FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
  Dragon Age: Origins i Dragon Age II
Wersja do druku
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 16:31   

Hehe, ja właśnie ide wojownikiem na dwa miecze. Faktycznie, trzeba umieć zgrać zespół, ale bez przesady. Tak sobie przeczytałem twój post i doszedłem do wniosku, dlaczego odniosłem wrażenie o tym, że jest "konsolowy" rozwój postaci. Nie ma skilli "widmo" jak ja to nazywam, to znaczy takich które są, ale i tak nikt ich nie używa, bo przydatność jest niewielka. Może dlatego odniosłem wrażenie, że system jest w miarę prosty. (np moim zdaniem kapłan w nwn 2 był taką postacią, co to miał połowe zaklęć niepotrzebnych)

Mimo wszystko, jestem przyzwyczajony do Fearunu. Jakoś brak mi tych znajomych nazw i zaklęć... a co do świata w DA. Cóż, jest dobry i nie jest kolorowy, jednak trochę ubogi. Pewnie w dodatkach go rozszerzą ;).

NWN 2 to bardzo dobra gra, podstawkę przeszedłem na wdechu, inna sprawa to dodatki, w których jesteś półbogiem i praktycznie nie ma szans byś przegrał walkę. No chyba, że stosujesz złą taktykę, w obec przeciwnika. Dodatki są niewątpliwie łatwiejsze od NWN 2, podstawy i od DA.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-01-2010, 23:58   

Przepraszam, wymiękłam.
Pierwszą reakcją (oprócz radosnego zapowietrzenia się) było głośne zachęcanie państwa do gorącego seksu na zimnej podłodze. Ja wiem, że mam grę poważnie zmodowaną, ale bez jaj, nawet worków więźniom Loghain poskąpił?

_________________


Ostatnio zmieniony przez GoNik dnia 22-01-2010, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 00:11   

OMG, GoNik, co ty za mody ściągasz? Ze stron RedGames ^^ ? Ale rzeczywiście, odrzucając na bok widmo śmierci z rąk Loghaina, wątpię czy państwo więźniowe by się powstrzymali :D.

W sumie jeden z moich ulubionych momentów w grze. Tyle, że ja zawsze bez Alistera. Ach, to wychodzenie solo, niczym Bóg z tego więzienia...love.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-01-2010, 01:17   

Mitsurugi napisał/a:
co ty za mody ściągasz?

Normalne, na to, żeby cut-scenki z seksem wyglądały bardziej po ludzku, a co? XD

Przy okazji dowiadujemy się, że być elfem ssie bardziej, niż myśleliśmy - trzeba przed całą akcją z porwaniem zdjąć WSZYSTKO z całej drużyny, inaczej sprzęt głównej postaci ginie w zerojedynkowej otchłani.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 01:25   

Cytat:
Przy okazji dowiadujemy się, że być elfem ssie bardziej, niż myśleliśmy - trzeba przed całą akcją z porwaniem zdjąć WSZYSTKO z całej drużyny, inaczej sprzęt głównej postaci ginie w zerojedynkowej otchłani.


Nie jestem do końca pewny o jakim porwaniu mówisz, GoNik. Dragon Age przeszedłem 7 razy, w tym 2 razy elfem i, robiąc wszelkie questy, nie mogę sobie przypomnieć sytuacji, gdzie musiałem ściągać ekwipunek bo mi itemy pójdą się kochać :). Możesz sprecyzować?

Bo wydaje mi się, że mówisz o porwaniu Anory, gdzie nakładany jest na nas ekwipunek strażników by wejść niezauważonym. Ja, nic nie zdejmując, miałem po całej maskaradzie swój CAŁY ekwipunek. :)

BTW- Poczytajcie o nowym rozszerzeniu do DA. Zapowiada się smakowicie. Nadchodzi Przebudzenie :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-01-2010, 01:40   

Tfu, miałam oczywiście na myśli opcję grzecznego pójścia do celi za Cauthrien, po uwolnieniu Anory. Jak się wydostałam z celi, to w skrzyni z ekwipunkiem było wszystko, poza właśnie sprzętem głównej postaci.

