FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
  najgorszy film, jaki widzieliscie ;)
Wersja do druku
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-07-2007, 19:24   

Najgorszy film wg mnie i moich przyjaciół to Hostel 2. Film miał być fajny, a okazał się "porażką" ... przesadzili.

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-07-2007, 20:46   

Najgorszy jaki ostatnio widziałam to "Smakosz 2", przerażające stężenie głupoty na minutę, kiedy zobaczyłam postać tytułową w ciemną noc, na tle księżyca to o mało z fotela nie spadłam ze śmiechu. Poza tym czy amerykańscy licealiści są na prawdę tak durni?!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2007, 22:57   

eAthena napisał/a:
Najgorszy film wg mnie i moich przyjaciół to Hostel 2. Film miał być fajny, a okazał się "porażką" ... przesadzili.

Dla mnie porażką jest częśc pierwsza. Nastawiałam się na dobre kino, wszędzie go reklamowali, że taki super i taki wow. A kiedy go obejrzałam opadły mi ręce, bo to tak, jakby zlepic wątki z innych filmów i nadac temu tytuł Hostel. Mało tego, kiedy usłyszałam o części drugiej, no po prostu się załamałam. Nie oglądałam i oglądac nie zamierzam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-07-2007, 14:18   

So_Dakki napisał/a:
eAthena napisał/a:
Najgorszy film wg mnie i moich przyjaciół to Hostel 2. Film miał być fajny, a okazał się "porażką" ... przesadzili.

Dla mnie porażką jest częśc pierwsza. Nastawiałam się na dobre kino, wszędzie go reklamowali, że taki super i taki wow. A kiedy go obejrzałam opadły mi ręce, bo to tak, jakby zlepic wątki z innych filmów i nadac temu tytuł Hostel. Mało tego, kiedy usłyszałam o części drugiej, no po prostu się załamałam. Nie oglądałam i oglądac nie zamierzam.

Mam podobnie, tylko że ja nie widziałam części pierwszej... i oglądać nie zamierzam ;)

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2007, 18:48   

ghostface napisał/a:
Chyba wypieram kiepskie filmy z pamięci, bo w tym momencie przypominam sobie tylko "Łowcę snów", ekranizację powieści Stephena Kinga. Ależ to było beznadziejne. Wierzyć mi się nie chciało w to, co widzę, a z każdą minutą film bił nowe rekordy denności.

Dokładnie. Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem, aż dziw bierze że taki dobry aktor jak Morgan Freeman zagrał w tym badziewiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2007, 18:01   

Humman napisał/a:
Zdecydowanie "Znaki" - rodzinka prawie cały film przsiedziała w piwnicy bo po świecie panoszyli się obcy a na drugi dzień im się znudziło i odlecieli. Beznadzieja, już nawet filmy s-f made in USA z lat 50-tych o atakujących marsyjanach, albo o zgrozo zmutowanych pomidorach były lepsze bo tam chociarz wysilili się na efekty w postaci modelu ufo na sznurku ;)

Absolutnie się zgadzam! Tyle szumu było wokół tego filmu, a czasu niewątpliwie szkoda! Oglądałam ten film zszokowana tą chałą, czekałam aż COKOLWIEK się wydarzy. No niestety. Aż cud, że nie zasnęłam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 14:53   

Najgorsze filmy jakie widziałem to:
Spawn
Tytus Andronikus
Pżegnanie z Marią
Hostel 2 (jedynkę jeszcze mogę zdzierżyć)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Takius-kun Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2007
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2007, 20:24   

Nie wiem jaki jest tytuł ale jest o jakimś łyżwiarzu, blondynie z ryjem wykrzywoinym. Taki debilny film w którym musiał jeździć na lodzie jazdę figurową parę męską z e swoim kumplem. Może ktos zna?? tytuł??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-08-2007, 20:29   

um....ja? Znaki...jeszcze w życiu nie widziałam tak porąbanego filmu ^^''

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2007, 21:13   

A mnie się tam "Znaki" podobały... ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2007, 21:32   

Teknometalman napisał/a:
Tytus Andronikus

A dla mnie to jest jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam, i jeden z moich ulubionych. Pozdrawiam ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2007, 23:09   

