FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
  Seria Mass Effect
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-07-2012, 20:35   

Soverign napisał/a:
Mass Effect 3 zakończył się w tak okropny, odrażający i nieodpowiedzialny sposób, że nie mam nawet ochoty zagrać w poprzednie odsłony. Originale zakończenie mówiące o "mrocznej energij" zostało wręcz zgwałcone! A obecne irracjonalne zakończenie jest zniewagą dla wszystkich, którzy grali w poprzednie osłony serii i posiadają IQ powyżej dwudziestu.

Aha I warto było by też dodać że "Extended cut" to tak naradę "Extended crap" I jedynie przedłuża cierpnie inteligentnego gracza.


A zapuścisz jakieś argumenty, czy tylko będziesz narzekał?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-07-2012, 20:44   

Irian napisał/a:
A zapuścisz jakieś argumenty, czy tylko będziesz narzekał?

A stare dobre "bo przecież wszyscy tak mówią" nie wystarczy?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-07-2012, 20:47   

Nie, wystarczy sam fakt, że stworzono Extended Cut. Gdyby zakończenie od początku było dobre, żaden dodatek by nie powstał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-07-2012, 20:49   

Mnie to raczej ciekawi o jakim "oryginalnym" zakończeniu tu mowa...

Asthariel napisał/a:
Nie, wystarczy sam fakt, że stworzono Extended Cut. Gdyby zakończenie od początku było dobre, żaden dodatek by nie powstał.

W końcu fajnie byłoby dostać dodatkową kasę za porządne zakończenie do gry, tylko gracze się za bardzo wkurzyli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-07-2012, 20:56   

Daerian napisał/a:
Mnie to raczej ciekawi o jakim "oryginalnym" zakończeniu tu mowa...

O tym, o którym zapomnieliśmy i nie będziemy go wspominać.

shugohakke napisał/a:
A stare dobre "bo przecież wszyscy tak mówią" nie wystarczy?

HAHAHAHAHAHA.
NOPE.
I wypraszam sobie "wszystkich" - pan jojczy jakby mu klejnoty przycięło, ile można słuchać hejtu dla hejtu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-07-2012, 21:04   

Aha, już przeczytałem i znalazłem.
Cytując:
This still doesn't change the main sticking point of fans: all of the recruitment, all of the alliances, all of the sacrifices, were essentially moot because they essentially were inconsequential to the resolution.


I brzmi jeszcze bardziej od czapy niż to, co zaserwowało Bioware.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Soverign Płeć:Mężczyzna
Twój pan i władca.


Dołączył: 29 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 21:23   

shugohakke napisał/a:
Soverign napisał/a:
A obecne irracjonalne zakończenie jest zniewagą dla wszystkich, którzy grali w poprzednie osłony serii i posiadają IQ powyżej dwudziestu.

Bez urazy, ale pozwolę sobie się nie zgodzić.


A proszę bardzo nie zgadzaj się. Jak dobrze ci z zaklęciami i magią w stylu Pinokio przy hehe "zielonym zakończeniu". Synteza... co za żart! Nie ma to jak magia zamieniająca syntetyczne maszyny w ludzi poprzez pffffffffff hahahaha "zieloną fale". Ktoś musiał się nieźle podjadać zieloną trawką jak to pisał i z pewnością mu to na dobre nie wyszło.

Samo wprowadzanie niezbyt przyjacielskiego duszka Kacperka było wręcz porażką...

(Końcówka Mass Effect 3)


Sheppard: Hey duszku. Powiedz tym wielkim maszynom, które rozpuszczają i przechowują organiczne istoty aby przestały niszczyć nasze cywilizacje... ok?

Kacper: OK Shep ale wiesz co... jestem nieco leniwy. Możesz podejść do tamtej maszynki I dać się zabić? Albo rzucić się w tamto zielone światełko? No wiesz... zrobiłbym to wszystko bez twojej pomocy bo kontroluję żniwiarzy ale nie chce mi się jakoś dzisiaj. Oh i jakby co - jak strzelisz w to coś tam z prawej strony to wiesz zabijesz siebie, i mnie, gethów, EDI i moich kumpli wiec nie rób tego.

Sheppard: Eh... jak to nie chce się tobie tego robić? Zaszedłem tak daleko po to aby się zabić? Po prostu powiedz kolegom, że wojna się skończyła.

Kacper: Co? Jestem leniwym, sadystycznym draniem. Czego się spodziewałeś?

Sheppard: ...

Kacper: No dalej! Rusz się!

(teraz Sheppard ma 4 wyjścia)

(Wyjście nr.1)


Sheppard: Ah wal się!



Kacper: OK. W takim razie eksterminujemy twój cykl (So be it!).