Konieczność cofnięcia się o naście linijek dialogów żeby zdjąć sprzęt nie jest jakoś szczególnie upierdliwa. Zwłaszcza, że to był pierwszy błąd, jaki mi wyskoczył od początku gry, a zdążyłam już przekopać gugla w związku z kolejnymi błędami, jakie wyskakują Mai:
- zawartość dodatkowa z edycji kolekcjonerskiej, która uparcie odmawiała ściągania się;
- gra twierdziła, że nie jest zalogowany właściwy user i w związku z tym save z DLC nie wczyta;
- oraz, na dobry koniec - dzisiaj całe DLC jej zdublowało i trzeba było ręcznie z debug konsoli odblokować Shale - inaczej wywalało postać i golema na obszar bez tekstur i nie można było niczego zrobić.

Także nie narzekam :D Widziałam, że ludzie gorsze problemy mieli i bardziej im się psuło.



Mitsurugi napisał/a:
BTW- Poczytajcie o nowym rozszerzeniu do DA. Zapowiada się smakowicie. Nadchodzi Przebudzenie :)

Preorder czeka w koszyku na gram.pl
W sumie, to dwie sztuki preordera...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 01:54   

Aha, no ja nie miałem ani razu sytuacji ze skrzynką, więc się zdziwiłem :).

Cytat:
zawartość dodatkowa z edycji kolekcjonerskiej, która uparcie odmawiała ściągania się


Miałem, miałem. Upierdliwe to było, ale się wyleczyło :). I również preorder zaklepany :D. Pozostaje mieć nadzieję, że cena przełoży się na długość gameplaya w dodatku, bo ostatnio cienko z gameplayem w rozszerzeniach :(. No i fajnie, że level do 35 podciągnęli. Mój przekozaczony woj na duala będzie jeszcze bardziej wymiatał :D.

Ciekawi mnie Architekt. Wyjątkowo dziwny nick :D. Może być niezły badass. No i nowe postacie będą, choć jedna ze starych nam potowarzyszy. Biorąc pod uwagę nowy region to stawiam na Lelianę.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-01-2010, 14:35   

GoNik napisał/a:
Przepraszam, wymiękłam.

Pomijając ero-mody, dolny pasek da się rozciągnąć na cały ekran. To bardzo ułatwia grę magiem.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-01-2010, 14:49   

Wiem, spłaszczyłam pasek żeby kamerą pomachać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-01-2010, 17:27   

Ale może jakiś mod (erator, nie taki do gry) się w końcu zlituje i wskrzesi to biedne niekochane "i", żeby nazwa tematu nie gwałciła już moich oczu?
Poprawiono, życzę miłego dnia.
Bezimienny

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-01-2010, 15:24   

A jak jest z optymalizacją? Wymagania minimalne wydają się niskie, są szanse, żeby poszło na 4letnim złomie 2800 mhz, 1500 RAM i GeForce 6600 128mb?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-01-2010, 17:17   

Polecam sprawdzić tutaj. Jeśli bardzo się rozmija z minimalnymi, raczej ciężko.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-01-2010, 16:20   

Akurat to o niczym nie świadczy. Devil May Cry nie powinien mi działać pod żadnym pozorem, a bardzo płynnie grałem na średnich detalach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-01-2010, 02:31   

GRAAAAWR!

Zaczęłam grę drugi raz (male human noble, trzeba złapać ostatniego pokemona), doszłam właśnie do bitwy pod Ostagarem.

JEZU! Jaka ta bitwa była durna!

Zaczynając od tego, ze Duncan powinien był dać królowi po łbie i odesłać do kąta. Albo gdzieś na tyły, coby przypadkiem idioty nie dziabnęło jakieś plugastwo. Ale nie, skąd - wszyscy wiemy, że król najlepiej sprawdza się w bitwie jako świecąca przynęta w złotej zbroi, powiewająca płowym warkoczem.

Dalej. Może się nie znam. Ale... jakąś pułapkę? Wilczy dół? COKOLWIEK?! O możliwości zajścia przeciwnika z flanki też najwyraźniej nasi błyskotliwi stratedzy zapomnieli i w efekcie dostajemy ustawkę pseudokibiców, gdzie dwie grupy galopują na siebie na hurra.
No dobrze, niech będzie, w ramach bonusu dodali efektowne ujęcie spadających płonących strzał. Raz.

