FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-02-2015, 19:00   

JJ napisał/a:
Jakby ktoś pytał, "other mature games" to Wiedźmin >D

Jeśli to jedynka, to w sumie scen wiadomych pewnie podobna ilość ;-)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
ismena Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2015
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2015, 12:31   

A ja jestem nudna bo gram aktualnie w stare dobre Zoo :D

_________________
http://modneduzerozmiary.pl/pl/19-kurtki-i-plaszcze - Kurtki, płaszcze w dużych rozmiarach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-03-2015, 12:28   

A ja, cytując pewnego znanego gliwiczanina, gram w gre. Tę samą, tylko najnowszą (choć pewnie od 2013 wyszły doń jakieś DLCki i inne cuda, ale takie właśnie znalazłem na wspólnych rodzinnych steamach).
Wygląda ładnie i kinowo, ale postacie niebędące panią archeolog są jak z kartonu wycięte... To naprawdę takie trudne zrobić niesztampową obsadę?
Dodatkowa refleksja: próbowałem grać z polskim dubbingiem (taki miałem na dzień dobry), ale wymiękłem. Nie to, że strasznie słaby, czy coś... Ale wrażenie jest zbyt surrealistyczne. Endurance'owa załoga posługuje się płynną polszczyzną, a rosyjskich zbirów nie panimaju ni ząb... Zachodzę w głowę jak głupio musi wyglądać rosyjski dubbing? ^^
W każdym razie przerzuciłem się na oryginalną ścieżkę dźwiękową.

I gram dalej.

edit.
Strzały z liną... Kto to wymyślił? Najlepsza scena to moment gdy heroina wystrzela taki pocisk w zasznurowane drzwi, a następnie jednym mocnym pociągnięciem wyrywa drzwi z zawiasów. Żeby nie było przed odblokowaniem liny na strzałach drzwi się udrożnić nie dało.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Squaerio Płeć:Mężczyzna
O RLY?


Dołączył: 05 Cze 2010
Skąd: mieć na to wszystko czas?
Status: offline

Grupy:
WOM
PostWysłany: 25-03-2015, 22:17   

Bloodborne

It's so good to die over and over and over again. Seriously!
Siedziałem w hype trainie już od czasu ogłoszenia gry pod kryptonimem Project Beast a jako wieloletni fan soulsów, musiałem mieć ją jak najprędzej. I póki co jest boska. Widziałem alpha testy, filmy z demek dla prasy i prezentacje na targach, ale tak naprawdę żaden materiał nie był mnie w stanie przygotować na zmiany jakie w mechanice wniosła nowa produkcja FromSoftu. Jakieś dwie godziny zajęło mi przestawienie się ze starych nawyków i schematu sterowania oraz dostosowanie do nowych rozwiązań Bloodborne'a. Umierałem, umierałem i umierałem jeszcze więcej. Co za tym idzie niemal trzy godziny zajęło mi przedarcie się przez Centralne Yharnam - początkowy obszar i pokonanie pierwszego bossa. Powinienem czuć się tym chyba zażenowany, ale dawno nie miałem takiej frajdy. A nasza nowa Maiden in Black reaguje na pokazywane gesty ^^

Z rzeczy niepokojących: zdarzały mi się drobne framedropy, ale gra jest tak świeża, że może to wciąż kwestia kalibracji.

And so the hunt begins...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2015, 18:02   

Professor Layton and Unwound Future

Zdecydowanie bardziej podobało mi się niż poprzednie dwie części. Historia w końcu kręciła się wokół Laytona i dostał on w końcu głębię zasadniczą wykraczającą poza dwuwymiarowego "dobry pan profesor".
Plan głównego złego był over the top, choć ujdzie jeżeli weźmiemy to jako dziecięcą wersję
Spoiler: pokaż / ukryj
rewolucji proletariatu.


Mimo że mi się ta część podobała, chyba odpocznę są już od Laytona. Puzzle są fajne ale ile można? Mam ochotę na jakiegoś jRPGa, może trzecią część Golden Sun...

EDIT
Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors
Żeby odpocząć sobie od puzzli zagrałem se w grę typu Escape the Room, czyli przygodówkę polegającą na rozwiązywaniu puzzli by wydostać się z pokoju.
Zagadki były uczciwe, nawet przy tych trudniejszych po ich rozwiązaniu mówiłem "no tak...". Bardziej wkurzający był wymóg odblokowania wszystkich sześciu zakończeń, po trzecim zapisałem sobie przed wyborem ostatniego pokoju nie chcąc ryzykować czy trafię na nowe zakończenie czy na stare. Choć po czwartym zakończeniu gra ci przynajmniej mówi jakie drzwi masz wybrać by odblokować kolejne. Co jest pomocne, bo Safe Ending nie jest intuicyjny nawet jeżeli zna się przebieg gry - skąd mam wiedzieć że jeżeli wcześniej pójdę tą drogą a nie inną będę miał zupełnie inną rozmowę z daną postacią?
Drogę na True Ending można odgadnąć i dlatego dostałem Coffin Ending - zakończenie, które się dostaje jeżeli za wcześnie wejdziesz na ścieżkę prowadzącą do prawdziwego zakończenia. Bym narzekał że to wkurzające oszustwo, ale jednak jest to bardzo umotywowane fabularnie. Twórcy niejedno potrafili umotywować, nawet fakt że grasz na dwóch ekranach DSa.

