FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
  Lub Czasopisma i inne roś... media
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2013, 14:12   

Pół miliona złotych kary dla TVN za Wojewódzkiego. Moim zdaniem, w pełni zasłużone.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-07-2013, 15:40   

Alleluja, wreszcie jakaś dobra informacja z sądownictwa.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2013, 12:40   

Kolejna kara dla TVN, tym razem za "Sędzie Annę Marię Wesołowską". Czyli jednak ktoś się tymi żółtymi znaczkami przejmuje...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2013, 14:18   

Urawa napisał/a:
Kolejna kara dla TVN, tym razem za "Sędzie Annę Marię Wesołowską". Czyli jednak ktoś się tymi żółtymi znaczkami przejmuje...

Hmm... mam ambiwalentne odczucia. SAMW jest strasznie kiczowatym programem w wykonaniu, choć sama AMW wydaje się być taką dosyć w porządku osobą. Do formuły programu też nie mam - oprócz tego wspomnaniego kiczowatego wykonania - jakiegoś większego "ale" czy słów oburzenia. Zdziwiło mnie więc jakiekolwiek robienie chryi wokół niego, bo w porównaniu do innych seansów, to i tak pogadanka religijno-moralna (no w sumie... tym jest). Nie widzę więc sensu różnicowania sytuacji tego programu względem jakiegokolwiek innego, który unika kary.

Niemniej... no co to jest te 6,5k? Dla TVNu to tyle, co na waciki, pogrożenie palcem. A z kolei, jeśli obiektywnie to powinno mieć znaczek "powyżej 16", to można tam pogrozić palcem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2013, 10:32   

Cytat:
A z kolei, jeśli obiektywnie to powinno mieć znaczek "powyżej 16", to można tam pogrozić palcem.

Tzn. dla mnie te znaczki to jakaś paranoja. Widzę sens jednego - "+18" i ewentualnie Parental Adivsory, ale te wszystkie "+12", "+15" (na mangach shonen, np. na "Bleach"), "+16" (na ecchi) czy "+17" to generalnie pomyłka.

Zobaczyłem dziś okładkę najnowszego numeru "Do Rzeczy: Historia" i to będzie chyba pierwszy, którego nie kupię, właśnie ze względu na nią. Dość mam już tej całej mitologii. O ile bardziej przydałby się jakiś tekst poświęcony trzeźwemu osądowi przywódców powstania (Anders mówił wprost o sądzie polowym)? Bo to komiksowe podejście, może i sprzedaje się dobrze, ale jest cholernie infantylne. Cóż, tylko w Polsce takie cuda.

Swoją drogą, mieliśmy niedawno rocznice bitwy o Monte Cassino i znowu nikt się nie pokusić o analizę tego tematu... A prosi się, bo zachodni historycy uważają od dość dawna całą kampanię włoską, z bitwą o Monte Cassino w szczególności, za wyjątkowo w skali konfliktów współczesnych zbiorowisko idiotyzmów.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2013, 12:16   

Mimo sporych zwolnień, także grupowych, Imperium Zła nadal notuje spore straty.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2013, 12:00   

Krzysztof Stanowski z weszlo.com o TVNie, rządzie i sprawie kibolskiej. Tekst, który wywołał lawinę komentarzy. Oczywiście nie na czołówkach TVN-u. ;)

Autor generalnie mnie drażni, często pokazuje się jako bufon, nie lubię jego przesadnej wulgarności, którą traktuję jako umizgiwanie się do najmniej wymagających czytelników, ale ten tekst jest niczego sobie. Na pewno znaczenie ma to, że krytykuje tych, których sam nie lubię i że z meritum się zgadzam. Inaczej pewnie pogardliwie bym parsknął. No ale sami zobaczcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2013, 22:35   

Stanowski odkrył, ze telewizja kłamie. Trochę mu zajęło. O ile lubię weszło i często ich odwiedzam, to widać, ze facet nie bardzo wie, o czym mówi.

TVN nie był w stanie zrobić materiału o Hiszpanii, bo nie było z czego. Kibice nie zgłosili sprawy na policji i ta nic ze sprawą nie zrobi. To po kiego grzyba TVN ma wydawać z 10 tyś zł, by transportować tam sprzęt i przepytywać ludzi, skoro już teraz wiadomo, że będzie kupa. Na pomorzu było ładne nagranie i było z czego robić materiał. Gdyby nie ono, to nawet GW by się wycofała z oskarżeń.

Problem z budżetem to nie jest temat do wiadomości, bo jest był i będzie. Nigdy nie mieliśmy w III RP zrównoważonego budżetu. Teraz Rostowski mylnie założył, że wszystko ułoży się po jego myśli. Ale faktycznie temat jest i będzie wałkowany jeszcze długo. Ile można...*

Bodajże Durczok się wypowiadał: Po co mamy robić rzetelne informacje ze świata, skoro nam oglądalność spada? I to jest fakt. Nawet na tym forum polityka ze świata to tak naprawdę polityka zagraniczna Polski.

Jestem tylko ciekaw, czy nie było nic o fotelach Sikorskiego, bo to akurat jest medialny temat. Ale pewnie nie... wiadomo, po której stronie stoi TVN. Jedynym problemem jest brak prawicowej tv w mediach. No ale nie ma kto tego dziadostwa sfinansować.

