FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
Kminik
Gość
PostWysłany: 19-02-2009, 12:28   Poszukuje 2 tytułów serialu z dzieciństwa

Witam !!! Nie wiem czy dobrze trafilem ale napisze z czym mam problem. Otóż przypomnialem sobie o dwóch serialach które ogladalem za dzieciaka czyli jakies 17 lat temu, jednak nie moge przypomniec sobie tytułów a co za tym idzie poszukac seriali :)

Akcja pierwszego z nich działa sie na jakis wyspach, w fabule była grupka młodziezy która miała za zadanie wrzucic w odpowiednim czasie jakies tajemnicze kamienie do wulkanu aby w ten sposób zapobiec czemus. Przeszkadzali im w tym jacys zli ludzie wychodzacy z oceanu, z jakis tuneli zabezpieczonych błonami :P Nic wiecej nie pamietam, poza tym ze im sie to udało

W drugim serialu mielismy do czynienia z jakims kosmitom, który miał ukryty statek w jakim lesie, polował na niego jakis stwór (inny kosmita). Dobry kosmita posługiwał sie jakims tajemniczym trójkatem lub stozkiem. Pomagała mu chyba jakas dziewczyna.

Czy ktos moze orientuje sie jakie sa tytuły tych seriali. Z góry dzieki za odp.
Przejdź na dół
Dorisssss
Gość
PostWysłany: 22-03-2009, 18:35   

Ktoś wcześniej pytał o serial o podstarzałym rockmanie. Pewnie chodzi o "I wszyscy razem" = "All together now". :) :)

Trafiłam na to forum przypadkowo, przeczytałam cały wątek, wiele z tych seriali oglądałam. Mam pytanie, kiedyś (w połowie lat 90) leciał na polsacie chyba taki serial detektywistyczny, głównym bohaterem był mężczyzna i zawsze miał trzech podejrzanych i na końcu każdego odcinka zapraszał tych podejrzanych, ustawiał w rzędzie i wtedy było napięcie bo mówił o każdym z nich aż w końcu wskazywal winnego. Pomożecie?
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-04-2009, 22:56   

Jestem zdziwiony że nikt nie napisał o ,,Herkulesie" z Kevinem Sorbo. Patrząc na to z perspektywy czasu serial jest hmmm głupi? Uroczo głupi.....tzn. był dopóki główny bohater ,,nie wytłukł wszystkich potworów"(czyli tłumaczenie cięc w budżecie na efekty specjalne.
Mortal Kombat: Końcówka była najbardziej zaskakująca ze wszystkich seriali tamtych czasów. Triumfujący Shao Khan - bezcenne.
Dr.House - z tych samych powodów co przedmówcy.
C.S.I - Ale tylko N.Y. i Miami.....oglądając Las Vegas mam dziwne uczucie jakbym oglądał ich prototyp(nie bijcie!)
No i E.R. (czytaj Ostry Dyżur) - ale tylko 1 serie z Clooneyem(grał najlepiej IMO).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fafer
Gość
PostWysłany: 26-04-2009, 08:30   

A ja mam problem ze znalezieniem tytułu, może ktoś pomoże.
Serial emitowany w Polsce w latach 90, niestety jako że byłem straaaasznie mały wtedy to pamiętam teraz tylko że na wstępie leciało "I need a hero" ;)
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-04-2009, 10:03   

Serial leciał na TVP 1 swego czasu i jeśli mnie pamięć nie myli to nazywał się "Niebezpieczne ujęcia"
Powrót do góry
Inez2000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2009, 16:50   

Wie ktoś może co to za serial?

Grupa dzieci i młodzieży - jakby hipisów - żyjąca w jakby komunie, w hotelu czy coś; świat bez dorosłych -po jakiejś katastrofie; walczą z jakimiś punkami i jeżdżącymi na rolkach skateo-indianinami :)

Błagam o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Igor
Gość
PostWysłany: 10-06-2009, 16:58   

Kilka lat temu na TVP1 leciał serial o młodej dziewczynie, która rozwiązywała różne zagadki paranormlane, bądź odkrywała teorie spiskowe. Potem wymieniono aktorkę i zamiast tej dziewczyny pojawiła się nowa - niby jakaś tam jej krewna. Jednak nadal robiła to samo. Pamiętam odcinek z jakąś tajemniczą figurką, która zniewoliła faceta w ten sposób, że nie mógł opuścić stacji benzynowej w lesie. Ciągle tam wracał... Czy ktoś kojarzy ten serial?
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2009, 21:56   

@Karel, od dawna mi się dziwnie zdawało, że seriale fantasy są dla mało rozwiniętych. Fabuła w większości jest banalna - zuy coś kombinuje i choćby nie wiem, co się wydarzyło i tak dobry i mężny wojownik wygra. Obojętnie, co się wydarzy w trakcie.
A w niektórych logiczne myślenie scenarzystów może prosić o pomstę do nieba. Przykładem niech będzie emitowany na Tele5 "Mroczny rycerz".

