FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2010, 14:05   

Czasu ostatnio mam dość mało, ale jak się natrafi go trochę więcej, to gram w:
Darsiders'a i Fallout: New Vegas

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-12-2010, 15:24   

3rd Birthday
Miałem obawy, czy gra nie okaże się tępą strzelaniną, ale jest zaskakująco dobrze.
Pomysłowe wykorzystywanie wnikania do ciał zarówno sprzymierzeńców, jak i przeciwników, a do tego cała masa możliwości upgrade'u zarówno broni (spory wybór pukawek i ulepszeń) oraz... DNA (daje różne pasywne umiejętności).
Ciężko cokolwiek powiedzieć o fabule po pierwszych 2 rozdziałach, ale ma szansę rozwinąć się w ciekawy sposób.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-12-2010, 19:48   

Innocent Life: a futuristic Harvest Moon na PSP. Ja pierdykam, jak można tak bardzo spieprzyć działający model... Pograłam kilka godzin i ledwo co wyszłam poza wstęp do gry właściwej. W porównaniu do takiego Rune Factory, w którym właściwie od razu gracz ma pełną swobodę działania jest to zwyczajnie KOSZMARNIE NUDNE. Plus ogromne puste przestrzenie, po których trzeba szukać NPCów. Ja pierdykam, no po prostu nie, po prostu NIE. Uproszczony, spowolniony do absurdalnego poziomu Harvest Moon, pozbawiony większości fajnych elementów. I nie można podrywać panienek.

W związku z tym gra została dzisiaj sprzedana i wymieniona na trzecie Breath of Fire :P

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2010, 11:10   

Nareszcie! Jazda uzbrojoną konserwą stała się możliwa! Witamy w świecie czołgów, proszę zapiąć pasy i z godnością przyjąć przeciwpancerny na klatę. >D

Ta gra jest cudownie prosta, a tuż obok bardzo przyjemnie rozbudowana. Byle wreszcie wyjść poza czołgi lekkie, chociaż nie jest tragicznie - w każdej bitwie udaje mi się kogoś ustrzelić, a nierzadko nawet ją przeżyć. Wszystko to pod warunkiem zwykłej ostrożności, w ramach braku której wjechałem wczoraj między pięciu przeoczonych przeciwników... Ale to było dobre! :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-12-2010, 12:44   

Oczywiście szumiący ma na myśli WoTa.
Kilka jenotów <BOR, Yuby i ja> bawimy się w złomowanie antyków. Gra aktualnie jest w zamkniętej becie, od nowego roku ma być natomiast dostępna publicznie. Dalej, dostanie się do testów nie jest trudne, na przykład CD-Action udostępnia seriale na swojej stronie.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2010, 15:01   

Właśnie stamtąd jednego zachachmęciłem.

Dobra, nauczyłem się obsługiwać artylerię. To miażdży. Wroga. >D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2011, 23:22   

Sono Hanabira ni Kuchizuke o: Watashi no Ouji-sama - to co tygrysy lubią najbardziej, czyli 100% yuri w yuri. Warto było na to tłumaczenie czekać. A to, że główna bohaterka jest meganekko, jest dodatkowym, miłym bonusem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-01-2011, 00:04   

Phantasy Star 2 Portable. Czyli taki Monster Hunter w easy modo. Na razie grinduję sobie radośnie i wstukuję kody na bonusowe stroje. Jak Archer z Fate/Stay, tudzież Miku z porem. Tak. Porem. Albo dwoma. Albo wielkim por-kanon.
A poważnie mówiąc - gra, przynajmniej w początkowych etapach, jest śmiesznie prosta. Nie jestem wstanie powiedzieć czy to zboczenie po produkcie Capcomu, lecz PS nie stanowi wyzwania. Plusem jest fabuła - jakaś, aniołek w pierwszych pięciu minutach wychodzący z czegoś co wygląda na zalążek love interest głównego bohatera sugeruje raczej pewną miałkość. Ale co tam. Wciąga.
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2011, 18:07   

Czy miał ktoś kiedyś problem z Neverwinter Nights? Grę mam od dawien dawna, ale jakiś czas temu sprawiłem sobie płytkę z dwoma dodatkami. Zainstalowałem je i klops, po uruchomieniu gry, tuż po reklamach i intrze, ale przed menu gry, gra się zatrzymuje, dźwięk skacze i chwilę potem gra się wyłącza. Zarówno grę jak i dodatki mam oryginalne, po polsku.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-01-2011, 19:31   

