FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
  KeiRO ruszyło! Darmowy Polski Server RO ^_^
Wersja do druku
Gaori Gabriev Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2002
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2004, 22:04   

Mam wiadomość dla Keiichana.
Prosze go o sprawdzenie poczty, bądź gg.
Wysłałem ci wiadomości na pm, gg, mail, o prośbę założenia konta.
Mam nadzieje, że jest już założone.
Z góry dziękuje

_________________
Pozdrawiam wszystkich.
Gaori Gabriev
marekjarek@poczta.onet.pl
Gadu-gadu: 3968737
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3968737
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-01-2004, 10:34   

Co do nowszej wersji serva, to radzę przeczytać początek zdania --' , w każdym razie ok, mogę nadawać te broadcasty i czekać załóżmy 1min, żaden problem. A wracając do serva, to jednak będzie czynny, podziękujcie za to Kakashiemu , Artemisowi , My Dying Brideowi (to jedna osoba, tylko 3 różne postacie w RO), który ściągnął mi ten plik.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2004, 17:37   

OK to ponieważ wiem że sporo osób gra już an Allseronie to mam pytanie...zrobiliście już jakieś screenshoty?^^""
(moje konto jest w trakcie tworzenia...znacyz wysłałem im co miałem i czekam aż odpowiedzą...)
i czy to znaczy że wiele osób opuszcza serwer Keii??
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 26-01-2004, 17:58   

Cytat:

i czy to znaczy że wiele osób opuszcza serwer Keii??

Nie wiem, ja tam nie zamierzam się nigdzie wynosić - skoro już się raz zapisałem, stworzyłem postać i ją dopakowałem, to nie mam ochoty zaczynać wszystkiego od nowa.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-01-2004, 07:10   

Xeniph napisał/a:
Nie wiem, ja tam nie zamierzam się nigdzie wynosić - skoro już się raz zapisałem, stworzyłem postać i ją dopakowałem, to nie mam ochoty zaczynać wszystkiego od nowa.


Szczególnie, że na Allesronie rate'y wynoszą 1/1/1. Czyli zrobienie postaci na wysokim lv. to kwestia nawet nie tygodni, ile miesięcy (4 tygodnie grania => ok lv 50-60, potem zaczynają się schody). No i korzystają jeszcze z jakiejś przestarzałej wersji serwera ==;. A co do Ciebie Ryu to na konto sobie pewnie jeszcze trochę poczekasz.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2004, 15:39   

Keii...no co do konta właśnie zaówazyłem...Sey mówi że zgłoszenia wysłało ok150osób więc może być mały kłopot...
A co do regulaminujaki wysłałeś...ej to w tym sie da chetować?^^""
znaczy chodzi Ci o kody czy o prawdziwe chetowanie postaci?bo do tego drugiego potrzeba chyab postać mieć na dysku...I czy te bany jakie tam podałaś nei są za wysokie?znaczy wiem że notoryczne pytania co do serwera męczą ale żeby odrazu kickować na kilka dni to chyab przesada...taki moja małe skromne i nei znaczące zdanie...a nie wiem czy nei mozan by tego uniknąć mówiąc poprostu w jakich mniejwięcej godzinach serw jest czynny...i teraz taki jedno małe pytanei odnoścnie włączenia nie odnoszące się co do godziny...czy w ferie będzie czynny?jeśli nie (bo rozumiem że możesz gdzieś wyjeżdzać)To powiedz w jakich dniach może być a w jakich napewno nie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-01-2004, 16:04   

Przez pierwszy tydzień powinien być czynny (tzn 16.02-23.02), a przez praktycznie cały drugi tydzień mnie nie będzie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2004, 20:36   

Keii a ja mam takie małe pytaie...czy możesz do protery przywołac Baphometa?tylko tego dużego...bo ciekaw jestem czy dam mu rade w walce alb oz kimś...ogułem jak silny on jest w walce...i chciał bym sie z nim zmierzyć...chyab że wiesz gdzie on sie znajduje na mapie...to prosił bym o informacje co do tego...
z góry dzięki....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-01-2004, 07:34   

Szczerze mówiąc nie pamiętam, gdzie na mapie można go znaleźć, ale przypuszczam, że gdzieś w Clock Tower, albo w Glast Heim Barracks. Co do przyzwania go do Prontery, to pomysł nie jest zbyt mądry. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie toto jest silne. TO JEST NAJSILNIEJSZY POTWÓR W CAŁYM RO. Pamiętam jak na jednym innym servie widziałem chyba 10 Hunterów (zakładam, że mieli baaaardzo wysokie lv) grzejących w Baphometa, przyłączyłem się do nich razem ze znajomymi Knightem i Priestką i po 10 sekundach wszyscy (łączenie z Hunterami) leżeliśmy. Żeby pokonać tego gościa trzeba mieć przynajmniej 10 postaci na 99lv chyba --'

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 13:44   

No KEiichan to ja mam takie pomysł..jeżeli zbiorę kilka osób które sie na niego wybiorą (np:3 czy 4) sądze że jakoś dali byśmy sobie radę...może i najsilniejszy ale wg mnie aż taki silny on nie jest...i napewno damy sobie rade (moze za 10 razem ale zawsze)...więc jak??ktoś poza mną chętny??^^"""
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-01-2004, 20:38   

a) Nie traficie w niego
b) Serio w niego nie traficie
c) Jednym ciosem zabiera chyba coś koło 4k hp
d) Na niego to 20 trzeba
e) Dream ON

OGŁOSZENIE!!!

KeiRO ma swój IRCowy kanał, wszystkich zainteresowanych zapraszam na
#KeiRO na serwerze irc.ircnet.pl . Jak ktoś nie wie o co biega, niech zajrzy na http://www.mirc.pl , http://www.mirc.com lub http://www.ircnet.pl/

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 21:31   

Ryu, jeśli się na ragnamarcie nie rąbnęli, to Baphomet ma ponad 500k HP, ściąga 4k HP, a gdyby jeszcze miał skille... horror. Mnie przy włączonym Defenderze ściągałby jakieś 400 hp za cios, a jeszcze trzeba go ubić XD. Dwudziestu chłopa na 90 lvl może by dało radę XD.

Swoją drogą zastanawiam się, czy przy niektórych potworach nie pomylili sięo jedno zero przy hp :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 21:40   

Bamb-no i co z tego?wiesz jaki to był by trening?a mnie by zabił jakimiś 6 czy 7 ciosami ale to szczegół...obrone mam słabą...co innego ataki jak na Knighta nawet nei takie złe...ale chyab i tka czeka mnie reset statsów tylko musze RO reinstalnąć...bo pache z Allserona dałem do pliku z RO Keii^^"""
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 21:50   

Ryu, ale gdyby uczciwie podzielić na 20-tu exp za utłuczenie Baphometa, to wyszłoby jakieś 5000 <dwie wiedźmy, lub półtorej Baphomenta jr. XD>. Kłopot też z przedmiotami. Pozostaje więc satysfakcja :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 21:57   

no włąsnei dla satysfakcji mi chodzi...
A Keii puki mam SP to 2sp kosztuje counter atack zabiera on jakieś 300coś i blokuje każy cios czyli przez jakieś 3 minuty by mi nic nei robił...^^"""
Rycerz ma jednak dobre skille;p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group