FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Bleach Play By Forum
Wersja do druku
Bombski Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 14:14   

A ja mam następujące pytanie. Czy byłby ktoś chętny, aby wziąść udział w PBF`ie ( Play By Forum) w świecie tego wspaniałego anime jakim jest Bleach? (Tak, tak, jestem fanem Bleach, lecz mangi nie czytam). Mój PBF dopiero powstaje, tworzę zasady, działy. Chcę, aby wszystko było dokładne i podbało się użytkownikom. Poszukuję osób, które zarówno chcą być graczami, jak i tych, którzy chcieli by zostać mistrzami gry, czy administratorami.
Nie daję wam linku, ponieważ nie wiem, czy na tym forum taka "reklama" jest dozwolona.

Proszę, napiszcie, co o tym sądzicie.
Pozdrawiam wszytskich fanów Bleach
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2006, 15:59   

Tego... Nic przeciw nie mam. Tylko to dokładnie mi się nie podoba bo nie mam pojęcia jaki jest dokładnie swiat bleacha.

A poza tym to wstyd się przyznać ale już daaawno temu sobie wymyslilam i mieczyka, i szczeguliki i nawet bankaia w przypływie samozadowolenia...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
TooS Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Kwi 2006
Skąd: Śledziowo
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 16:06   

hyhy :P jak dla mnie to moze byc interesujace :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3535008
Bombski Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 19:31   

Super. Naprawdę super. Akcję chcę osadzić tuż po ucieczce Aizena. Myślę, że taki odcinek czasowy jest najbardziej odpowiedni.

W związku z tym mam pytanie. Czy mógłbym zamieścić linka do mojego , powstającego dopiero PBF`a?

A tak pozatym to jakie funkcje kogo interesują?[Gracz, mistrz gry, modernator i tym podobne]

Pozdrawiam.

Aha, a świata Bleach nie trzeba świetnie umieć. Nikt nie jest doskonały. Wystaczy, że oglądałeś anime. Tak, to w zupełności wystarczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-04-2006, 19:53   

Temat został wydzielony, żeby nie było bałaganu. A link można dać, oczywiście :)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bombski Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 21:25   

Osobny temat? Cóż za miłe forum :]

No więc oto link:

http://www.bleachfiction.fora.pl/

Oczywiście foum dopiero powstaje, naprawdę wieeele pozostało do napisania, lecz nie zamierzam zrezygnować z tego projektu ^^
Co prawda puki co, jest to surowa strona z kilkoma tematami, lecz cały czas coś wnoszę, dorabiam czy poprawiam.

I tutaj rónież mam prośbę do was. Napiszcie co jest nie tak, co byście zmienili ( nie piszcie co byście dodali, bo póki co dodać trzeba wszystko :P)
Jeżeli ktoś jest kreatywny, jeżeli ktoś ma dużo czasu, z chęcią bym go przyjął do współtworzenia BleachFiction
Oczywiście przypominam, że każdy może zostać graczem! Wymóg jest tylko jeden. Trzeba wiedzieć co to jest Bleach :P.

Co Do IT. i TooS`a byłbym very, very szczęśliwy, jakbyście się już zarejestrowali (ale nic ponadto narazie), tylko ważne jest to, żEBY REJESTROWAć SIę JAKO TWOJA POSTAć (IMIę TEJ POSTACI), A NIE JAKO TY SAM!

Pozdrawiam.

Chciałbym tylko przypomnieć, że jestem otwarty na wszelkie rady i krytykę :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2006, 22:03   

Pomysł nie jest nowy, na marginesie. Bleachflame.com miało coś podobnego u siebie, jeno padli nim cokolwiek się rozwinęło..
Powrót do góry
Bombski Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2006, 12:27   

Ja ufam, że BleachFiction nie padnie. Może paśćwszytsko oprócz samej rozgrywki. Przypominam, że dalej zbieram graczy. Ci którzy są chętni niech już zaczną myśleć o swojej postaci i jej historii :]

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Damien Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2007, 15:35   

Bleachfiction jednak padł:P
Aczkolwiek teraz istnieje nowe forum, które jest kontynuacją innego forum które padło przez zaniedbanie administracji. Jednak wraz ze znajomymi udało się reaktywować forum i teraz działa pod adresem http://bleachfrpg.forka.us/index.php
Dla wszystkich którzy lubią BLeach'a serdecznie zapraszam:>
Forum nie upadnie szybko tego jestem pewien, gdyż wcześniej istniało niemal 2 miechy a na obecnym są ci sami gracze co wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arobar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2008, 01:09   

Jestem w trakcie płodzenia podręcznika do klasycznego RPG w świecie Bleach'a, a pomysł na forumowy jest świetny, nawet jeśli nie nowy.
Jest, trzeba przyznać, spore pole do spekulacji, per esempio - przeszłość Rukongai'u, Dworu i całego Soul Society. I wyborna zabawa wymyślania nowych Kidou (Demonic Arts) ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group