FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-08-2011, 23:49   

Demo Final Fantasy Type-0 zaliczone wzdłuż i wszerz. Całkiem przyjemne, chociaż problemy z kamerą skutecznie psują zabawę. Cały opis wrażeń wrzuciłem tu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luchianka Płeć:Kobieta
Uguu lolipop girl

Dołączyła: 24 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2011, 14:22   

Gram w Drugi sezon Tokimeki Memorial Girl's Side
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2011, 11:48   

SPAZ (Space Pirates And Zombies)
Na razie wygląda fajnie, losowo generowana galaktyka, sporo statków i upgradów.
No i zapowiadana w tytule konfrontacja piratów z zombiakami...
A może zombi piraci?
Sama rozgrywka to oldschoolowy shooter widziany z góry, coś jak Asteroids.
Narazie za mało grałem aby stwierdzić czy nie zrobi się wtórne za szybko.

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lunarna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lip 2010
Skąd: Częstochowa Sincity
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2011, 15:28   

Od dwóch tygodni męczę Final Fantasy XIII. Gram drugi raz od początku i doszłam do momentu, w którym gra znudziła mnie za pierwszym razem. Nie jest ten final jakiś porywający, ale i tak twierdzę, że to jedna z ładniejszych gier (chociaż czasem brakuje lokacjom).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1876100
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2011, 22:36   

Pokemon. Black.

Go away, life.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-08-2011, 22:45   

Ponieważ jakoś nigdy mi się nie zebrało na dokończenie kampanii w Heroes of Might and Magic 5, to teraz sobie dziubam, wczoraj skończyłam kawałek mrocznych elfów, zaczęłam elfy z lasu...

Jasny gwint, czy tam naprawdę wszyscy nie mają mózgu? Poza tym co za debil wymyślił pierwszą misję kampanii elfów? Poważnie, prawie trzy miesiące obrony granicy? POWAŻNIE?

Poza tym Raelag jest głupi i ma fatalny gust jeśli chodzi o kobiety, Izabela jest głupia i nie ma mózgu (jest NEKROMANTĄ do ciężkiego diabła, czego się spodziewałaś?!), a Findan jest głupi, mdły i niech się zamknie z tą swoją Harmonią (dlatego właśnie nic nie pobije elfów z Disciples 2, które były standardowymi szlachetnymi elfami z lasu z jedną drobną różnicą - miały szalonego boga i bezpardonowo tłukły się ze wszystkimi dookoła. Małe leśne gnojki, normalnie prawie jak patapony)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-08-2011, 04:45   

Inspiracje pozjazdowe: postanowiłem się wziąć za Portale.
Jedynka króciutka, i dość prosta, jednak wymaga przestawienia się na "myślenie portalami". Jest to zabawne samo w sobie i daje w kość w innych grach. : )
A 2 część? Wow, więcej nawiedzonych AI! Glados jest jednak nie do przebicia...
Poza tym gra wyraźnie dłuższa, masa nowych bajerów urozmaicających rozgrywkę (gluty w różnych kolorach). Jeszcze lepsze teksty... Mimo wszystko nadal zbyt łatwa.

Poza tym Defcon (dzięki, Smoku) - gra o radosnym naparzaniu się pociskami nuklearnymi. Ale to tylko w skrócie. Jest kilka trybów rozgrywki ale podstawą jest przeżycie i wyludnienie miast przeciwników.
Najpierw rozstawiamy na mapie floty, lotniska radary i bazy rakietowe, a defcon (Defense Condition - stopień gotowości bojowej) cały czas spada. Aż do 1, kiedy to zaczyna się zabawa: możliwość odpalania pocisków nuklearnych.
W między czasie możemy prowadzić konwencjonalną wojnę na morzu i w powietrzu oraz przemieszczać łodzie podwodne z głowicami taktycznymi ku wybrzeżom wroga.
Co tu dużo mówić, to co znamy z filmów - tylko że to my mamy do dyspozycji czerwony guzik. Sama radość

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-08-2011, 20:45   

Ciągle patrzę oczętami z ukosa na płytki Witchera 2 i przysłuchuje się muzyce z pierwszej odsłony. Zgrzeszyć czy nie zgrzeszyć. Diabeł kusi, Diabeł mówi ciepłe słówka, Diabeł łaskocze!!!. Cierpienie jest niemiłosierne. Zło tym razem wygrało.
Mam płytki od bardzo dawna i nie licząc testu sprzętu. Nawet nie tknąłem. Chociaż poćwiczę machanie mieczem :).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-08-2011, 20:46   

Polecam poczekać na 2.0, doda trochę nowych bajerów i wychodzi jakoś pod koniec września.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-08-2011, 20:53   

Jak czekałem do teraz od maja i mogę poczekać i do października. Po HOMM VI nie wierze w daty xd. Idę dalej pogrywać kampanie Warcrafta. Nigdy nie przeszedłem wszystkich.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-08-2011, 10:44   

Pogrywam ostatnio w "King's Bounty: Legenda". Grę zakupiłam z przypadku, była po prostu dodana do gazety, i jestem miło zaskoczona! Gra się w to całkiem przyjemnie, pomysł ze Szkatułką Szału uważam ze genialny! W porównaniu do Herosów jest tu sporo zadań pobocznych, grafika bajeczna (no, może po 2 godzinach troszkę przeszkadzają te słodkie kolory) i nie trzeba się jak głupi najeździć w eksploracji terenu. W pewnym momencie może irytować to ciągłe szukanie danych jednostek - gdzie w danej chwili są one dostępne, może też nudzić ciągłe podobne pojedynki - ale i tak zabawa jest przednia! Bohater może mieć nawet żonkę! I z nią dzieci. A w dodatku towarzyszyć będzie nam smok! Ah, fajna zabawa.

