FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
  Radosna twórczość własna.
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-04-2007, 14:29   

Kyouya podejście trzecie, zakończone sukcesem. Zdenerwowałam się, zrobiłam go cholernie drobiazgowo, oczy pilnowałam kreseczka po kreseczce... Aktualnie trzymam go na kolanach razem z klawiaturą i jestem w trakcie robienia włosów. Dosyć komicznie tak wygląda. W każdym razie można powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana. Wyszedł. Nareszcie.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2007, 15:37   

Już nie mogę się do czekać więc zapytam z ciekawości kiedy będzie można luknąć na to dzieło??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-04-2007, 15:40   

Skan będzie dostępny niestety dopiero po długim weekendzie, za to mogę zrobić zdjęcia obu pracom, tak jak to robiłam poprzednio. :)

Kiedyś uważałam , że kadr z którego rysowałam Kyouyę jest jednym z jego najładniejszych, teraz mieniłam zdanie całkowicie. On mi wychodzi bokiem, nosem i uszami.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-05-2007, 21:51   

A oto niezbyt udane zdjęcia rysunków. Nie starałam się bo i tak zrobię skany, więc na razie musi wystarczyć to, jeśli ktoś jest ciekawy.

Kyouya

Drugi Pan

Kiepska jakość i uwydatnienie linii ołówka (które nie są takie śliczne na masce) to wina aparatu. Kyouya nie ma takiej szczupłej twarzy, ale zdjęcie zostało zrobione pod kątem i na szybko. Po przerwie majowej obiecuję skany.

Z Kakashi jestem naprawdę dumna. Ja mu to oko zrobiłam zupełnie od nowa, na kadrze były tylko dwie kulki, łyse bez niczego i w dodatku małe...

Z ciekawostek na Kakashim tylko opaska (tło) jest białe, wszystko inne jest w różnych odcieniach szarości (jak sobie uprzytomniłam, że to trzeba jeszcze "pokolorować" to myślałam, że mnie szlag trafi). Ale efekt jest zupełnie w porządku. Jeden z moich lepszych rysunków i spodobało mi się rysowanie takich pełniejszych szkiców, z większą ilością elementów i co najwaznejsze z intensywną emocją na twarzy.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 01-05-2007, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2007, 22:05   

Salva napisał/a:
Kyouya

Bardzo ładny, dużą uwagę przykuwam oczom (takie moje małe zboczenie ^^), a te są cudne ^^
Salva napisał/a:
Drugi Pan

No kurcze, ładnie!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-05-2007, 22:08   

so_dakki napisał/a:
dużą uwagę przykuwam oczom



Co przepraszam robisz ?!! XD


Chyba miałaś na myśli, że patrzysz przede wszystkim na oczy ? Ja też, mam manię na tym punkcie dlatego na moich rysunkach oczy to zdecydowanie najważniejsza część. Pomijając, że bardzo rzuca się w oczy. ( :P )


Tak jeszcze niezupełnie może apropos, Kakashi ma zdecydowanie najbardziej normalne uszy jakie widziałam w anime.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 01-05-2007, 22:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-05-2007, 22:09   

Salva napisał/a:
Kyouya

At last...
Już wiem, co dam następnego do favów na devie xD
Bardzo ładny, ale impakt zmniejszony bo widziałam już wersję wczesniejszą, nie tak różną od tej. Z okularami o wiele lepiej.
Salva napisał/a:
Drugi Pan

*o*
Kakashi...jaki piękny... Oczy, tym razem sam ich wyraz, świetnie wyszedł. I włosy. Wydaje mi się, że dobrze jest, iż nie zmieściła Ci się cała głowa bo próby narysowania reszty mogłyby zepsuć ciekawy efekt jaki prezentuje sobą rysunek (jakbys avka tworzyła). Tylko co jest z tą maską przy jego ustach? Tam jest niedociagnięty ołówek i dziwnie to wygląda. I ucho wydaje mi się za małe, ale to może być tylko moja imaginacja ^^'

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-05-2007, 22:16   

Mamunia, dlatego ja pisałam że wszystkie te dziwne rzeczy z kolorystyka i perspektywą to wina aparatu. Tam jest ołówek dociągnięty równo do samego końca, ale to będzie widać dopiero na skanie...


Co do Kyouyi, HA ! Nie mogę na niego patrzeć... Po tylu godzinach (będzie z kilkanaście co najmniej) spędzonych nad nim przestałam uważać, że on jest interesujący (i kadr i postać)... Faktycznie zepsułam sobie efekt, ale nie mogłam sobie z gadem dać rady.

Wy się bójcie, właśnie zrobiłam sobie listę postaci do narysowania i wyszło mi tego 23... W tym co najmniej dwie na formacie A2 (fanart Krada oraz Chris ze Scrapped Princess, ewentualnie Shannoni) i kilka dubli, czyli jedna postac rysowana kilka razy...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-05-2007, 22:22   

Salva napisał/a:
właśnie zrobiłam sobie listę postaci do narysowania i wyszło mi tego 23...

A jest tam ktoś z: Death Note, Fruits Basket, Blood+, FMA, Saiyuki....eee...może po prostu, jeśli Ci to nie sprawi kłopotu, mogłabyś podać wstępną listę postaci, które chcesz narysowac? Strasznie ciekawa jestem. :)
Salva napisał/a:
Mamunia, dlatego ja pisałam że wszystkie te dziwne rzeczy z kolorystyka i perspektywą to wina aparatu. Tam jest ołówek dociągnięty równo do samego końca, ale to będzie widać dopiero na skanie...

A...to przepraszam. Poczekam cierpliwie do końca weekendu, aby zobaczyć skany.
Salva napisał/a:
Co do Kyouyi, HA ! Nie mogę na niego patrzeć...

