FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
  Avkokuźnia
Wersja do druku
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2010, 20:23   

A ja doszłam do wniosku, że absolutny brak jakiegokolwiek talentu photoshopiarskiego mogę wytłumaczyć zamiłowaniem do minimalizmu... Jakkolwiek by to nie brzmiało.
...bo czasami wizyty na pixivie są po prostu ZŁE, szczególnie w takich chwilach jak ta. Amen.
(wiem, wkurzająca jestem z tą swoją manią)

Zestaw 1
Av | Syg
I matoł absolutny jestem, bo ten art akurat jest tak niesamowicie kwikogenny, że coś. Ucięłam mu uszy. Potwór ze mnie.

Zestaw 2
Av | Syg
Mam swoistego bzika na punkcie zarówno tego teledysku, jak i charakteryzacji Michaela, więc... KWIIIK!

Zestaw 3
Av | Syg
Art przypominał mi burtonowskiego Edwarda Nożycorękiego, który to rysunek strasznie mi się spodobał. To już było zavkowanie instynktowne.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-05-2010, 15:13   

A spróbowałam co mi wyjdzie... Jarmarczny kicz wyszedł, ale chciałam oddać zamiar z komentarzy...

Edit: insza, chyba lepsza wersja... on mi depnął na ambicji!

Fabulous-syg-2.jpg
Plik ściągnięto 1674 raz(y) 11,41 KB

Fabulous-av-2.jpg
Plik ściągnięto 1674 raz(y) 6,39 KB

Fabulous-syg.jpg
Plik ściągnięto 1712 raz(y) 10,53 KB

Fabulous-av.jpg
Plik ściągnięto 1712 raz(y) 6,64 KB


_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-05-2010, 21:39   

O o o okeeeej... Naprawdę zbierałam się od paru ładnych tygodni, aby poprosić kogoś o kawałeczek avatarka, a może nawet sig, ale po pierwsze: w pewnym momencie zrobił się koncert niespełnionych życzeń i już nie chciałam się wpychać. Po drugie: teraz jestem absolutnie zdezorientowana, bo to o co chciałam poprosić właśnie kuje mnie w oczy swą wszechobecnością, a nawet rozpętała się na ten temat drobna walka. Chciałabym uniknąć bezpośredniej potyczki, ale jednak, jako photoshopowy laik (spytajcie mojego komputera dlaczego) uroczyście błagam o... zestaw z Break'iem! Ewentualnie z Vincentem (tak, lubię psycholi).
Byłabym zadowolona z czegoś prostego, może być nawet skan z mangi np: z dodanym jednym kolorkiem czy coś, pozostawiam to waszej inwencji twórczej. Ja po prostu nie mam możliwości wykonania czegoś takiego, dlatego ładnie proszę!
Naprawdę, bardzo potrzebny mi jest powiew świeżego powietrza <sorry, Sesshomaru>.
Jeszcze raz proszę. No i jeszcze raz proszę. Wcale nie nachalnie.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2010, 22:02   

Lena100 napisał/a:
zestaw z Break'iem!

Ooo, kolejna ofiara do naszego Breakowego haremu... >:3

Jakbyś była skłonna poczekać tydzień na ten zestaw (matura, a 17-ego maja historia...), to mogłabym coś pokombinować - acz ciągle jestem na etapie poznawania Photoshopa, więc Bóg wie jakie cudo to nie będzie. A jak ktoś Ci zrobi wcześniej komplecik, to od przybytku głowa nie boli :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-05-2010, 00:49   

Pora późna, więc tylko dwa Vincenty i jeden Break. Będzie więcej :3









EDIT: update o 3 sztuki Break'a. 'Nuff.






_________________


Ostatnio zmieniony przez GoNik dnia 12-05-2010, 18:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2010, 18:47   

Ten chibik był taki uroczy, że nie mogłam się powstrzymać. Wyszło średnio:


Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-05-2010, 19:55   

Awwww... ale miło! Nie liczyłam na tak tłumny, rychły i owocny odzew, więc czuję się pozytywnie zaskoczona. Naprawdę wam bardzo dziękuję! Naprawdę, no!
Póki co, skorzystam (co już chyba z resztą widać) z jednego Vincent'a (urzekł mnie wyraz jego mordki i niespodziewanie trafny tekst) potem może pokuszę się na drobną zmianę z tego repertuaru, ale kujcie dzielnie dalej, dziewczynki, bo wam to kowalstwo świetnie wychodzi :3
Sukces w spełnianiu mojej samolubnej prośby przypisuję też popularności tychże postaci. No, nie powiem, cieszy mnie to. Zawsze miło jest mieć towarzyszy mających te same objawy... tą samą formę obłędu...

Off-top <sorry, nooo> : Urufu, trzym się! Nie daj się maturom! Aha, łatwo mi mówić, bo ja mam jeszcze dwa lata oddechu. (Sądząc po lukrowanym zestawie to jednak się im nie dajesz ^^)

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2010, 20:35   

Zastanawiam się, czy ma ktosik może jakiegoś fajnego arta z Kuro? Chętnie bym się przebrał, ale nie umiem znaleźć nic godnego uwagi, a w skanach z których zawsze korzystam, nic ciekawego już nie znalazłem...

Nie musi to być komplet (bo przy tym już trzeba czas marnotrawić), wystarczy sam art. Będę wdzięczny ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2010, 09:58   

No ten tego... <hark>

Złapałam fazę! Takowoż baaaardzo ale to baaaardzo bym prosiła o coś z Tyki Mikk-iem *__*
Też bym sama to zrobiłam, ale boje się, że spapram (maślane oczka).

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 12:22   

Najmniej przekombinowany komplet jaki byłam w stanie zrobić.





Art tu

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2010, 15:35   

arta nie zobaczę. Ale (uwaga wymagająca) szukam czegoś takiego no... bardziej wykwintnego. Zestaw owszem, bardzo ładny (paseczki xD) Chodzi mi o Tikiego jak z tego arta: http://www.zerochan.net/full/46464
albo tego http://www.zerochan.net/164950
-||-: http://www.zerochan.net/171354

Ale oczywiście nie wykluczam lusterkowego zestawu :)

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 17:49   

Zarzucę Breakiem (no jakżeby inaczej), Vincentem i Jackiem, o. Jakościwątpliwej. Zimne barwy ftw~!










I GoNik, czy skoro nikt nie zabrał, to mogę sobie zatrzymać ten zielony zestaw z Breakiem? *sparklu sparklu oczami* Bo przecudny...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-05-2010, 18:13   

Hisayo, Vincent wyszedł naprawdę dobrze, pastele w odcieniach zgniłej dżungli ftw. I proszę cię bardzo, wszystkie avki wrzucane tutaj są do ogólnego użytku.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-05-2010, 18:53   

Cytat:
I proszę cię bardzo, wszystkie avki wrzucane tutaj są do ogólnego użytku.

Więc bezczelnie sobie to cudo przywłaszczam, bo zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 19:10   





Wstawiłabym gdyby nie to, że gif strzępi krawędzie i musiałam zrobić w png które zajmuje za dużo.
I wiem, że napis na avie mogłam zrobić na biało, ale to zależy od stylu forum.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group