Jak na co najmniej kilka dni siedzenia na tyłkach i smędzenia o nadciągających pomiotach, poziom przygotowania jest wręcz żałosny. Jeszcze przy okazji "narady taktycznej" król beztrosko pozwala matce zakonnej pojechać po dowódcy magów. Genialne! Zebraliśmy się w tym radosnym miejscu żeby się poobrażać nawzajem! Zdecydowanie zamiast Cailana powinna pojawić się tam Anora, skoro i tak to ona faktycznie rządziła krajem.

A już na plaster komu ognisko na wieży, nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Nawet jeśli oddziały Loghaina z miejsca, w którym się znajdowały, nie były w stanie obserwować przebiegu bitwy, to przecież PO COŚ tych magów z wieży ściągnięto, tak? Albo nie wiem, strzałę z fajerwerkiem by wystrzelili. Wysłali posłańca.

I Cauthrien na dobry koniec powinna była urżnąć swojemu dowódcy łeb (Mai twierdzi, że nóż pod żebra byłby lepsiejszy), przejąć dowodzenie i spuścić lanie plugastwu.



Poza tym radośnie kwiknełam, bo teraz widzę, że obaj synowie Marica są do siebie kropka w kropkę podobni. To wyjaśnia, dlaczego wszyscy wiedzieli o drugim synu króla XD

Ale gra jest nadal epicka. Jakby nie była, to ta idiotyczna rzeźnia by mnie nie wkurzała tak bardzo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2010, 10:49   

GoNik napisał/a:
Zaczynając od tego, ze Duncan powinien był dać królowi po łbie i odesłać do kąta. Albo gdzieś na tyły, coby przypadkiem idioty nie dziabnęło jakieś plugastwo. Ale nie, skąd - wszyscy wiemy, że król najlepiej sprawdza się w bitwie jako świecąca przynęta w złotej zbroi, powiewająca płowym warkoczem.

Hehe, jakby to zrobił to strażnicy mieliby w tym regionie jeszcze bardziej przerąbanie. Chociaż jeżeli miałby już to zrobić, to najlepiej gdzieś na uboczu. Tam gdzie by nikt tego nie widział ;p
Poza tym Cailan uważał się za króla wojownika, takiego który sam osobiście prowadzi swoich poddanych do boju. A z gry jeszcze dodatkowo wynikało, że on na tym punkcie miał fioła. W ogóle sama myśl o walce z pomiotami go ostro podniecała.

GoNik napisał/a:
Dalej. Może się nie znam. Ale... jakąś pułapkę? Wilczy dół? COKOLWIEK?! O możliwości zajścia przeciwnika z flanki też najwyraźniej nasi błyskotliwi stratedzy zapomnieli i w efekcie dostajemy ustawkę pseudokibiców, gdzie dwie grupy galopują na siebie na hurra.

Ja zakładam, ze oni jakieś pułapki przygotowali. Tylko być może zapomnieli wspomnieć o tym bohaterowi ;-)

GoNik napisał/a:
Jak na co najmniej kilka dni siedzenia na tyłkach i smędzenia o nadciągających pomiotach, poziom przygotowania jest wręcz żałosny. Jeszcze przy okazji "narady taktycznej" król beztrosko pozwala matce zakonnej pojechać po dowódcy magów. Genialne! Zebraliśmy się w tym radosnym miejscu żeby się poobrażać nawzajem! Zdecydowanie zamiast Cailana powinna pojawić się tam Anora, skoro i tak to ona faktycznie rządziła krajem.

W sumie to mi się wydaje, że oni chyba do końca nie wiedzieli skąd te pomioty nadejdą i czy będzie z nim arcy demon. Ustawili się po prostu w miejscu, przez które ich zdaniem te całe plugastwo będzie musiało przeleźć. Ja nie pamiętam czy w tej grze było w ogóle przedstawione którędy te pomioty wydostają się na powierzchnie(krasnoludy jednego wyjścia, jakie było pokazane strzegły).

GoNik napisał/a:
I Cauthrien na dobry koniec powinna była urżnąć swojemu dowódcy łeb (Mai twierdzi, że nóż pod żebra byłby lepsiejszy), przejąć dowodzenie i spuścić lanie plugastwu.

Powinna, ale raczej nigdy by się na to nie odważyła. Loghain był dla niej obiektem westchnieniem. Bogiem dla którego zrobiłaby wszystko.

Cytat:
Ale gra jest nadal epicka. Jakby nie była, to ta idiotyczna rzeźnia by mnie nie wkurzała tak bardzo.

To fakt, jest epicka. Ja się na niej doskonale bawiłem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group