Ja będę patrzeć za Ciebie xD

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2007, 22:28   

Salva napisał/a:
Chyba miałaś na myśli, że patrzysz przede wszystkim na oczy ?

XD ubieranie myśli w słowa o tej porze czasami mi nie wychodzi, ale na szczęście dobrze zrozumiałaś ;]
Salva napisał/a:
Wy się bójcie, właśnie zrobiłam sobie listę postaci do narysowania i wyszło mi tego 23

Przeszły mnie dreszcze i czekam z niecierpliwością na efekt końcowy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-05-2007, 22:33   

Ale ostrzegam, że z racji płci większość to jednak panowie... Proszę bardzo moge napisać :) Tylko 2 panie się załapały...

Raquel, Shannoni, Chris, brat Pacifici (cholera, nie pamiętam imienia, ten blondynek) ze Scrapped Princess
Kuea, Wolx, Orfas (podobieństwo do Kyouyi nieprzypadkowe, mam słabość do okularników) z Erementar Gerad
Alucard z Hellsinga (on i się naprawdę podoba, zwłaszcza jak miał odcięty łeb, fantastycznie wyglądał bez kapelusza...)
Makubex, Akabane, Ginji z Get Backers (przy czym ja dopiero zaczęłam tą serię...)
Tsubaki (tak, to małe wredne coś), Ishida (znowu okularnik...) z Bleach (czy tylko mnie Byakuya brzydzi?)
Youzen, Nataku z Soul Huntera
Shigure (mój ulubiony), Ayame (też jestem wężem, więc ten gad jest mi szczególnie bliski), Akito, i chyba Hatori, ale z tym to się zastanowię.
Allen ze Star Ocean (bo mi się z kimś kojarzy, bardzo kojarzy, jak go pierwszy raz zobaczyłam spadłam z krzesła, dobrze, że pojawił się zaraz na początku bo seria jest potworna i straszna, tego się nie da oglądać)
Haseo (bo ma figurę !)
Krad z DNAngel, ale tylko fanart. Mogę go zresztą pokazać. Znowu się porwę na pastele i będę tego żałować, ale trudno. Muszę go mieć.

Krad

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-05-2007, 23:08   

Salva napisał/a:
Ale ostrzegam, że z racji płci większość to jednak panowie...

Mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, badzo dobrze, że płeć męska przeważa w Twoich rysunkach. Zresztą ja też tak mam.
Salva napisał/a:
Alucard z Hellsinga

Salva napisał/a:
Tsubaki (tak, to małe wredne coś), Ishida (znowu okularnik...) z Bleach

Salva napisał/a:
Shigure (mój ulubiony), Ayame (też jestem wężem, więc ten gad jest mi szczególnie bliski), Akito, i chyba Hatori, ale z tym to się zastanowię.

Salva napisał/a:
Krad z DNAngel

To jest na co czekać.
Cieszę się, że tak dużo rysujesz. Ja nie mam czasu aby rozwijać swoje "zdolności", to przynajmniej innych poobserwuję :P
Salva napisał/a:
czy tylko mnie Byakuya brzydzi?

Nie wiem, mnie on bawi.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-05-2007, 00:24   

Widzę, że gust nam się zbiega jak, za przeproszeniem, gacie po praniu. :)


Wiesz, jak go pierwszy raz zobaczyłam nie mogłam się pozbyć wrażenia, że on ma wałki na włosach. Ale nawet taka zabawna rzecz nie potrafiła mnie do niego nastawić przychylnie. Obrzydliwy typ.


To o przeważającej części płci męskiej było do tejże płci skierowane. Przypuszczałam, że żeńska część będzie się z tego powodu cieszyć ... ^^

To na razie plany... Jutro biorę się za Akabane i chyba dojdzie mi jeszcze Ban chociaż nie jestem do niego całkiem przekonana... (nie czarujmy się, oczy, oczy...) A ja i tak nie mogę wyjść z podziwu, że kogokolwiek z Bleacha zdecydowałam się narysować... Kreska jest potworna tymczasem zanosi się na to, że nie poprzestanę na tej trójeczce. Ale Rukii nie wezmę, szlag by trafił nie tylko moje ołówki ale i mnie, ewentualnie musiałabym pomyśleć co zrobić, żeby to jakoś wyglądało, ale nie było zbyt ołówkożerne...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-05-2007, 13:36   

Kolejny pan wykeślony z listy, i kolejne 4 godziny, które mi zleciały jak 15 minut. Zaczęłam odważniej się bawić z cieniami... Co ciekawe najładniej na twarzy wychodzą cienie robione ołówkiem 7H, Przerżnęłabym kartkę a nie dałabym rady narysować tym ołówkiem mocnej kreski, dlatego cały proces jest stosunkowo szybki, a kolor bardzo równomierny.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-05-2007, 14:20   

Jeśli dobrze zrozumiałam to narysowałaś właśnie Akabane, prawda? Czy to jest ten w kapeluszu z Get Backers? Bo jakoś nie kojarzę ^^''.
To mamy się spodziewać zdjęcia, czy czekamy na skan? :3
Salva napisał/a:
najładniej na twarzy wychodzą cienie robione ołówkiem 7H, Przerżnęłabym kartkę a nie dałabym rady narysować tym ołówkiem mocnej kreski

Ja nigdy do rysowania nie używam ołówków H. Głównie ze wezględu na ich delikatną kreskę, która jednocześnie nie pozwalała mi bazgrolić z rozmachem, a potem w spokoju gumować, ponieważ jakoś tak wychodzi, że przyciskam nimi bardziej niż B i potem mam materiał na drzeworyt...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group