FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
  Radosna twórczość własna.
Wersja do druku
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-11-2007, 11:01   

Widziałam już wczoraj, ale byłam tak padnięta, że kwik zachwytu dokończył tylko żywot resztek moich sił i nie skomentowałam...

Bezsprzecznie najładniej wyszła Ci Haruhi, zaraz po niej Honey i bliźniacy. Prześlicznie wyglądają włosy Fujioki, są najbardziej trójwymiarowe (Honeya zresztą też, ale to chyba, jak zauważyła Moshi, efekt aktualnego tła).
Jak zobaczyłam to za pierwszym razem, zdziwił mnie trochę kolor koszul, wydał mi się zbyt intensywny, ale ostateczny efekt i tak będzie zależał od tego, jak pokolorujesz marynarki ^__^ Co do ich potencjalnego koloru...ja ich w czarnym nie widzę XD Za ciemny, wydaje mi się, że może zbytnio kontrastować z resztą, szczególnie ze spodniami. Z drugiej strony kremowe też nie wydają się najlepszym rozwiązaniem...
I oczy...przedtem, na samym linearcie, nie było to aż tak widoczne, ale one naprawdę niesamowicie wyszły, ja bym się bała cokolwiek z nimi robić. Inaczej: nic im nie rób, dopóki nie skończysz całości, wtedy ocenisz, czy mają zostać takie, jakie są teraz, czy chcesz je zmienić. Jak na razie idealnie się wpasowują w resztę. Znaczy, wyróżniają się, ale w tym pozytywnym znaczeniu ^^ (chociaż chciałabym też zobaczyć je w kolorze...)
Zmieniłaś im też minimalnie wyraz twarzy, uśmiechają się jakby delikatniej, najwyraźniejsze jest to przy Haruhi i przy Kyouyi. Haruhi wyszło to na dobre, ale Kyouya wygląda tak...niewinnie XD

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-11-2007, 15:15   

Takie buty, ok już mam jakieś wyobrażenie. Faktycznie ten kremowy całkiem fajnie będzie wyglądał (ale żadnej pistacji!), chociaż ja i tak zrobiłabym ciemne, po prostu lubię takie połączenia :) Wiesz, trudno doradzać jak się nie ma pracy przed oczami, bo zarówno zdjęcie jak i mój fantastyczny, zabytkowy monitor nie oddają wiernie kolorów... Co do oczu, to zgadzam się z Mel, na razie wygladają bardzo dobrze, poczekaj jak skończysz resztę, może się okazać że wcale nie trzeba ich poprawiać.

Niewinny Kyouya - zawiesiłam się, ale wiesz Mel że coś w tym jest :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-11-2007, 22:23   

Przepraszam że dopiero teraz, ale strasznie nie lubię pisać na klawiaturze w kuchni i czekałam aż wreszcie będę mogła wrócić do moej ukochanej czarnej...


A mnie się włosy Haruhi nie podobają :3 ale może dlatego że na żywo i z bliska one naprawdę są nieciekawe. Za to konsekwentnie oczarowana jestem Kaoru.

Jak tak sobie teraz porównywałam efekt mojej pracy i oryginał to mi opadły ręce. Tamaki wygląda jak krzywo narysowana małpa, żeby to nie było takie duże i trudne do zniszczenia pewnie wywaliłabym te dziesiątki godzin pracy w cholerę... A Mori mi patrzy w bok zamiast tak jak patrzy ten właściwy Mori...

I mój Kyouya wygląda niewinnie... (xD) Zdaje się że właśnie mam napad samokrytycyzmu... ^^

Ja przestałam już mieć zdolność oceny czy oczy są dobre czy nie. Nie potrafię, dla mnie są normalne, oczy jak oczy. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2008, 23:33   

Ja tak na chwilę. Odgrzebię temat bo jest tego wart. Po obejrzeniu galerii przychodzą mi do głowy tylko trzy słowa: Świetnie, świetnie, świetnie! Dwie rzeczy które się wyróżniają (w większości prac) to cienie i oczy (pewnie się powtarzam ;))... choć oczy przede wszystkim, są mocne!

Wielkie Brawa, tak trzymaj :)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-04-2008, 15:02   

Cut.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 03-05-2008, 15:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-04-2008, 17:20   

Wg mnie pierwsza wersja jest najlepsza. Jednak na tapetę bardziej nadaje się chyba ta bez kwiatka w prawym dolnym rogu, po założeniu wygląda to lepiej. W każdym razie u mnie na monitorze.
Jeśli patrzeć z bliska, to co prawda łodyga się gdzieś zapodziała, ale jak się założy jako tapetę, to tego nie widać XD
Piąta wersja jest bardzo podobna, ale jednak lepiej wygląda z kwiatkami bardziej przy krawędzi.
Uczucie nostalgii, jakie jest budowane przez tło i wyraz twarzy postaci, nawet pasuje do Ryuukiego.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2008, 23:01   

Salva napisał/a:
Jak mi tego na animepaper nie przyjmą to poddaję się i nie robię więcej ani pół tapety.

