FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  "Zaplątani"

Kto był Twoim zdaniem najbardziejszy?
Roszpunka
31%
 31%  [ 6 ]
Flynn Rider
5%
 5%  [ 1 ]
koń Maximus
42%
 42%  [ 8 ]
Macocha
0%
 0%  [ 0 ]
kameleon Pascal
15%
 15%  [ 3 ]
Zbiry z "Kaczuszki"
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-02-2011, 20:14   

Osobiście mam nadzieję, że pójdą w kierunku wyznaczonym przez "Zaplątanych" - drugi Dreamworks nam niepotrzebny (zwłaszcza, że IMO ich filmy są zdecydowanie słabsze od Disneyowskich, a już NA PEWNO nie są przeznaczone dla dzieci), a "Zaplątani" wydawali się idealną mieszanką kina dla chłopców i dziewczynek (te sceny akcji przy wyjściu z tunelu!). Baśniowej tematyki żal, osobiście mam do niej ogromną słabość, a "Królową śniegu" w wydaniu Disneyowskim chciałam zobaczyć od zawsze. Cóż, pożyjemy obaczymy, oby nie przegięli >.>

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2011, 20:21   

Mai_chan napisał/a:

Niech szlag trafi Sparrowa!


Now that's going too far. Sparrow rządzi!

A co do newsów - nie wiem, może to instynkt wieloletniego gracza, może coś innego, ale naprawdę nieco dziwi mnie fakt, że ktokolwiek bierze jakiś artykuł na serio i traktuje go jako wyrocznię. Takie podejście powinno być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla oficjalnych wypowiedzi twórców, a i one powinny być traktowane ze sporą rezerwą - they're just people too. Także nie ma co obgryzać paznokcie. A tak poniekąd w temacie - ktoś się orientuje jak sobie Zaplątani radzą finansowo?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-02-2011, 20:29   

Wikipedia napisał/a:
Tangled has earned $192,130,000 in the USA and Canada and an estimated $285,100,000 in other countries for a worldwide total of $477,230,000, as of February 6, 2011.[3]

It premiered in Paris on November 17, exclusively screening at the Grand Rex theatre two weeks in advance of its French wide release.[36] With over 3,800 tickets sold on its opening day, it set a new record for films showing in a single theatre.[37] It opened widely on December 1, 2010, earning $7,173,007 during its first weekend and $37,634,730 by January 30, 2011.[38]

In the United States and Canada, Tangled picked up $11.9 million on its opening Wednesday,[39] breaking the record for the largest pre-Thanksgiving Wednesday opening of all time, a record previously held by Disney·Pixar's Toy Story 2.[40] In its first weekend of release, it earned $48.8 million, placing second for the period behind Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1, which earned $49.1 million.[41] Over the traditional Wednesday-Sunday Thanksgiving holiday period, it tallied $68.7 million, again finishing in second place.[41] Tangled also marked the second-largest 3-day and 5-day Thanksgiving opening after Toy Story 2.[41] During its second weekend Tangled declined 56% although it jumped to first place at the box office with $21.6 million, ahead of the new release The Warrior's Way and surpassing Deathly Hallows Part 1's weekend gross by a wide margin.[42] It is also the only 2010 film that took two weekends to reach #1 at the box office.


Wersja TL,DR: Unadjusted for inflation, it is the third highest-grossing film produced by Walt Disney Animation Studios, behind only The Lion King ($328,541,776) and Aladdin ($217,350,219).

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2011, 13:41   

Cóż, jeśli jest szansa, że kolejne filmy Disneya będą równie dobre, to okej :)
Faktycznie nadrzędny jest artykuł-źródło.
Inna rzecz, że byłem w stanie uwierzyć w "wersje samomęską" choćby z powodu zmienionego tytułu "Zaplątanych".
Cóż, poczekamy, zobaczymy.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group