FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2012, 10:00   

Ragnarok Odyssey! A potem Disgaea 3 w odniesieniu do PS3 ;-)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-02-2012, 16:11   

Daerian napisał/a:
Ragnarok Odyssey! A potem Disgaea 3 w odniesieniu do PS3 ;-)

To drugie se ne da. W wersję na PS3 nie grałem. Plus, nowych bajerów w stosunku do wersji na PS3 nie ma aż tak dużo. ;d

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 22-02-2012, 20:11   

Daerian napisał/a:
Ragnarok Odyssey! A potem Disgaea 3 w odniesieniu do PS3 ;-)


I really hate you now...

U mnie Stalker Clear Sky. Klimat gorszy niż w oryginale, niemniej...mniam. To ten socrealizm.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2012, 14:19   

Final Fantasy IV na PSP skończone - pewnym rozczarowaniem okazał się jednak niski poziom trudności Zeromusa, złomotowałem dziada w kilka rund, nie używając nawet eidolonów ani holy, a drużynę miałem w ok. 60 poziomu. Teraz czas na Interlude i The Years After. Tym razem będzie przynajmniej coś nowego.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-02-2012, 16:54   

Hatoful Boyfriend - wtf am i playing? Najlepsze pojęcie o grze daje chyba ten temat (uwaga, zawiera poważne spoilery w okolicach drugiej strony!):

http://www.quartertothree.com/game-talk/showthread.php?t=67529

Tak, to jest autentyczna gra randkowa dla dziewczyn w której zamiast biszonenów występują gołębie. Ma angielskiego patcha. Da się ją chyba nawet legalnie zakupić. Wcielamy się w jedyną ludzką uczennicę elitarnego liceum dla ptaków (ludzkość wyginęła w epidemii ptasiej grypy :D), za mieszkanie robi nam jaskinia a bonusowe atrakcje obejmują seryjnych morderców, gangi motocyklowe i bóg jeden wie co jeszcze.

I pomyśleć że ludzie podniecali się Katawa Shoujo, kiedy mieli pod nosem coś takiego. Toż to arcydzieło VN jest! :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-02-2012, 17:23   

JJ, było prawie 3 miesiące temu. :P

U mnie na tapecie Final Fantasy Theatrythm, czyli nostalgia attack w postaci gry muzycznej z karykaturami postaci z serii FF. Poza tym dalej męczę Rayman Origins na Vitę, ale starając się zrobić 100% we wszystkich etapach często muszę robić przerwy, żeby się nie zirytować.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2012, 19:37   

Ostatnio Lost Legends trochę mnie zniechęciło... Po pierwsze - save'y zapisują tylko postać i jej poziom, za to w ogóle nie zapisują lokacji, ani etapu jej ukończenia. Tak, że za każdym razem muszę przejść mapę od nowa, i to pod warunkiem, że odgadnę, która to była (ale, że mam kilkanaście nieukończonych misji to mi w dzienniku postaci wyświetla)... Po drugie - irytujący przeciwnicy. Wszystko chce cię zabić. Wszystko. Najlepiej całą chmarą kiedy moja postać ledwo żyje...

Kolejną grą, za którą się zabrałem, jest Czasoprzestrzeń. Polski, freeware'owy RPG z grafiką rodem z Amigi. Fabuła - w grze pojawia się taki jeden Shabranigdo i robi totalną rozwałkę, więc bohaterowie muszą cofnąć się w czasie do momentu, kiedy stwór nie był taki potężny. Po drodze gracza czeka wykonanie paru pomniejszych misji, takich, jak pokonanie uprzykrzających życie mieszkańców miasteczka chimery. Walki odbywają się w systemie turowym. Całkiem przyjemny zabijacz czasu :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-02-2012, 06:33   

Gravity Daze, czyli najlepszy tytuł wydany dotychczas na Vitę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2012, 12:48   

Final Fantasy IV: Interlude - krótkie, nudne i w zasadzie nie wiem, po co zrobione. Miejmy nadzieję, że The Years After okaże się jednak lepiej pomyślane.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Crushmaker Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2012, 12:53   

The Settlers Online - gra przeglądarkowa w klimatach settlersów :) póki co jest polska open beta ale konta po zakończeniu nie będą kasowane.
http://www.thesettlersonline.pl

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riv3n Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sie 2011
Skąd: Śląsk/Pszczyna
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2012, 14:41   

Ogame - internetowa gra strategiczna; tzw. Massive Multiplayer Online Strategic Game (MMOSG). W tej grze przeglądarkowej celem jest zdobywanie jak największej ilości punktów (jak w większości grach przeglądarkowych). Jeden punkt zdobywamy za 1k surowca (metal, kryształ, deuter) po rozbudowaniu naszej planety można kolonizować inne planety, budować flotę, niszczyć przeciwników i prowadzić badania.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5323448
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2012, 02:41   

Lord of the Rings - War in the North
Jeśli masz jedną lub dwie osoby, to jest to idealna gra do coopa :D, potrafi czasem dokuczyć (szczególnie posiadaczom radeonów...) ale rozgrywka jest tego warta!

Kingdoms of Amalur Reckoning
Nowy RPG z bardzo przyjemnym systemem walki. Każdy kto grał w Fable jedynkę, poczuje się jak w domu. Jedyne co denerwuję to czasem system ekwipunku, ale da się to przeboleć. grafika otoczenia mogła by być nieco lepsza, ale nadrabia to szczegółowością modelów przeciwników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-02-2012, 11:41   

Rayman Origins na Vitę skończony, z dodatkowym światem włącznie. Platformówka niemalże idealna - polecam absolutnie wszystkim lubiącym ten typ gier. Wersja na PC wychodzi bodaj w kwietniu albo maju. Jutro/pojutrze postaram się napisać dłuższą reckę na gameplaya, gdyby ktoś był zainteresowany.

Edit:
Słowo się rzekło - jest recenzja.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2012, 02:55   

Fallout: New Vegas, może nie jest to nowe ale niedawno wyszło GOTY edition z wszystkimi DLC. No i zdąrzyło w mody obrosnąć. Całą masę pięknych modów.
Może następny fallout by gdzieś poza stanami był?

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-03-2012, 15:30   

U mnie na tapecie Theatrhythm Final Fantasy, którego recka pojawi się jutro na gameplayu oraz Escape Plan na Vitę, który dziś skończyłem.

A, jeszcze beta Diablo 3 z jakimś randomem. Nie znam człowieka.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 130 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group