Nie przyjmą. Przede wszystkim dlatego, że tło jest CHOLERNIE rozpikselowane, a kwiatki odstają jak przyklejone. Żeby wykorzystać obrazek do walla tych rozmiarów, trzeba by zrobić mu trace do wektorów albo przemalować. I kiedy mówię 'przemalować', dokładnie siedzenie z pędzlem i dziubanie wszystkiego od nowa mam na myśli. Sama wiesz, jakiej jakości prace tam przyjmują - spójrz na swoją i zastanów się, czy jest na tyle dobra. Proponuję na początek spróbować Session Zero, gdzie wyliczą ci błędy i zaproponują sposób ich naprawienia.

Podoba mi się wersja VI - napis dobrze skomponowany z kwiatkiem, nie przeładowany. Zastanowiłabym się nad wywaleniem gałązki z lewego górnego rogu, bo wydaje się wrzucona na siłę.

Salva napisał/a:
A ja bardzo polubiłam właśnie nie pełnoekranowe tylko te szerokie, które u góry i na dole zostawiają czarne paski.

Kiedy ma się monitor panoramiczny, to żadnych pasków niet :P Wszystko zależy od posiadanego sprzętu

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-04-2008, 11:32   

Przyjęli. W chwili w której pisałam poprzedni post.

Tło jest rozmazane ale ja nie widzę pojedynczych pikselków na nim. Owszem zgadzam się że jakość jest kiepska. Nie siedziałam nad tym długo, a i skan nie był najlepszej jakości. Przerabianie całego tła to na razie jak dla mnie za dużo, nie dałabym rady.

A ja właśnie wolę mieć ustawione z tymi paskami, tapeta podoba mi się wtedy znacznie bardziej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-04-2008, 20:05   

Nareszcie ! Od 10 rano czekałam kiedy wreszcie to wsadzą ! Moja najnowsza obiecana tapetka.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2008, 10:27   

Mam poważne wątpliwości czy ja nie spamuję przypadkiem we własnym temacie... No ale trudno, niech będzie że spamuję.

Najnowszy tworek. Tym razem nie dorastający do pięt plażowej tapetce, ale zawsze. Poza tym z moją ukochaną Mai *___* Apropos, na tapetkę plażową nie mogę wprost patrzeć. Zapomniałam w ferworze pracy, że to co zrobię napawa mnie potem obrzydzeniem, bo za długo siedziałam nad danym obrazkiem. No i to co tak mi się podoba bo przeróbkach jest chowane głęboko żeby nie można było tego znaleźć...

Z dedykacją dla moshi ^^

Mam poważne wątpliwości czy animepaper to przyjmie, jeśli tak to dam tu linka i wtedy będzie możliwe wybranie sobie rozmiaru, na razie musi wystarczyć

TO

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-05-2008, 11:32   

Ładneeee! Musisz tylko poprawić oczy, są zbyt rozmazane i wyglądają na powiększone z mniejszego obrazka i rozmazane żeby nie było widać pikseli. Lewa ręka Mai, mały palec: linia nie powinna zaczynać się od krawędzi ręki. Brakuje też konturu kosmyka na samym dole.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2008, 13:38   

Gonik jesteś potworem, wiesz o tym ? :D

/me leci poprawiać :3

Edit: Poprawiona wersja ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2008, 18:21   

Dziękuję ślicznie za dedykację, przy okazji przypomniałaś mi, że mam się zabrać za czytanie mangi (chwilowo jest to trudne, bo jestem chora, leżę w łóżku i wróciła mi chęć do oglądania anime, rysowania i w ogóle, nie wiem w co ręce wsadzić...). Moje pytanie brzmi: czy przyjęli to na AP, a nawet jeśli nie, to czy mogę prosić w wymiarze 1024x768 ? Bo chyba nie muszę pisać, że tapeta jest śliczna :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2008, 18:38   

Jeszcze nie, ale to zawsze jakiś czas trwa zanim to przyjmą, pewnie mają niezły przerób tych tapet ^^

Spróbuję coś wykombinować, ale w wersji bardziej zbliżonej do kwadratu wygląda to dosyć dziwnie, poobcinam ją trochę i zobaczę jak to wyjdzie :3 Aż mnie znowu naszła ochota na zobaczenie Ghost Hunta... Ja tak szaleję z tymi grafikami bo trzeba jakoś odreagować stres maturalny (pojutrze katorgi dzień pierwszy), a tylko vectorowanie jest na tyle zajmujące, że daje mi radę.

Wywaliłam Ryuukiego. Nie mogłam na niego patrzeć. Jak oni mi go przyjęli ?! Na razie mam w planach po pierwsze zvectorowanie samego Ryuukiego, po drugie zrobienie jakiegoś ludzkiego tła. Im dłużej patrzę na Beneath the milky twilight tym bardziej mam ochotę też wywalić. Z tym że jeśli chodzi o skan z Byousoku to nie mam najbledszego pojęcia od której strony go ugryźć żeby mi coś z tego wyszło (przy plażowej co prawda też nie miałam...).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group