FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2007, 18:28   

Ja pogrywałam sobie w FFXII, ale po 70. h gry, kiedy musiałam znowu się 'podpakowac' (bo przeciwnicy w kolejnej krainie okazali się strasznie irytujący ;] ) zrobiłam sobie przerwę. Daje się we znaki pewien schemat, który do znudzenia trzeba powtarzac :/ No nie wiem, czy do niej wrócę, save'y zostawię, może kiedyś coś mnie natchni.

Póki co w czwartek odbiorę Tomb Raider: Anniversary. Wahałam się między Legendą a 'wskrzeszoną jedynką', ale ostatecznie postanowiłam się zmierzyc z najnowszą odsłoną Lary. Widziałam Fresh Air na Hyperze i gra wydaje się byc całkiem interesująca.

Jest jeszcze parę pozycji, które chciałabym zaliczyc w najbliższym czasie, a mianowicie:
Jade Empire (PC),
Still Life (PC),
God of War (PS2; częśc 1 i 2).
A do niektórych chciałabym powrócic:
BloodRayne (PS2; częśc 1 i 2),
Dungeon Siege 2 (PC).

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riku Płeć:Mężczyzna
Młoczny młok


Dołączył: 17 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2007, 19:11   

W koncu po wielu bólach dorwałem sie do FFXII ;D Mimo że już naprzykrza mi sie walka (a to dopiero 20h ^^'') to gram i bede grał aż przejde (głos fanatyka xD) a Yiazmat już na mnie czeka ]:-> W kolejce czeka juz Valkyrie Profile 2:Silmeria ;) Jeżeli walka jest chociaż w połowie tak dobra jak w jedynce (Valkyrie Profile na PSX polecam każdemu) to mam zajęcie na całe wakacje ;D Teraz wracam do gry ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8895358
Tamashi Płeć:Mężczyzna
The .hack oracle


Dołączył: 02 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2007, 00:06   

Zacząłem Odin Sphere. Powiem, że całkiem przyjemnie się gra. Co prawda jest jednolinijna i polega głównie na brnięciu do przodu i walce z coraz silenijszymi przeciwnikami. Mimo to miło oderwać się od jRPG w super elo grafice 3D i zagrać w coś luźniejszego z ciekawą fabułą.

trailer z japońskiej wersji

_________________
Cytat:

Haseo: Ore wa
Atoli: Watashi wa
Kuhn: Ore wa
Endrance: Boku wa
Everyone: Koko ni iru!
Everyone: SKEEEEEITH!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fazior Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2007, 16:31   

Nie wiem czy znacie (a powinniście :P), Maple story połączenie mmo z platformówką, wszystko utrzymane w mangowym klimacie, obecnie posiada kilkanaście wersji (regionalnych) a najnowsza to europe maple story, jak ktoś zainteresowany to www.mapleeurope.com

btw zarówno klient jak i sama gra jest za free

Ja się w to zagrywam już od roku

_________________
"Jeśli ludzie nie mają właściwie niczego, cokolwiek może się stać niemal wszystkim. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2007, 18:05   

Od jakiegoś czasu gram w Tomb Raider: Anniversary. Powiem, że gra jest bardzo ciekawa. Zaliczyłam właśnie cały Croft Minor - świetnie sprawdza się jako trenning, pozwala oswoic się ze sterowaniem i samo w sobie jest dobrą zabawą z licznymi zagadkami. Nie wiem jak wygląda to na PC, ale na PS2 całkiem przyzwoicie. Gra wczytuje się w locie, dzięki czemu grafika jest płynna, bez zbędnego "loading'u". Lara bardzo ładnie wygląda po wyjściu z wody - najpierw cała połyskuje (podobno skapuje jej woda z włosów, ale póki co nie zauważyłam), a potem stopniowo wysycha (od góry w dół, widac to szczególnie na bluzce) ;] Zagadki są sprawnie pomyślane, sekrety dobrze ukryte i czasami trzeba się nieźle nagimnastykowac, żeby się do nich dostac. Muzyka przyjemna i spokojna (przynajmniej w CM i main title), podczas przemieszczania się po levelach pojawia się w ważnych momentach (np. walkach). Główna bohaterka bardzo ładnie wygląda, płynnie się porusza, a czasami nawet rzuci jakiś zabawny tekst ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-06-2007, 18:30   

Wielki powrót do "Might and Magic 8", po 1,5 roku przerwy. I już przypomniałam sobie, dlaczego przerwałam ostatnim razem, przez zdobyciem serca ostatniego żywiołu... Koncertowo schrzaniłam dobór postaci, skutkiem czego NIE mam magii żywiołów na poziomie Arcymistrz, a tam jest zaklęcie, które mnie zwykle ratuje z opresji.