* ja bym mógł, ale nie statystyczny telewidz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2013, 01:36   

Słowem, monsieur Stanowski plecie jak potłuczony i w swojej drodze do krainy spisków mających na celu ogłupianie narodu mija się z prawdą tylko raz, na dworcu W Telewizji Puszczają Dziś Straszliwe Bzdury, a dalej to już pojechał, że hej...

Bez tam samozachwytu, ale fajnie jest zbudować metaforę w której "mijać się z prawdą" ma znaczenie zupełnie odwrotne od zwyczajowego ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2013, 09:39   

I po "Przekroju". Cóż, lewactwa ci u nas i tak dostatek, brak jednego tytułu wiele tu nie zmieni.

Przy okazji, trafiłem ostatnio na ciekawą informację. Ponoć ojciec Rydzyk zapowiedział politykom PiS, że ci, którzy chociaż raz wystąpią w TV Republika, u niego mają zamknięte drzwi. To by wyjaśniało, czemu u Sakiewicza pojawia się tylko część polityków tej partii... W końcu Rydzyk ma multiplex.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-09-2013, 19:37   

Piechociński najeżdża na Lisa.

Chyba powinno mi się takie wpieprzanie się wicepremiera między wódkę a zakąskę nie podobać... Dobra, obiecuję się oburzyć jak tylko przestanę się szczerzyć. Mimo wszystko miło usłyszeć gdy ktoś wreszcie woła, że król jest nagi (i ma tłusty tyłek), nawet jeśli to niekoniecznie odpowiedna osoba.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-09-2013, 10:37   

Łoezu, parówkowy mejnstrim upadł tak nisko, że zrobił TomTV - podróbę MaxTV Kolonki. Starring Tomasz Machała (nie wiem kto zacz, chyba jakiś TVNowiec), małpujący Mariusza tak bezczelnie, że słuchać hadko. Temat odcinka - oszywiście Kaczyński i Kolonko mają fszy f pempku. Oj, brzydko tak jechać po kimś z kogo się zrzyna, brzydko.

Jedyna wartość tego kawałka to przypomnienie co Maksio robił te parę latek temu, bo faktycznie ktoś z młodych mógł nie kojarzyć, że przecież wtedy bynajmniej nie wojował z głównymi mediami i siłami politycznymi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2013, 12:17   

Faktycznie, żenujące.

A ja skończyłem dziś nowy numer "Frondy" robionej przez nową, żydomasońską ekipę. Czarno-różowa, punkowa wręcz okładka zapowiadała rewolucję. A jak wyszło? Powiem tyle - słabo. Wszystko bardzo grzeczne, "ą", "ę", te sprawy, dużo wody i mało konkretów. Jakieś pozbawione sensu zachwyty na disco polo (bo takie to polskie, ludyczne i tradycyjne, bez dekadencji). Szczytem jest tekst o tęczy w Warszawie. Autor miał pomysł, wniosek mu wyszedł sensowny (że autorkę cieszyć powinny te podpalenia, bo są dokładnie tym, czego chciała), ale tekst woła wręcz o redakcję i skrócenie o połowę. Nie zawaham się napisać, że jest o wiele gorzej niż za czasów redaktorowania Terlikowskiego, który miał (i dalej ma) swojego "zajoba" w postaci aborcji, którego wciska wszędzie, gdzie się da, ale potrafił zbierać całkiem niezłych autorów, mających coś do powiedzenia. Może miałem szczęście (bo Frondę czytywałem okazjonalnie, nie co numer), ale poważnie, na tle tego, co było u Terlika, tu mam wrażenie obcowania z robioną przez jakichś pięknoduchów intelektualną próżnią. Nie boję się napisać, że "Tygodnik Powszechny" sprawia wrażenie bardziej konkretnego, ba, czasami nawet bardziej radykalnego w poglądach niż nowa Fronda.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-09-2013, 12:36   

Czyżby ta prawica była aż za bardzo hipster?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2013, 12:56   

Albo oni za bardzo, albo ja za mało. Bo poważnie, co jest takiego w disco polo, aby się tym zachwycać? A obok tego zachwyty nad metalem - cacy, ale w piśmie, bądź co bądź, katolickim teksty w stylu "Nie bądź frajer, słuchaj Slayer"?
Coś tam dobrego się trafia (np. teksty Adamskiego, który już w internetowej Frondzie miał coś do powiedzenia na temat kultury), ale mówiąc krótko - dawna Fronda to był raz mały czołg Grubera, raz T-34 Janka Kosa, ale ta nowa to jakiś marny, ruski gazik, bez mocy i kopa.
Co więcej, czuć perfidnie chęć budowania własnej legendy, ten wkurzający samozachwyt, nie podparty w zasadzie niczym, bo cała ta ekipa nic w sumie jeszcze nie zrobiła. Pereira czy Wildstein bełkocą na łamach mediów Sakiewicza, ale jak dla mnie to za mało na pozycję, która dawałaby uprawnienia do czucia się kimś więcej. Terlikowski, choć w cyrku tym siedział o wiele dłużej i bez wątpienia był bardziej znanym publicystą niż cała obecna redakcja Flondry, nigdy tego nie miał.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group