FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-01-2015, 19:45   

JJ napisał/a:
a odcinek crossoverowy był jednym z najlepszych do tej pory (szok)

W mojej opinii akurat najgorszym :D


Cytat:

W serialu?

To akurat nie jest pewne, autorzy twierdzą, że to nie jest tak oczywiste (ale kto wie, może sobie tylko twierdzą)... zwróć uwagę, że (mogłeś nie wyłapać, jeśli nie znasz komiksów)
Spoiler: pokaż / ukryj
chłopak Iris ma takie samo nazwisko jak jeden z Reverse Flashów
.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-01-2015, 20:13   

Daerian napisał/a:
autorzy twierdzą, że to nie jest tak oczywiste

Już nie. Ostatnio aktor Wellsa wprost powiedział na jakimś panelu to, co napisałem.

A Thawne'ów w komiksach była cała rodzinka. Jak dodamy do tego
Spoiler: pokaż / ukryj
podróże w czasie, to nazwisko Eddiego może nabrać sensu na tysiąc różnych sposobów - może okazać się nawet ojcem doktora.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-02-2015, 20:11   

Znalazłem ostatnio coś cudownie głupiego. 3rd Rock From The Sun. 1995-2001
Cóż powiedzieć, jest to głupi GŁUPI serial o czwórce kosmitów w ziemskim zwiadzie społecznym. Humor jest wręcz absurdalnie głupi, postaci są beznadziejne a format serialu to animowe 25 minut. Czego w tym nie kochać? Stwierdzam że jeżeli stracę resztki inteligencji będzie to skutkiem tego serialu.

edit..................................................................
Na pograniczu drugiego i trzeciego sezonu zacząłem tracić kontakt z humorem. Z komedii absurdów sf zrobił się sitcom. I musiałem zrobić sobie przerwę.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2015, 17:40   

Jonathan Strange And Mr Norrell - Brytole znów udowadniają, ze jeśli chodzi o miniseriale, to są nie do pobicia. A co my tu mamy? Fantastykę. Historię o dwóch magach i ich rywalizacji osadzoną w czasie wojen napoleońskich. W zasadzie to powinno wystarczyć za opis fabuły, bo ta nie jest zbyt skomplikowana. Nie jest i nie musi, bo serial w którym zakochujemy się w w świecie przedstawionym. Świat jest baśniowy. Wcale nie taki przepiękny, często mocno przygnębiający, ale również pełen magii i piękna. Do tego dochodzi świetna gra aktorska, wspaniałe kostiumy i dobra reżyseria. Dostajemy też coś, doc czego nas BBC nie przyzwyczaja, czyli całkiem niezłe efekty specjalne. Widać tym razem nie poskąpili budżetu. Podsumowując: świetne widowisko. Warto, warto i jeszcze raz warto.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2015, 12:04   

The Last Kingdom
Jeżeli ktoś lubi Vikings to ten serial tez może się spodobać. Akcja dzieje się w przybliżeniu w tym samym ookresie, ale jest bardziej skoncetrowana na stronie anglo saskiej. Po 2 obejrzanych odcinkach zapowiada się całkiem ciekawie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-01-2016, 11:07   

Futurama Bim~ bim bim - bim bom~
Ten humor jest w 99% kompatybilny z moim , jak simpsonów nienawidzę, tak to jest zwyczajnie zabawne i wciągające. I nawet gołe żarty mi nie przeszkadzają, co zazwyczaj w tego typu kreskówkach ma miejsce już od pierwszego odcinka.
Obecnie jestem na pograniczu 3 i 4 filmu z sezonu 5-go. I jeszcze nie mam dosyć.
Swoja drogą intro bardzo zgrabnie przeskoczyło z dtv do hd. Aspect ratio itp.
Dziwne jest tylko dlaczego wedle wikipedii 5-ty sezon zawiera te 4 filmy a we wszystkich onlinach i tormentach sezon 5-ty składa się z powtórek?
życzę wszystkim hypno frog :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-01-2016, 21:12   

Sherlock: The Abominable Bride - o ile sam pomysł przeniesienia akcji z powrotem do XIX wieku nie był zły, tak ten odcinek jest kolejnym przykładem, że Moffat coraz bardziej sie stacza. Półtorej godziny poświęconej sprawie będącej w rzeczywistości
Spoiler: pokaż / ukryj
wytworem wyobraźni/narkotykowymi zwidami,
w której każda z postaci jest karykaturą samej siebie? Litości...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-01-2016, 00:04   

fm napisał/a:
Półtorej godziny poświęconej sprawie będącej w rzeczywistości


Spoiler: pokaż / ukryj
Na ile kojarzę jeszcze sufrażystki zostały tam Ku Klux Klanem?

Pytam, bo o ile myślę o obejrzeniu reszty serialu, to wydaje mi się odcinkiem do unikania...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-01-2016, 02:03   

Tak, ale zważywszy na karykaturalność reszty postaci to aż tak bardzo się nie wyróżnia (co najwyżej świadczy o tym, jak Moffat wyobraża sobie istotniejszą rolę kobiet w swoich scenariuszach).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gość
Gość
PostWysłany: 01-02-2016, 14:02   

Przypominam, że Archiwum X wróciło. ^^
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-02-2016, 10:14   

Legends of Tomorrow, pierwsze trzy odcinki.

