FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2015, 18:47   

teraz jak lekko sprzątałem pod kompem przypomniało mi się jedno pytanie jakiego nie zadałem

Na czym pogrywasz i czym na tym grasz? DS, SNES, EMU? jaki pad?

W moim przypadku był to emulator snes na pc-cie podpięty pod telewizor crt 22" a pociskałem oryginalnym padem super nintendo (pal czyli ten bardziej kolorowy) snsp-005 z 1992 roku po konwersji na usb (mam ich chyba 5 oryginalnych i kilka podróbek).
Jestem zwyczajnie ciekawy jak Chrono Trigger adaptuje się do obecnej technologii u innych

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-09-2015, 19:09   

kokodin napisał/a:

Na czym pogrywasz i czym na tym grasz? DS, SNES, EMU? jaki pad?


W moim wypadku są to dwie opcje.

Pierwsza to oficjalny port na androida.

Tak jak Anime Tsukihime, o nim nie będziemy rozmawiać.

Drugą opcją jest Drastic, również na Androida, ale sama gra to rom z NDSa.
Wrażenia są świetne. Pad to sixxaxis od Sony, a ekran to w zależności co akurat jest pod ręką, full HD po kablu, full hd na ekranie telefonu <pięć cali fajne jest> lub analogowo na 26' crt. I muszę przyznać iż opcja full HD wygląda najlepiej na dużej ilości cali, zwłaszcza od kiedy emulator dorobił się renderowania w wysokich rozcielczościach i kulturalnie upscaluje wszystko.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2015, 02:53   

Apollo Justice
Ta gra odpowiedziała na jedno ważne pytanie, które trapiło mnie przez całą trylogię. Czemu nigdy nie dostaliśmy innego adwokata obrony w sprawie? W sensie, mieliśmy oskarżanych prokuratorów, ba, mieliśmy Edgewortha robiącego przekręt stulecia z siostrzyczką w Trials and Tribulations. Ale nigdy, przenigdy, nie mieliśmy prawnika który byłby świadkiem, oskarżonym, etc. (i nie, Diego się nie liczy)

Niemniej Apollo Justice w pełni odpowiedziało na moje wątpliwości. Sytuacja w której pojawi się dodatkowy prawnik nie siedzący za ławą obrony powinna być unikana za wszelką cenę albowiem
Spoiler: pokaż / ukryj
W STARCIU PRAWNIKÓW OBRONY PRZETRWA TYLKO NAJSILNIEJSZY!!! PRZEGRANEGO CZEKA TYLKO ROZPACZ I ZNISZCZONA KARIERA!!!! A prokurator będzie biedny.

Innymi słowy, whooooo, ta seria jest intensywna i to w kompletnie inny sposób niż poprzednie odsłony.

Spoiler: pokaż / ukryj
- nie ma to jak doprowadzić do skazania swojego szefa w pierwszej sprawie jaką się dostało i zostać w ten sposób bezrobotnym...
- hobo!Phoenix
- Ale serio, pierwsza sprawa była intensywna i szczerze współczułam Apollo, że znalazł się on w środku walki między dwoma starymi wyjadaczami
- Hobo!Phoenix, you troll!
- Trucy jest najwspanialszą istotą! Jej nie można nie kochać! Po prostu nie mam słów jak bardzo ją polubiłam.
- Apollo który myślał, że dostanie sprawę, a zamiast tego szukał majtek
- Apollo umierający ze szczęścia jak się okazuje, że jednak kogoś zabili i ma zlecenie inne niż poszukiwanie zaginionego stoiska z ramenem
- friendly neighbourhood yakuza!
- Ema i jej przekąski
- KLAVIER! Bosh, autentycznie miły prokurator, który lubi być w centrum uwagi, ale (normalnie) nie jest samozaabsorbowanym dupkiem. I który jest też piosenkarzem rockowym.
- Większość trzeciej sprawy spędziłam nabijając się z tytułów albumów Gavinnerów
- Czy jest coś o czym świadkowie NIE kłamali w tej sprawie?
- WRIGHT TY TROLLU
- Jestem gotowa się założyć o pewną ilość pieniędzy, że w którejś z kolejnych gier powtórzy się scenariusz z T&T; Trucy i Apollo dowiedzą się o swojej mamusi ale dopiero po jej śmierci i wszystko będzie okropne. Trucy dostanie bransoletkę po śmierci mamusi.
- Phoenix "trzymaj wrogów blisko" Wright

Prokuratura/obrona zawsze najlepszym pairingiem. Klavier i Apollo są uroczy, i kontynuują wspaniałą wieloletnią tradycję.

Trzeba będzie poszukac Let's Playa do Dual Destinies....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2015, 12:41   

Dual Destinies ponoć zapomina o wszystkich wątkach AJ poza
Spoiler: pokaż / ukryj
czarnymi kłódkami


Ale wiesz o tym że na NDSa jest jeszcze dwie części Ace Attorney Investigation: Miles Edgeworth? Co prawda druga została przetłumaczona jedynie nieoficjalnie, ale jest :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2015, 13:18   

Gamer2002 napisał/a:
Ale wiesz o tym że na NDSa jest jeszcze dwie części Ace Attorney Investigation: Miles Edgeworth? Co prawda druga została przetłumaczona jedynie nieoficjalnie, ale jest :P

Oczywiście, że wiem, ale spin-offy mają niższy priorytet niż bezpośrednia kontynuacja. Acz pewnie po DD zrobię sobie trochę przerwy od cyklu, żeby Daer miał czas nadgonić, bo on nadal jest na T&T.

I tak, wiem, że DD nie zajmuje się tymi wątkami. Był powód dla którego napisałam "w którejś z kolejnych gier", bo wcale nie wygląda, by w 6 też mieli do nich wrócić. ;p Niemniej oryginalna trylogia ładnie wszystkie wątki zawiązała, więc sądzę, że prędzej czy później wątki z AJ też doczekają się swojego momentu.

