FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-06-2013, 18:27   

To miało chyba być skrojone pod widzów Johnego Testa. Śmieszne, głupie i szybkie z oklepanymi problemami (staruszka no heloł, ja to widziałem w kucykach :P) i ... nie ważne czym. Generalnie moje klimaty, jednak mnie się to szybko znudzi a innym może nawet nie posmakować. Ot sposób na stracenie resztek wolnego czasu na bezproduktywne gapienie się w ekran :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Laurent Płeć:Mężczyzna
Secret Character


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Księginki/Lubań
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2013, 18:36   

Obejrzałem jeden odcinek. Generalnie serial nie wyróżnia się z innych, skierowanych do dzieci tytułów jak choćby Kick strach się bać, to z chłopakiem i jego królikiem, czy tamto z takim małym i jego wróżkami chrzestnymi. Jak przystało na tego typu produkcje, serial ma zdeformowaną "cartoonową" kreskę, aczkolwiek siostra głównego bohatera mimo wszystko wygląda uroczo. Oglądanie kolejnych epizodów z walką z kolejnymi złymi raczej mnie nie zachęca. Raczej wątpię, żeby ta bajka zrobiła szczególną furorę, ale rozgłos ze względu na swoją kontrowersyjność pewnie zyska.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2013, 19:50   

Cóż, w temacie superbohaterskich komedii dla mnie wciąż ideałem pozostaje "Kleszcz", który był tu absolutnie bezbłędny. To ma lepsze momenty (choćby odcinek z Tarą, dawną partnerką poprzedniej Shezow, która stała się zua czy epizod z mrocznym alter-ego głównego bohatera), niemniej amerykanie chyba po prostu nie potrafią kręcić kreskówek, które miałyby coś takiego jak sensowna linia fabularna. Po części wyjaśnia to, czemu takie wrażenie zrobił na nich pokazany tam w latach 70 "Space Battelship Yamato", który do dziś cieszy się kultem. A i dzięki temu jest na amerykańskim rynku miejsce na anime.
Postaram się jeszcze rzucić okiem na jeden-dwa odcinki, ale jeśli nie pojawi się żadna ciągłość, to raczej dalej szedł nie będę i wrócę do japońszczyzny.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Laurent Płeć:Mężczyzna
Secret Character


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Księginki/Lubań
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2013, 20:47   

Cytat:
niemniej amerykanie chyba po prostu nie potrafią kręcić kreskówek, które miałyby coś takiego jak sensowna linia fabularna.


Raczej nie chodzi chyba o to, że nie potrafią, ale o prosty fakt że o kreskówkach myśli się jako rozrywce skierowanej do dzieci. Mało one jeszcze widziały, więc nie mają wysokich wymagań, a odcinki składające się z epizodów sprawiają, że nie potrzeba się zbytnio angażować. Trafił się jeden avatar, który inspirowany anime przejął koncept zwięźlejszej fabuły, ale to tylko jedna seria, a szkoda.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-06-2013, 21:53   

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/087/b/0/shezow__by_sandvvich-d5zj1o6.png
Podsumowanie :P deviart miało coś takiego w marcu

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-06-2013, 07:49   

Urawa napisał/a:
niemniej amerykanie chyba po prostu nie potrafią kręcić kreskówek, które miałyby coś takiego jak sensowna linia fabularna

Oczywiście, że nie potrafią. Takie serie jak Avatar: TLA, Ben 10, Young Justice, Witch, Gargoyles, Transformers the Animated Series i inne jedynie mi się przyśniły.
Nawiasem mówiąc, pisałem Ci o nich wielokrotnie, więc może warto byłoby się z nimi zapoznać, a nie pisać ciągle tych samych stwierdzeń bez znajomości rzeczy?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2013, 11:53   

To, że większość z nich to tasiemce lub klony anime, to inna sprawa... A co do Avatara, to pamiętasz, jak próbowałem go oglądać na sylwestrze tanuki kilka lat temu. Przy okazji, Witch to nie jest produkt europejski?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2013, 16:27   

Nie, z komiksem ma wspólnych bohaterów i główne wątki. Przerobił twórca Gargulców. I "nie mogę oglądać", "nie chce mi się" to argumenty-inwalidy.