(Wyjście nr.2)


Sheppard: Eh ok... to lecę się rzucić w ten snop światła. Hurra!

Kacper:
To lepsze niż telewizja interaktywna! Naprzód Shep! Skacz!

Sheppard: XP

Kacper: Abrakadabra! Naprzód zielona galaretkowa falo! Niech każdy od teraz będzie pół robotem! Pół organikiem! (czary mary i mamy roboty ze swoim własnym DNA xD a jeśli to DNA Shepa to jeszcze lepiej bo wszyscy są blisko spokrewnieni! HAHAHA! Osobiście dałbym im wszystkim zakaz robienia dzieci.)

(Wyjście nr.3)


Sheppard: Czy muszę łapać się tego urządzenia pod napięciem? Wygląda na uszkodzone... Mama zawsze mi mówiła aby takie sprawy zostawiać elektrykowi... więc może ty się tym zajmiesz?

Kacper: Stara Harbinger ostatnio nie dała mi kasy... mógłbym je porostu wyłączyć (ponieważ kontroluje żniwiarzy) ale wole popatrzeć jak ty to robisz Shep. Twoja agonia i ból, nie mówiąc już o bezsensownej śmierci będą całkiem zabawne hehe.

Sheppard: Na pewno nie dla mnie... a jakbym tak użył jakiegoś metalowego pręta do połączenia tych dwóch strumieni elektrycznych? Podłoga też jest z metalu więc może wyciągane tylko jakąś płytkę?

Kacper: Ne wnerwiaj mnie bo odetnę sztuczne przyciąganie i wyśle cię w próżnie!!!

Sheppard: Dobra, dobra... (Shep wkłada łapska pod prąd i zdycha XP)

(Wyjście nr.4)


Sheppard: Wiesz co Kacper? Jak mam zdechnąć to zabiorę cię razem ze mną... do piekła! Muhahahahaha!

Kacper: Nieeeeeeeee!

Sheppard: TAK! Muahaha! (Strzela do jakiegoś urządzania a potem jakaś czerwona galaretkowa fala zabija wszystkie syntetyki. Na koniec Shep budzi się pośród gruzów).

Kacper: (Kaput)

Sheppard: Co? Ja żyje? Ten mały smarkacz kłamał! WOHO! Ale zarz... chwila moment... jeżeli ta czerwona fala zniszczyła syntetyki i roboty to... czemu nie zniszczyła innych rodzajów elektroniki jak mych implantów? Eh... pewnie wszyscy żniwiarze znają jakieś czary i zaklęcia. Hmmm prawdopodobnie zobaczymy je w Mass Effect 4. Wtedy zacznę rzucać kulami ognia i zamieniać złych gethów w kwiatuszki. Oh co to będzie za wspaniała kontynuacja! A teraz lecę na plaże z Garrusem! :D Lalalala!

---------------------------------------

Mass Effect 3 ma tak wspaniałe zakończenia xD hahaha! Pewnie pisała je jakaś ślepa małpa. Uwłaczają one bowiem inteligencji i zdrowemu rozsądkowi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-07-2012, 22:20   

Daerian napisał/a:
I wypraszam sobie "wszystkich" - pan jojczy jakby mu klejnoty przycięło, ile można słuchać hejtu dla hejtu.

Ależ stąd właśnie moje cudzysłowie.

Soverign napisał/a:
Jak dobrze ci z zaklęciami i magią w stylu Pinokio przy hehe "zielonym zakończeniu". Synteza... co za żart! Nie ma to jak magia zamieniająca syntetyczne maszyny w ludzi poprzez pffffffffff hahahaha "zieloną fale". Ktoś musiał się nieźle podjadać zieloną trawką jak to pisał i z pewnością mu to na dobre nie wyszło.

Jak ci wadzi magia i zaklęcia to było wyłączyć ME3 na starcie. Ja byłem blisko skapitulowania, bo "cudowne, magiczne miecz zguby reaperów +5" jakoś mnie w sf nie leżą, a jednym z taki jest ten idiotyczny crucible, ale uznałem, że magia mnie nie wadzi i przy takim założeniu zakończenie jest całkiem znośne.

Wersja pierwsza.
Sheperd nie korzysta z tygla...
na który wywalili większość swojego czasu i zasobów. To faktycznie dziwne, że reaperzy wygrywają wojnę (swoją drogą całkiem podobała mnie się trochę dziurawa teoria, o tym, że crucible to jedna wielka podpucha, rodem cytadeli w ME1 mająca ułatwiać reaperom niszczenia organików).

Wersja druga i trzecia.
Terrorists win
Bad end. Nie zniszczono reaperów - to się liczy, a kolor w jakim maszyny mydlą ci oczy nie ma większego znaczenia.