Ja chyba nie mam "najgorszego filmu jaki widziałam", bo... najczęściej ich (tych złych) nie kończę. Zasypiam w trakcie, wyłączam TV, przełączam kanał, wychodzę z pokoju.... a jak nie mogę wykonać żadnej z tych opcji, to zaczynam go komentować i od razu robi mi się weselej (nie ma to jak się pośmiać z własnych żartów, haha... ;)). Jakoś nigdy nie obejrzałam do końca żadnego westernu, więc chyba moge to zakwalifikować jako "najgorszy",a w gruncie rzeczy najnudniejszy dla mnie gatunek filmu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R4zeil Płeć:Mężczyzna
The Human Typhoon


Dołączył: 14 Sie 2007
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2007, 00:56   

Wzgórza Mają Oczy, co to w ogóle ma być? Jakieś mutanty polują na garstkę ludzi? Ehh, zbyt naciągane...

Ziemia Żywych Trupów, ile tego już było po pochodnym nazewnictwie? I jak większość poprzedniczek ten film był żenujący, ściągnąłem go tylko dlatego, żeby przeżyć go i mieć to za sobą. Oby mniej takich filmów. Był po prostu nudny.

The Hulk, ratujcie, przez pierwsze 30 minut dosłownie nic się nie działo, cud, że nie zasnąłem na tym w kinie(byłem z rodzinką). Niby potem akcja trochę nabrała rozmachu, ale zdecydowanie spodziewałem się więcej po tak dobrym tytule...

Harry Potter I Zakon Feniksa, to dopiero film, dobrze, że przynajmniej była pizza bo inaczej nie dałbym radę obejrzeć tego filmu. Nie żeby poprzednie części były jakieś nadzwyczajne, ale zauważyłem, że z filmu na film ten tytuł jest co raz nudniejszy i słabszy. W tym filmie dosłownie nic się nie działo, no może końcowa walka była nawet ciekawa, ale tak to co? Cisza, głuchota, dialogi i to wszystko :x

Więcej grzechów nie pamiętam, jak sobie przypomnę to napiszę.

_________________
Don't turn away,
Don't give in to the pain,
Don't try to hide,
Though they're screaming your name,
Don't close your eyes,
God knows what lies behind them,
Don't turn out the light,
Never sleep, never die...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3568946
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2007, 16:42   

Reich.

Linda i Baka tak daja czadu w tym filmie ze ho ho ho . TO miał podobno byc sensacyjny film ale jak go oglądałem z bratem to tak sie śmiałem ze masakra. Zero akcji, gra aktorska na poziomie teatrzyku szkolnego w 1 klasie podstawówki !! !! Naprawde ŻENADA. To sa aktorzy z jakims tam stażem, rezyser też przecież nie pierwszy film robił. A tu wyszło takie badziewie. Dobry z całego filmu jest tytuł, który mi sie podoba ale ni jak ma sie on do filmu.

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
Kantor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2007
Skąd: Ultima Thule
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 20:35   

Najgorsze powtarzam NAJGORSZE filmy aktorskie na jakich przyszło mi cierpieć TO:

- "Batman i Robin" - sutki na kostiumach [CUT], opadanie na deskach ze stratosfery, Arnie jako Mr. Freeze, Bane debilem, zamrażanie miasta za pomocą diamentu...... DOSŁOWNIE WSZYSTKO W TYM FILMIE JEST OKRUTNIE TĘPE, SKRAJNIE OBRAŹLIWE DLA WIDZA,
0/10 (Byłem na tym [CUT]w kinie)

- Aktorski "Street Fighter" - Oto jak płytką rzecz zamienić w ekstremalnie płytką rzecz (ale uwaga pełnometrażowa wersja anime jest przystępnym kinem akcji - choć troszkę w nim za mało Cammy:) 1/10

- "Mortal Kombat 2 Unicestwienie" - szkoda słów 1/10.

Jeśli coś mi jeszcze zaświta powrócę ponarzekać :)


Moderacja uprzedza: jeszcze raz zobaczę zamaskowany wulgaryzm, to Użytkownik otrzyma ostrzeżenie na mocy punktu 6. Konstytucji Forum.

Miłego dnia
IKa


Ika wybacz proszę brzydkie wyrazy ale ciężko o lepsze uzasadnienie ich użycia, kontekst tego absolutnie wymagał :)


Ostatnio zmieniony przez Kantor dnia 30-08-2007, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group