FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-09-2009, 21:10   

Cytat:
Cień Anioła – (ang. Dark Angel) – amerykański serial science-fiction z gatunku cyberpunk produkowany w latach 2000-2002 i stworzony przez Jamesa Camerona i Charlesa H. Eglee, opowiadający o losach Max Guevary, genetycznie usprawnionego super-żołnierza, zbiegłej z tajnego rządowego ośrodka. W główną rolę wcieliła się Jessica Alba.

Chodzi o ten serial.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2009, 21:28   

Czy to jest ten serial, w którym cały świat składa się z beczek płonących na slumsowatych przedmieściach, a mimo to bohaterka jest miejskim kurierem rowerowym?

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2009, 23:32   

Tak, ten sam. Jest to również serial, w którym wybuch jednej bomby atomowej ponad wybrzeżem wschodnim Stanów Zjednoczonych wymazał wszystkie dane komputerowe i strącił USA do roli trzeciego świata...
(i nie, nie było wyjaśnione dlaczego wszystkiego nie odbudowali, gdzie podziały się backupy i co się stało z Zachodnim Wybrzeżem)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vizjerei Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2009, 20:16   

Mi niestety nie chodzi o serial Cień anioła... .Pomocy .HELP!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2009, 09:11   

Cóż, w tym okresie, na tej stacji telewizyjnej, zgodny z tym opisem był chyba tylko wymieniony już Dark Angel. W każdym razie nie przypominam sobie żadnego innego (a w tym okresie oglądałem seriale jak leci - czyli właściwie wszystkie pasujące mi tematyką).
Nawet jeśli pominąć datę i stację, opis wydaje mi się pasować tylko do tego jednego tytułu (ten barkod na karku zwłaszcza jest dość charakterystyczny).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-09-2009, 10:08   

Chyba, że pomyliły się jej i zlały w jeden dwa seriale: Dark Angel - od kodu kreskowego i ten drugi, od domu dziecka... Jedyne, co przypominam sobie z tego okresu to jeszcze Kameleon /Pretender, ale jako żywo Jarod dziewczynką nie był...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2009, 17:38   

Mniej więcej wtedy leciała też chyba Nikita - nie była co prawda zagubionym dzieckiem, nie miała kodu kreskowego, ale była niewątpliwie zabójczynią pracującą dla tajnej organizacji.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vizjerei Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 16:22   

Niestety ale to zaden z tych serialów.W tym serialu o który mi chodzi główną odtwórczynią NIE była Jessica Alba więc Cień Anioła odpada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2009, 18:13   

Ostatnio AXN namówiło mnie dzięki swej internetowej promocji (można oglądać różne rzeczy na ich stronie za darmo) na obejrzenie paru środkowych Demages (Układy). Nie będę ukrywał, że do tak dramatycznego kroku jak obejrzenie streamowanego programu od środka nakłoniły mnie dwie rzeczy Glenn Close (która dostała za ta rolę emmy i złote globy) i rodzaj produkcji: thriller prawniczy.
Jak rozpoznałem po jednym odcinku Glenn jest perfekcyjna. Na dodatek dostałem niespodziewankę w postaci Željko Ivanka ("tylko" Emmy za rolę drugoplanową), który tradycyjnie gra zdeprawowanego pracoholika (uwielbiam jego kreacje). Całej reszcie obsady również nie da się niczego zarzucić.
Po jednym docinku widziałem, że serial jest genialny i muszę go obejrzeć w całości od początku. Jak postanowiłem, tak zrobiłem. Fabuła pierwszego sezonu zorganizowana jest wokół dwóch linii czasowych. Dzięki temu znamy dramatyczne wydarzenia z przyszłości i bieg zdarzeń z teraźniejszości. Wystarczy połączyć kropki... i zapewne wyjdzie nam gryzmoła trzylatka. Cała akcja jest dość nieobliczalna, lecz realistyczna. I niezwykle trzymająca w napięciu. Mamy świat wielkiego biznesu i wielkie pieniądze. A w środku tego rozprawa o odszkodowania dla pracowników. Oczywiście nic nie zostanie tu przeprowadzone w sposób czysty i moralny i nikt nie będzie grać fair. Tu każdy ma swoje racje i swoją moralność. Końcówka sezonu wręcz szokuje. Drugi sezon jest odrobinę gorszy, lecz za to bardziej skomplikowany. Jeden z lepszych seriali jakie widziałem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-10-2009, 13:15   

Jako stary Stargateowiec nie mogłem nie zerknąć na Stargate Universe. Średnio coś się to zapowiada... Po co tam ten coś-jak-BTJT? Obowiązkowy skok w nadprzestrzeń po 12 godzinach do przypadkowo wybranego celu - co to ma być, Sliders? I gdzie są dowcipy, oddajcie moje dowcipy!

