FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-05-2008, 19:56   

Jestem u taty, więc łyknełam trochę gierek, choć z reguły się nimi nieiteresuje, zwłaszcza nawalankami. Przeglądam sobie na ps2, a ty wyświetla mi się Devil May Cry 4. Od razu skojarzyłam z anime i zagrałam. Co prawda demo, ale od razu zachwyciła mnie świetna grafika. Tata z kolegą też się zachwycali, więc nie jestem jakaś inna. Ogólnie fajnie się grało, tak się można nieźle odstresować. Nawalasz wielkim mieczem, albo świtlistą ręką i rozwalasz nożycopodobne stwory. Ogólnie dobre wrażenia, może nawet w gierkę się zaopatrzę.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 22:26   

Devil May Cry 4 nie ma na PS2

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 09:48   

Ostatnio sięgnąłem po grę "Ballance". Nigdy nie przypuszczałem, że gra w której główną bohaterką jest... kula (drewniana, kamienna, papierowa) może tak wciągnąć. Ładna trójwymiarowa grafika, doskonałe oddanie praw fizyki i klimatyczna muzyka sprawiają, że gra jest niemal doskonała. Jedyny mankament - za krótka. Idealna pozycja dla tych, którzy szukają czegoś oryginalnego :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-05-2008, 14:05   

Elof napisał/a:
Devil May Cry 4 nie ma na PS2

JESZCZE nie ma na PS2. To była tylko wersja demo i po pokonaniu wielkiego demona jest napis Coming Soon, więc niedługo można się go spodziewać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 17:21   

Ostatnio zachciało mi się przejść jakiegoś jRPG'a, a los chciał, że w ręce wpadła mi gierka pt "Tales of the Abyss" na PS2. Właśnie jestem świeżo po pokonaniu pierwszego bossa 3-osobową drużyną + 2 neutralnymi postaciami (tj. nie walczącymi- dziecko i "kawaii" maskotka) O fabule nie będę wspominał, ponieważ jestem dopiero na początku gry, gdzie widoczny jest tylko jej zarys. Postacie generalnie mogą być, z wyjątkiem głównego bohatera (rozpuszczonego dzieciaka) którego nie moge przełknąć. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym, co mi osobiście nie przypadło do gustu. Zdecydowanie wole turowe a'la Final Fantasy (nie licząc XII). Plus za animcowe przerywniki i brak losowych walk (walczysz jak złapie cię potwór).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 18:55   

Ciągle i nieprzerwanie Diablo 2 na batku, jak się uzależniać to na całe życie, choć ja to bym nawet chciała, żeby mi się w końcu znudziło, miałabym więcej czasu...

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 19:15   

Shizuku, nie, nie mogłaś grac w demo gry której, nie ma, nie będzie, nie powstaje (na PS2). Nie mam pojęcia skąd się bierze takie brnięcie w kłamstwo u ludzi, czy tez niemożność przyznania się do błędu (albo grałaś w 4 na PS3 or X360, albo w 1/2/3 na PS2) ale jets to okropne.


DEVIL MAY CRY 4 NA PS2 ? xDDDDDDDD widzę cały świat jest do tyłu xD

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-05-2008, 23:55   

Sorka, sorka mój błąd, to było PS3. Devil May Cry 4 na PS3. I wcale nie brnę w kłamstwo, przecież nie upierałbym się głupio przy swoim, gdybym wiedziała, że mówię źle. Moje niedopatrzenie i tyle. I od razu odpowiem, wiem, powinnam sprawdzać takie rzeczy, zanim zacznę o nich pisać, ale jako, że nie gram na ogół w gry i nie wpadło mi do głowy czy to PS1, 2 czy 3.

Miałam jeszcze dzisiaj okazję zagrać w Gundamy, nie pamiętam dokładniejszej nazwy. Ogólnie znowu nawalanka, nawet przyjemna, tyle, że przegrałam, bo mój kompan zmarł(wiem jestem okrutna). Podobało mi się to, że gadali po japońsku i wyświetlały się twarze pilotów z dialogami. Mogłam się bardziej wczuć w klimat gry, że tak powiem.

Ogólnie to jest to co lubię w japońskich grach(przynajmniej w tych, w które miałam przyjemność grać). Tam postaci mają jakąś historię i charakter. W Dead or Alive też tak było, co wyjątkowo mi się spodobało. Każdy ma jakąś przeszłość, osobowość i powód do walki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2008, 19:05   

Ja gram na zmianę w:
Thief GOLD, grafika przerażająca, ale klimat sie nie zestarzał. Wielka Gra.
Gothic Mroczne Tajemnice - podejście drugie. Teraz wstrzymałem się z robieniem niektórych questów, żeby za bardzo nie ułatwić sobie gry, bo to mi ją ostatnim razem obrzydziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2008, 12:23   

Silent Hunter IV - Wolves of the Pacific, czyli jak amerykańscy podwodniacy zrobili z japońskiej floty sieczkę.

Na razie tylko włączyłem i pooglądałem muzeum, ale już samo to wywarło na mnie spore wrażenie. Pomijam oczywiście fakt, że jednostek nawodnych i podwodnych jest dużo, nawet tych cywilnych jest masa różnych typów. Przede wszystkim miażdży (mnie osobiście) grafika. Na pokładach są ludzie machający odnóżami i w ogóle zachowujący się jak załoga, a nie jak statyczne manekiny. Wokół okrętu burzy się piana, są fale bujające tym okrętem. Poza tym oczywiście można z kamerą wejść pod wodę i podziwiać... wodę, tudzież stępkę okrętu z pracującymi śrubami, tudzież nawet głupie glony! Woda jest syfem jak na ocean przystało! Poza tym jak już się z kamerą wynurzymy, to nie ma tak wygodnie z widokiem - woda musi najpierw spłynąć! I uwaga - na moim dość już zdegenerowanym sprzęcie wszystko to chodzi całkiem płynnie (czyli jakieś 20fps)...

Zapowiada się bombowe spędzanie czasu wolnego na polowaniu na konwoje i zakradaniu się do portów. Znowu! Po tylu latach! Mrrrrrrrr. >3

EDIT: No dobra, nie jest aż TAK płynnie... Ale grać się da! XD

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2008, 15:12   

Obecnie przechodzę po raz drugi pierwszego "Unreala". Klasyka rządzi! :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
Gość
PostWysłany: 07-05-2008, 16:57   

Ja polecam Puzzle Quest- polaczenie rpg i tetrisa , w dodatku w mangowej oprawie (sic!).
Uwaga wciąga !
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2008, 17:03   

Tak konkretnie to nie tetris, tylko coś na kształt Gomoku. Owszem, wciąga, ale nie aż tak mocno, a poza tym ma sporo problemów technicznych. Jakby to bardziej dopracowali, to Puzzle Quest byłoby świetnym urywaczem czasu. ^^

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2008, 17:14   

A ja sobie gram w mahjongg'a ^_^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2008, 14:25   

po ukńczeniu GTA4 odprężam się przy Burnoucie

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group