FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  W.I.T.C.H.
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-10-2005, 21:22   

Będąc szczerym aż do bólu - miał zawierać bluzg, to znaczy mial naruszać regulamin. I dlatego poleciał.
Co do zmiany płci - dziwnym trafem jakoś nie wydaje mi się to wartościowym merytorycznie argumentem.
I ostatnia rzecz - o gustach sie nie dyskutuje, a jeśli juz zarzuca się komuś brak gustu tylko dlatego, że podoba mu się coś, co nam nie odpowiada - należy - o zgrozo - uzyć chociażby minimalnie logicznych i składnych argumentów. Ja wyraziłem swoją opinię, nie uważam abyś w związku z nią miał prawo się tak do mnie odzywać. Nie widze też powodu, dla którego WITCH ma być synonimem głupoty i infantylności, jest to po prostu miła bajka dla dzieci w wieku 12 lat, którą można dla odprężenia poczytac i potem.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 27-10-2005, 21:33, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-10-2005, 21:27   

Khirsah napisał/a:
Droga moderatorko, mój post (ten który ostatnio usunęłaś) zawierał bluzg i tak miało być.
Co do WITCH: jeśli ciekawi to chłopaków, to niech się zastanowią nad swoją płcią (zawsze można zmienić)


Moja mała wycziczka osobita , takie pyskacze zawsze milkna jak trafiaja pod moja komede i placzą w teskonocie za domem i mamusią. Ale tam nie mam mamusie jest pobudka o 5:30 i kur.... ciezki dzien a pierwsze słowa co slyszysz to wrzask wrednego kaprala :P


Wybaczcie nie mogłem sie powstrzymac
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-10-2005, 21:30   

Red, daj spokój, nie jesteśmy w jednostce wojskowej.

Natomiast co do Ciebie, Khirsah: proponowałabym zapoznać się z regulaminem. Wszelkie bluzgi będą usuwane, więc stwierdzenie, że "tak ma być" nic nie da.

Wracajcie do tematu, offtop za jakiś czas stąd wytnę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2005, 21:52   

Ten sam post zamieściałam na Konklawe.

Nie lubię tego pisemka ponieważ:

1.Jest nudne
2.To jakaś nieudolna podróba porządnego komiksu
3.Fabuła jest oklepana
4.Bohaterowie są kiepscy, nieoryginalni
5.Bohaterowie nie mają ciekawych charakterów
6.Rysunki mi się nie podobają
7.Pisemko mogłoby kosztować mniej, ale wydawnictwu nie zależy na klijentach.
8.W ogóle nie wciąga(wprzeciwieństwie do DL)
9.Kreskowka ma ohydną kreskę.
10.Teraz komiks wydawany jest tylko dla pieniędzy, ponieważ fabuła robi się coraz gorsza.
11.W obecnym czasie ta fabuła jest ciagnieta nieudolnie i z numeru na nnumer zanudza.
12.Porobione zostały różne gadżety typu: karteczki, laleczki itp.
13.To wszystko po to, żeby autorzy zarobili dodatkowe pieniądze.
14.Dawane były do tego tandetne prezenciki, przez które pisemko tylko jest droższe.
15.Z calego pisemka zaledwie połowa była komiksem. Reszta to jakies wróżby itp. Kompletny bezsens.
16.Potem wydano coś typu "Komiksy to I, II itp.". 9.90PLN za sztukę, kolejne naciąganie.
17.Teraz większość dzieci w wieku 10-13 lat to kupuje, bo chcą mieć Witch dla szpanu.
18.Polski dubbing w kreskówce jest okropny. Nie można tego słuchać.
19.To pisemki mnie zanudza.
20.Wolę te pieniądze wydać na DL zamiast te pierdoły.


To już wszystko.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-10-2005, 21:58   

I własnie doszlismy do porozumienia wyraziłas swoja opinie nie szło tak odrazu.

PS przyuwaz ze nikt sie nie czepia że to samo napisałas na innym forum :P
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-10-2005, 22:07   

1. To juz zależy od gustu.
2. Podróbka? Cóz, po prostu wpisuje się w schemat gatunkowy.
3. J.w.
4. J.w. choć akurat pewne zalety mają.
5. Czy to się z 4 nie dubluje?
6. Kwestia gustu juz zupełnie :)
7. Akurat ekonomii to chyba nie powinnaś ich uczyć.
8. Mnie akurat Dragonlance nie wciaga, ma bohaterów nie realistynczych, stosunkowo nudnawą fabułę i co najgorsze, średnio co 4 bohater jest bogiem/smokiem/magiem zdolnym zabić boga. Ogólnie, mogłoby byc ciekawe, ale ugrzęzło w przegięciach. Poza tym, NIE porównuje się wielotomowych książek z komiksem, to jak porównać araba do samochodu pod względem prędkości.
9. Tu się zgodzę.
10. DragonLance tez jest wydawany dla pieniędzy, fabuła tez robi się coraz słabsza. Powinnaś przemyśleć ten zarzut. lub pogodzić się z wynikającymi z niego konsenkwencjami.
11. Owszem, poziom spada. Dotyczy to właściwie wszystkiego.
12. Dość normalne, ba do DragonLance tez są... nawet gry porobili!
13. J.w.
14. Cóż, zapoczątkował to Kaczor Donald i wyraźnie się przyjęło XD
15. J.w.
16. Cóż, wydania specjalne ma większość popularnych serii.
17. To nie wina pisma, tylko czytelników.
18. Prawda.
19. Twój własny pogląd, nikt Ci go nie zabrania. Ale to nie znaczy że jest złe, tylko że Tobie się nie podoba.
20. J.w.

