FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-07-2008, 21:02   

Ja też miałam krótki romans z gra Fable! Trochę za bardzo ta gra kojarzyła mi się z platformówką, za dużo tego łubu - du. Odpadłam gdzieś w trakcie wykonywania pobocznej misji, miałam kogoś uratowac i przyprowadzić do wyznaczonego miejsca. Człowieka jakimś cudem uwolniłam, ale tylko na chwilę. W następnej komnacie banda narodzonych na nowo potworów szybko mi go zabiła. Załamałam się i stwierdziłam, iż to był koniec grania mojego w ten tytuł.

Aktualnie powróciłam do starej gry Alien Nations 2. To plemię podobnych do robaków jest tak zabawne, że wkręciłam się ponownie w grę i pogrywam w kampanię. Dopiero druga misja przede mną!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2008, 10:29   

Fable? Kupiłem, odpaliłem i... wsiąkłem. Przez kilka dni mnie nie było a po ukończeniu wciąż mi mało. Gra straszliwie uzależniająca(a myślałem, że do tego są zdolne tylko MMORPG). Gra niepozbawiona wad ale nie zmienia to faktu, iż jest niezwykle klimatyczna, w pewnym sensie nowatorska a co za tym idzie, bardzo wciągająca. Polecam!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kiba Płeć:Mężczyzna
Wolf


Dołączył: 31 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2008, 18:08   

Thief: The Dark Project (Gold Edition) --> Stara, świetna skradanka z elementami horroru.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2008, 20:25   

Zacząłem zabawę z Canis Canem Edit [Ps2] i Herdy Gerdy [Ps2], odrywając się od PESa2008 [X360], choć zapewnę jeszcze dziś popróbuję Viewtifull Joe [Ps2] i Deus Ex [Ps2], cóż trza sprawdzić co tam nowego na półkę doszlo...

a co do Fable...hmmm Fable, Fable...

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2008, 00:08   

A ja dzisiaj odkopałem Sim City 4 Deluxe edition. Już zapomniałem co to za frajda budować własne miasto. Dodam, że miasta w moim regionie nazywam od imion bohaterek z Galaxy Angel. Na razie powstały miasta Mint, Forte, a jutro zapewne Ranpha...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-08-2008, 12:28   

Rozpoczęłam ostatnią jak narazie grę z serii Ace Attorney - Apollo Justice. Dopiero początek drugiej sprawy, ale już jest równie zabawnie, jak w poprzednich grach. Apollo robi nawet lepsze miny od Phoenixa (choć nie tak dobre jak Edgeworth).
Jeszcze, co prawda, nie skończyłam AJ, ale już teraz nie mogę się doczekać następnej gry. Miło będzie móc grać Edgeworthem, oj miło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2008, 14:53   

Tradycyjnie Icewind Dale II. Z drowem-czarownikiem ^^V
Bardzo ciekawy przeciwnik XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krejd Płeć:Mężczyzna
Uaaa :P

Dołączył: 05 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2008, 11:31   

W STALKER-a gram. Boska gra, boski klimat, boska polonizacja. Lektor w grze? Kto by pomyślał? A tu się okazało, że strzał w dziesiątkę. Kilka godzin grania w tę grę w nocy, przy zgaszonym świetle - świetna sprawa. Ostatnio też Gothic III. Nie chce mi się grać - gry już dawno mnie znudziły.

_________________
Kyuuu :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rabit Płeć:Mężczyzna
???? ???


Dołączył: 27 Lip 2008
Skąd: Łazy
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2008, 07:28   

Aktualnie gram jedynie w eGalactica (pomagam przy tworzeniu gry)
Wcześniej grałem w najnowszego moda do Homeworlda 2 mod PDS ver.2.6
A tak ogólnie patrzę na nowe gry to nie widzę nic ciekawego dla siebie może wybrzydzam ale gry które teraz wychodzą wydają mi się bardzo uproszczone i bez porządnej fabuły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2008, 08:06   

Bawię się Nba Street V3 i to dosłownie BAWIĘ bo gra stanowi sam czyściutki miodek w postaci pure fetysz.

płynna, głośna, kolorowa i się błyska, cudenko.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-08-2008, 00:49   

Po przerwie spowodowanej urlopem, podczas którego miałem ciekawsze rzeczy do roboty, wróciłem do męczenia Phoenixa Wrighta. Ukończyłem część drugą, ponadto wreszcie zamknąłem piątą, "bonusową" sprawę części pierwszej. Z tym dmuchaniem w mikrofon to przesadzili ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2008, 09:18   

Jak miałem więcej czasu to grałem sobie w MMORPG, takie jak WoW, Ragnarok Online. Ale teraz to nie mam czasu za bardzo, a takie gry go wymagają w dużym wymiarze godzin. Czasem teraz sobie dla zabawy gram w Counter Strike Source
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2008, 11:07   

Kilka osób się zachwyca Wrightem, a ja akurat męczę kryminały Joe Alexa. Chyba zacznę węszyć dokładniej wokół tej gry.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-08-2008, 13:57   

Czy w drugiej i trzeciej części Phoenix Wrighta też jest dmuchanie w mikrofon? Jakoś chwilowo nie mam ochoty wzbogacać swojej konfiguracji sprzętowej, więc w tej chwili Apollo Justice położył mnie już na drugiej sprawie...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-08-2008, 14:38   

Jeśli dobrze pamiętam to w w drugiej i trzeciej części nie było dmuchania w mikrofon (rzecz wybitnie irytująca, przyznam), a w czwórce było tylko w tej jednej sprawie.
Przy okazji, zakończyłam już Apollo Justice, a czekając aż wyjdzie Gyakuten Kenji być może pogram trochę w Profesora Laytona.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group