Ale biorąc pod uwagę co zaprognozowałam w poprzednim poście szczerze mówiąc nie zależy mi by wrócili do wątku relacji rodzinnych zbyt szybko...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2015, 13:45   

Tylko że za oryginalną trylogią stał Shu Takumi, który przy AJ tylko rzucił pomysłami, a za DD odpowiadał zupełnie inny team (nie wiem jak z AA6). Teraz Takumi wziął się za robieniem Sherlock Holmes vs Ace Attorney-kun, które wydano wcześniej niż AA6 ale to AA6 ma ogłoszoną lokalizacje ;P

Eh, będę musiał sobie w końcu 3DSa kupić. DD, PLvsAA, SHvsAA, AA6... Nie mówiąc o Kingdom Heartsa i Virtue Last Reward (choć to ma paskudne 3D).

Żeby nie było off-topic, ostatnio dostałem se PS3 i se popykam.

Far Cry 4
Gra w Rambo, choć osobowościowo bohater jest niezwykle pasywny. Rozczarowanie jest brak widocznych konsekwencji gdy

Spoiler: pokaż / ukryj
po odbyciu pogawędki z Paganem, zamiast zabijaniu go na miejscu (choć i tak zabiłem go później, bo helikopter nie mógł mu pomóc gdy mam snajperkę z eksplodującymi nabojami), wytropiłem i zabiłem zwariowanego przywódce rebelii (ostatecznie u mnie Sabal bo nie chciałem wysadzać w powietrze zabytków, choć Anite oszczędziłem). Liczyłem, że będzie jakiś komentarz że zostałem królem, podsumowanie wcześniejszych decyzji, a tu gucio.


Przynajmniej walka z gigantycznym ptakiem była awesome.

Diablo 3
Jej, jeszcze bardziej odeszli od mrocznych klimatów oryginału niż w Diablo 2. Nawet nie udaje już, że nie jesteś bohaterem heroic fantasy zbawiającym lekko dark fantasy setting. Wizard, gram na 3-cim poziomie trudności (najwyższym jakim obecnie mogę mieć) i zmiatam z podłogi wszystko co mi staje na drodze.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2015, 22:22   

Gamer2002 napisał/a:

Diablo 3
Jej, jeszcze bardziej odeszli od mrocznych klimatów oryginału niż w Diablo 2. Nawet nie udaje już, że nie jesteś bohaterem heroic fantasy zbawiającym lekko dark fantasy setting. Wizard, gram na 3-cim poziomie trudności (najwyższym jakim obecnie mogę mieć) i zmiatam z podłogi wszystko co mi staje na drodze.

Hy hy hy, Ty jeszcze nic nie wiesz...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Yamato
Gość
PostWysłany: 30-09-2015, 21:50   

Gra ktoś w Day of Defeat?
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-10-2015, 14:39   

A ja se reperuję dwie konsole marki pegasus.

Jednej jest troszki więcej niż pół, ale stale rośnie
Drugiej coś dolega i jej ubywa :]

Zobaczymy co z tego będzie, muszę kupić chyba taniego klona jako testowy sprawny system sprawdzania padów, cartów i innych akcesoriów, co aby złej diagnozy nie postawić i nie kupować za dużo drogich części z zagranicy.

Efekt końcowy w założeniach ma przedstawiać dwa pegazusy 777dx w odmiennych stanach wizualnych (oba na chodzie)
konsolkę zadbaną i rat tuning
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2015, 17:42   

Cytat:
Hy hy hy, Ty jeszcze nic nie wiesz...

Wiesz, z żeńską wizard jest to nawet dość zabawne. Jak gdy po pokonaniu Diablo, na stwierdzenie że bez względu na swą moc nie może być we wszystkich miejscach na raz, odpowiedziała "może kiedyś to naprawię".
W finale możesz sobie nawet wyobrazić jak Tyriel rozkłada ręce, gdy Imperius wypomina mu, że trzeba było wybić ludzkość xD

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2015, 17:47   

Gamer2002 napisał/a:

W finale możesz sobie nawet wyobrazić jak Tyriel rozkłada ręce, gdy Imperius wypomina mu, że trzeba było wybić ludzkość xD

Zaczekaj na koniec dodatku, tam
Spoiler: pokaż / ukryj
już nawet Tyrael sobie dosłownie uświadamia i mówi, że wszystko teraz wisi na tym, aby nasz/a Nephalim nie dała się kiedyś skusić złu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2015, 18:23   

No właśnie o tej scenie mówiłem XD

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-10-2015, 11:37   

Protagonista Diablo stający się głównym wrogiem w następnej części? Ej, to by nie miało sensu, na pewno tak nie zrobią...

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2015, 19:03   

shugohakke napisał/a:

Protagonista Diablo stający się głównym wrogiem w następnej części? Ej, to by nie miało sensu, na pewno tak nie zrobią...

Ja raczej liczę, że zapowiedzą kolejny dodatek, w którym w końcu będzie można dokopać Imperiusowi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2015, 11:15   

The Age of Decadence
Izometryczne CRPG, osadzone w postapokaliptycznym świecie w ruinach
Imperium Rzymskiego (alternatywna historia). Jak na razie moej wrażenia są bardzo pozytywne. Gra opiera się głównie na dialogach, mając odpowiednio zrobioną postać w wielu przypadkach można unikać walki - ta jest turowa i dosyć ciężka. Świat jest dosyć oryginalny a historia jak na razie wciągająca. Coś dla osób lubiących klasyczne CRPG których nie przeraża czytanie strumieni tekstu po angielsku :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 161 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group