Taka moja prywatna opinia XD Nadal podtrzymuję zdanie o lekkiej lekturze XD

[Edit = Serika] Dalsze trzy posty dotyczące Dragon lance wydzieliłam jako nowy temat.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2005, 22:42   

Hmm...moje 10-cio letnie siostry ogladaja/czasem czytają W.I.T.C.H'a i nie ukrywam, że robie to razem z nimi XD. Dla mnie to lekka i przyjemna seria przy której lubie czasem się odmóżdżyć i powrócić na chwilę do skóry dziecka. Słowem: aż tak fatalne to to nie jest ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 08:10   

1.Jest nudne - jak wiele rzeczy. chociazby wsrod moich recenzji znalezc mozna niesamowite ilosci nudnych anime
2.To jakaś nieudolna podróba porządnego komiksu - a co to jest porzadny komiks? wszystkie tego typu produkcje maja grupe docelowa.... jezeli szukac wedle powyzszej grupy, to znalazlby sie tam kaczor donald. czy jego uwazasz za "porzadny komiks"?
3.Fabuła jest oklepana - co rowniez jest grzechem niesamowitej wprost ilosci produkcji ksiazkowych, filmowych, etc etc. w tym ogromnej ilosci serii magical girls
4.Bohaterowie są kiepscy, nieoryginalni - moze jakies przyklady?
5.Bohaterowie nie mają ciekawych charakterów - moze jakiej przyklady?
6.Rysunki mi się nie podobają - to juz jest cos bardzo subiektywnego.
7.Pisemko mogłoby kosztować mniej, ale wydawnictwu nie zależy na klijentach. - a w jaki sposob wplywa to na jakosc komiksu jako takiego?
8.W ogóle nie wciąga(wprzeciwieństwie do DL) - mnie akurat dl. nie wciaga.... stad polecam rozwazyc arument ze z WITCH sie wyrasta, tak samo jak z DL
9.Kreskowka ma ohydną kreskę. - nie widzialam, nie powiem
10.Teraz komiks wydawany jest tylko dla pieniędzy, ponieważ fabuła robi się coraz gorsza. - to samo mozna powiedziec i o kaczorze donaldzie.
11.W obecnym czasie ta fabuła jest ciagnieta nieudolnie i z numeru na nnumer zanudza. - to jest chyba powtorka z powyzszego punktu, i nadal bez zadnych przykladow
12.Porobione zostały różne gadżety typu: karteczki, laleczki itp. - jak w zasadzie do wszystkiego.
13.To wszystko po to, żeby autorzy zarobili dodatkowe pieniądze. - no i? ciebie nikt nie zmusza do kupowania
14.Dawane były do tego tandetne prezenciki, przez które pisemko tylko jest droższe. - jak wyzej.... nie jest to co co wplywa na jakosc samego pisma
15.Z calego pisemka zaledwie połowa była komiksem. Reszta to jakies wróżby itp. Kompletny bezsens. - to samo ma chyba kaczor donald.... to JEST pismo, a nie komiks
16.Potem wydano coś typu "Komiksy to I, II itp.". 9.90PLN za sztukę, kolejne naciąganie. - jak wyzej odnosnie tego ze nikt nie zmusza do kupowania
17.Teraz większość dzieci w wieku 10-13 lat to kupuje, bo chcą mieć Witch dla szpanu. - no i?
18.Polski dubbing w kreskówce jest okropny. Nie można tego słuchać. - nie wiem, nie widzialam
19.To pisemki mnie zanudza. - to po co czytasz?
20.Wolę te pieniądze wydać na DL zamiast te pierdoły - a to jest twoja osobista sprawa, ja bym dl w zyciu nie kupila.

