FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
  Lub Czasopisma i inne roś... media
Wersja do druku
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2015, 22:47   

Ysengrinn napisał/a:

Być może się kłócił, choć jak dla mnie to bardziej truizm, z którym trudno dyskutować.

Swoją drogą ja już nie pamiętam kiedy była ta akcja z trotylem, która wywaliła 90% redakcji Rzepy i zniszczyła jej pozycję rynkową. Te dane są sprzed tego artykułu czy po nim?

Mój błąd. Zobaczyłem to na twitterze, gdzie rozmawiano o tym w kategoriach nowości i tak to potraktowałem. Dopiero teraz zauważyłem, że tam jest "2013", a nie "2015"... :|

W każdym razie, czy spodziewamy się, że przez te 2 lata cokolwiek pod tym względem się zmieniło? No raczej nie. A powiem szczerze, że mnie zszokowało, że te proporcje wyglądają aż tak źle.
wa-totem napisał/a:
Oczywiście, to wszystko, bez opukania i sprawdzenia źródeł, należy traktować jak internetowe plotki, ale jeżeli takie doniesienia byłyby weryfikowalnie prawdziwe, to ostatnie działania Michnika, śmiertelna panika z nich wyzierająca, i dosłownie zianie nienawiścią - stają się bardzo zrozumiałe. Bo w takim kontekście, upadek obecnego reżimu oznacza albo zmianę warty albo - dużo bardziej prawdopodobną, bo przed przejęciem się zabezpieczono - ekonomiczną zagładę GW.

Ostatni hardkor, jaki urządziła GW (ostentacja i stronniczość level "Gazeta Polska") też był jednym z powodów, dla których poruszyłem ten temat. A, jak ostatnio sięgnąłem po GW, to muszę powiedzieć, że pod względem warsztatowym to jest najlepsza polska gazeta codzienna. Być może to też wynika z ilości pompowanych pieniędzy, dzięki którym mogą zatrudniać najlepszych grafików czy pisarzy o danym światopoglądzie. Wyjątkowo dużo jest też do poczytania.

A jednak... mam jak najgorsze zdanie o tej gazecie. Po pierwsze, że się z nimi nie zgadzam (element subiektywny), a po drugie, że zwyczajnie kłamią i manipulują (element obiektywny; można tylko dyskutować o skali).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 15-12-2016, 15:13   

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/przekroj-wraca-jako-kwartalnik-spoleczno-kulturalny-w-redakcji-niewiadomski-jedrysik-raczkowski-i-stawiszynski

Przekrój powraca...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group