Panowie się emocjonują chłopcem i dziewczynką, a ja właśnie zobaczyłam dzieciatą parkę gejów w kreskówce z Catoon Network- co prawda część fandomu obstawia, że to bracia bliźniacy, ale to nie Gra o tron bliźnięta nie obmacują się po pupach, nie rzucaja dwuznacznych komentarzy i nie robią dzieci na publicznym widoku. Stawiam, że nikt z rodziców nie zajarzył przez cukierkową grafikę.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-06-2013, 19:53   

Eire napisał/a:
Nie, z komiksem ma wspólnych bohaterów i główne wątki. Przerobił twórca Gargulców.


Nope - serial jest europejski, co zresztą dobrze widać po tym, że Amerykańcy jako jedyni dostali nieoryginalny opening. A twórca Gargulców pracował tylko przy drugim sezonie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-06-2013, 21:45   

Wracając do SheZow. Wychodzi, że do sieci przenikały odcinki 1-8 a HUB nadaje serię dopiero od pierwszego odcinka (w łikend był cold finger) co przy jednym odcinku na tydzień daje jakieś 2 miesiące czekania na epizod nr 9. Chyba, że ja rzeczywiście nie umiem szukać :P i jest to serial Australijski.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2013, 09:46   

Z tego, co widzę, to faktycznie, dostępne jest na razie osiem odcinków, choć podobno całość była już wyświetlana w Kanadzie i we Francji. A wiki podaje, że to ma mieć 26 odcinków. Cóż, dla mnie to i tak ciut za dużo, więc pewnie całego bym nie dał rady obejrzeć.
Przy okazji, patrząc na Devianarta, to tam wielkiej furory chyba nie zrobiło (ledwie 300 artów z tym tagiem, w większości, z tego co widzę raczej dość grzecznych). Chyba obawy obrońców moralności były bezpodstawne.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-06-2013, 21:04   

Przerzucam się na Fostera, znaczy się Bloo , a tak dokładniej Fosters Home for Imaginary Friends a wszystko przez te kucyki http://imageshack.us/a/img42/8831/ponyy.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2013, 22:15   

Yey! nowy ep Venture Bros!
Oj, przegapiłem special z zeszłego roku. (więc dwa epki!)

To niesamowite jak w tej kreskówce postaci potrafią ewoluować (co prawda widać, że trochę ogłupili Hanka na potrzeby nowego sezonu), ale z drugiej strony Dean po tym jak dowiedział się, że jest klonem samego siebie przechodzi prawdziwą falę nastoletniego buntu. Jego emo-angst jest taki sympatyczny. Poza tym świetna scena z cosplayem w nowym epie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2013, 21:54   

Venture Bros S5 skończył się po 5-ciu odcinkach... mało.

Wziąłem się zatem za kolejnego przedstawiciela mało znanych komedii dla dorosłych. Na tapetę wszedł Archer. Archer to komedia szpiegowska rodem z USA. W dużym uproszczeniu jest to pomieszanie Jamsa Bonda i Mody na sukces. Takiej ilości seksu nie widziałem chyba w żadnej animacji nie będącej hentajcem. Oczywiście nie chodzi tu pokazywanie aktów, ale bardziej o podkreślenie stosunków seksualnych pomiędzy bohaterami. Poza tym dużo szaleństwa i nonsensu. Czyli tak jak lubię. Ale trzeba przyznać, że jest to dużo gorszy humor niż w przypadku VB, czy Robot Chicken.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2013, 18:11   

Xiaolin Chronicles 1-3
Się oglądało oryginał, no to se looknąłem.

Najpierw złe rzeczy.
Pojedynki w kijowym 3D. Nie wiem kto im podrzucił ten pomysł, ale powinni byli go zwolnić.
Ignorowanie zakończenia serii. Szkoda, bo Omi znowu wraca do egocentryzmu a Rai do niedbalstwa i obydwaj zapominają swe lekcje.
Redesign Dojo.
Humor jest w okolicach poziomi sezonu 3, niepotrzebnie dają Dojo niesmaczne reakcje na nowe Wu.

Rzeczy dobre
OMG fabuła idzie do przodu. 3 odcinki i
Spoiler: pokaż / ukryj
świątynia zostaje rozwalona przez Chase'a i jego uczennicę infiltrującą Xiaolin

Ping Pong nie jest kompletną porażką i Omim 2.0. Jest nawet sympatyczny.
Wygląda na to, że zredukowali rolę powerlevela i wrócili do roli pomysłowości z sezonu 1.
Jack wraca do poziomu zwykłej nieefektywności zamiast być kompletnym maminsynkiem do bicia.
Fasola przestała istnieć a na jego miejsce wskakuje Shadow, która na razie jest niczego sobie.


Generalnie, oznajmiam poprawę względem sezonu 3.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group