nie wiem czemu, ale to wszystko brzmi dla mnenieco jak zrzucanie idealow z piedestalu. czli ktos sobie czyta pisemko, a potem nagle slyszy od kogos innego ze jest BE, albo przestaje mu starczac pieniedzy na wszystko i wchodzi syndrom zielonych winogron..... albo trafia na cos ambitniejszego i czlowiek zaczyna sie zastanawiac jak kiedykolwiek mogl to czytac

po prostu nieco za bardzo sie miotasz i chcesz by wszyscy jak leci poparli twoj punkt widzenia. zauwaz, ze praktycznie o ZADNEJ rzeczy nie mozna powiedziec ze 100% dokladnoscia, czy jest zla czy dobra. zawsze znajdzie sie ktos, kto sadzi inaczej. przy czym, im cos popularniejsze, tym glosniejsze beda spory. polecam chociazby pzeczytanie naszej recenzji yattamana i obejrzenie sobie jak wygladaja oceny i komentarze do niej

argumenty komercyjne nie sa przekonujace wcale w wcale - poniewaz ogrnomne ilosci serii anime (pokemon, beyblade, yu gi oh etc etc etc) wchodza tylko po to, by dac tworcom zarobic na gadzetach - co niekoniecznie odziera ich ze WSZYSTKICH plusow fabularnych.

a reszta w zasadzie tez nie usprawiedliwia az tak emocjonalnej reakcji. nie podoba sie, nie czytaj - nikt cie do tego nie zmusza. ale to jeszcze niejest pwod by to pisemko wszystkim dzieciakom ktorzy je czytaja wyrwac i spalic
Powrót do góry
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 13:17   

Ja tak zrobiłam. Zabrałam mojej koleżance 30 numerów Witch i spaliłam w kominku. Teraz tego żałuję, bo zasmrodziłam cały dom :/

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-10-2005, 13:25   

Illuminari napisał/a:
Ja tak zrobiłam. Zabrałam mojej koleżance 30 numerów Witch i spaliłam w kominku. Teraz tego żałuję, bo zasmrodziłam cały dom :/


LOL!!!

I jak Ci się układa przyjaźń z kolerzanką?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 13:36   

Całkiem dobrze. Jak na razie, z powodu przeprowadzki jeszcze nie zauwazyła zniknięcia swoich komiksów.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 15:26   

A wiesz że nisczenie cudzego minia to czyn karalny??

Pamietaj że ona pewnie wydała na to jakieś pienidze a patrzac na liczbe to takie już wzgledne pieniadze
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 15:48   

Że tak to ujmę... Kradzieżą (tak, to co zrobiłaś jest kradzieżą - pozbawieniem innej osoby jej własności) chwalić się nie należy. I to co zrobiłaś w żadnym razie nie jest powodem do dumy.

Nudne - dlaczego? Czy fabuła jest przewidywalna do bólu? Nie zauważyłam. Owszem, jest dość prosta, jednak w żadnym razie nie jest przesadnie przewidywalna. Poza tym "nudność" to jest też kwestia personalnego podejścia - ja nie uważam tego za nudne, ktoś inny tak. I dopóki ten ktoś nie próbuje mi narzucić własnego zdania jest ok.
Podobnie oklepaność fabuły - tak, jest to standardowa opowiastka magical girls - ale nie na tyle standardowa, żebym była zupełnie pewna jak się to skończy. I widywałam od cholery bardziej oklepanych pozycji.
Bohaterowie prezentują pewne określone typy charakterów - tak więc mamy i elegantkę i inteligentkę w okularach. Tylko czy można je nazwać nudnymi? Są raczej... normalne. Tak zachowują się dziewczyny w wieku bohaterek - wiem, bo przecież mam kontakt z dziewczętami w tym wieku (mój zastęp harcerski to były właśnie 12-latki). Wszystkie zachowania i dylematy zostały oddane naprawdę porządnie i z prawdopodobieństwem psychologicznym.

Kwestia ceny i "merczendajsingu". Cena jak na takie pisemko nie jest wygórowana. A gadżety zawsze będą się pojawiać wokół popularnych rzeczy. To, że "każda dziewczynka chce to mieć" to nie jest wina samego komiksu, tylko psychologii tłumu... Zarówno kwestia gadżetów jak i wróżb i różnych innych pierdółek - cóż, to w końcu nie jest tylko "komiks" ale "pismo". Co wiele wyjaśnia.

A kreska - wybitnie subiektywna rzecz. Ja trzymam w łapach właśnie nowy numer i kreska nadal mi się podoba, co się zresztą nie zmieniło od poprzedniego numeru.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 16:10   

Sprawy między mną a moją kolezanką, to moje prywatne sprawy!

Pwoeim lepiej, żądam przeprosin. Ludzie uczestniczący w tym forum sa niekulturalni, niewychowani, nie potrafia uszanować czyjegos zdania. Tylko się tu zarejestrowałam, a już wszyscy mnie się czepiają. Wracam na Konklawe. Biercie przykład z Ched, Andae i innyvh, którzy tam piszą.

Koniec . Kropka. DOWIDZENIA.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 28-10-2005, 16:12   

Do widzenia (pisane osobno).

Muszę przyznać, że mam wszystkie 'Komiksy' (te po 9,90) i wydania specjalne z komiksami. A pisma nie kupuję, bo tylko połowę stron zajmuje wiadomo co, a resztę treści, które mnie zupełnie nie interesują. W 'Witch' podoba mi się kreska. Poza tym lubię magical girls, właściwie pod każdą postacią.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group