FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Guild Wars 2
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-09-2012, 17:34   

Yuby napisał/a:
Bo w pierwszej kolejności chce sobie kupić Norn cultural armor jak dobiję do 60 poziomu, a do tego potrzeba mi złota, którego w nadmiarze mimo wszystko nie mam.


Proponuję przewartościować priorytety, bo cena gemów zależy od rynku, a ten po pierwszym boomie z okazji otwarcia TP się już stabilizuje. Kiedy TP nie działało gemy chodziły po około 220 gemów za 1 golda, historyczny spadek zaliczyły kiedy po otwarciu TP znowu go zamknęli, po czym tak gdzieś w środku amerykańskiego prime time'u znowu otworzyli - wtedy za 1 golda można było kupić nawet i 405 gemów. Póki co wartość gemów zaczyna bardzo nieznacznie spadać - obecnie 1 gold wystarczy Ci na 386 gemów.

Wszystko zależy tak naprawdę od ArenaNetu, bo mimo quasi-rynkowej struktury akurat cena gemów jest pod ich całkowitą kontrolą (w przeciwieństwie do np. cen surowców), ale wszystko wskazuje na to, że taniej już nie będzie, a drożej (i to potencjalnie całkiem dużo drożej) jak najbardziej być może.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-09-2012, 18:40   

Wiesz, dla mnie te priorytety oznaczają tyle, że zbroję kupię pod koniec weekendu, a gemy w pierwszej połowie nowego tygodnia, więc wielkiej różnicy nie ma ;p

Co do tego, że ten kurs się zmieni to ja nie mam żadnych wątpliwości, zważywszy na to, że on wydaje się być w tej chwili odrobinę zbyt niski z punktu widzenia rentowności całego przedsięwzięcia dla ANet.

Z drugiej strony, jeśli weźmie się pod uwagę ogólną ilość złota na rynku, to na ten moment wydatek 1 jego sztuki nie jest wcale wydatkiem bardzo małym. Jasne, są gracze, którzy już w tej chwili mają tego dobra w nadmiarze, ale z moich obserwacji wynika, że zdecydowana większość jest w sytuacji odmiennej. I pamiętając jaką wartość miała waluta w pierwszej odsłonie GW, wątpię, aby ta sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Sam kurs od momentu otwarcia trading centre jest mocno stabilny. Kiedy ja kupowałem swoje gemy wahał się między 1 do 390-400, w tej chwili z reguły jest to 1 do 380-390. Czy Anet będzie przy nim majstrować? Pewnie tak. Nie jestem jednak pewien czy już teraz. Raz, że mają do naprawienia sporo błędów. Dwa, że dopiero co zaczęli balans craftingu. Trzy, że jeśli wezmą się za sprawy związane z mikrotransakcjami przed uporaniem się z problemami, z którymi już obiecali się uporać, gracze to zauważą. I się wkurzą, a tego Anet raczej nie chce, biorąc pod uwagę spory kredyt zaufania, jaki otrzymali na starcie.

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-09-2012, 20:49   

Ja obecnie kiedy tylko mogę zmieniam złoto na gemy i zostały mi chyba 2 albo 3 upgrade'y banku. Poziom 66,5 i razem z ludźmi z gildii odwiedziłem dziś instancję na 60 level. Ciekawa, chociaż mid-boss okazał się o niebo trudniejszy od ostatniego bossa...
Wychodzi na to, że zostały mi jeszcze 4 dungeony - jeden na 70 i 3 na 80. A dobiciu do capa eksploracja, jumping puzzle i w końcu WvW pełną gębą...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2012, 09:21   

Jako osoba zupełnie nie zainteresowana PvP, wpadłem wczoraj do WvWvW na 5 minut tylko by zobaczyć o co chodzi. Wyszedłem po pierwszej w nocy, tylko dlatego że właśnie był reset Mgieł. Jak na razie podoba mi się bardzo i zamierzam znacznie częściej tam wpadać.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-09-2012, 09:44   

Bezimienny napisał/a:
Jako osoba zupełnie nie zainteresowana PvP, wpadłem wczoraj do WvWvW na 5 minut tylko by zobaczyć o co chodzi. Wyszedłem po pierwszej w nocy, tylko dlatego że właśnie był reset Mgieł. Jak na razie podoba mi się bardzo i zamierzam znacznie częściej tam wpadać.


To w sumie chyba typowe, ludziom którzy ogólnie nie są szczególnymi fanami PvP WvW przypada do gustu, natomiast spora część fanów PvP preferuje jednak sPvP.

Mnie od WvW odrzuca jak na razie kilka rzeczy - półgodzinne podróże od spawnpointu do miejsca gdzie się cokolwiek dzieje... Poza tym, jako umiarkowany min-maxer czuję się tam głupio bez rozwiniętych wszystkich traitów i exotic eq, zwłaszcza że ilość miejsc na serwer jest ograniczona.

