FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Czego nie lubicie w grach o PC?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-03-2008, 19:34   

Chyba uznali, że to już byłyby dwa grzybki w barszcz. Swoją drogą - co to są "rewolucyjne elementy fantasy", orkijscy sankiuloci? Stwierdzenie wyszło im rozkosznie bezsensowne...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2008, 21:57   

Za to m.in. nie lubię Obliviona. Ktoś ładnie napisał:
"(...) całości obrazu dopełniają wyskakujące podpowiedzi idealnie dopasowane do poziomu intelektualnego typowego amerykańskiego nastolatka cierpiącego na chroniczne niedotlenienie mózgu spowodowane zaczopkowanymi bigmacami naczyniami. Dzięki nim gra przypomina interaktywną solucję"

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 09:26   

ja nie lubię jeszcze w grach na pc, że nie są grami konsolowymi :smutas:

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-04-2008, 20:34   

Najbardziej nie cierpię, że cała para idzie w grafikę, a scenariuszem niewielu sie przejmuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-04-2008, 21:28   

To niestety bolączka większości współczesnych gier, nie tylo PCtowych.
Ludzie nie mając czasu, więc mało robi się długich produkcji, a stawia się raczej na krótkie i błyszczące.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 23:20   

Ale są chwalebne wyjątki, patrz Wiedźmin :)

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2008, 08:29   

Wymagań sprzętowych - bo żebym mógł grać w "obecne gry" musiałbym zrobić upgrade kompa za minimum ~1k złotych. Pieniądze niestety nie rosną na drzewie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frantic Płeć:Mężczyzna
Nikt ważny


Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2008, 15:23   

Dlatego lepiej kupić jakaś konsolę , bo jej nie trzeba co jakiś czas 'ulepszać' :)
A tak na serio to wkurza mnie to , iż twórcy głownie skupiają sie na Grafice a nie na dobrej wciągającej fabule. Kiedyś jak grałem w takie gry jak Starcraft czy Diablo to nie moglem sie oderwać i jak siadałem do gry o 20 i nawet sie nie zorientowałem ze jest 3 w nocy. A teraz to pogram godzine, czasem dwie i muszę zrobić przerwę bo gry nie są już tak wciągające jak kiedyś ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3907192
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-04-2008, 15:16   

Grethort napisał/a:
Wymagań sprzętowych - bo żebym mógł grać w "obecne gry" musiałbym zrobić upgrade kompa za minimum ~1k złotych. Pieniądze niestety nie rosną na drzewie ...

O tak, podpisuje się pod tym wszystkimi łapkami. W sumie z konsolami nie lepiej, nowe wersje wychodza jak grzyby po deszczu. Jeszcze nie dawno był szaraczek, nie zdązyłam sie w "dwójke" wyposażyć, a tu już powoli trójka wychodzi. I też takie najtansze nie jest to hobby.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2008, 08:38   

Nanami, PSX wyszedł w 1995 roku, PS2 w 2000 (4 kwartał), PS3 w 2007

jezeli jeszcze za nimi nie nadążasz, przez odpowiednio 5 i 7 lat to naprawde, nie z wychodzeniem 'za często' (xD) konsol jest coś nie tak. (ogólnie generacje zmieniają się średnio co 5 lat)

lepiej co pół roku PC dopalać :tatatatata:


- mnie ostatnio w PC wnerwia, że stare gry udostepnione jako freeware chodza jak chcą (a te które chcę to wcale nie chodzą). nie fajno :|

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2008, 10:36   

Ari napisał/a:
epiej co pół roku PC dopalać :tatatatata:


Tak, klasyczny chwyt człowieka, który nic nie wie o PC. Ja swój komputer złożyłem osobiście, wydając na to 3000 zł prawie 5 lat temu. Dopalałem go dwa razy, w obu przypadkach wydając po 200 zł. Raz w nagrywarkę DVD i raz w zwiększoną pamięć RAM (kupując sprzęt musiałem na nim zaoszczędzić). Efekt: Assasin Creed powinien u mnie działać. PS2 mogę sobie emulować (choć na tej konfiguracji średnio warto). Emulacja PSX powinna dawać nawet lepsze efekty, niż na oryginalnej platformie.

Jedyny problem jest taki, że sprzęt pomału zaczyna mi się rozpadać z powodu wieku. Za kilka miesięcy chyba sobie kupie nowy, hi-endowy PC.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2008, 19:51   

Zeg, ja kupiłem jakieś 6 lat temu PS2 za 1800 i przez te lata grałem we wszystkie gry, bez żadnych zabaw z detalami, do tego było ich iles razy wiecej, iluśtam razy wiecej gatunków :) premierowo bawiąc się hitami pokroju DMC, J&D, Tekkenów, VF4, MGS2 i 3, Okami, Gran Turismo 3 i długo jeszcze wymieniać

A Twoj sprzęcior chociaz Far Cry na najwyższych pociągnął?

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2008, 21:32   

Ari napisał/a:
A Twoj sprzęcior chociaz Far Cry na najwyższych pociągnął?


Popatrzyłem na wymagania tego czegoś i zebrało mi się na śmiech. Dziwne byłoby, jakby nie pociągnęła. To ma wymagania grubo poniżej mojego sprzętu. Zresztą, czego się spodziewać po grze z 2004 roku?

Ari napisał/a:
Zeg, ja kupiłem jakieś 6 lat temu PS2 za 1800 i przez te lata grałem we wszystkie gry, bez żadnych zabaw z detalami, do tego było ich iles razy wiecej, iluśtam razy wiecej gatunków :) premierowo bawiąc się hitami pokroju DMC, J&D, Tekkenów, VF4, MGS2 i 3, Okami, Gran Turismo 3 i długo jeszcze wymieniać


Jedyne, co mnie na tej liście pociąga, to tak naprawdę Okami.

Powiem tak: ja też kupiłem kompa bardzo dawno. Grałem we wszystkie gry bez żadnych zabaw z detalami. Do tego emulowałem kilka konsol i stare komputery, oglądałem anime, łaziłem po necie, pisałem w Wordzie i wypalałem płyty. Przez ten czas, jak pisałem modernizowałem kompa dwa razy:
1) Bo na rynku wreszcie pojawiły się sensowne nagrywarki DVD i Avellana mnie namówiła.
2) Bo w wakacje miałem odpał na więcej RAMu.

Zaznaczam, że bez tych modernizacji mój komp nadal spełniałby swoje funkcje i nadawał się do gry we wszystko, co wyszło do końca 2007 roku. Po modernizacji powinien udźwignąć większość gier do końca 2009 (modernizacja wyniosła mnie mniej, niż 200 zł). W praktyce nie wystarczy, bo się sypną zasilacz. Na szczęście ktoś znajomy miał pod ręką nieużywany (jesteś wielka!).

Można założyć więc, że wydaliśmy zbliżone pieniądze (mnie prawie 1000 zł kosztował monitor) otrzymując sprzęt o zbliżonej wydajności do grania.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group