FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2011, 22:13   

Tales of the Abyss
Gram w tego action j-rpga i co raz mocniej się wciągam.
Nigdy nie ciągnęło mnie do serii Tales of... , ale dla tej gry zrobiłem wyjątek.
Świetny system walki, ciekawy patent z wyborem postaci, którą się gra, no i te postacie!
Jade the Necromancer po prostu wymiata, nie dość, że androgenowy, to jeszcze złośliwy jak nie wiem co :D Fajnie wypada w duecie z rozpieszczonym książulkiem Lukiem(ten drugi wyraźnie potrzebuje, aby ktoś mu nos przyciął).
Grafika co prawda słabsza niż w takim Kingdom Hearts 2(z którym styl grafiki mi się bardzo kojarzy), widać to zwłaszcza w cutscenkach i mimice postaci.. ale jest za to bardzo ciepła i przyjemnie się na nią patrzy.
Oby więcej takich barwnych gier.

_________________

Androgenizm ftw <3
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-03-2011, 19:57   

Skończyłem Heavy Rain. Ktoś grał? Czy zakończenie zawsze jest takie samo, a zabójcą okazuje się
Spoiler: pokaż / ukryj
Scott Shelby? Nie żebym się nie spodziewał, przypuszczałem że twórcy będą chcieli w ten sposób "zaszokować" gracza i padnie właśnie na Scotta albo Madison, ale... Jeżu, jaki plothole zieje w fabule w takim razie. Chyba że czegoś nie zrozumiałem. Jaki sens mają zaniki świadomości Ethana i czy dobrze mi się wydaje, że scenarzysta w pewnym momencie po prostu zapomniał że wprowadził taki element? Po co Kasiasty Evil Guy tak martwił się o oskarżenia i, co ważniejsze, z jakiej racji nosił kwiaty na grób brata Scotta? Dlaczego Madison od razu tak zaufała Ethanowi, i tak dalej...

Do ostatniej sceny liczyłem, że te wszystkie poplątane wątki jakoś się ze sobą zwiążą, ale wygląda na to, że o kilku po prostu zapomniano przy tworzeniu zakończenia... Lubię, jak autorzy mylą tropy, ale tutaj to po prostu wydaje się nielogiczne.

Gra generalnie rozczarowuje - fabuła nie do końca udana, gameplay... no, nie istnieje, bo to niby nie gra tylko "ambitna interaktywna opowieść dla dojrzałych graczy". Or something. Czasem autorzy przypominają sobie, że gracze jednak lubią odrobinę akcji i raczą nas kfiatkiem w rodzaju "epickiego" QTE polegającego na wchodzeniu na zabłoconą górkę. Aha, oczywiście jak na ambitną przystało, musi też momentami być nudna jak cholera. Przez pierwsze dwa rozdziały nie dzieje się prawie nic, a to co jako jedyne wydaje się ciekawe ostatecznie okazuje się nie mieć sensu (patrz spoiler powyżej).

No i na koniec trudno nie wspomnieć o failach związanych z koncepcją sterowania - fajnie, że moje decyzje wpływają na przebieg fabuły, ale czasem chciałbym wiedzieć, do jasnej, JAKIEGO wyboru dokonuje. A "naciśnij strzałkę w lewo lub naciśnij strzałkę w prawo" to nie jest wystarczająca podpowiedź, kiedy chodzi na przykład o decyzję czy zastrzelić, czy oszczędzić faceta :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-03-2011, 21:56   

Zabójca zawsze jest ten sam, niestety. Ogólnie grę bardzo dobrze podsumowuje ta recenzja ;d

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2011, 11:00   

Wczoraj ukazało się na PSNie demo nowego Mortal Kombat. Czy jest warte uwagi?
Moim zdaniem, jeśli ktoś wychował się na częściach 1-3 i poświęcał im za młodu masę czasu, będzie zachwycony. Tak jak trójwymiarowe części od 4 w górę uważam za beznadziejne, to zapowiedziane na kwiecień MK zachowuje większość ducha oryginału. Z drugiej strony ostateczny werdykt wydać mógł będę po pomęczeniu go w parę osób, bo komputerowi przeciwnicy niestety nie stanowią prawie żadnego wyzwania.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2011, 11:57   

Ponownie gram w Alpha Protocol.
Tak ma swoje minusy ale wciąga i gra się fajnie. A o to chodzi.
Zwłaszcza gdy gra się go z podejściem skradankowym.