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-06-2009, 22:06   

Czy mam to odbierać jako obrazę? Zresztą nieważne. Napisałem wyraźnie że ,,Herkules" był uroczo głupi. Zresztą ile miałem lat jak go oglądałem? Hmmm 9 będzie.
swoje zdanie co do Mortal Kombat podtrzymuje.
I z lubianych przeze mnie seriali przypomniał mi się Mac Gayver.
Sam serial urąga wszelkim rachunkom prawdopodobieństwa ale za to dostarczył materiału na liczne parodie!

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elmo Shadow
Gość
PostWysłany: 11-06-2009, 12:14   

Pamięta może ktoś serial o dzieciaku który miał w całym domu kamery i jakiś komputer do którego podłączał różne części żeby robić efekty na filmach z tych kamer?? dawno temu to widziałem i nie pamiętam gdzie anie jak się nazywał serial pomóżcie
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2009, 12:27   

Cytat:
Czy mam to odbierać jako obrazę?

Broń Bożę! Przecież sam napisałeś, że za nim nie przepadasz.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-06-2009, 19:35   

A do mnie wczoraj przyszła paczka z zbiorczym wydaniem pierwszych siedmiu filmów o Wallanderze, na 3 płytach DVD, każdy odcinek 90 minut. Dla tych co nie wiedzą - są to filmy na podstawie bestsellerowych szwedzkich kryminałów autorstwa Henniga Mankella o tymże Wallanderze, policjancie cynicznym, zgorzkniałym, przechodzącym kryzys wieku średniego, nie dogadującym się z ojcem i córką. I jużbym oglądał, gdybym miał sprawny odtwarzacz DVD, bo ten mi się rozchrzanił, a na kompie nie chcę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2009, 18:18   

To kiszka Asthariel. Jak się ma wypasiony sprzęt to lepiej poczekać.
Z seriali to kiedyś oglądałem tak samo MAc Gayvera. Detektywa w Sutannie i co tam jeszcze... aha Robin Hooda. Pamiętam jak z siostrami kłóciłem się kto będzie kim. Wszyscy chcieli być tym gościem z dwoma mieczami :) I reszty nie pamiętam, skleroza :|
Z nowych to teraz tylko Dr. House ale chyba przestanę bo zaczynają kręcić jak ruski na bazarze (wszystkich ruskich z góry przepraszam). I jeszcze z 3 lata temu oglądałem taki serial o policjantach strażakach i pogotowiu z tej samej dzielnicy. Wszyscy się znali. Ale tytułu nie pamiętam.
Kminik - pamiętam ten serial, stary że hej. Ale też nie znam tytułu. Pamiętam że oni - chłopak i dziewczyna, rodzeństwo - trzymali jakieś kule i musieli je utrzymać, przez długi czas, inaczej coś złego mogło się stać. chłopak nie wytrzymał i jakas prawdziwa kula gdzieś się stoczyła. Reszty nie pamiętam :|

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LordLuke
Gość
PostWysłany: 06-08-2009, 12:00   

Był daawno temu taki serial, prawdopodobnie zagraniczny (amerykański?) opowiadający o jakimś młodym chłopaku, którego wciągało do telewizora. Pamietam, że był tam też chyba taki wielki zegar na którym siedział facet w cylindrze. On niby był tylko figurą, ale z tego co pamiętam ożywał co jakiś czas. Pamietam, że ten chłopak jak "lecial" przez telewizor wszędzie wkoło siebie widział takie "mrówki" jak sie pokazują kiedy w TV przełączy się na jakiś zerowy kanał. I chyba trzymał w ręce pilota, a już w środku był taki gość który wyglądał jak człowiek ale był robotem, bo w jednym odcinku leciały z niego iskry, do tego bardzo szybko mówił (nie wiem czy nie był jakimś prezenterem?).

Kiedyś w necie natknąłem się na coś co nazywało się "Zostań na tej samej fali" ale było tylko wspomniane na jakimś blogu. Czy to nie jest czasem tytuł tego serialu?

Troche chaotyczny opis, ale to wszystko co pamietam, a serial nadawali już ładnych pare lat temu. Gdzieś w okolicach "Tajnej Misji". Ktoś pamięta może dokładny tytuł? Byłbym bardzo wdzięczny. Szukam tego już kilka lat.
Powrót do góry
Vizjerei Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2009, 20:28   

Witam.Jestem nowym użytkownikiem a ,że przeszukałem wiele stron i for na temat starych filmów i tylko to było najbardziej treściwe dlatego si.ę zarejestrowałem ale pomińmy to.Poszukuję starego serialu który leciał na TV4(około 2002-2003 r.) ,serial ów traktował o młodej kobiecie która jako niemowlę została oddana do domu dziecka a później zabrana w wieku 2 lat i wyszkolona na super zabójce.Po parunastu latach przeciwstawia się organizacji i zaczyna pracować na własną rękę.Odkrywa na karku tajemniczy kod kreskowy i próbuje się o nim jak i o sobie czegoś dowiedzieć lecz nie jest tak łatwo i drogę do tych informacji musi sobie wypracować zabijając niewygodnych ludzi.Serial prosto z mostu można by nazwać remakiem Hitmana. Prosił bym o wielką pomoc.Serdecznie dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group