Dobrze by było w końcu ukazać nieco z listy steamowej.
Alien Swarm - wojgle nie tykane, boje się tego.
Audiosurf - pisk pisk pisk! świetna gra. Pozwala dogłębnie poznać muzykę, i to nie jakiegoś zmyślnego sheparda tylko kawałki z własnej playlisty. Milion plusów!
Chime - kolejna muzyczna gra nieco bardziej ograniczona niż ta powyżej, bo ogranicza się do 5 (?) konkretnych kawałków z trzema poziomami. Ale muzyka jest świetna, więc nie marudzę. Trochę jak tetris, na rozluźnienie.
Plants vs zombies - głupie, ale fazowe xD
Trackmania - przyjemne, jak zawsze :3

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-01-2011, 14:55   

Gram w Gothic 3 (v. 1.74) i mam mieszane uczucia. Rozwój postaci wreszcie jest godny prawdziwego cRPG i oferuje znacznie więcej możliwości niż poprzednie części. Poprawiono kowalstwo oraz alchemię i zamiast kupować umiejętność robienia danego wyrobu wystarczy nauczyć się podstaw i znaleźć plany lub przepisy. Nie rozumiem tylko po co obie umiejętności są rozwijane także punktowo, skoro wyższe ilości punktów w obu dziedzinach nic nie dają.

Walka jest dziwna i uproszczona. W praktyce wszystko sprowadza się do zasypania wroga gradem ciosów tak by nie mógł się odgryźć, co jest zbyt łatwe i pozwala pokonać nawet silnych wrogów. Osobiście zabiłem już dwa smoki (a raczej smoczątka, bo w dorównaniu do drugiej części to leszcze), pomimo że posiadam tylko miecz Wenzela, lekki pancerz buntownika i tarczę. Obecnie trudność sprawiają tylko większe grupy wrogów. Niby fajnie że wreszcie można używać tarcz i walczyć naraz dwoma brońmi, ale walkę trochę popsuto.

Nie podoba mi się także sposób walki po zdobyciu poziomu mistrzowskiego walki mieczem. Wystarczy jeden cios by powalić wroga a leżącemu nie można nic zrobić do czasu aż wstanie lub skontratakuje. Dlatego też trzeba się albo odsunąć lub zablokować jego atak, co niekoniecznie jest łatwe. W praktyce lepiej mi się walczyło na niższym poziomie umiejętności.

Za to znacznie poprawiono walkę dystansową i kto pamięta strzelanie do tyłu z poprzednich części ten się mocno zdziwi. Wreszcie można celować do wrogów i chodzić podczas strzelania, a w dodatku można wybierać spomiędzy kilku rodzajów strzał i bełtów. Szkoda tylko że kusz nie można używać od razu, tylko po nauczeniu się odpowiedniej umiejętności.

Fabularnie jest słabo. Wprowadzenie jest zbyt szybkie, pomysł z wyzwalaniem miast jest chybiony bo wymusza walkę z ogromną liczbę przeciwników atakujących z zasady pojedynczo. Natomiast zadania poboczne to w sporej części porażka. Ok, rozumiem pomysły typu wystrzelania jelenia, ale zbieranie rozrzuconych po mieście skór wilków, bardzo rozczarowujący quest w Gothcie ograniczający się do lania szkieletów łażących po mieście i bossa którego można bez problemu zabić z łuku, albo ratowanie szamana uwięzionego w świątyni poprzez pokonanie kilku słabych szkieletów siedzących sobie w korytarzu to nieporozumienie.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2011, 15:17   

Jak zwykle, Baldur's Gate Trilogy. Ta gra nigdy mi się nie znudzi. Obecny skład:

ja, elfka, kapłanka / łowca u morderczą precyzją ożywającą cepów i młotów
Xan, czarownik z depresją maniakalną, a często przezabawną
Kivan, łucznik z depresja lekką, wymiatacz niesamowity, gdy ma dobry łuk
Valygar, tropiciel z depresją lekką, ale za to mruk jakich mało
Mazzy, niziołka wojowniczka, której dialogi z Valygarem są przekomiczne
no i Yoshimo, wesoły złodziej (później wymienię go na Imoen).

