FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-06-2009, 22:16   

Batman TAS - dla mnie Joker to akurat jedna z największych zalet tej serii... Mark Hamill się naprawdę postarał podkładając głos.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 11:05   

Ja akurat TASa z angielskim dubbem nie miałem przyjemności oglądać. Ale za to w polskiej wersji Mirek Guzowski spisywał się znakomicie. Nie zmienia to faktu, że Joker ma dziwaczny charakter.
Ostatnio dane mi było oglądać TASa z starym dubbingiem (chyba wydawano go na kasetach VHS). I teraz się zastanawiam, w którym wydaniu Batman jest lepszy - z głosem Radka Pazury, czy lektora z TVNu (nie pamiętam i nie mogę znaleźć jego nzwiska - ten z grubszym "wokalem").
Jedyne co wkurza w TASie to epizodyczność fabuły, ale to zmora niemal każdego amerykańskiego serialu animowanego.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 11:08   

Akira1980 napisał/a:
Avatar The LAst Airbender - świetne bajka, jedna z tych którą można porównać do anime - w sensie fabuły, można się i pośmiać i po dramatyzować - jeśli łapiecie o co mi chodzi.


Heh... Zdaje się że nawet oficjalnie twórcy Avatara przyznali, że zmusili całą ekipę produkcyjną do zapoznania się z Furi Kuri. Ale chyba z amerykańskim, a nie japońskim FLCL (z opowieści o dorastaniu i seksie zrobili parodię popularnych w 2000 roku kapel i filmów)

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2009, 00:52   

Ed, Edd i Eddy genialna kreskówką jest, nie ma nic równie zabawnego. Może to nie jest humor dla każdego ale... CZAPKA CAPI!!! XD
Poza tym Laboratorium Dextera też miecie. Choć w tym zdarzały się słabsze odcinki, lecz i tak trzyma poziom.
Może odchodząc trochę od absurdu, również bardzo podoba mi się Samuraj Jack, pojawiają się tam ciekawe motywy, choćby ciągłą wędrówka, czy raczej pogoń za powrotem do domu.
Świetny jest też Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, humor lekki i cieszy ^^

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2009, 12:06   

Ponury napisał/a:
również bardzo podoba mi się Samuraj Jack

Łączę się nicią sympatii. Teraz już chyba tego nie puszczają, ale owszem też oglądałam. Zaskoczyło mnie to, że na CN puszczają niegłupią bajkę. Wizualnie nie wyglądało to powalająco, ale fabuła była bardzo ciekawa, czasami zdarzało się nawet wychwycić pewną głębię w poszczególnych odcinkach, czego w innych produkcjach tej stacji nie znalazłam. Jeśli ktoś nie oglądał, to polecam obejrzeć przygody dzielnego Samuraja ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-07-2009, 09:33   

Ponury napisał/a:
Świetny jest też Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, humor lekki i cieszy ^^

Zgadzam się! Ta kreskówka to jedna z najlepszych jakie widziałam.
Ostatnio na CN puszczają też "Niezwykłe Przypadki Flapjacka"- skończone paskudztwo... ale uwielbiam to. Dosłownie wszystko jest tam groteskowe. A najlepsze są te śpiewy opisujące nooo... np: "To jest Biznesmen!", "To łowca przygód jest!"

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2009, 17:11   

ej miśki. kiedyś na disney channel leciał jakiś serial o jakiejś musze/osie/pszczole czy innym takim. widziałem odcinek o wizycie kuzynek ciem, które dostawały fazy na widok zapalonej żarówki. Co to było?

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-07-2009, 20:12   

So_Dakki napisał/a:
Ponury napisał/a:
również bardzo podoba mi się Samuraj Jack

Łączę się nicią sympatii. Teraz już chyba tego nie puszczają, ale owszem też oglądałam.

Dołączam do klubu miłośników. I zdaje mi się, że nie tak dawno gdzieś mi mignął przed oczami. Więc może go jeszcze pokazują?
Btw. Najbardziej zapadł mi w pamięć odcinak, w którym Jack uczył się skakać od dziwnych (różowych?) stworków, nosząc na plecach wielki kamień O_o...


Sasayaki napisał/a:
Ponury napisał/a:
Świetny jest też Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, humor lekki i cieszy ^^

Zgadzam się! Ta kreskówka to jedna z najlepszych jakie widziałam.