:D

Tyle radości.

Serial, w którym Rory z Dr. Who zostaje zbuntowanym timelordem który ukradł statek, zbiera drużynę ośmiu drugorzędnych bohaterów (dwóch to w zasadzie villaini, ale cicho) którzy zostali wybrani właśnie dlatego, że są drugorzędni i rusza ratować świat. Drużyna jest cudownie niezgrana, słowo "subordynacja" w ich słowniku w zasadzie nie istnieje a na deklaracje o tym, kto tu dowodzi reagują: "I remember, I just don't care". A wszystkie ich sukcesy do tej pory sprowadzają się do naprawiania tego, co sami popsuli.

Nie wiem, czy nie polega trochę za mocno na znajomości postaci wprowadzonych w Arrow i Flashu - wydaje mi się że nie, ale widziałem oba wiec trudno ocenić - ale poza tym jest to wzorzec dla tego, jak robić radośnie głupie komiksowe seriale.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-02-2016, 14:05   

Cytat:
- You're screwing with history here, man.
- Yeah, well, history screwed with me first.


Legends of Tomorrow podoba mi się mniej niż Flash, ale zdecydowanie bardziej niż Arrow. Wszyscy bohaterowie są tak cudownymi dupkami, że aż się miło patrzy
Spoiler: pokaż / ukryj
(jeden który był dupkiem zwykłym na szczęście wziął i umarł i wcale mi nie żal)
Niestety we wczorajszym odcinku dostali straszliwego idiot balla na koniec.
Spoiler: pokaż / ukryj
Pokonaliśmy nieśmiertelnego niemilca, którego mamy powstrzymać przed przejęciem władzy nad światem? Zostawmy go, niech się zregeneruje w spokoju. A przecież można go zabrać, zabetonować w elegancką kostkę i wrzucić do Rowu Mariańskiego. Ale nieee, gdzie tu drama...


Poza tym z nowych seriali spróbowałam The Magicians przy którym wytrzymałam dwa odcinki - znowu wszyscy bohaterowie są dupkami, ale niestety bez żadnych stron pozytywnych, tempo jest nierówne, serial ma dłużyzny i dziwne przeskoki czasowe, a poza tym wpada w pułapkę przekonania, że jeśli coś jest "dojrzałe" to musi być cyniczne. W dodatku używa naprawdę wątpliwych klisz ("to nie choroba psychiczna, to supermoce"). Szkoda, bo założenia fabularne ciekawe.

Za to Lucyfer jest cudowny. Szatan jako najbardziej upierdliwy szczeniaczek tego świata kupił mnie od razu, a przy tym widać że gdzieś tam czai się mroczniejsze drugie dno - mam nadzieję że w tym kierunku pójdą scenarzyści, bo zapowiada się ciekawie. No i nie oszukujmy się, główny bohater jest śliczny.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-02-2016, 15:11   

Irian napisał/a:
Za to Lucyfer jest cudowny. Szatan jako najbardziej upierdliwy szczeniaczek tego świata kupił mnie od razu, a przy tym widać że gdzieś tam czai się mroczniejsze drugie dno - mam nadzieję że w tym kierunku pójdą scenarzyści, bo zapowiada się ciekawie. No i nie oszukujmy się, główny bohater jest śliczny

OH YES. Zaznaczyłam Lucyfera do sprawdzenia, miło słyszeć :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2016, 01:56   

Totally a puppy, 10/10, would recommend.

Poza tym rozwala mnie, że rezydentnego anioła już na etapie 2 odcinka można poziomem bycia upierdliwym ciulem porównać do Morgana. Do tego ten imidż ♥ Wielki łysy czarny facet w skórzanym dopasowanym wdzianku. And apparently he has blades on his wings... Or spikes. Or whatever the hell those are. THE ANGEL OF THE LORD, NOT SUSPICIOUS AT ALL, NOPE.
Będę tak bardzo nie zdziwiona, jeśli okaże się, że ten wygląd na tru mrokness oznacza coś więcej niż tylko niestandardowe podejście do designu postaci.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ichi-chan Płeć:Kobieta
Ićsprite!


Dołączyła: 29 Wrz 2009
Skąd: nie chcesz wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-02-2016, 22:55   

Jessica Jones - this serial was sooooo good, like realy gooooood.... Bardziej mnie wciągną niż Daredevil.
Spoiler: pokaż / ukryj
ale pielengniarka jako cameo!!!

Zawierał true David Tennant expirience:

Spoiler: pokaż / ukryj
Gwałciciel, seryjny morderca - ale ale patrz jak wyznaje wieczną miłość w komisariacie No! Stil pełnym celujących do siebie przerażonych policjantów ale to David Tennant though...

Jedyną postacią która była totalnie 'ugggghhh' był policjant... Wystarczy na niego spojrzeć by mieć go dość - blond pasemka? Serio?

Spoiler: pokaż / ukryj
Przeszkadzał im nawet lepiej niż Kilgrave for gods sake! Spalił dowody i zabił świadka! Dotąd nie mam pojęcia czemu?!
Wszystkie jego akcje powodowane są kompleksem małego, jestem tego pewna....

_________________
Caw Caw Modrafokas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 26 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group