FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-07-2006, 13:07   

Ano Trema to jedyne co może sprawiać kłopot, zwłaszcza gdy grasz po raz pierwszy mi masz tylko jednego cat nipa.
Ale nawet z jednym cat nipem gra przestaje już być frajdą bo wszytskich końcowych bossów można wykończyć w jedną - dwie tury.
Jeśli cię to interesuje, to zerknij na Iw do działu download, sekcja video, a następnie do poddziału "HC wyczyny w jrpg". Zobaczysz jak można najsilniejszych bossów w FF'ach wykończyć w jedną czy dwie minuty.
(no właśnie, przypomniało się przy okazji, że muszę kogoś zagonić do napisania solucji do czwartego i piątego rozdziału FF X-2, sam napisałem trzy poprzednie...)
Przejdź na dół
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-07-2006, 18:11   

Keii napisał/a:

@Vanille - w CoM przeszedłem połowę ścieżki Sory i jakoś nie chciało mi się grać dalej.


Bo ścieżka Sory do najgenialniejszych nie należy, ale ta druga, mrrrau! I dla niej właśnie warto przejść obie ścieżki xD Zwłaszcza, że po tej drugiej zupełnie inaczej się patrzy na jej głównego bohatera X3

Grisznak - no właśnie, dla mnie to pierwszy raz xD ha, i rzucę okiem.

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-07-2006, 22:39   

W sumie po tym, co dzieje się w II też trochę inaczej spojrzałem na Riku :>
A co do trailera KH 3, który ogląda się po napisach, jeśli przejdzie się grę na Proud Mode, lub uzupełni Jimmy's Journal na Standard (bardziej opłaca się grać na Proud i tak oprócz pierwszych paru godzin, kiedy postać jest cienka jak barszcz jest banalnie), oto moje wrażenia:
Wrażenia z trailera KH3 w odniesieniu do KH2 - Spoiler napisał/a:
Cóż, imo seria KH powinna zostać definitywnie zamknięta. Światy zostały chyba wyeksploatowane maksymalnie, motyw Heartless i Nobodies też. A sam trailer, mimo, że ładnie zrobiony przywołuje jakby deja vu. Grupa gości w zbrojach wyglądających (znowu) na jakąś organizację. Masa keyblade'ów wbitych w piasek... Jakoś mnie to nie zainteresowało. No i jak tym razem uzasadnią stracenie przez Sorę wszystkich umiejętności?
Wątki zostały wg. mnie zakończone w KH2 i tak powinno zostać...
Bieganie po światach Disneya z Goofym i Donaldem było przyjemne, ale ileż można. Chociaż całkiem możliwe, że tym razem w drużynie będzie Riku i Kairi (?), a nie Kaczor i Pseudopies (ewentualnie R & K znowu zgubią się w ciemności etc.).
No ale zobaczymy, jak wyjdzie w praniu, chociaż w głębi duszy mam nadzieję, że KH3 jednak nie powstanie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-07-2006, 07:05   

Master of Orion II

Ale niestety krotko, mało mam miejsca na dysku i gra mi się po prostu nie mieści. Nie mniej jednak udało mi się skolonizować cztery systemy i uzyskać żałosne imperium kosmiczne (troche trwało, zanim nauczyłem się przemieszczać statki kosmiczne), w ktorym zyło więcej androidów niż ludzi (większość moich kolonii stanowiły światy radioaktywne lub toksyczne, miałem tylko 3 planety rolnicze, z ktorych obsługiwane przez żywych kolonistow produkowały 0 żywności).

Nawet fajna gra. Fajne rzeczy można robić.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-07-2006, 09:02   

Gunz The Duel

Jedna z najlepszych gier online, ale niestety niedługo będzie grą płatną na wszystkich serwerach, narazie przez jakiś czas będą serwery na których gra jest udostępniona za darmo :)...polecam tą grę wszystkich tym co lubią zabijać, ponieważ głównie jest to strzelanka ale za to jaka fajna....^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Sora Płeć:Mężczyzna
Keyblade Chosen one


Dołączył: 30 Cze 2006
Skąd: Słubice
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2006, 16:14   

No Dzienx Keii . :D NIE zauważyłem tego błędu napewno poprawie :P

Aha I właśnie skończyłem Kingdom Heart's Ostatni bos bardzo długi :))
Master Form (Final) Jest taka sobie Jak dla mnie najlepszą formą jest Winsdom
Fajne komba Itd W dalszej części gry gdy załączysz Winsdom form Sora zamienia się w
Heartless'a -to jest dopiero siła.