True :D A Blue wymiata :P

Asthariel napisał/a:
X-Men : Evolution
6 w pracy

Na punkcie tego pierwszego miałam kiedyś niezłego bzika i strasznie rozpaczałam jak nie udało mi się obejrzeć któregoś odcinka... Z resztą dalej ich uwielbiam :) (Logan *.*)
6 w pracy też niezła. Zanim zaczęłam ją oglądać nie wiedziałam ile ciekawych (nienormalnych?) rzeczy można robić w centrum handlowym :D

Poza tym:
Ach, ten Andy! - niezbyt inteligentne, ale śmiechotwórcze. No i pouczające (zaciera łapki ze złym błyskiem w oku). Ten kto widział wie co mam na myśli ;)
Kryptonim: Klan na drzewie - podoba mi się wizja dzieciaków walczący z młodzieżą i dorosłymi, gdzie dzieciaki są tymi dobrymi. No i te ich wielki głowy 0_o
Młodzi tytani - ale to tylko i wyłącznie ze względu na Raven.
Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - bo Mandy jest taaakaaa złaaa *.*

I wiele, wiele innych, które już by się tu nie zmieściły x)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2009, 00:40   

w Kids Next Door najbardziej podobał mi się motyw z Suburban Pirates - piratami których statek rozpruwał przedmieścia w sposób w który zwykły statek pokonuje fale.

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-07-2009, 11:31   

Shadow Dancer napisał/a:

Młodzi tytani - ale to tylko i wyłącznie ze względu na Raven.

Lubiłam to dopóki nie obejrzałam dwóch "specialów" na planecie gwiazdki- powiedzcie, czemu starsze siostry to zawsze w najlepszym razie przestępczynie a młodsze wzory do naśladowania?

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2009, 15:41   

Bo tak było w oryginalnym komiksie, gdzie sytuacja była nieco bardziej... nieprzyjemna, a motywy Blackstar także nieco inne - ale kreskówka nie mogła tego pokazać jak w oryginale, biorąc pod uwagę planowany przedział wiekowy oglądających. Biorąc pod uwagę, że Deathstroke musiał wylecieć z powodu obecności słowa Death w pseudonimie i przez całą serię zwracają się do niego po imieniu (Slade), to ta zmiana mnie nie dziwi ^^'

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-07-2009, 16:17   

Shadow Dancer napisał/a:
Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - bo Mandy jest taaakaaa złaaa *.*

Ahh... tak kreskówka jest taaaka mhroczna^^ pewnie dlatego puszczają ją wieczorami... w końcu dała by zły przykład wszystkim przedszkolakom, nie mówiąc o tym że w końcu jednym z trzech głównych bohaterów jest Ponury Żniwiaż >_> Nie mniej jednak to jest po prostu cudne!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 16:37   

Kiedyś wszystkie Spidermany, X-men, Supermany i Batmany były moje. Bardzo lubiłam "Justice League" i żałuję, że się ta seria skończyła. Oprócz superbohaterów lubię też "6 w pracy"- super pomysł z tym, że wszystko dzieje się w centrum handlowym. Postać Juda- bardzo mocno wyluzowanego skate'a- wymiata.
Oprócz tego uwielbiam "Darię". Cudowny humor. Główna postać: nieprzystosowana, mhroczna i sarkastyczna. Kiedy leciało toto na Vh1, ani jednemu odcinkowi nie odpuściłam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 19:08   

Amerykańskie animacje... Jeśli idzie o te z Cartoon Network, to najbardziej podobało mi się "Laboratorium Dextera" - mały geniusz trzymający w pokoju tajne laboratorium nieustannie kłócący się ze starszą siostrą Deedee, która wygłupiając się doprowadza wyniki jego ciężkiej pracy do ruiny ^^'. "Ciekawe, do czego jest ten guzik...".
Lubiłem też wymienione w pierwszych postach Atomówki. Oglądało się również "Johnny'ego Bravo" - taki jeden samozwańczy Casanova nie mający dużego szczęścia. Ani rozumu.

Nie można oczywiście zapomnieć o serialu "The Simpsons" i przygodach pewnego pracownika elektrowni atomowej...

Jeśli idzie z kolei o seriale poświęcone superbohaterom, to moim ulubionym jest "Spider-Man TAS" (seria z 1994 roku). Serial jest chyba jedyną ekranizacją przygód pajączka, w której pojawia się termin "neogenika" (modyfikacje genetyczne za pomocą wiązki promieniowania, a przynajmniej tak to wyglądało), a który zaintrygował wyobraźnię wówczas 10-o latka, by zacząć się interesować pojęciami związanymi z genetyką ^^. Najbardziej spodobał mi się drugi sezon, z podtytułem "Neogenic Nightmare"...

A Daria jest świetna ^^. Fajne ma dziewczyna podejście do świata i ludzi :) .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2009, 18:29   

Taka ciekawostka dla fanów TMNT.

Spór o to, która wersja Żółwi Ninja jest najlepsza, prawdopodobnie zostanie rozwiązana w nadchodzącym (bądź już wydanym) filmie (druga część filmiku nie musi Was interesować). Czyli komiksowe, stare dobre kreskówkowe i te z XXI wiecznego badziewia pojawią się w jednej produkcji. Nie spodziewam się czegoś super. Będzie prawdopodobnie tak jak zazwyczaj: ferajna sobie będzie dokuczać, w pewnym momencie zdadzą sobie sprawę, że współpraca jest the best, a na samym końcu zapodadzą jakąś super hiper wzruszającą scenę.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group