FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Bishojo Game/Dating Sim/Visual Novel
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2009, 21:08   

Jeśli przez erotykę rozumiesz na przykład pantyshoty, to owszem. Jeśli pokazanie seksu, to nie - na przykład wszystkie chyba wersje eroge na PS2 są tych scen pozbawione.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2009, 22:20   

W sumie, jedyna gra z jaką miałem doczynienia to Love Hina na GBA, w którą mój dobry znajomy się zagrywał. Patrzyłem na to coś i myślałem przy okazji: "WTF?!"
Jedyna gra "dating sim", z którą chcę się zapoznać od dłuższego czasu to pocycja wydana na z lekka zapomnianą Segę Saturn (takie "all in one" multidodatkowego Genesisa + bonus). Zwie się "Four Days In Ohtori". Tak, jedyna Utenowa gra, jaką wydano, wyprodukowana przez (tu Was zaskoczę) Segę! Jest jeden problem: to prawdziwy biały kruk! Ani na eBay'u nie ma, a na różnych stronach z wszelkiego rodzaju downloadem także poszukiwać można z świeczką w ręku.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 17:32   

znacie jakąś gre visual novel /dating sim dla dziewczyn po angielsku?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2009, 21:52   

Witam serdecznie. Chciałbym bliżej zapoznać się z wszelkimi grami Visual novel i eroge. Dlatego chciałbym was prosić abyście polecili mi jakieś dobre według was gry z tego rodzaju. Głównie zależy mi na romansach, ale jakieś mocniejsze historie, jak Phantom of Inferno na przykład też bardzo chętnie wypróbuję.

Chciałbym też, żebyście napisali przy poleconych tytułach czy są one w języku angielskim, lub czy da się je przetłumaczyć, np po przez zamienienie pewnych plików w folderze instalacji lub przy użyciu jakiegoś programu.

Każda gra jest na wagę złota, więc proszę o waszą pomoc

Aha, i jak byście mogli to podajcie jakąś stronę pol lub eng o tematyce visual novel i gier eroge.

Arigato z góry :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-05-2009, 22:57   

Sporą część wydanych legalnie eroge można znaleźć na stronie amerykańskiego dystrybutora, czyli JAST USA. Większa część to niestety chłam, ale da się wygrzebać parę lepszych tytułów. Z romantycznych polecam Crescendo i w mniejszym stopniu Private Nurse. Dodałbym jeszcze Kana ~ Little Sister, ale (sądząc po temacie o depresji) to gra, która mogłaby Cię doprowadzić do samobójstwa, a szkoda tracić recenzenta. Natomiast z gier z wątkami romantycznymi, ale skupiających się na innych (mocniejszych) elementach fabuły to zdecydowanie Ever 17 (które jednak przed prawdziwym zakończeniem ma cały szereg depresyjnych) i Hourglass of Summer.

Natomiast bardziej znane (choćby z ekranizacji) gry, które zostały nieoficjalnie przetłumaczone, to Fate/stay night, Tsukihime, Clannad, Kanon i tytuły które raczej odradzam, czyli Wind -a breath of heart- i ONE ~To the Radiant Season~.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2009, 14:25   

Dzięki fm, każdy tytuł jest ważny. Dodam tylko, że właśnie przeszedłem visual novel Phantom of Inferno (na podstawie której jest teraz anime) i powiem wam, że polecam, ponieważ fabularnie i klimatycznie to anime miażdży na całej linii, dając 20 godzin takich emocji, że i nocke można zarwać (ja zarwałem :) ). A dzięki możliwości wybrania wielu (chyba 5) możliwych zakończeń, jestem absolutnie zadowolony i broń Boże w depresji. Polecam, i jesli ktoś chce namiar na grę (eng sub) to proszę pisać na PW.

Cytat:
Dodałbym jeszcze Kana ~ Little Sister, ale (sądząc po temacie o depresji) to gra, która mogłaby Cię doprowadzić do samobójstwa, a szkoda tracić recenzenta.


Aj, zimnie do zabrzmiało, fm, zimnie...hidoi

Nie no, o samobójstwo się nie martw. :) W najgorszym wypadku na jakieś 2-3 dni świat traci dla mnie barwy, ale zawsze wracają i znów można się bawić. Tak to bywa w życiu. A zresztą teraz jest lepiej i już nie jest aż tak źle jak było za pierwszym razem. Ech, za wrażliwy jestem :)

Aha, i jeszcze jedno. Te gry są tylko na PC czy można też w nie grać przy użyciu odtwarzacza DVD by grać na TV?

