FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
  Kuźnia Amartha
Wersja do druku
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-06-2010, 22:10   

Wersja BARDZIEJ okładki. Dla hardcorów.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-06-2010, 22:14   

Nie uczę się na błędach, więc znowu popełniłam fanart. Tym razem jest to Tom Tanaka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-06-2010, 13:05   

Wszyscy mają kijek - mam i ja!

W kolejce: atak Nekrokurczaków pod wodzą Kapusty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2010, 22:23   

Doot doot doot...
Znowu post pod postem... zaczyna wyglądać jak jaki koci maraton...

A~nyway! Próbowałam zrobić ten atak nekrokurczaków, ale... o ile Kapusta kawałkami nawet wychodzi, o tyle kurczaki chyba mnie nie lubią i nie poddają się woli mojego ołówka. Odkładam więc ten projekt na później. Zamiast tego postarm się jak najszybciej stabletować minikomiks, który zaczęłam (niestety, nie mam za bardzo czasu na tablet, więc troszkę to potrwa)

Dziś zaś przynoszę dwóch własnych bohaterów, Ulfa i Sterne'a, którzy nie do końca wyszli. Tym razem tylko ołówek, długopis odpoczywa.


Edit:
Od dziś Amarthy są również dostępne na Pixivie . Na razie tylko garstka artów spostowanych już na devie. Nie będzie ich tu zbyt wiele, myślę, bo Pixiv ma generalnie dość wysoki poziom, ja natomiast nie.
Jeśli ktoś będzie miał ochotę przeglądać moje favy sugeruję, by miał zablokowane pokazywanie R18-tek, bo choć teraz jest tam całkiem bezpiecznie, to w najbliższej przyszłości może przestać być.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-07-2010, 12:48   

Dziś przynoszę:

Staroć, który wisi już kilka dni: DeviantArt / Pixiv
Oraz fanart Wiatru Na Szczycie, który totalnie nie wygląda odpowiednio, ani nawet nie tak, jak sobie go wyobrażałam, więc może lepiej będzie go potraktować jako postać niezależną: DeviantArt / Pixiv

Edit:
Ponownie Wiatr Na Szczycie, z drobną zmianą fryzurową: DeviantArt / Pixiv

Edit2:
Berenika, żona Ulfa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-07-2010, 21:06   

Czarne Z Niebieskim atakuje ponownie.

Najpierw zbiórka staroci:
die Veldh 1
die Veldh 2

Przepaska Biodrowa Zagłady

I nowość:
My, Piersi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 02-08-2010, 16:16   

Przepaska Biodrowa rulz! A Komiks mnie powalił xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-08-2010, 17:26   

Dziękuję :)

Choć rysowanie nie wychodzi mi za dobrze poza moim własnym pokojem, to jednak na zlocie powstało kilka rysunków i dziś przynoszę niektóre z nich (nie wszystkie; Brzoskwinia wymaga przerysowania, a Jogurt mnie przeraża):

Tam, Gdzie Siedzą Trolle
NEKROkurczaki
Ajerkoniak
Nektarynka
Kokos
Kocimiętka
Absynt
Koniczyna
Marcepan
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-08-2010, 23:37   

W końcu postanowiłam ruszyć swoje leniwe cztery litery i zrobiłam alfabetyczny spis wszystkich istniejących jenotów z krótkimi opisami w ramach bonusu. Znajdziecie ją (plus dodatkowo przeklejoną z Deva notatkę na temat Boru Szumiącego) na specjalnie w tym celu założonym LiveJournalu . Niestety z jakiegoś całkowicie mi nieznanego powodu tekt postu ścieśnił się, jakby w życiu nie słyszał o interlinii i jak narazie nic nie mogę na to poradzić (poza kilkoma celnie wymierzonymi przekleństwami). Jeśli jakiś obeznany z LJem jenot wie, co z tym zrobić, będę wdzięczna za wiadomość.

PS: kilknijcie obrazki, by zobaczyć większe wersje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-08-2010, 23:43   

Jeżu.

Amarth, na litość, zmień czcionkę, toć tego się nie da czytać.
(a czytać będziem jutro, to tak z wstępnych uwag :P)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-08-2010, 23:45   

Uwierz Maieczko, że próbowałam ze zmianą czcionki, ale to nie pomaga (właściwie jest jeszcze gorzej)... Wygląda na to, że winne jest przeklejenie tekstu z Worda. Będę najwidoczniej musiała wszystko przepisać, a to trochę potrwa...

Edit: Przepisałam fragment. Wygląda tylko trochę lepiej i nadal nie zdaje sobie sprawy z istnienia interlinii... Screw it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 09:24   

Amarth - nie znam się na LiveJournalu, ale dobra rada: przeklej tekst z Worda do Notatnika, wyłącz mu zawijanie linii w Notatniku, skopiuj całość i wklej. To pozwala "wyczyścić" tekst z całego bagna Wordowego i dość często pomaga. Przynajmniej ja tak robię na swoim blogu i działa, bo też się rozkrzaczało, jak kopiowałam z Worda.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-08-2010, 09:29   

Avellana napisał/a:
Amarth - nie znam się na LiveJournalu, ale dobra rada: przeklej tekst z Worda do Notatnika, wyłącz mu zawijanie linii w Notatniku, skopiuj całość i wklej. To pozwala "wyczyścić" tekst z całego bagna Wordowego i dość często pomaga. Przynajmniej ja tak robię na swoim blogu i działa, bo też się rozkrzaczało, jak kopiowałam z Worda.


To był pierwszy krok, jaki zrobiłam i na początku nawet on nie pomagał. Z jakiegoś powodu musiałam zwyczajnie zrobić drugi post i skasować pierwszy i wtedy ta medota się sprawdziła. Słowem: już naprwione, lista wisi (muszę jeszcze tylko doczepić obrazki).

Ave, Crack, dzięki za wskazówki :3


Edit: Obrazki doczepione i nawet nic się po drodze nie popsuło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-08-2010, 13:37   

Fanart: Caiusa i Alcibiadesa z Shadow Magic (Jaidani czasem mnie rozwalają z wymyślaniem imion).

Strip: Twixnijmy to razem! zapowiedziany daaawno temu (prawie pół roku chyba). Zadziałał tu Zapłon Amartha, czyli bardzo potężne zaklęcie spowalniające. Działa głównie na mnie.

Edit:
Strip: w którym Caius jest wrednym małym draniem, czyli sobą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-08-2010, 13:02   

Dzisiaj:

Fanart - Sherman "Swampy" z Fineasza i Ferba
Strip - Powrót Przepaski Biodrowej, Czyli Urodziny Irysa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 34 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group