== I właśnie dlatego rozważam rozpoczęcie gry od nowa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2007, 17:36   

Pograłem trochę w Fire Emblem: Sacred Stones i ta gra potencjał, nie tylko ze względu na potencjalny fanseriws yuri - po prostu ta seria to najlepsze tactic rpg jakie powstało i kwita. Żałuję, bardzo żałuję, że nie będę mógł zagrać w części na GC i Wii.

Gra ta bije na łeb wszytskie HoM&M, ma świetną fabułe, piękną, mangową grafikę, jest turowa (co dla wychowanego na planszowych strategiach orka jest rzeczą ważną) i jest wspaniale grywalna. Mam już za sobą jedną część na NESa i jedną na GBA.
Powrót do góry
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2007, 16:03   

Z deperacji ostatnio przetrząsnęłam moją magiczną szufladkę z gierkami komputerowymi i dokopałam się do "Spellforce. Zakon Świtu".
Dopiero zaczęłam w to grać, ale muszę przyznać, że to całkiem fajne połączenie RPG z RTS'em. ^^ Pogram trochę dłużej, zobaczę czy to wogóle jest warte zachodu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2007, 20:59   

Cytat:
Dopiero zaczęłam w to grać, ale muszę przyznać, że to całkiem fajne połączenie RPG z RTS'em. ^^ Pogram trochę dłużej, zobaczę czy to wogóle jest warte zachodu...


Przez pierwsze 10 misji jest fajnym połączeniem RPG z RTS. Potem... Opinie są podzielone, dlaczego potem już nie jest. Jak dla mnie, osoby, która skopała builda postaci gra jest zbyt nurząca i zbyt nudna, stanowczo w zbyt dużej swej części polega na rozwalaniu 1001 baz wroga rozsianych po stanowczo zbyt rozległych planszach.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2007, 22:10   

Dzisiaj doszłam do pewnego wniosku, myliłam się mówiąc o Grecji jako masakrze (dalej ciągnę Anniversara), bo przy Egipcie Grecja to pryszcz. Egipt to dopiero kaszanka! No ja nie wiem kto wymyślił to cholerstwo?! Nie dośc, że ruchome drzmi mogą cię w każdej chwili zgnieśc, a obrotowe noże skrócic kończyny, to jeszcze trzeba przeskoczyc nie przez 3, ale przez 4 pachołki! Łaaaaaa, a myślałam, że już gorzej byc nie może :cry: . Moja cierpliwośc sięga zenitu, niby jestem na 'łatwym' poziomie, ale i tak jest cholernie trudno (albo to ze mną jest coś nie tak). Oczywiście wszystkie 'przeszkody' da się przejśc, ale ile się człowiek namęczy, ile nastęka, ile włosów nawyrywa. Eh, mój biedny pad, już bardziej go zmolestowac nie dało rady ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2007, 22:54   

Zegarmistrz napisał/a:
ak dla mnie, osoby, która skopała builda postaci gra jest zbyt nurząca i zbyt nudna, stanowczo w zbyt dużej swej części polega na rozwalaniu 1001 baz wroga rozsianych po stanowczo zbyt rozległych planszach.

to prawda, zanim postać przejdzie z wojskiem z jednego końca mapy na drugi, to ja zdążę sobie zaparzyć herbatę. ^^'
10 pierwszych misji? hm, zobaczymy. Jak będzie dobrze się rozwijała fabuła, to przejdę choćby dla zasady. Ale jeśli będzie przynudzanie, to może skończę w końcu BloodRayne'a...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-06-2007, 16:47   

A ja, szukając głupich gierek trafiłem na jedną ze starszych produkcji Enix Jesus - Bio Monster. Po początku, prawie tak samo wesołym jak Hitler no Fukkatsu okazało się niestety, że to przygodówka po japońsku, więc z gry nic nie wyszło.
Zaś sporo przyjemności sprawiło mi Outer Senshi Rpg, dostępne na razie tylko jako demo, ale zapowiadające się sympatycznie i całkiem grywalnie.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-07-2007, 21:57   

.hack//G.U. Rebirth skończony, wraz z ubiciem dwóch dodatkowych bossów i wypakowaniem 3 postaci do 50 levelu. Za drugą część zabiorę się jutro, albo jeszcze dziś ;>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 00:25   

Arcanum. Odświeżam w przerwach pomiędzy newsami o tym jak spieprzyli Fallouta 3.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2007, 09:46   

Orientuje się ktoś może, czy na XP poszedłby mi Warhammer: Shadow of the Horned Rat z Windows 95 ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group