FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Darmowe MMORPG
Wersja do druku
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 14-07-2012, 10:55   

Tylko że te wymagania są już nie aktualne. Inaczej teraz nie siedziałbym tu, tylko ostro expił w Cabalu, który według wymagań ze strony internetowej wymaga procka 800 mhz i 512 ramu, a samo włączenie gry zajmuje mi 20 minut.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-07-2012, 12:04   

Ragnarok w dalszym ciągu będzie Ci chodził jak burza.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-07-2012, 12:40   

Keii napisał/a:
Ragnarok w dalszym ciągu będzie Ci chodził jak burza.

Oj nie przesadzajmy, na naprawdę porządnych maszynach RO się może ciąć w niektórych momentach, jak ma się włączone efekty :x ta gra jest dość śmieszna pod pewnymi względami.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-07-2012, 13:40   

Crofesima napisał/a:
Keii napisał/a:
Ragnarok w dalszym ciągu będzie Ci chodził jak burza.

Oj nie przesadzajmy, na naprawdę porządnych maszynach RO się może ciąć w niektórych momentach, jak ma się włączone efekty :x ta gra jest dość śmieszna pod pewnymi względami.

Że na WoE/podczas walk z bardziej wymagającymi MvP to może, ale przy zwykłym expieniu?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-07-2012, 14:27   

Crofesima napisał/a:
Keii napisał/a:
Ragnarok w dalszym ciągu będzie Ci chodził jak burza.

Oj nie przesadzajmy, na naprawdę porządnych maszynach RO się może ciąć w niektórych momentach, jak ma się włączone efekty :x ta gra jest dość śmieszna pod pewnymi względami.


Zawsze wydawało mi się iż to raczej kwestia laga niż mocy obliczeniowej komputera. Z drugiej strony, praktycznie nie rwie RO na serwerze klasycznym, Reneval natomiast pełza..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2012, 02:45   

Cytat:

Zna ktoś może jakieś MMO z naprawde niskimi wymaganiami systemowymi? Na nowego kompa podczas tych wakacji mi się nie zanosi, a jak wiadomo ilości czasu podczas tego okresu sprzyjają nolifeieniu.
<Grałem w Battle of Immortals i Conquer online z tych z niższymi.


Atlantica Online potrafiła śmigać na dość słabych sprzętach, problem zaczął się w momencie gdy dodali opcje Siege(czy jakoś tak, wielkie pole w którym turowo przechodzi się do kolejnych etapów), najciekawsze darmowe mmo w jakie miałem przyjemność grać, spotkałem również tam masę ludzi z którymi nawet teraz, gdy już nie gram utrzymuje kontakt(kilku nawet z USA), gdybym znał dokładną specyfikację, potrafiłbym doradzić coś więcej.

Drugą pozycją jest Rusty Hearts, postacie są tworzone w klimacie anime i jest to side-scrolling dungeon crawler, więc tez nie każdemu może podpaść - ale wydawało mi się że miał też względnie słabe wymagania(choć też mogę się mylić, grałem w to też jakiś czas temu).

Jeśli chodzi o bardziej ambitny tytuł to najlepszym MMORPG w jaki kiedykolwiek grałem to Ultima Online, co prawda nie jest f2p ale posiada masę stabilnych serwerów gdzie można spokojnie grać, giera jest naprawdę rozbudowana, posiada bogate uniwersum(początki ultimy sięgają początków lat 90tych o ile się nie mylę), tylko ostrzegam - tak wciąga że odejść nie można :)

Mam nadzieję że trochę pomogłem.

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-07-2012, 03:27   

Nikodemsky napisał/a:

Drugą pozycją jest Rusty Hearts, postacie są tworzone w klimacie anime i jest to side-scrolling dungeon crawler

W najmniejszym stopniu. To jest klasyczne beat-them-up, tylko że online. Z dungeon crawler nie ma nic wspólnego. Gra jest bardzo fajna, ma tez, co rzadkość dla MMO, solidną fabułę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-07-2012, 03:44   

Nikodemsky napisał/a:
Jeśli chodzi o bardziej ambitny tytuł to najlepszym MMORPG w jaki kiedykolwiek grałem to Ultima Online, co prawda nie jest f2p ale posiada masę stabilnych serwerów gdzie można spokojnie grać, giera jest naprawdę rozbudowana, posiada bogate uniwersum(początki ultimy sięgają początków lat 90tych o ile się nie mylę), tylko ostrzegam - tak wciąga że odejść nie można :)

Bez urazy, ale mam wrażenie, że UO odrzuciłoby Repliego w kilka chwil poziomem skomplikowania.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2012, 04:12   

Cytat:
W najmniejszym stopniu. To jest klasyczne beat-them-up, tylko że online. Z dungeon crawler nie ma nic wspólnego. Gra jest bardzo fajna, ma tez, co rzadkość dla MMO, solidną fabułę.


Fabułę faktycznie miało dość oryginalną, mnie jednak drażniło trochę powracanie do tych samych instancji po kilka-kilkanaście razy, z czasem robiło się dość monotonne. Co do typu faktycznie strzeliłem gafę, opis typu pojawił się na jednym z blogów, co napisałem nie zwracając uwagi - dzięki za poprawkę :) z dungeon crawlerów polecam swoją drogą Demise: Rise of the Ku'tan ale już żeby nie robić offtopa przechodzę dalej.

Cytat:
Bez urazy, ale mam wrażenie, że UO odrzuciłoby Repliego w kilka chwil poziomem skomplikowania.


To było tylko propozycja :)

Przypomniał mi się jeszcze inny tytuł jakim jest MU online, jest to dość ciekawy mmocrpg z ciekawymi motywami, dodatkowo ma bardzo niskie wymagania.

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group