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2011, 20:20   

A propos teorii, że granie PCtowe umiera - klik.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-03-2011, 21:01   

...Za dużo gier, za mało czasu.


I OMFGLOLBBQ Fables @_______@

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-03-2011, 19:27   

Assasin's creed bloodlines. Gra ciekawa, jednak pewne niedociągnięcia, co do si, czy też ograniczeń graficznych. Najgorzej jednak wypadł podział gry na bloki pamięci, bez free mode.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2011, 21:57   

GoNik napisał/a:
...Za dużo gier, za mało czasu.


I OMFGLOLBBQ Fables @_______@

O kwik.

A ja wywaliłem w zarazę Dragon Age'a - nie poczułem się wciągnięty. Obaczymy Wiedźmina za jakiś czas, a póki co - Baldur's Gate miast życia.
Gra jest wiecznie żywa.

Cytat:
Assasin's creed bloodlines. Gra ciekawa, jednak pewne niedociągnięcia, co do si, czy też ograniczeń graficznych. Najgorzej jednak wypadł podział gry na bloki pamięci, bez free mode.


Cóż... psp jednak nie wyrabia z generowaniem świata jaki oferują nam większe tytuły.
Z drugiej strony, seria GTA jakoś nie ma z tym problemu..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-03-2011, 22:06   

God of War 3 - oemgie. Ta gra jest radosna.

Chyba doszedłem już całkiem daleko - zdążyłem wydłubać oczy Posejdonowi, upitolić nóżki Hermesa i wyciągnąć duszę z Hadesa (uprzednio pozbawiając go paru sporych kawałów mięska z ciała). Oraz urwać głowę Heliosowi, bo potrzebowałem latarki. Do tej pory dokładnie dwie postaci przeżyły spotkanie z Kratosem.

Walczę z Kronosem. Wyrywam mu paznokcie. O_o

Kto powiedział, że brutalność w grach wideo jest zła? :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2011, 22:10   

GoW 3 jest ogólnie bardzo przyjemną siekaniną, chociaż niezbyt długą - za pierwszym razem przechodziłem go na hardzie i pękł w bodaj 8h.
Jedna rzecz strasznie mnie irytowała - początek jest najbardziej epicką częścią gry, a potem pod względem rozmachu robi się raczej średnio.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2011, 23:05   

Monster Hunter 3rd na spółkę z Gods Eater (dziękować bogom i Keiiowi za patcha z japońską ściężką dźwiękową, amerykanie wyszli jak zwykle w roli duba==) i radosny grind online w Phantasy Star 2 Portable.

MH okazuje się byc dużo bardziej casualowy od strony mechaniki rozgrywki. Jest prosty, przynajmniej po godzince gry. Pozostałe aspekty są natomiast takie same jak we wcześniejszych tytułach, plus dodatek onsenu - czyli rewelacja graficznie, dźwiękowo plus spory zapas miodności. Brakuje nadal zabawy online. Albo to tylko ja się nie dokopałem do właściwej funkcji.

Gods Eater z japońskimi seiyuu jest grą która z oceny 6/10 w wersji USA zrobiła się moim rankingu tytułem z okolic 8/10. Japończycy kaleczący obce języki są kjutni. Amerykanie próbujący akcentować prostą wyliczankę po rosyjsku niekoniecznie.

PSP2 - bo miecze świetlne i boskie multi w przenośnej formie. Wiecie że tethering przez komórkę pozwala na granie po sieci w zasadzie wszędzie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2011, 23:17   

Classic Dungeon X2, czyli druga część Cladun This is an RPG.

Konsolowy aRPG z losowo generowanym lochem, możliwością przerobienia graficznego całej postaci (w sensie narysowania jej od nowa) oraz broni, po prostu cudo. Do tego piękna pixelartowa grafika, która genialnie wygląda w ruchu, ciekawy system rozwoju, gdzie kluczem jest stworzenie paru postaci oraz umiejętne umieszczanie ich na magicznych polach i obstawianie artefaktami, a także dająca sporo frajdy popierdółka - możliwość ustawienia relacji między poszczególnymi bohaterami. Żałuję, że dopiero teraz się tym zainteresowałem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2011, 01:16   

Jak na koniec cyklu życiowego, PSP ma się całkiem nieźle, jak widać..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-03-2011, 01:27   

Wiesz, tyle, że pierwszy Classic Dungeon ma chyba z rok, a dwójka to to samo z paroma nowymi bajerami. Ogólnie wszystkie te gry z naszych postów wyszły dość dawno temu, tyle że po japońsku.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 120 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group