FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-07-2012, 19:42   

Ukończyłem kupiony w Humble Indie Bundle V Bastion. Świetna gra, lepsza od większości wielkich produkcji za 100 zł. Piękna, stylizowana grafika, świetna muzyka, zaskakująco dobra fabuła, i mnóstwo zabawy. Wiele broni do wyboru, dzięki czemu można dowolnie ukształtować postać pod względem swoich upodobań co do typu gry. Kto nie kupił tanio, gdy była okazja - niech żałuje
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-07-2012, 01:23   

Lisy kończą stadnie, he.
Ukończyłem kupiony tydzień temu Metal Gear Solid trzeci. Na normalu, na brązowych trofeach <cokolwiek to znaczy>, ale z małą ilością powtórzeń, za to ze stadem trupów na koncie. Przyjemna to była jazda, zapewne stanie się mordegą gdy zechce mi się maksować statystyki. I jest jeszcze europejski poziom trudności..ugh.
W paczce został mi MGS2 teraz, w sam raz na deser ^^

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-07-2012, 15:17   

Jak się okazało, jednak nie uda mi się tak szybko sprzedać mojego NDS, więc postanowiłem jeszcze chwile na nim pograć.
Dziś zabrałem się za Devil Survavior, i jak się okazało, gra wciąga od pierwszych 3 sekund. Muzyka, oprawa. Mogę nawet przeboleć lipny interface podczas walk. Tylko pytanie do tych co grali:
Czy poziom trudności jest tak bardzo wysoki, że gracz średniej klasy raczej nie ma szans na przejście gry ?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2012, 15:22   

Aktualnie próbuję się przekonać do Mass Effect. I jak na razie ciężko mi idzie, jakoś nie odnajduję się w klimatach sci-fi, zdecydowanie wolę fantasy i rąbanie mieczykiem tudzież rzucanie czarami. No ale nic, kasę wywaliłam, to muszę grać :>

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-07-2012, 15:23   

RepliForce napisał/a:
Czy poziom trudności jest tak bardzo wysoki, że gracz średniej klasy raczej nie ma szans na przejście gry ?

Jako typowy przypadek casuala powiadam, że da się przejść tylko trzeba dobrze ekspić i kombinować. Przygotuj się także, że część planszy będziesz powtarzać, bo bez wiedzy o tym co na danej się znajduje ciężko czasem odpowiednio przygotować drużynę.

I najpierw inwestuj w siłę, a dopiero po pokonaniu Baldra idź zdecydowanie w magię.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-07-2012, 15:28   

,
Długa jest w ogóle gra?

Tren napisał/a:
Jako typowy przypadek casuala powiadam, że da się przejść tylko trzeba dobrze ekspić i kombinować. Przygotuj się także, że część planszy będziesz powtarzać, bo bez wiedzy o tym co na danej się znajduje ciężko czasem odpowiednio przygotować drużynę.



No i czy te "powtarzanie jest znośne"

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-07-2012, 15:38   

Silla napisał/a:
Aktualnie próbuję się przekonać do Mass Effect. I jak na razie ciężko mi idzie, jakoś nie odnajduję się w klimatach sci-fi, zdecydowanie wolę fantasy i rąbanie mieczykiem tudzież rzucanie czarami. No ale nic, kasę wywaliłam, to muszę grać :>

O ile pierwsza część może być dość trudna do przyswojenia, to kolejne dwie wciągną cię na długie godziny (głównie za sprawą GENIALNIE zrealizowanych rozmów).

Ja za to kolejny raz przechodzę Fallout: New Vegas. Ostatnim razem grałem przed wypuszczeniem ostatniego DLC, więc uznałem że wypadałoby je przejść. Nie mogłem sobie przy tym odmówić przyjemności ponownego przejścia wszystkich pozostałych i podstawki. Ta gra, jak zresztą wszystkie poprzednie Fallouty (z wyjątkiem Tacticsa) wydane na PC, wciąga mnie na zdecydowanie zbyt długo. I kawałek wakacji z głowy...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-07-2012, 15:47   

RepliForce napisał/a:
Długa jest w ogóle gra?

Ciężko mi powiedzieć czy długa, bo grałam z dłuższą przerwą, ale biorąc pod uwagę, że gra zamyka się w siedmiu dniach to nie powinieneś mieć problemu z oszacowaniem jak dużo jeszcze ci zostało do końca.

RepliForce napisał/a:
Tren napisał/a:
Jako typowy przypadek casuala powiadam, że da się przejść tylko trzeba dobrze ekspić i kombinować. Przygotuj się także, że część planszy będziesz powtarzać, bo bez wiedzy o tym co na danej się znajduje ciężko czasem odpowiednio przygotować drużynę.