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-05-2009, 14:51   

Jest kilka pozycji, w które można grać na DVD, ale wątpię, że są dostępne po angielsku. Jednak szczegółów nie znam.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-05-2009, 15:16   

Mitsurugi napisał/a:

Aha, i jeszcze jedno. Te gry są tylko na PC czy można też w nie grać przy użyciu odtwarzacza DVD by grać na TV?

Z tych co wymieniłem to tylko Hourglass of Summer (które polecam ze względu na nietypowe podejście do podróży w czasie) jest przeznaczone na odtwarzacze stacjonarne (co nie znaczy oczywiście, że nie można odpalić na komputerze przy pomocy choćby Windows Media Playera). Jeśli szukasz innych to jest przykładowo jeszcze seria Exodus Guilty, ale nie miałem do niej cierpliwości, więc trudno mi stwierdzić, czy warto w to grać.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 10:34   

A ja polecam A Dream Of Summer*
Nie jest to żadna kiepska internetowa podróbka vn, ale najprawdziwsza gra stworzona przez Japońskiego fana o nicku milk cat.
Polecam tą grę szczególnie ze względu na dwie urocze bohaterki oraz klimat bliski KANONOWI.
Ta gra nie jest jednak żadną zrzynką. Ma swój własny urok i własne "serce
*(podaję linka, gdyż jest to gra typu doujin - DARMOWA)
Gralam również we wspomnianą Love Hinę(sympatyczna gierka) oraz Clannada, niestety zdążyłam przejść tylko niecałą ścieżkę Nagisy, a potem rozwalił mi się komputer ;s
Fajne jest także Ar Tonelico II - jRPG z elementami dating sima.
No i mam zamiar sprawdzić Sakura Wars ~So long, my love~ na PS2.
Z ciekawostek : Lista nie-hentajowych nowelek po angielsku (bez fanowskich tłumaczeń)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adzik
Gość
PostWysłany: 30-10-2010, 01:34   Gryyy xD

Troche, że tak powiem ponowie temat xD
Hejka;) Interesuje się tymi grami ALE.....jestem dziewczyną i bardziej pociągają mnie gry visual novel/dating sim w wersji gdzie to jest jedna dziewczyna a wokół niej wianuszek przystojniaków xD
Szukałam w necie tytułów ale same japońskie xD może ktoś zna jakiś tytuł gry w tym stylu ale po ENG xD byłabym wdzięczna :)
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-10-2010, 01:49   

Ależ proszę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Adzik
Gość
PostWysłany: 30-10-2010, 02:36   

Dzięki xD ale wiesz jak juz też tak szukałam i przypadł mi do gustu tytuł ,,Love Summit''
Ale nie wiem co dalej ? GDzie ja ta gre dostane , albo ściągne po ENG?
Powrót do góry
Adzik
Gość
PostWysłany: 30-10-2010, 11:59   

JeJ ;xDDDDD Znalazłam grę na PSP i juz w nią pykam ale po JAP -_-
no cóż ale idzie skapnąć co i jak xD a tytuł to ,,Himehibi princess day portable''
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-10-2010, 15:56   

Gość napisał/a:
GDzie ja ta gre dostane , albo ściągne po ENG?


http://www.jlist.com/index.html

Przystępne ceny, i oferują wersje do downloadu przynajmniej dla części produktów.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Shini Płeć:Mężczyzna
Night Angel


Dołączył: 30 Kwi 2010
Skąd: Jelenia Góra
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2010, 20:37   

wa-totem napisał/a:


http://www.jlist.com/index.html

Przystępne ceny, i oferują wersje do downloadu przynajmniej dla części produktów.


Dobra Stronka XD Ja mogę jeszcze polecić jeszcze http://www.mangagamer.com z tym ze tu już przy ciekawszych tytułach trzeba się liczyć ze sporymi cenami.

A tak z ciekawości to przeszedł ktoś Sekien no Inganock? Jestem ciekaw opinii innych bo to dość nie typowa produkcja jak na VN XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6864036
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group