Wersja czwarta.
Magiczny miecz zadziałał.
Zmiatasz w powierzchni (hiperprzestrzeni?) galaktyki cały reaper code i wszystkie technologie na nim oparte.*

Całkiem niezłe zakończenia, pomijając fakt, że poprzednie części miały lepsze, a twoje wybory dokonywane na przestrzeni trylogii nie mają znaczenia, ale nadmierne narzekanie jest niewskazane.


*Co mnie osobiście cieszy, bo gethów nienawidzę jak psów od początku serii i byłem mocno zszokowany, że są pupilkami fanów.


PS: Z góry przepraszam za "uproszczenie" zielonego i niebieskiego zakończenia wszystkich, którzy je wybrali, ale nie chciało mnie się pisać ;D

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soverign Płeć:Mężczyzna
Twój pan i władca.


Dołączył: 29 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 23:09   

shugohakke napisał/a:

Wersja czwarta.
Magiczny miecz zadziałał.
Zmiatasz w powierzchni (hiperprzestrzeni?) galaktyki cały reaper code i wszystkie technologie na nim oparte.*


Problem w tym że Sheppard nie miał go. A jednak Kacper (Godchild) powiedział że ten wybór będzie dla niego śmiertelny z powodu implantów. Wybór niszczy każde syntetycznie stworzone życie/maszyny. Jeśli niszczy wszelką elektronikę to na pewno statki floty zostałyby również zniszczone, bądź znacznie uszkodzone łącznie z VI.

Całe zakończenie jest dziurawe jak ser szwajcarski. Wręcz niedorzeczne.

Inny przykład - ME1. Centrum sterowania było tylko jedno w całej cytadeli - główne komnaty Citadel Tower. Tam gdzie Soverign i Saren stoczyli ostatni bój z Sheppardem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-07-2012, 00:21   

Soverign napisał/a:
A jednak Kacper (Godchild) powiedział że ten wybór będzie dla niego śmiertelny z powodu implantów.

So what? A jakby ci powiedział, żebyś skoczył przez okno to byś skoczył?

Czepiasz się tego zakończenia jakby było nie wiadomo jak tragiczne. Zawiera parę absurdów, ale generalnie jest na poziomie ME3 (do poprzednich trochę daleko ^^) i całek tej tyglowej chucpy.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soverign Płeć:Mężczyzna
Twój pan i władca.


Dołączył: 29 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2012, 15:28   

shugohakke napisał/a:
Soverign napisał/a:
A jednak Kacper (Godchild) powiedział że ten wybór będzie dla niego śmiertelny z powodu implantów.

So what? A jakby ci powiedział, żebyś skoczył przez okno to byś skoczył?

Czepiasz się tego zakończenia jakby było nie wiadomo jak tragiczne. Zawiera parę absurdów, ale generalnie jest na poziomie ME3 (do poprzednich trochę daleko ^^) i całek tej tyglowej chucpy.


Sheppard by skoczył -> patrz zielone zakończenie.

Wszystkie są absurdalne.


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-07-2012, 15:42   

Protip: Gdybyś przedstawił jakieś argumenty, to być może potraktowalibyśmy Cię bardziej poważnie. I nie, prześmiewanie to nie argument, a figura retoryczna. Przydatna, ale gdy stoją za nią jakieś argumenty, które ona uwydatnia. U Ciebie tych argumentów niestety nie ma.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-07-2012, 19:44   

Abstrahując od zakończeń...
Jak to kopia zapasowa? Nie po to tyle się męczyłem z pozbyciem się tej cholery, żeby mi tu wyskakiwała kopia zapasowa! Co za idiotyczna niesubordynacja! Jestem oburzony.
(Jak łatwo się domyślić wreszcie kończę przechodzenie ME3 postacią importowaną)

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-07-2012, 20:30   

shugohakke napisał/a:
Jak to kopia zapasowa? Nie po to tyle się męczyłem z pozbyciem się tej cholery, żeby mi tu wyskakiwała kopia zapasowa! Co za idiotyczna niesubordynacja! Jestem oburzony.

BUAHAHAHAHAHAHA!
Ale nie martw się,
Spoiler: pokaż / ukryj
i tak Quarianie zginą...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-07-2012, 21:13   

W jednym masz rację

Spoiler: pokaż / ukryj
Zginą, ponieważ każde żywe stworzenie kiedyś umiera... Gethy zaś zostaną zniszczone. Będę je niszczył tak długo jak będzie trzeba ^^


Ech powinienem się pakować na trzytygodniowy wyjazd w okolice ukraińsko-rumuńskie, ale... wolę grać. Chociaż przede mną najtrudniejsza misja w ME3 ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group