No i czy te "powtarzanie jest znośne"

Ja zwykle za drugim razem bez większego problemu przechodziłam planszę, bo wiedziałam już jak wyekwipować drużynę i na co uważać. Żadnej nie powtarzałam więcej niż trzy razy. I przy misjach powtarzalność nie jest problemem - człowiek bardziej się nudzi przy ekspowaniu, bo wtedy czasem trzeba męczyć po kilka(naście) razy tą samą planszę treningową.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-07-2012, 18:25   

Loko napisał/a:
Silla napisał/a:
Aktualnie próbuję się przekonać do Mass Effect. I jak na razie ciężko mi idzie, jakoś nie odnajduję się w klimatach sci-fi, zdecydowanie wolę fantasy i rąbanie mieczykiem tudzież rzucanie czarami. No ale nic, kasę wywaliłam, to muszę grać :>

O ile pierwsza część może być dość trudna do przyswojenia, to kolejne dwie wciągną cię na długie godziny (głównie za sprawą GENIALNIE zrealizowanych rozmów).

Dobrze mówi, dać mu ciastko.

Siła tej serii to przede wszystkim świetnie napisane postaci - nie widać tego tak dobrze w pierwszej części, ale później się rozkręca :3

No i system walki dość drastycznie zmienia się w dwójce - ekwipunek jest mniej przekombinowany i łatwiej się w nim ogarnąć.

Oraz nie ma wind.

Generalnie naprawdę, naprawdę warto. Zwłaszcza, jeśli lubisz, kiedy twoje miniony żyją i przywiązujesz się do nich :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-07-2012, 04:14   

Mnie od ME1 ze 3 razy odrzucił sam gameplay. Fakt, interakcje między postaciami są niezłe, ale największym skokiem między 1 i 2 była zmiana z beznadziejnej gry akcji połączonej z mało skomplikowanym RPG na całkiem przyjemną grę akcji z elementami rpg.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2012, 09:32   

Cytat:
Czy poziom trudności jest tak bardzo wysoki, że gracz średniej klasy raczej nie ma szans na przejście gry ?

W skali atlusowości dałbym jej z 5/10. Dwójka jest ciut trudniejsza. Ale to nadal nic w porównaniu z klasycznymi Megatenami (ile godzin mi one zeżarły to publicznie nie przyznam).

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Seric Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lip 2012
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2012, 11:39   

Mass Effect baaardzo fajny:)(chociaż zadań pobocznych dużo nie zrobiłem:p). Trzeba kiedyś zagrać w 2 i 3, ale to już może na nowym kompie:p
Aktualnie przechodzę Lunar Legends na gba, odświeżam sobie Little Big Adventure II(taka legendarna stara gra z klimatem), brałem się też za Obliviona, ale by chyba rok minął zanim bym go przeszedł, dlatego sobie odpuściłem:p W wolnych chwilach gram z kumplam w LoLa, a jak mnie najdzie ochota na hack and slash to włączam Sacred:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2012, 13:50   

Wróciłem do Legend of Zelda: Spirit Tracks - ech, przy znakomitej grafice i świetnej grywalności ta gra wręcz błaga o fabułę na choćby podobnym poziomie. Niestety, niczego takiego na horyzoncie nie widać. Póki co gram, bo sama gra jest przyjemna, ale nie wiem, czy to starczy, aby mnie skłonić do jej ukończenia. Ja jednak cenię sobie dobre opowieści...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2012, 05:39   

Urawa napisał/a:
Wróciłem do Legend of Zelda: Spirit Tracks - ech, przy znakomitej grafice i świetnej grywalności ta gra wręcz błaga o fabułę na choćby podobnym poziomie. Niestety, niczego takiego na horyzoncie nie widać. Póki co gram, bo sama gra jest przyjemna, ale nie wiem, czy to starczy, aby mnie skłonić do jej ukończenia. Ja jednak cenię sobie dobre opowieści...

Cóż, źle trafiłeś - nie przypominam sobie szczerze mówiąc Zeldy z wybitną historią, sednem tej serii jest jednak zdecydowanie gameplay.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 09:58   

Seric napisał/a:
Mass Effect baaardzo fajny:)(chociaż zadań pobocznych dużo nie zrobiłem:p).

No właśnie główny wątek w ME jest bardzo ciekawy, za to misje poboczne są strasznie kijowe z powtarzalnymi się mapami.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 136 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group