FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Devil May Cry i insze sieczki :)

Która z poniższych gier wybija się na twój prywatny piedestał?
DMC
6%
 6%  [ 1 ]
DMC 2
0%
 0%  [ 0 ]
DMC 3
33%
 33%  [ 5 ]
God of War
20%
 20%  [ 3 ]
GOW 2
13%
 13%  [ 2 ]
Castlevania (dowolna odsłona)
6%
 6%  [ 1 ]
Diablo (Hellgate)
13%
 13%  [ 2 ]
Sacred
6%
 6%  [ 1 ]
Inne
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Wersja do druku
Amelli Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2007
Skąd: Z Suwałk
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2007, 13:08   

To nie lepiej sprzedać grata i zainwestować w porządny piecyk? Dziś to wydatek rzędu 1500-2000 zł.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2007, 13:10   

Cóż, ja grałem tylko w Sacred, więc ją zaznaczę. Jednakże nie należy ona do gier do których chętnie bym wracał, powiem więcej - pod sam koniec miałem już jej serdecznie dość. Począwszy od takich samych zadań, polegających głównie na znanym schemacie "przynieś, podaj, pozamiataj", skończywszy na żmudnym klikaniu po pięćsettysięcy razy na przeciwnikach (combosy są, ale tylko trzy można uznać za przydatne). Dodać do tego należy taki sobie klimat i mierną grywalność. Ehh, chyba sieczki nie są mi pisane...

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-04-2007, 13:16   

@Amelli - gratem bym tego zdecydowanie nie nazwał. Laptopy to trochę inna śpiewka, jeśli chodzi o bebechy niż komputery stacjonarne. A co do zakupu nowego, to raz, że nie siedzę na pieniądzach, a dwa - do wszystkich mmorpgów, które mam, mi wystarcza, poza tym do grania używam konsoli.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amelli Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2007
Skąd: Z Suwałk
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 07:50   

Ok, nie chciałem Cię urazić ;) Rzeczywiście, gratem nazwałem go troszkę na wyrost, choć przyznasz że w porównaniu z dobrym pc szans nie ma...dlatego nadal obstaję za kupnem pc. A właściwie to dlaczego zdecydowałeś się na laptok?? (trochę spasuję, bo jak widać moje luzackie podejście do kwestii etyki i konwenansów nie każdemu pasuje. Podobnie jak mocno zironizowane poczucie humoru...:D)

Nabu > Wiesz, problem polega na tym, że na peceta wyszło tak niewiele rąbanek, że Sacred mimo chodem musiała się na liście znaleźć. No, zapomniałem dopisać Dungeon Siege’y, ale cóż…:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2007, 09:12   

Amelii napisał/a:
choć przyznasz że w porównaniu z dobrym pc szans nie ma...

Nie był kupowany jako maszyna do gier, w tym celu nie wybiera się laptopów...
I nie, nie kupię z X tysięcy złotych PC do gier, bo raczej na studiach mi się zbytnio nie przyda. A laptopa kupiłem ze względu na to, że jest przenośny (i tak jest mocniejszy niż przeciętny laptop w tej cenie kupiony rok temu - bez problemu mogę grać w WoWa).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-04-2007, 15:16   

Wielka Zwolenniczka Laptopów oznajmia: offtopiczycie niemożliwie! Albo załóżcie sobie nowy temat o wyższości laptopów nad pecetami lub odwrotnie, albo zamilknijcie i wróćcie do tematu. Rzekłam.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amelli Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2007
Skąd: Z Suwałk
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 15:51   

Ok ;) Co nie zmienia faktu, że pc i tak lepszy...:P Proszę tylko Mai_Chan i innych moderatorów o wyrozumiałość w sprawie tego oto ostatniego offtopa w powyższym temacie:

Cytat:
Nie był kupowany jako maszyna do gier

No wiesz, nic dziwnego w tym że oceniałem go pod tym kontem- wszak rozmawiamy o grach, czyż nie? ;) Ale koniec offtopu…
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 16:19   

Z wymienionych gier grałem w DMC, DMC3SE, GOW, GOW2 i Castlevanię. DMC i DMC3 mają fajny klimat i system gry. God of War natomiast jest bardziej brutalna i krwawa, dlatego ją preferuję. Jeśli chodzi o Castlevanię to grałem w symphony of the night. Dobre jest nabijanie leveli, ale walki już nie są takie fajne jak w DMC czy GOW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 16:22   

Grałem w większość podanych gier. GOD jest z tego grona chyba moim typem na n1. Następnie stawiam na ciekawy klimat Diablo : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-11-2009, 17:09   

<Łypie na ankietę na górze>.
A Ninja Gaiden gdzie? Ta siekanka(przynajmniej część pierwsza) jest tak bezlitośnie trudna że po każdym poziomie maczałem łapki w sodzie. Gra która nie pozostawia miejsca na błędy (jak nie będziesz uważać to byle grunty cię rozłożą). Plus.....ninja....znaczy się główny bohater to ninja(odkrycie.....). Pokażcie mi inną siekankę z ninja( cicho! Tenchu nie liczę bo to bardziej feudalny MGS a nie sieczka). Jedyny błąd to skopana kamera. Oh well z braku opcji niech będzie GoW .

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group