Warto dodać, że Xan i Kivan są bohaterami z modów, więc gadają dużo i chętnie, a do Mazzy, Yoshimo i Imoen też mam zainstalowane mody dodające po kilkanaście nowych dialogów. W ogóle, modów to mam dużo - folder z grą zajmuje już 11GB. Szkoda tylko, że jak zwykle nie skończyłem jeszcze tej gry, a już mam ochotę zacząć nowym składem. No, ale wytrwam, w końcu jestem dopiero w drugim rozdziale dwójki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-01-2011, 21:22   

Asthariel napisał/a:
Jak zwykle, Baldur's Gate Trilogy. Ta gra nigdy mi się nie znudzi.

Warto dodać, że Xan i Kivan są bohaterami z modów, więc gadają dużo i chętnie, a do Mazzy, Yoshimo i Imoen też mam zainstalowane mody dodające po kilkanaście nowych dialogów. W ogóle, modów to mam dużo - folder z grą zajmuje już 11GB. Szkoda tylko, że jak zwykle nie skończyłem jeszcze tej gry, a już mam ochotę zacząć nowym składem. No, ale wytrwam, w końcu jestem dopiero w drugim rozdziale dwójki.

Tylko jedenaście Giga? Mhy >]
Instalowałeś, bracie w futrze, mody samodzielnie czy przez instalator?
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2011, 21:34   

Samodzielnie. Podejrzewam, że jestem zbyt głupi, by prawidłowo obsłużyć owo narzędzie, bo miałem sporo problemów. Musiałem zmieniać nazwy folderów, wypakowywać wszystkie mody naraz, a gdy już się udało uruchomić to się okazało, że nie da się wybrać komponentów, tylko instalator sam wybiera moduły - zatem podziękowałem, i instaluję metodą która zajmuje cały dzień, ale mam za to pełną kontrolę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2011, 19:12   

Pamiętacie jak narzekałem na część zadań pobocznych w Gothic 3? Dotarłem już do Silden w którym do wykonania są trzy bardzo podobne zadania polegające na dostarczeniu różnych paczek do młyna. Ok, rozumiem że komuś nie chce się zanieść skrzynek z drewnem\rybami\futrem do rudery oddalonej o rzut kamieniem od jego domu, ale już konieczność szukania wspomnianych towarów w różnych zakamarkach miasta było wyjątkowo czasochłonne i irytujące. Zespół tworzący grę nie miał także pomysłu na zadania łowieckie i wszystkie cztery polegają na tym samym - przyłączeniu NPC i pójściu w określone miejsce by wybić dane stadko. Na szczęście o wiele lepiej (przynajmniej na razie) jest w Geldern, gdzie większość zadań polega na noszeniu różnych rzeczy dla zleceniodawcy i pilnowaniu porządku w kopalniach.

No i gdzie są kobiety? Rozumiem że jest wojna, ale dotąd widziałem chyba tylko cztery przedstawicielki płci pięknej, w tym jedną na grafice pojawiającej się podczas ładowania stanu gry. W dodatku żadna nie odgrywała roli innej niż kura domowa, a przecież w Khorinis można było spotkać parę kobiet prowadzących sklepy lub gospody.

Nie podoba mi się także niekonsekwencja twórców. Wszystkie postacie i zwierzęta mają podobny skrypt walki wręcz, przez co starcia wyglądają podobnie, niezależnie od tego czy walczy się z dzikiem, zombie czy z orkiem. W dodatku wiele potworków popsuto - to co zrobiono cieniostworom, które zmieniły się w nieco podpakowane wilczury z kolcami woła o pomstę. A NPC cudownie domyślają się kto okrada domy i pierwsza osoba do której podchodzi Bezimienny zaczyna go wypytywać o kradzieże, nawet jeśli to ona sama je zleciła.

Swoją drogą obecnie gra jest absurdalnie łatwa i strach pomyśleć co się stanie gdy tylko kupię pancerz paladyna. Niestety okazało się że jego zdobycie będzie wymagać większego wysiłku niż sądziłem, bo poza kasą (obecnie brakuje mi tylko kilkanaście tysięcy monet) trzeba mieś także wysoką reputację, a to pewnie będzie wymagać odbicia kolejnego miasta. Ale nawet z obecnym ekwipunkiem udało mi się zabić dwa czarne trolle i mam tylko nadzieję że jednak nie są one najsilniejszymi przeciwnikami.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 118 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group