And last but not least, bez dużej, zorganizowanej grupy, najlepiej gildii, WvW to jeden wielki zergfest. I prosze mi nie mydlić oczu żadnym 'ale możesz olać zerga i iść polować na krowy z pudłami na plecach', jak bym chciał robić eventy pve to bym robił eventy pve ;p

Natomiast sPvP jest boskie ;3 Zwłaszcza to, że wszyscy mają od samego początku dostęp do wszystkiego - o ile zjawisko pay to win jest przez graczy traktowane bardzo ostro, to 'grind to win' będące niemalże podstawą 90% trybów PvP we wszystkich MMO uchodzi twórcom przeważnie płazem - a tu od samego początku zabawy mamy środowisko w którym zgranie w niewielkim teamie, build i umiejętności gracza to jedyne istotne rzeczy. Ideał, nie widziałem lepiej zrobionego PvP w żadnym MMO.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-09-2012, 09:45   

A mi dziś stuknęła 80, hurra. Od razu wydałem 2g, które posiadałem na rare equip na wszystkie sloty. Teraz tylko ostatni dungeon, ostatnie 2-3 questy personal story, 100% map, wszystkie jumping puzzle, WvW,PvP i craft. Uh oh.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2013, 14:17   

Ogłoszenie parafialne: w najbliższy weekend będzie kolejny darmowy trial GW2 - jakby kogoś interesowało i chciał się rozejrzeć, może już się rejestrować na stronie https://register.guildwars2.com/trial

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-08-2013, 12:11   

W pytę sailorka.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2013, 07:55   

Od jakiegoś czasu zbieramy z kumplami screeny co fajniejszych rzeczy, które spotkały nas w GW2. Uznałem, że czemu nie wrzucić tu tych ciekawszych (i nie będących częścią naszego "zamkniętego" humoru grupowego). Tak więc macie:
Ananas w banku - w dodatku się obracał
Dwa randomy spotkane przypadkiem - zwróćcie uwagę na stroje i środek lokomocji, rasowo też się świetnie dobrali
Widok z krawędzi mapy w Mount Maelstrom - dzięki ride the lightning na ele udało mi się tam dojść
Pierwszy raz na WvW - mówi samo za siebie
Zhaitan na Arah - opowiadałem wam o tym, tutaj macie mapę miejsca w którym się znajduje
Edit: Byłbym zapomniał o tym - kumpel po ciężkiej walce w obronie Desolation doznał kontuzji pleców

Na koniec kilka ciekawszych postaci spotkanych graczy:
Random 1
Random 2
Random 3
Random 4 - pan po prawo
Random 5 - zdecydowanie bardziej udany od powyższych

I to by było na tyle.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-03-2014, 10:04   

Double post, ale temat i tak nie żyje. Macie mój account name, jakbyście chcieli się przejść wspólnie na jakieś AC czy coś:
Kod:
Loko.1530

Do dyspozycji ele, warrior lub mesmer.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-03-2014, 22:53   

Jesteś już w moich pokemonach jakby co ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 07-03-2014, 23:45   

Loko, dzięki Tobie mój facet miał darmową awanturę. :P Obiecywał po przeinstalowaniu systemu zachować wszystkie moje screeny, ja zaglądam do odpowiedniego folderu, a tam nic..! Na szczęście je odzyskał i też się mogę czymś pochwalić.

Moja mesmerka.
I wojowniczka.

Dodajcie i mnie: kasjenka.9432

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Highlander Płeć:Mężczyzna
Everyone's Connected


Dołączył: 20 Sie 2008
Skąd: Kraniec Świata
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2014, 00:08   

To ja też podaję swój AN: Jecirah.3681, jeżeli są jeszcze jacyś chętni na wspólne eskapady to zapraszam.

A tutaj selfie mojej rangerki.

_________________
It begins as the glorious din of a triumphant army.

It grows with the crescendo of an archangel's shout.

It climaxes with a glimpse of the face of god.

It then dissipates across the valley, ushering in...

...The darkest night.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2014, 00:37   

Dopisano do listy znajomych. BTW, jeśli chcecie mogę podesłać invitkę gildyjną (głównie w celach komunikacyjnych, bo sama gildia dość mała jest).

A skoro już rzucamy obrazkami, oto moja guardianka.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-03-2014, 01:23   

Złap je wszystkie~!


Mesmerska sałata
Elementalistka (omg I'm so pretty, właśnie skończyliśmy design)
Epicka nornijska nekromantka

(w sumie mam postacie NIE w light armor, ale żadna nie dociągnięta do 80 jeszcze)

W ramach bonusa - duży kotek i mały kotek czekające na event.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group