Pozdro

_________________
Defeat the Heartless!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2006, 20:15   

Sora napisał/a:
W dalszej części gry gdy załączysz Winsdom form Sora zamienia się w
Heartless'a -to jest dopiero siła.

Nie do końca:
GameFaqs napisał/a:
Getting Anti Form

Sora has an Anti Count, which is not displayed on-screen.
As that Anti Count grows higher, there is more of a chance of Sora Driving into
Anti Form.

Po więcej zapraszam tu:
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/kingdom_hearts_ii_forms.txt

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2006, 20:46   

W tej chwili męczę Prince of Persia: Two Thrones :) wspaniały tytuł, który polecam każdemu fanowi Księcia.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-07-2006, 21:59   

Master of Orion 2:

Taka, starsza już gra strategiczna. Ma pewnie z 10 lat. Generalnie buduje się własne imperium kosmiczne (podobnie jak w Ogame) i dąży do zwycięstwa rozbudowując gospodarkę, flotę, odkrywając nowe technologie, szpiegując i prowadząc dyplomację... Fajna rzecz... Ciekawostka: najczęściej, gdy zaczyna się wojna znaczy to, że gracz popełnił poważny błąd. Każde starcie jest bowiem zwykle brzemienne w skutkach. Opłaca się napadać tylko słabych i bezbronnych.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 20:35   

Od dłuższego czasu w nic nie grałem , ale ostatnio przyjechali goście tzn kuzyni , a z nimi nie da się odlądać anime ;P no więc pocinaliśmy w Pain killera nawet miło na koszmarze :) staram się w tej chwili dobrnąć do końca...

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 21:23   

Rozgryzam ponownie Vantage Master Online - gra fajna, trzeba troszkę pokombinować, żeby zamienić przeciwników w gromadę biednych, wypompowanych osobowości ]:>.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2006, 06:02   

Kończę Suikodena I...
Bardzo miła gra, faktycznie epicki jrpg, ze stałymi dla tej serii elementami - zbieranie armii, bitwy, pojedynki, questy. Grafika jak na PSX mogłaby być trochę lepsza, a i muzyki jest mało, niemniej fabuła jest niczego sobie i gra sie przyjemnie.
A w sobotę przyszedł Devil May Cry
Nie wiem czy się nie załamać....od kilku dni katuję pierwszego bossa i nie mogę przejść dalej, ba ! nawet nie jestem w stanie zabrać mu więcej niż połowę energii. Chyba jednak faktycznie się zestarzałem...
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2006, 06:48   

ee no coś ty ;) odpowiednie podejście do badassa i da się załatwić każdego.

A co do Suikodena - to prawda - wspaniały rpg, polecam z całego serca drugą część jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać. Dwójkę zaliczyłem kilkadziesiąt razy - niesamowity klimat. Huh aż chyba sobie znów zagram :)
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2006, 07:14   

Wiesz, na wszystkie Adele, Ultimecje, Tremy, Penance, Omegi, Ultimy, Dracule, Zeromusy i inne Sephirothy zawsze był jakiś sposób, taktyka, a tu po prostu trzeba tłuc, gdy zaś się wychowało na joy'u, to jednak w takich grach wychodzi nieprzywyczajenie łap do pada.
Inna bajka, że DMC jakoś nie zachwyca, chyba jednak Castlevania: LoI bardziej przypadła mi do gustu.
Nie, grałem w czwórkę, teraz kończe jedynkę, opracuje ją szczegółowo i pewnie wezmę się na dwójkę, jeśli tylko ją znajdę ( w alternatywie mam jeszcze SotN).
Przy okazji: http://www.nintendo.co.jp/ds/ab3j/character/character02.html - nowe Mario. Zwróćcie uwagę na postacie....
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2006, 08:22   

:)

uwierz - zaliczając DMC na DanteMustDie konieczna jest taktyka, nawet na zwykłego przeciwnikia. Kwestia czasu (słabe punkty) i wprawy. Nie mówię o sobie, żem kozak jakichś ale prawdziwą katorgą jest Ninja Gaiden na poziomie Master Ninja, choć jak mówiłem - na wszystko jest sposób.

Teraz pogrywam w "Wakacje" :] póki je jeszcze mam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group