Caladan miauczysz na Wiedźmina 2?? Grzeszysz. :P

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-08-2011, 11:21   

Dokładniej to robię.

http://bi.gazeta.pl/im/2/6219/z6219192X.jpg

Początek już mi się spodobał gry xd.

Znowu coś wyskoczyło i pewnie nie zaznam uroków gry. Jak wejdą to się wciągnę i nie dopilnuje kilku rzeczy, a skutek będzie taki, ze wypożyczę ostatecznie sagę do czytania.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-08-2011, 06:33   

Ukończyłem Heavy Rain dzisiaj o 5:52. W zasadzie kiedy piszę te słowa, na ekranie telewizora lecą jeszcze napisy końcowe...
W zasadzie nie wiem jak podzielić się swoimi wrażeniami tak, aby nikomu nie zaspoilerować treści gry (nie zaufam tu spoiler tagom), a równocześnie przekazać swoje wnioski i opinie... Spróbuję jednak. Przede wszystkim - wyśmienita gra, z wyjątkowo ciekawą fabułą i zagadką na poziomie naprawdę dobrych współczesnych kryminałów. Nie da się ukryć, że gra prezentuje wyjątkowo wysoki poziom zamotania i ostateczna tożsamość zabójcy rzeczywiście jest trudna do rozwiązania... chociaż, nie chwaląc się, do momentu ujawnienia pozostawał na liście dwóch najbardziej podejrzanych osobników, w zależności od wydarzeń zamieniając się na pierwszym miejscu z drugą osobą... jednak nie do końca dzięki rozgryzaniu jego działań (chociaż to też miało pewne znaczenie), a znajomości schematów i założeń kryminałów... w obecnej chwili mam za sobą prawdopodobnie jakieś 300+ książek uchodzących za szczytowe osiągnięcia w tym gatunku, co ostatecznie prowadzi do zauważania pewnych rozwiązań... Fakt, że większość ludzi twierdzi, że tożsamości zabójcy nie można zgadnąć stanowił dla mnie główną wskazówkę. Więcej napisać tutaj chyba nie mogę, bo zdradziłoby to zbyt wiele... ale chętnie podzielę się wyjaśnieniami prywatnie lub może w jakiś ukryty sposób... hmm.
I jeszcze na koniec - nadal, a nawet bardziej NIENAWIDZĘ quick time event!

Dla tych, którzy są zainteresowani w moich decyzjach, najprościej chyba będzie wypisać zdobyte trofea :D Oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania oczywiście :-) Lista może zawierać niewielkie spoilery.

Interactive Drama <- gzie ja to dostałem w ogóle?
Good Father
White Knight
Private Eye
Negotiator
Lucky Locker
Self Control
Good Driver
Cat and Mouse
Tough Guy - bo bicie ludzi jest proste, w przeciwieństwie do jakiś biegów z przeszkodami!!
Electrified
Good Cop
Fugitive - to wymagało ode mnie kilku ładnych podejść, ale uparłem się kontynuować historię w ten sposób...
Detox
I'm NOT a killler!
Smart Girl -
Spoiler: pokaż / ukryj
ten gość był creepy... coś się dzieje jeśli się zostanie u niego w mieszkaniu dłużej?

Pride Saved - kto to jako Cnotka przetłumaczył XD? Tłumaczenie musiał robić niezadowolony facet XDDDDD
Lover Boy
Escape Master
Swinning Instructor
Invincible Scott - bo strzelanie jest proste, w przeciwieństwie do jakiś biegów z przeszkodami!!
Kind Hearted
Clever Dad - mimo że nadal nie znam adresu, bo za nic nie mogłem go odczytać na swoim telewizorze (nie mam HD, a na zwykłym nawet dużym litery były zbyt rozmazane)
Cold as Ice -
Spoiler: pokaż / ukryj
z czego oni robią te lodówki w Ameryce? Indiana Jones 4, teraz HR... chyba z blachy pancernej wyłożonej ołowiem.

Heavy Rain Hero
Four Heroes
Nerd
Saved the Kid

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-08-2011, 07:55   

A ja gram sobie w CoD: Black Ops i powiem, że to najgorsza gra z długiej serii codów. Fabularnie jest cienko. Rzucają mną po całym świecie bez ładu i składu, łącząc to na siłę fabułą. Główny bohater gry to jakiś wariat, spec warrior 3000. Zawsze lubiłem to w codach, że się grało zwykłym, albo trochę mniej zwykłym, ale dalej żołnierzem. A tu idę do prezydenta i słyszę, że jestem ich najlepszym człowiekiem...
Sama rozgrywka też nie wygląda najlepiej. Ciągle praktycznie chaos, ostrzał ze wszystkich stron, więc się siedzi gdzieś w za osłoną i nawala do wszystkiego co się rusza.
A ilość absurdalnych, zaskryptowanych momentów jest przytłaczająca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 16-09-2011, 11:21   

Baldur`s gate trilogy. W sumie nic szczegolnego poza platforma na ktorej odbywa sie rozgrywka. Galaxy tab znakomicie sprawdza sie w tej roli. Jedynym bolem jest wybor opcji dialogowych. Ah, czasy ladowania sa nizsze niz na netbooku..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 125 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group