostaje tylko pomaganie kumplom i szukanie sprzętu (co jest zbędne bo mam epickie rzeczy corrosive + class mod który zwiększa obrażenia od nich o 60%)

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2010, 22:43   

A ja po raz enty przechodzę GTA Vice City. Warto wcielić się znowu w Vercettiego i jeżdżąc Admiralem, w którym gra radio Emotions 98.3. Kultowa gra ; ) I do tego Fronczewski ją poleca przy każdym włączeniu xP

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2010, 23:33   

Hmm ja ostatnio grałem w STALKER: Cień Czarnobyla, i w Planescape: Torment. Obie bardzo fajnie, ale jakiś czas temu przerwałem bo miałem sporo roboty na studiach. Teraz już mam wakacje, więc muszę w końcu do nich wrócić.

O widzę że sporo osób w Morrowinda gra :D Bardzo fajna gierka, jedyne co pamiętam z niej negatywnego to raczej brzydkie postacie o.O ale można było sobie ściągnąć alternatywne, ładniejsze. :)

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-07-2010, 10:46   

Bo Morrowind dobrą grą jest i basta, zwłaszcza z odpowiednimi modami. Oblivion już nie jest taki fajny bo nie można być potworem lataczem, zabrali moją ulubioną lewitację XD

A teraz gram sobie w Guilty Gear Isuka. Naprawdę zacne mordobicie, kocham tą grę za projekty postaci i ogólnie za grafikę. No i muzyka, solidny ciężki rock, doskonale oddaje klimat. Świetna gierka, tylko klawiatura laptopa może tego nie wytrzymać...

Poza tym wziąłem się za Tsukihime. Kto by pomyślał ze przy pomocy tekstu i paru obrazków można zbudować taki nastrój. Nie wiem czemu ale VN kojarzą mi się z Zestriddlem, może dlatego ze tam też w sumie nic się nie dzieje na ekranie, a jest ciekawie.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-07-2010, 13:10   

Potwór Latacz napisał/a:
A teraz gram sobie w Guilty Gear Isuka. Naprawdę zacne mordobicie, kocham tą grę za projekty postaci i ogólnie za grafikę. No i muzyka, solidny ciężki rock, doskonale oddaje klimat. Świetna gierka, tylko klawiatura laptopa może tego nie wytrzymać...

Moim zdaniem najgorsza część serii - nie wiem kto wymyślił obracanie się na przycisku (w Mugenie mieliśmy proste "twarz w kierunku bliższego przeciwnika" i działało idealnie), ale bardzo go nie lubię.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-07-2010, 14:47   

Z tym obracaniem to może i trochę racja, czasem się palce plączą.
A co do innych części to nie bardzo mam porównanie bo grałem tylko w tą jedną, ale i tak niezależnie od wszystkiego mam do niej straszliwy sentyment.
Tak poza tym to jak się zastanowię to chyba jedyna bijatyka w którą grałem : )

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 23:34   

Fahrenheit - dobra gra, naprawdę dobra. Jedna z najlepszych, jakie udało mi się dorwać na PS2. Odpowiedzi, które mają wpływ na fabułę, a do tego możliwość grania kilkoma postaciami - miód po prostu. Do tego te emocje, które towarzyszą przy grze. Siedzisz sobie spokojnie w domu, kiedy nagle do drzwi puka policjant, a twoje łóżko jest całe we krwi. Szybko trzeba zastanawiać się, co zrobić, ponieważ stróż praw nie będzie tak długo czekał i w końcu sam weźmie sprawy w swoje ręce. Z dialogami też jest nie łatwa sprawa. Nie możemy przysiąść wygodnie z kawką i pomyśleć, jaka opcja byłaby najlepsza. Nalezy szybko odpowiadać, a za błędy możemy srogo zapłacić.
Jedyną rzeczą, jaka mnie w tej grze denerwuje jest kamera. Czasami mam ochotę rzucić padem o ścianę, ponieważ mam problemy z dojściem do drzwi.

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-07-2010, 12:17   

Fahrenheit byłby mistrzowski, gdyby do końca pozostał w konwencji kryminału z lekkim elementem paranormalnym. A to co się potem wyrabia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Minato1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2010, 19:32   

No to ja gram teraz w Burnout Paradise na xboxie :p I zamierzam sprawić sobie jakiegoś ciekawego rpga przy którym mógłbym usiąść na dłużej, heh ostatni taki to Fable(noo przy WoWie trochę się siedziało, ale to mmo więc nie liczę tego). Co polecacie, na xboxa 360 albo na ps2? W klimatach jrpgów jestem trochę zielony, grałem tylko w FF VII i FF X.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9051159
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-07-2010, 20:05   

Tak normalnie to gram w maple story - trzeba trochę swoje noobki podszkolić :P A gdy mi się expienie znudzi to włączam sobie dla rozluźnienia trackmanie :)

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-07-2010, 20:07   

Minato1
Suikoden V all the way. Chyba najlepsza fabuła na PS2. Oprócz tego godne polecenia są Persona 3 i 4 a także Valkyrie Profile 2. Z bardziej nietypowych to Odin's Sphere. Połączenie action RPG-a, Wagnerowskiej tragedii(Pierścień Nibelunga jak się patrzy) i najśliczniejszej grafiki 2D jaką w życiu widziałem. Do gustu może jeszcze przypaść Star Ocean 3 i obie części Devil Summonera i Tales of the Abyss(najlepsza cześć Tales na PS 2). To tyle z PS2 więcej grzechów nie pamiętam ( dobra pamiętam....są jeszcze Suikodeny III i IV a także Tactics).
Na X pudło godne polecenia są Resonance of Fate (wymagający tytuł...żadnych easy winsów, za to genialne postacie), Lost Odyssey (idealna gra po finalach, nie poczujesz się zagubiony w systemie) być może Dragon Age (acz w niego nie grałem i to nie jrpg...niech ktoś inny się wypowie). Jeśli jesteś przywiązany do swobody takiej jak w VII i (na mniejszą skale) X to nie polecam XIII. Liniowość niczym w Crash Bandicoot ( a nawet gorzej bo w sławnej platformówce możemy się wrócić do wszystkich poziomów które odwiedziliśmy a w XIII...taaa). Oprócz tego Eternal Sonata, od biedy Blue Dragon wraz z The Last Remenant i koniecznie Tales of Vesperia.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"


Ostatnio zmieniony przez Karel dnia 27-07-2010, 20:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2010, 20:07   

Minato1 napisał/a:
No to ja gram teraz w Burnout Paradise na xboxie :p I zamierzam sprawić sobie jakiegoś ciekawego rpga przy którym mógłbym usiąść na dłużej, heh ostatni taki to Fable(noo przy WoWie trochę się siedziało, ale to mmo więc nie liczę tego). Co polecacie, na xboxa 360 albo na ps2? W klimatach jrpgów jestem trochę zielony, grałem tylko w FF VII i FF X.


Fallout 3 bardzo polecam :) Grałeś kiedyś w poprzednie części na kompie?

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 110 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group