Fabuła - tłist na tłiście. Parę rzeczy udało mi się domyśleć z wyprzedzeniem, ale dopiero pod sam koniec zdałem sobie sprawę kim jest Zero. Obsada była fajna, mam jedynie mieszane uczucia co do głównego bohatera. Nie jest on zły jako everyman, czasami ma naprawdę mocne momenty, jak gdy
Spoiler: pokaż / ukryj
wybrało się drzwi numer 3, przy ostatnim wyborze drzwi, czy zwłaszcza gdy rozszyfrował, że Ace jest mordercą.

Mimo to, jego mocne momenty trochę odstawały od jego normalnego kluskowatego zachowania. Nie było szczególnie odczuwalne, że jest on do takich rzeczy zdolny.

Ponoć gra nie miała takiego sukcesu jak Danganronpa, tytuł przyjaciela jej twórcy, bo Danganronpa korzystała z schematów które twórca 999 specjalnie odrzucał - młodzi bohaterowie i szkolny setting. Goddammit Japan.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 13-06-2015, 11:36   

Guns of Icarus

Gra prosta w założeniach - walki statków powietrznych.


tl;dr mechanika wpuszcza nas w rolę załoganta uzbrojonego sterowca, ze wszystkimi tego wadami i zaletami. Czyli, jeden gracz steruje, kilku strzela, ktoś desperacko wali gumowym młotkiem w silnik, by nasza łajba odzyskała jakąkolwiek zdolność manewrową - wszystko pod ostrzałem wrażej konkurencji.
Wspominałem o dużej ilości steampunku?

Przy okazji wyprzedaży kupiłem czteropak tego tytułu, mam jeszcze dwa kody, więc jakby ktoś, coś, to wiecie >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
topic Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Sty 2014
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2015, 11:31   

nie mogę się przekonać do tych nowości, gram w Zoo i mi z tym dobrze,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koralgor23
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-06-2015, 15:24   

zostaw to Zoo i weź się za Guns of Icarus, sam zobaczysz jak wciąga
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-06-2015, 16:02   

Kolejny wielce wyrafinowany post :P

Super Mariokart
(snes) Tak pierwszy Mario Kart był pisany razem, przynajmniej w menu głównym.

Z moich obserwacji wynika, że jest to piekielnie trudna gra, w której wszystkie postaci oszukują a moja biedna księżniczka nie może. Also, każdy wyścig jest ustawiony dla Bowsera a kolejność na mecie jest wielce nielosowa. Przejechałem całe 50cc na 3 złotka (oczywiście w kilkunastu podejściach), pierwsze 100cc na srebro jakimś cudem a dalej.... nie mogę się zakwalifikować. Jak nie banan, to dziura albo krawężnik a wszystkie postaci oszukują tajnymi mocami. Mode 7 sucks.
Jakim cudem to się tak dobrze sprzedało?


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 23-06-2015, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-06-2015, 17:11   

koralgor23 napisał/a:
zostaw to Zoo i weź się za Guns of Icarus, sam zobaczysz jak wciąga


Jestem w potrzebie artylerzystów/sterników btw >3

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-06-2015, 19:21   

kokodin napisał/a:
Jakim cudem to się tak dobrze sprzedało?

Gra ze znajomymi i mordowanie ich niebieską muszlą.
Poważnie natomiast, większość gier Nintendo typu Mario Kart, Mario Party, Brawle itd. sprzedawały się od początku dzięki multiplayerowi (i jest tak nadal, patrz Wii).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-06-2015, 21:05   

W pierwszej odsłonie serii niebieskiej muszli niema (albo srebrnej bo to różnie źródła podają) Natomiast fizyka jazdy jest co najmniej dziwna. A multiplayer ogranicza się do splitscreena. Ale rzeczywiście żywy przeciwnik dodaje sporo sztucznej inteligencji do zabawy (sprawdzaliśmy na dniach otwartych szkoły na 4 stanowiskach z grami konsolowymi).
Niemniej tryb jednoosobowy jest piekielnie trudny i oszukuje. (tyle na temat, zdania nie zmienię) Wszystkie needfofspeedy są dziecinnie prostymi wyścigami przy tym czymś.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2015, 12:45   

Może ja dodam, że te jednolinijkowce wyżej to były posty reklamowe, tylko po usunięciu reklamy z podpisu zwykle nie chce mi się usuwać samych postów...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wojaaq28
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-06-2015, 20:47   

masakra z tą reklamą w sieci, zaśmieca cały net i nie wiadomo co jest pisane przez ludzi a co przez boty, no i dowiedzieć się czagoś sesnownego to już prawie niemożliwe,
Powrót do góry
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-06-2015, 17:40   

Tren napisał/a:
Może ja dodam, że te jednolinijkowce wyżej to były posty reklamowe, tylko po usunięciu reklamy z podpisu zwykle nie chce mi się usuwać samych postów...


Co nie zmienia faktu iż załogą do GoI bym nie pogardził..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 158 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group