Będę jeszcze to śledzić, ale póki co zachwycony nie jestem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2009, 17:26   

tilk napisał/a:
Jako stary Stargateowiec nie mogłem nie zerknąć na Stargate Universe. Średnio coś się to zapowiada... Po co tam ten coś-jak-BTJT? Obowiązkowy skok w nadprzestrzeń po 12 godzinach do przypadkowo wybranego celu - co to ma być, Sliders? I gdzie są dowcipy, oddajcie moje dowcipy!

Będę jeszcze to śledzić, ale póki co zachwycony nie jestem.

Mam podobne odczucia (które zdążyłem już zreszta przekazać części osób na kanale ircowym). Gdy oglądam Stargate, to chcę Stargate, a nie krzyżówkę Star Treka ze Sliders. Elementów komediowych raczej nie będzie (chyba, że odpowiedzialna za nie osoba dopiero do zespołu dołączy - na razie widzę widzę tam tylko BTJT, kilku psycholi i bandę emo). Dodatkowo wyjątkowo niepokoją mnie dwa stwierdzenia producentów - pierwsze, że w przeciwieństwie do poprzednich serii nacisk będzie położony nie na akcję, a na rozwój postaci i dynamikę stosunków wewnątrzgrupowych, oraz drugie - że możemy się spodziewać trupów (liczba mnoga) wśród głównej obsady - zgodnie z zasadami nowych serii TV żadna postać nie będzie mogła się czuć bezpiecznie, a scenarzyści będą chcieli nas zaskakiwać.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avarill
Gość
PostWysłany: 08-11-2009, 11:25   

kiedyś istniał jeszcze taki serial jak Dziewczyna z komputera. Dosyć banalny, na RTL7 ;)

piszę, ponieważ błagam Was o odpowiedź:
z 10-15 lat temu na RTL7 (bo chyba jeszcze nie na TVN7...) był emitowany serial w typie tych horrorowatych. Pamiętam jedynie urywek czołówki, końcówkę: przy ognisku siedzi kilku jaskiniowców, sa pokazani z bliska, siedzą przy samym ognisku. Nagle kamera się odsuwa, i okazuje się, że ci jaskiniowcy to program w telewizorze. a przed telewizorem chyba ktoś siedzi i to ogląda. wtedy na ekranie pojawia się napis z nazwą serialu.

czy ktoś jest mi w stanie pomóc? skleroza mnie dopadła :/
Powrót do góry
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 11:44   

Hmm... Tej czołówki nie kojarzę, ale to może być "Czy boisz się ciemności" albo "Gęsia skórka".
Uwielbiałam te seriale, ale mama mi nie pozwalała ich oglądać, bo podobno nie mogłam po nich spać w nocy :P Do dzisiaj pamiętam taki najstraszniejszy odcinek z jakąś nawiedzoną lalką. Albo clownem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avarill
Gość
PostWysłany: 11-11-2009, 10:35   

Taak, Czy boisz się ciemności było świetne, ale to niestety nie to, bo właśnie serial dostał się w moje posiadanie, i nie ma tam takiej czołówki. Dopiero teraz przypomniało mi się, że to był serial dla dzieci/młodzieży ;p Zdziwiłam się, bo przecież kiedyś to było straszne ;) ach, ten klimat lat 90....
Powrót do góry
unnik
Gość
PostWysłany: 09-01-2010, 15:57   

Hej:) około 10 lat temu leciał serial w którym dziewczynie zmarła matka i zostaje przeniesiona do siostry swojej matki. Pamiętam że na początku miała ta dziewczyna zielone włosy i uwielbiała robić zdjęcia. Nie wiecie przypadkiem jak ten serial się nazywał?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group